Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 14:13:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mimeto  (Прочетена 14663 пъти)
 
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« -: август 30, 2006, 12:01:24 »

Пускам малко снимки от нашата сватба  любов заедно
http://snimka.bg/album.php?album_id=58273&photo=1
паролата е:190806
« Последна редакция: октомври 20, 2006, 12:36:06 от mimeto » Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #1 -: август 30, 2006, 12:12:24 »

Честито, Миме! Пожелавам ви цялото щастие на света! Нека се обичате и радвате един на други още мнооооого  години! Горчиво! give_rose heart drinks


* heart1.jpg (43.27 KB, 480x384 - видяно 332 пъти.)
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 31, 2006, 17:53:50 »

Честито, Миме! Пожелавам ви цялото щастие на света! Нека се обичате и радвате един на други още мнооооого  години! Горчиво! give_rose heart drinks
Благодаря ти Яни give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 01, 2006, 08:53:18 »

ЧЕСТТИТО И ГОООРЧИВО!!!Пожелания и от мен за най-прекрасния ден!!!  danceg

Животът нека не ви плаши!!! Wink
Мечтите да са ви другар! danceg
А щастието с вас да крачи,
като ваш приятел стар!  heart give_rose LOVING
« Последна редакция: септември 01, 2006, 08:55:26 от Bulechka_TS » Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 01, 2006, 09:01:28 »

ЧЕСТТИТО И ГОООРЧИВО!!!Пожелания и от мен за най-прекрасния ден!!!  danceg

Животът нека не ви плаши!!! Wink
Мечтите да са ви другар! danceg
А щастието с вас да крачи,
като ваш приятел стар!  heart give_rose LOVING

Mного мило,благодаря kiss2
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #5 -: септември 01, 2006, 12:27:39 »

Честито Миме, да сте мноооого щастливи  give_rose give_rose give_rose give_rose

Желая ви много разбирателство, взаимност, нежност и любов  heart heart

Нека от този ден нататък любовта ви да се развива, разцъфтява и умножава с всеки изминат ден  LOVING LOVING


Очакваме подробности за това как се чувстваше поредната най-щастлива булка, а пък снимките не можах да видя  cray cray, но нищо.
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 01, 2006, 12:55:16 »

Честито Миме, да сте мноооого щастливи  give_rose give_rose give_rose give_rose

Желая ви много разбирателство, взаимност, нежност и любов  heart heart

Нека от този ден нататък любовта ви да се развива, разцъфтява и умножава с всеки изминат ден  LOVING LOVING


Очакваме подробности за това как се чувстваше поредната най-щастлива булка, а пък снимките не можах да видя  cray cray, но нищо.

Благодаря ти give_rose
а паролата за снимките е 190806
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #7 -: септември 01, 2006, 13:26:10 »

Миме, честито  biggrin
Много сте готини;)))))))))))))
Само гледам на едно място (явно след подписването) младоженеца така те е награбил, че Wink)))))))))
Чак да ти стане неудобно  blush
Добре дошла сред нас - щастливо бракуваните  kiss2
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #8 -: септември 01, 2006, 14:38:20 »

Браво Миме, прекрасни сте  hiphip hiphip hiphip
А пък младоженецът изглежда толкова развълнуван милия  biggrin biggrin biggrin

Честито и Горчиво!  drinks drinks drinks
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 01, 2006, 17:00:44 »

Благодаря ви момичета много сте милички,да ви се връщат пожеланията give_rose
...
Само гледам на едно място (явно след подписването) младоженеца така те е награбил, че Wink)))))))))
Чак да ти стане неудобно  blush....
Наистина ми стана неудобно,ама той милият чул,че жената от съвета казала:"Обявявам бракът ви за сключен,сега можете да си размените дълга и страстна целувка"
А тя жената въобще не каза така smile)Само каза:"Обявявам бракът ви за сключен,можете да се целунете" +:-)А той ме награби,пък аз взех да се дърпам-не ми достигаше въздух от неговата целувка Girl_sing
Аз пък забравих да го настъпя nea,но и той не се сети smile)И като се сетихме на следващият ден аз го настъпих yahoo
Подробен разказ ще има скоро само да ми остане малко свободно време и ще ви драсна цялата сватба Wink
Активен
tsveteli
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #10 -: септември 02, 2006, 09:21:50 »

ЧЕСТИТО drinks
Активен
ani4ka
Сватбар
***
Публикации: 201



« Отговор #11 -: септември 03, 2006, 17:30:23 »

Честито и от мен  give_rose Желая ви много щастие  винаги да се обичате толкова много. Много хубава булка си била smile
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 03, 2006, 19:09:13 »

Честито и от мен  give_rose Желая ви много щастие  винаги да се обичате толкова много. Много хубава булка си била smile
Благодаря ani4ka :*и на теб tsveteli  kiss2
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 08, 2006, 13:38:40 »

Ето и как мина сватбеният ми ден  Love girl

Започвам от вечерта преди сватбата,защото съм спала точно час и половина.Надувахме балони и си подготвихме всичко необходимо за сватбата със семейството ми вечерта и си бърборехме с майка ми до 3часа след това и тя си легна аз също но неможах да заспя почти цяла нощ. След общо час и половина сън,станах в 5.00ч. изкъпах се и  в 6.00ч. баща ми ме закара на фризъор.Там бях до 7.30ч. когато се прибрах и пих кафе с майка ми,след което започнах да се  гримирам.В 9.00 пристигнаха и всички гости и у нас беше пълна лудница  Oh my ... Разбрах ме се и младоженеца да бъде в нас в 9.00 но той явно закъсняваше.Аз не обърнах внимание на това,но му се обадих все пак да видя къде е и той каза,че след 2 мин. ще бъде у нас.Когато казах на всички у нас настана една суматоха-всеки взе да хвърчи на някъде.Ето,че и повечето  гости слязоха да посрешнат младоженеца,а сестра ми срамежливоста и нежеланието трябваше да стои на вратата с обувката.Разбрах,че младоженеца вече е на вратата когато той и леля му тропаха по вратата,а сестра му постоянно казвала на братовчедите ми да го пуснат.Той пък милият им казал,че има ключ от нас и няма да им дава пари,ама те въобще не го пускат  nea Последната му пречка беше вратата на стаята,която беше барикадирана от мои приятелки ,сестра ми и кумата.Но ето,че за 5лв. те го пуснаха smile Когато го видях целият сиаещ от щастие и да ми казва,че съм много хубава,направо щях да се разплача.Почерпихме се вкъщи,закачих цветчетата на роднините,кумовете и младоженеца и на излизане ритнах менчето с колкото си сила имах.Поиграхме малко хорце пред блока и тръгнахме за Враца.
В Ритуалната зала
Отвън ни посрещнаха музиканти и танцъори в народни носий.Вътре пък влязохме под арка от цветя,майка ми трябваше да ни закичи със здравец,а свеки да ни захрани с питка и мед.Но най-интересното е,че моят мъж чул,че жената от съвета казала:"Обявявам бракът ви за сключен,сега можете да си размените дълга и страстна целувка"  Dance
А тя жената въобще не каза така  :ROFL:   Само каза:"Обявявам бракът ви за сключен,можете да се целунете" А той ме награби,пък аз взех да се дърпам-не ми достигаше въздух от неговата целувка 
Аз пък забравих да го настъпя  :? но и той не се сети biggrin  И като се сетихме на следващият ден аз го настъпих  lol(е това вече го писах,ама пак да си го кажа) ROFL
В църквата
Там вече ми стана,лошо но издържах геройски biggrin Най-фрапиращият ми спомен е,че когато попът ни захранваше с мед и ми отчупи едно голямо парче.Аз пък като видях парчето и усетих,че няма да мога да го лапна му викам:"Ще може ли по малко парченце"а той-"Ами ще се опитам" :lol: Е видях усмивките на всички в този момент,но поне попът  ми даде по-малко парченце  Wink И там половинката ме изнесе на ръце,после си правихме снимки докъто се настанят гостите в ресторанта.
В ресторанта
Dj  и гостите ни приветстваха с аплодисменти,но забравиха да пуснат Менделсон-пуснаха го когато почти бяхме стигнали до края на пътеката :x В менчето трябваше да има бяло и червено цветче анямаше.Свеки ги беше дала на агентката за украса  Oh my ... А Dj-ят тъкмо каза  за този ритуал и аз видях,че липсват и му казвам пред гостите,че няма цветчета и той:"Е ритай тогава да ви върви по вода"  secret След това беше танцът на булката с баща и,а след него нашият първи танц(който на записът  не е заснет целия,защото някой е бутнал кабела  }:->Започнаха танците,танц с кумовете,минаването по масите и моментът с разрязването на тортата.Тогава dj пусна някаква музика подходяща повече за родео,мъжът ми започна да върти ножа за тортата и салфетките все едно е на родео :ag: Всички много се смяха и само за този момент говорят ROFL Понамазахме се с торта,след което мина и ритуала с жартиера и пак танци.
Това беше моята сватба-бях най-щастливата жена  на света.За  съжаление всичко свърши и мина като сън.Съжалявам само,за едно нещо,че не успях да обърна повече внимание на семейството ми(майка ми,баща ми и сестра ми)за което много съжалявам и им се извинявам,но в тази суматоха  :'(Все пак те знаят,че ги обичам и ще ги обичам  heart
Мили момичета,насладете се на сватбеният си ден и бъдете много,много щастливи
« Последна редакция: септември 08, 2006, 17:31:46 от mimeto » Активен
Vangelia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #14 -: септември 13, 2006, 13:39:06 »

Миме,много сте красиви и усмихнати,честито! kiss

пп:Букета е страхотен! smile
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines