Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:02:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Трябва ли да присъства бащата на раждането?  (Прочетена 102909 пъти)
 
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 27, 2007, 11:38:04 »

моят мъж досега винаги е идвал с мен на прегледите и му е много интересно да гледа бебчето на ехографа ;)проявява и желание да присъства на раждането,но като настъпи момента може и да се откаже pardon
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 27, 2007, 13:26:46 »

Като сме говорили с моят мъж когато забременея и дойде момента да раждам той да присъства категорично отказва. Oh my .... Но ще видим когато един ден дойде момента дали няма да си промени мнението
Активен
Emma
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #17 -: септември 27, 2007, 20:34:17 »

аз много исках мъжа ми да участва, но раждах секцио и нямаше начин
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 27, 2007, 20:39:30 »

По-добре първо да изгледа един филм за раждането. Може да не му понася гледката и атмосферата на раждането.
Аз бих се замислил, въпреки че в Семейно планиране съм гледал подобен филм.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 28, 2007, 11:26:00 »

моят даже изявява желание да снима-естесвено ако там където ще раждам позволяват ;)много е ентусиазиран Bravo
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 28, 2007, 11:28:59 »

Ох и моя иска да снима с камера естествено раждане ама ще видим  beating
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 28, 2007, 11:36:38 »

Ох и моя иска да снима с камера естествено раждане ама ще видим  beating
Е Мири... :)никой няма да му позволи да снима точно самото раждане, по- скоро емоцията от появата на малкото човече, защото това сигурно е един от най- емоционалните моменти в човешкия живот и понякога, когто улисан в ежедневието, забравиш за всичките чувства, които си изпитал тогава, върнеш лентата назад и "видиш" тази емоция, ще оцениш всичко, което имаш... good Това според мен е една нормална реакция на мъж, които иска да съхрани емоцията от момента, когато двамата стават трима... pardon...даже, като се размислиш е много разнежващо и показва дълбоки чувства и привързаност.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 28, 2007, 12:16:04 »

Pleasure, много си права , но аз съм си чишит и не бих искала да ме види в такъв момент , но когато дойде времето м оже и да променя мнението си или в последния момент , когато започна да раждам.smile
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 03, 2007, 12:19:23 »

Още не ми се е налагало да мисля по този въпрос,но смятам че таткото няма да присъства на раждането,когато му дойде времето!Аз мисля,че колкото и голямо желание да имат малко мъже биха понесли точно гледката на самото раждане!!!Не искам да кажа,че не са достатъчно силни или нещо такова,но все пак......това не е за всеки!!! pardon
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 03, 2007, 12:31:38 »

И аз мисля като Десиславка. Моят мъж веднъж хвана част от предаването "Такъв е живота" , точно когато беше седнал на масата да обядва, направо не искам да ви описвам как стана и отиде в другата стая. Той е ловец и по принцип няма страх от такива работи, но каза, че не може да гледа как точно мен са ме сложили на някакво магаре и се мъча, а аз много искам да бъде там и да ми дава кураж и да не съм сама сред непознати в бели престилки
Активен
tanzen
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87


Много води не могат да угасят любовта...


« Отговор #25 -: октомври 03, 2007, 12:39:55 »

Със сигурност като гледа твоето раждане няма да отиде в другата стая. Днес бяхме на едно раждане и таткото много се колебаеше дали да влезе. След като се реши и присъства на появата на бебока на бял свят каза, че не би искал да бъде никъде другаде.
Мъжете ни са по-смели, отколкото ги мислим. good
Активен
The_lucky
Новак
*
Публикации: 8


Щастливо омъжена майка


« Отговор #26 -: октомври 04, 2007, 14:08:26 »

На моето раждане не присъстваше таткото,но много бих искала!Болницата,в която раждах не позволяваше,но един ден ако имам второ със сигурност ще е там.Той също много искаше и иска!
Активен
ginger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #27 -: октомври 09, 2007, 17:54:52 »

Ние поне сме на едно мнение по този въпрос и то е, че таткото със сигурност ще присъства.
Убедена съм, че няма да се шашне, а напротив ще ми помага, както е правил винаги досега. Мисля, че с него ще се чувствам много по-спокойна и сигурна и се радвам, че той приветства идеята  Bravo Дано само като дойде момента да не си промени мнението  nea
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 09, 2007, 18:36:33 »

И аз съм се замисляла по въпроса и съм обедена,че ако мъжът ми присъства когато раждам ще ми е по-спокойно(стига да не се шашне много bad)Мисля,че ако ми държи ръката и ме окуражава раждането ще протече по-гладко girl_wink
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #29 -: октомври 11, 2007, 14:07:13 »

Честно казано само той ми липсваше pardon
Ако има втори път пак предпочитам да бъда сама.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines