Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 17:10:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mimeto  (Прочетена 14667 пъти)
 
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« -: август 30, 2006, 12:01:24 »

Пускам малко снимки от нашата сватба  любов заедно
http://snimka.bg/album.php?album_id=58273&photo=1
паролата е:190806
« Последна редакция: октомври 20, 2006, 12:36:06 от mimeto » Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #1 -: август 30, 2006, 12:12:24 »

Честито, Миме! Пожелавам ви цялото щастие на света! Нека се обичате и радвате един на други още мнооооого  години! Горчиво! give_rose heart drinks


* heart1.jpg (43.27 KB, 480x384 - видяно 332 пъти.)
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 31, 2006, 17:53:50 »

Честито, Миме! Пожелавам ви цялото щастие на света! Нека се обичате и радвате един на други още мнооооого  години! Горчиво! give_rose heart drinks
Благодаря ти Яни give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 01, 2006, 08:53:18 »

ЧЕСТТИТО И ГОООРЧИВО!!!Пожелания и от мен за най-прекрасния ден!!!  danceg

Животът нека не ви плаши!!! Wink
Мечтите да са ви другар! danceg
А щастието с вас да крачи,
като ваш приятел стар!  heart give_rose LOVING
« Последна редакция: септември 01, 2006, 08:55:26 от Bulechka_TS » Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 01, 2006, 09:01:28 »

ЧЕСТТИТО И ГОООРЧИВО!!!Пожелания и от мен за най-прекрасния ден!!!  danceg

Животът нека не ви плаши!!! Wink
Мечтите да са ви другар! danceg
А щастието с вас да крачи,
като ваш приятел стар!  heart give_rose LOVING

Mного мило,благодаря kiss2
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #5 -: септември 01, 2006, 12:27:39 »

Честито Миме, да сте мноооого щастливи  give_rose give_rose give_rose give_rose

Желая ви много разбирателство, взаимност, нежност и любов  heart heart

Нека от този ден нататък любовта ви да се развива, разцъфтява и умножава с всеки изминат ден  LOVING LOVING


Очакваме подробности за това как се чувстваше поредната най-щастлива булка, а пък снимките не можах да видя  cray cray, но нищо.
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 01, 2006, 12:55:16 »

Честито Миме, да сте мноооого щастливи  give_rose give_rose give_rose give_rose

Желая ви много разбирателство, взаимност, нежност и любов  heart heart

Нека от този ден нататък любовта ви да се развива, разцъфтява и умножава с всеки изминат ден  LOVING LOVING


Очакваме подробности за това как се чувстваше поредната най-щастлива булка, а пък снимките не можах да видя  cray cray, но нищо.

Благодаря ти give_rose
а паролата за снимките е 190806
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #7 -: септември 01, 2006, 13:26:10 »

Миме, честито  biggrin
Много сте готини;)))))))))))))
Само гледам на едно място (явно след подписването) младоженеца така те е награбил, че Wink)))))))))
Чак да ти стане неудобно  blush
Добре дошла сред нас - щастливо бракуваните  kiss2
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #8 -: септември 01, 2006, 14:38:20 »

Браво Миме, прекрасни сте  hiphip hiphip hiphip
А пък младоженецът изглежда толкова развълнуван милия  biggrin biggrin biggrin

Честито и Горчиво!  drinks drinks drinks
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 01, 2006, 17:00:44 »

Благодаря ви момичета много сте милички,да ви се връщат пожеланията give_rose
...
Само гледам на едно място (явно след подписването) младоженеца така те е награбил, че Wink)))))))))
Чак да ти стане неудобно  blush....
Наистина ми стана неудобно,ама той милият чул,че жената от съвета казала:"Обявявам бракът ви за сключен,сега можете да си размените дълга и страстна целувка"
А тя жената въобще не каза така smile)Само каза:"Обявявам бракът ви за сключен,можете да се целунете" +:-)А той ме награби,пък аз взех да се дърпам-не ми достигаше въздух от неговата целувка Girl_sing
Аз пък забравих да го настъпя nea,но и той не се сети smile)И като се сетихме на следващият ден аз го настъпих yahoo
Подробен разказ ще има скоро само да ми остане малко свободно време и ще ви драсна цялата сватба Wink
Активен
tsveteli
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #10 -: септември 02, 2006, 09:21:50 »

ЧЕСТИТО drinks
Активен
ani4ka
Сватбар
***
Публикации: 201



« Отговор #11 -: септември 03, 2006, 17:30:23 »

Честито и от мен  give_rose Желая ви много щастие  винаги да се обичате толкова много. Много хубава булка си била smile
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 03, 2006, 19:09:13 »

Честито и от мен  give_rose Желая ви много щастие  винаги да се обичате толкова много. Много хубава булка си била smile
Благодаря ani4ka :*и на теб tsveteli  kiss2
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 08, 2006, 13:38:40 »

Ето и как мина сватбеният ми ден  Love girl

Започвам от вечерта преди сватбата,защото съм спала точно час и половина.Надувахме балони и си подготвихме всичко необходимо за сватбата със семейството ми вечерта и си бърборехме с майка ми до 3часа след това и тя си легна аз също но неможах да заспя почти цяла нощ. След общо час и половина сън,станах в 5.00ч. изкъпах се и  в 6.00ч. баща ми ме закара на фризъор.Там бях до 7.30ч. когато се прибрах и пих кафе с майка ми,след което започнах да се  гримирам.В 9.00 пристигнаха и всички гости и у нас беше пълна лудница  Oh my ... Разбрах ме се и младоженеца да бъде в нас в 9.00 но той явно закъсняваше.Аз не обърнах внимание на това,но му се обадих все пак да видя къде е и той каза,че след 2 мин. ще бъде у нас.Когато казах на всички у нас настана една суматоха-всеки взе да хвърчи на някъде.Ето,че и повечето  гости слязоха да посрешнат младоженеца,а сестра ми срамежливоста и нежеланието трябваше да стои на вратата с обувката.Разбрах,че младоженеца вече е на вратата когато той и леля му тропаха по вратата,а сестра му постоянно казвала на братовчедите ми да го пуснат.Той пък милият им казал,че има ключ от нас и няма да им дава пари,ама те въобще не го пускат  nea Последната му пречка беше вратата на стаята,която беше барикадирана от мои приятелки ,сестра ми и кумата.Но ето,че за 5лв. те го пуснаха smile Когато го видях целият сиаещ от щастие и да ми казва,че съм много хубава,направо щях да се разплача.Почерпихме се вкъщи,закачих цветчетата на роднините,кумовете и младоженеца и на излизане ритнах менчето с колкото си сила имах.Поиграхме малко хорце пред блока и тръгнахме за Враца.
В Ритуалната зала
Отвън ни посрещнаха музиканти и танцъори в народни носий.Вътре пък влязохме под арка от цветя,майка ми трябваше да ни закичи със здравец,а свеки да ни захрани с питка и мед.Но най-интересното е,че моят мъж чул,че жената от съвета казала:"Обявявам бракът ви за сключен,сега можете да си размените дълга и страстна целувка"  Dance
А тя жената въобще не каза така  :ROFL:   Само каза:"Обявявам бракът ви за сключен,можете да се целунете" А той ме награби,пък аз взех да се дърпам-не ми достигаше въздух от неговата целувка 
Аз пък забравих да го настъпя  :? но и той не се сети biggrin  И като се сетихме на следващият ден аз го настъпих  lol(е това вече го писах,ама пак да си го кажа) ROFL
В църквата
Там вече ми стана,лошо но издържах геройски biggrin Най-фрапиращият ми спомен е,че когато попът ни захранваше с мед и ми отчупи едно голямо парче.Аз пък като видях парчето и усетих,че няма да мога да го лапна му викам:"Ще може ли по малко парченце"а той-"Ами ще се опитам" :lol: Е видях усмивките на всички в този момент,но поне попът  ми даде по-малко парченце  Wink И там половинката ме изнесе на ръце,после си правихме снимки докъто се настанят гостите в ресторанта.
В ресторанта
Dj  и гостите ни приветстваха с аплодисменти,но забравиха да пуснат Менделсон-пуснаха го когато почти бяхме стигнали до края на пътеката :x В менчето трябваше да има бяло и червено цветче анямаше.Свеки ги беше дала на агентката за украса  Oh my ... А Dj-ят тъкмо каза  за този ритуал и аз видях,че липсват и му казвам пред гостите,че няма цветчета и той:"Е ритай тогава да ви върви по вода"  secret След това беше танцът на булката с баща и,а след него нашият първи танц(който на записът  не е заснет целия,защото някой е бутнал кабела  }:->Започнаха танците,танц с кумовете,минаването по масите и моментът с разрязването на тортата.Тогава dj пусна някаква музика подходяща повече за родео,мъжът ми започна да върти ножа за тортата и салфетките все едно е на родео :ag: Всички много се смяха и само за този момент говорят ROFL Понамазахме се с торта,след което мина и ритуала с жартиера и пак танци.
Това беше моята сватба-бях най-щастливата жена  на света.За  съжаление всичко свърши и мина като сън.Съжалявам само,за едно нещо,че не успях да обърна повече внимание на семейството ми(майка ми,баща ми и сестра ми)за което много съжалявам и им се извинявам,но в тази суматоха  :'(Все пак те знаят,че ги обичам и ще ги обичам  heart
Мили момичета,насладете се на сватбеният си ден и бъдете много,много щастливи
« Последна редакция: септември 08, 2006, 17:31:46 от mimeto » Активен
Vangelia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #14 -: септември 13, 2006, 13:39:06 »

Миме,много сте красиви и усмихнати,честито! kiss

пп:Букета е страхотен! smile
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 13, 2006, 15:46:23 »

Миме,много сте красиви и усмихнати,честито! kiss

пп:Букета е страхотен! smile
Благодаря Vangelia  kiss
и аз си харесвам букетчето и за това не го хвърлих pardon
Активен
hrisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #16 -: септември 14, 2006, 23:54:23 »

Честито и от мен, букета наистина е страхотен  Girl_sing
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 15, 2006, 12:59:57 »

Честито и от мен, букета наистина е страхотен  Girl_sing
Благодаря ти hris kiss
Аз много се колебах за този букет,защото е от искуствени цветя,ама въобще не си личи дори и от близо ;)а сега се радвам,че ще го имаме за дълго good
Активен
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #18 -: септември 15, 2006, 13:03:59 »

От изкуствени цветя  Oh my ...
Миме не си личи въобще, не мога да повярвам.


Поздрави и от мен. Дълъг и щастлив семеен живот. И щастливи деца.
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 15, 2006, 13:22:21 »

От изкуствени цветя  Oh my ...
Миме не си личи въобще, не мога да повярвам.


Поздрави и от мен. Дълъг и щастлив семеен живот. И щастливи деца.
Мерси мила Elena kiss
Да въобще не си личи бих казала никой не можа да повярва дори след като го видя от близо(само на пипане  се усеща)Розите са гумирани и за това приличат на естествени Wink
Много се радвам,че ви харесва :DАко някой се интересува за магазина от който го купих да ми пише ще му кажа от къде съм го купила(да не правя реклама във форума)Не съм доволна от обслужването в магазина иначе нервите които изхабих си струваха,защото букетът е хубав а и не е скъп Wink
Активен
hrisito
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #20 -: септември 15, 2006, 15:21:49 »

 :CHEERS:Желая ви много щастие и безоблачно бъдеще   любов заедно
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 15, 2006, 16:03:28 »

:CHEERS:Желая ви много щастие и безоблачно бъдеще   любов заедно
Подобно и на теб :love_together:Виртуално наздраве CHEERS
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: декември 08, 2006, 23:56:45 »

Днес качих още снимки от сватбата,дори ги подредих така,че които иска може да ги разгледате
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 09, 2006, 09:44:57 »

Браво mimeto!Супер сте!Пожелавам ви никога да не спирате да се гледате с токлова много нежност и любов както в деня на вашата сватба! good heart Good luck
А сега на дневен ред са  Boy Boy Girl Baby bath
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 09, 2006, 10:50:07 »

Браво mimeto!Супер сте!Пожелавам ви никога да не спирате да се гледате с токлова много нежност и любов както в деня на вашата сватба! good heart Good luck
А сега на дневен ред са  Boy Boy Girl Baby bath
Благодаря ти fiibi_bg :flower:И за теб мога да кажа същото много си сладка току що разгледах снимките ти страхотна рокля,букета и прическата ти много ми харесаха.Желая ти щастлив семеен живот любов заедно 
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 09, 2006, 12:27:17 »

Браво mimeto!Супер сте!Пожелавам ви никога да не спирате да се гледате с токлова много нежност и любов както в деня на вашата сватба! good heart Good luck
А сега на дневен ред са  Boy Boy Girl Baby bath
Благодаря ти fiibi_bg :flower:И за теб мога да кажа същото много си сладка току що разгледах снимките ти страхотна рокля,букета и прическата ти много ми харесаха.Желая ти щастлив семеен живот любов заедно 

 Good luck Благодаря!
Активен
Vanity
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 18, 2007, 14:23:05 »

Mimito снимките са страхотни!!! Пожелавам ви много щастие и късмет в живота yahoo
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 21, 2007, 16:01:24 »

Mimito снимките са страхотни!!! Пожелавам ви много щастие и късмет в живота yahoo
Благодаря ти Vanity give_rose Да ти се връщат пожеланията girl_in_love
Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 26, 2007, 09:11:37 »

Честито! Нека ангела на любовтта да бди над твоята душа...
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 26, 2007, 09:30:17 »

Благодаря подобно  lolita  girl_in_love
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 02, 2007, 14:19:26 »

а новите във форума как могат да разгледат снимките ти Миме? Girl_sing cray
паролата е сменена...
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines