Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 15:20:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моля посъветвайте ме какво да правя :(  (Прочетена 18182 пъти)
 
erolchy
Новак
*
Публикации: 11


« -: ноември 26, 2011, 23:08:52 »

Здравейте, проблемът е следният, имам приятелка с която съм около5-6 години заедно и в миналото не се е държала много добре с мен преди около 6-7 месеца ми изневери, е с целувки и натискани но и това не е никак приятно особено когато е от любимия човек та това и беше за втори път в същия момент тя беше забременяла и аз не можах да я оставя даже забравих за изневярата, но тя поиска да направи аборт и тя го направи въпреки несъгласието ми и от тогава сякаш нещо в мен угасна и започнах да ставам студен към нея, започнах да се съмнявам в чувствата си чудех се дали я обичам или не вече ми се иска да бъда и с друга ей така да видя как е а всъщност тя винаги е била това което искам винаги аз съм се борил за връзката ни и съм давал всичко за нея тя ми беше първата и си е така все още, но точно когато се издъни започна да ме обича истински както аз, а аз вече не съм същия и не знам какво искам и какво да правя, знам че не  мога да си представя света без нея но някак си на моменти не я искам и ми пука по малко и ми се иска да пробвам с друга, та да бъда ли с нея или не.. дали ще се получи ако съм с нея...? помогнете моля ви.. много ще съм ви благодарен  sad cray
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #1 -: ноември 27, 2011, 14:49:48 »

Следвай сърщето си, то ще ти покаже верния път.
Лично за мен ,ако няма любов - няма смисъл да съм с този човек,независимо дали той ме обича или не. Все пак трябва да сме си малко егоисти и да гледаме себе си на първо място. Ти ако не си щастлив и вече не обичаш това момиче,не виждам какво те задържа при нея. Една връзка без любов, уважение и доверие трудно би съществувала...тя се превръща в ,,мъка,, и за двамата. Ако останеш с това момиче,трябва да преглътнеш и забравиш изневярата и да и имаш доверие. Ако се разделиш с нея, го направи веднъж за винаги и не се връщай назад, трябва да си непреклонен и да си някъде далеч от нея.
Желая ти успех каквото и да решиш  smile
Активен
juliscake
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4


Да ви е сладко!


« Отговор #2 -: ноември 27, 2011, 15:58:39 »

Сигурно е така, защото тя е първия опит в живота ти! А първото винаги или за цял живот или много трудно и мъчно при раздяла. И даже ако поемате различни посоки - тя ще живее в сърцето ти! Казвам го от личния опит... НО! животът се продължава! Ако още сега имя спад на чувствата, аз виждам два варианта на развитие на събитието: говори много спокойно и открито с приятелката си, обясни й своите притеснения, тя, ако наистина ТВОЯ човек, който ти обича и оценява личните ти качества, ще го раазбере и ще направи всичко възможно да има промяна във вашия съюз. Но има и друг вариант: тя винаги ще доминира - правя извод от твоят разказ, когато казваш, че изневери и направи аборт без твоето съгласие. Значи нямате обще ядро на отношения. Тя гледа своите интересни и следва на своите импулси. Ако можеш да живееш с такъв човек - още нищо не е изгубено  и можете да поравете свои отношения. Но ако знаеш, или мислиш, че няма да можеш да живееш така  - слушай сърцето си и избери своят път.
И като fashion казва: ако решиш да се разделиш с нея - направи го веднага и завинаги!
Но все пак струва ми се, че всичко трябва да се решава с диалог: след него ще разбереш дали това е твоята жена.
Стискам палци за твоят успех!
Активен
SweetDream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #3 -: ноември 28, 2011, 11:37:16 »

Следвай сърщето си, то ще ти покаже верния път.
Все пак трябва да сме си малко егоисти и да гледаме себе си на първо място. Една връзка без любов, уважение и доверие трудно би съществувала...тя се превръща в ,,мъка,, и за двамата.
Желая ти успех каквото и да решиш  smile



 Подкрепям мнението ти  good good  и смятам че човек изневери ли венъж ще има и втори колкото и да е жалко  cray   
Активен
erolchy
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #4 -: ноември 28, 2011, 22:44:37 »

Благодаря ви за съветите, но все още не знам какво да правя, може да не я обичам както преди, но нещо все ме тегли към нея, това минало не винаги е било лошо, а и вече може да се каже че помня само хубавите моменти, интересувам се как е, как се чувства и  ако някой и навреди ще му извия вратлето и като се сещам за нея се сещам с усмивка,за хубавите ни моменти заедно, но въпреки товаи има нещо което ме мъчи, сякаш една моя тъмна страна казва"остави я, бади с друга и когато разбереш че тя е единствена пак при нея се варни" но това е ужасно, знам какво е някой да ти причини нещо такова cray ....  чуствам се безнадежден и жалък ... sad sad cray  cray
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 29, 2011, 15:53:40 »

Защо не споделиш с нея своите терзания? Говорете, кажи й какво ти тежи, чуй и нейната гледна точка. Когато комуникацията между двама човека се прекъсне, любовта започва да гасне ...
Активен
SweetDream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #6 -: ноември 29, 2011, 16:19:20 »

може да не я обичам както преди, но нещо все ме тегли към нея, това минало не винаги е било лошо, а и вече може да се каже че помня само хубавите моменти, интересувам се как е, как се чувства и  ако някой и навреди ще му извия вратлето и като се сещам за нея се сещам с усмивка,за хубавите ни моменти заедно

Нещото, което те дърпа към нея се азва НАВИК. 5-6 години да си с някой съвсем не е малко време и колкото и любовта ти да намалява към нея тези години са изградили навика ти да бъдеш с това момиче  blush (от опит ти го казвам). Естествено че ще имате и лоши моменти, но предвид изневяра макар и само с целувки ...   angry факт е че я има, а и не зная от къде си сигурен че не е имало и друго освен целувките... Ами абортът?!
Наистина е добра идея да поговорите на дълго и на широко и взаимно да вземете крайно решение.
 УСПЕХ!  good
Активен
erolchy
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #7 -: ноември 29, 2011, 20:04:09 »

Ами аз говорих с нея и тя много се разстрои и много тежко го прие, и общо взето тя си мисли че скороще я оставя и няма да има надежда за нас sad
Активен
SweetDream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #8 -: ноември 29, 2011, 20:24:38 »

По на колко години сте и двамата, защото мисля че ние определено не сме хората които ще ти кажат "зарязвай я"  huhhuh.gif Лично аз мога да давам много съвети и то от личен опит.  Знам какво е да си объркан и да не знаеш как да постъпиш, както и че дори и да сложиш край именно моментите, които те карат да се сещаш за нея с усмивка ще те връщат назад....  drive Или продължаваш напред с гордо вдигната глава или продължаваш връзката си чудейки се дали ще я нараниш и дали ще можеш да я обикнеш отново постаро му  Hmmm
Активен
erolchy
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #9 -: ноември 30, 2011, 11:05:43 »

Ами по на 21-на сме, благодаря за съветите до тук,ще го помисля още и ще трябва да реша как да постъпя, защото колкото повече се бавя толкова повече ще влоша нещата  smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 30, 2011, 13:23:35 »

5-6 години не са малко... и аз съм на мнението на SweetDream за навика - и аз мога да го кажа от личен опит good. Думичките "Обичам те" не трябва да се превръщат в клише - задайте си въпроса искренно - наистина ли е любов ... или навик? След като ИСКРЕННО си дадете отговор на този въпрос, ще знаете какво да правите оттук нататък.
Активен
SweetDream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #11 -: декември 01, 2011, 21:51:05 »

 И аз бях на 21 когато наистина вече ми дотегна от всичко и реших да се взема в ръце и да реша какво ще правя с близо 5 годишната си връзка  crazy  И ето сега съм щастлива бъдеща булка  yahoo и не съжалявам за взетото тогава решение. Да, мина време докато намеря човека но опита е голяма работа... Щастлива съм, че не продължих с него  Wink
Искрено ти желая успех  good
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 02, 2011, 11:24:19 »

SweetDream,
И при мен се случи нещо подобно - също бях на 21, когато взех такова решение (нашата връзка беше 6-годишна), и на мен ми отне малко време, за да намеря любимия. Разликата е, че вече съм щастливо омъжена!!!  heart
erolchy, да не забравиш да кажеш какво решение си взел и как са се стекли нещата?  girl_wink
Активен
erolchy
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #13 -: декември 02, 2011, 18:00:25 »

Здравейте, ами може би ще си остана при нея, тя иска дете от мен и да се оженим, което е прекрасно знаете ли догодина може да се оженя  danceg smile smile благодаря ви за съветите smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #14 -: декември 02, 2011, 19:02:28 »

Не ми се сърди, но мисля, че твоята половинка не знае какво иска.Един път аборт, сега пък бебе и сватба?!? Нещо не се връзва .Моят съвет е дръж се с нея малко по стегнато и строго, повече ще те уважава, по бързо ще стане наясно със себе си.
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines