Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 21:02:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как разпределяте задълженията в къщи след като се съберете:)  (Прочетена 177835 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: октомври 18, 2007, 08:40:16 »

И аз не мога да оплача от моят бъдещ съпруг  DANCE много ми помага, чак май прекалява, че се поразглезих  blush Живеем заедно почти от самото начало и тогава ме впечатли това, че никога не ми е казал "стига си тояла на компа ами..... или защо това или онова не си направила
Аз мразя да гладя, и за срам той сам си глади нещата, е и аз понякога, когато много вече се засрамя  blush
Когато чистя винаги сме заедно и ми помага, за миенето на чинии да не говорим, преди да си купим съдомиялна, той беше поел функциите на такава  laugh Май съм от мързеливите булки с такъв мъж  laugh Мрази да пуска прахосмукачка, ама и това прави когато съм на работа.
Абе злато ,злато!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: октомври 18, 2007, 09:59:47 »

Да и ние сме абсолютно същите!Абе ей мъже какво правите?само разваляте дисциплината! laugh
Ама това гладене най го мразя!А за съдомиялна май трябва вече и аз да се замисля,макар и в момента да не готвя много и да не ми трябва,ама трябва да се взема в ръце,че милия бая отслабна и все мърмори тихичко,че не готвя blush
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: октомври 18, 2007, 10:03:34 »

Да и ние сме абсолютно същите!Абе ей мъже какво правите?само разваляте дисциплината! laugh
Ама това гладене най го мразя!А за съдомиялна май трябва вече и аз да се замисля,макар и в момента да не готвя много и да не ми трябва,ама трябва да се взема в ръце,че милия бая отслабна и все мърмори тихичко,че не готвя blush
Аз се родих с тая машинка, сега една сушилня и ще чакм да измислят нещо за гладенето  laugh
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #153 -: октомври 19, 2007, 08:53:08 »

Не знам дали тук е мястото,но тъй като гладенето е изцяло мое задължение и снощи гладих 3часа,та да ви питам вие гладите ли?Моите колежки са ме обявили за луда,че гладя дрехите и не ги подреждам в гардероба преди да са изгладени.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: октомври 19, 2007, 09:06:01 »

Не знам дали тук е мястото,но тъй като гладенето е изцяло мое задължение и снощи гладих 3часа,та да ви питам вие гладите ли?Моите колежки са ме обявили за луда,че гладя дрехите и не ги подреждам в гардероба преди да са изгладени.

И аз правя точно така.Даже милото като беше военен му гладех и партенките crazy.Даже покрай мен и той се научи милия да глади и ако аз не успея той хваща ютията........
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: октомври 19, 2007, 10:19:05 »

Аз не гладя!Само ако имам нещо измачкано,но ако го изгладя преди да го сложа в гардероба става двойна работа,защото там пак се мачкат :mad_girl:А и повечето ми дрехи са такива,че нямат нужда от гладене *YAHOO*А мъжа ми сам си ги глади....Имахме една позната,която милата накрая хвана разширени вени,защото гладеше всичко от носни кърпи през гащи до чаршафи и аз съм се стресирала от нейните разкази и казах "Ааааа,да си ги нямаме такива!",а и като гладих едни завиаки 1 час веднъж и така ми призля,че.....
Но ако на вас това не ви тежи и сте си свикнали не виждам нищо лошо!
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #156 -: октомври 19, 2007, 10:37:04 »

Абе,тежи ми и много мразя,ама няма начин.Мъжо няма да седне да се глади всеки път и ще си ходи смачкан по улиците,а хората ще викат че няма жена да го изглади.А аз сутрин цепя минутата и само ми трябва да се гладя.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: октомври 19, 2007, 10:43:07 »

Милата!ама явно няма как...Ох добре,че на мен не ми се налага и че мъжа ми не носи всеки ден ризи и костюми,че тогава и аз не знам,макар и като му се наложи сам да си ги глади,не му се рискува с мен laugh
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: октомври 19, 2007, 12:57:28 »

Аз пък много обичам да гладя !!! *crazy*И аз също като mariana не прибирам нещо без да е изгладено!!!Е,не се вманиачавам чак до гащите и чорапити и тем подобни,но дрешките си ги гладя!!! blum
Ако имате нещо....насреща съм!!!! laugh
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #159 -: октомври 19, 2007, 22:56:32 »

Аз също обичам гладено - само например не гладя чаршафи и калъфки crazy Но защото не ми остава време и това да взема да гладя angry
Дрехите всички до една ги гладя винаги обаче good
Гладя си дрехите след като изсъхнат и ги прибирам на закачалки в гардероба. Ако има нужда, гладя още веднъж преди обличане  crazy
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: октомври 20, 2007, 08:24:34 »

А ние нямаме място вече в гардеробите къде да си прибираме дрехите,а камо ли по закачалки да ги слагам.... :mad_girl:Е разбира се ризите си ги гладя и ди слагам по закачалките,както и блузи,които се мачкат, панталоните и костюмите,ама останалото направо.....
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: октомври 20, 2007, 11:57:18 »

Аз не гладя!Само ако имам нещо измачкано,но ако го изгладя преди да го сложа в гардероба става двойна работа,защото там пак се мачкат :mad_girl:А и повечето ми дрехи са такива,че нямат нужда от гладене *YAHOO*А мъжа ми сам си ги глади....Имахме една позната,която милата накрая хвана разширени вени,защото гладеше всичко от носни кърпи през гащи до чаршафи и аз съм се стресирала от нейните разкази и казах "Ааааа,да си ги нямаме такива!",а и като гладих едни завиаки 1 час веднъж и така ми призля,че.....
Но ако на вас това не ви тежи и сте си свикнали не виждам нищо лошо!
И аз така  good , къде ти ще гл;адя по два пъти, и ние нямаме място из гардеробите, а на милото с ризите и панталоните (военните) си ги гладя ама и той си го прави понякога за да не ме буди или ако имам друга работка. За чаршафите абсурд  nea! Камуфлажите си гладя са мо ризите те клиновете са си ОК  laugh
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: октомври 22, 2007, 10:06:55 »

Ох, и аз така да мразя да гладя...а милото всеки ден ходи с ризи и костюми - такава му е работата. През почивните дни се опитвам да му изгладя всичко, но не винаги успявам. Добре, че ми е добричък и когато няма нищо изгладено, се глади самичък...
Иначе като повечето хора и аз не съм маниак на гладенето. Гладя само когато трябва  tease и с дребни работи като гащи не се занимавам, с чаршафи също. Чат-пат гладя калъфките, ако са много намачкани...
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #163 -: октомври 22, 2007, 22:12:21 »

Добре че милото не носи костюми за работа че щях да се видя в чудо с гладенето  Girl_hide
Иначе много ми помага в чистенето- чисти тоалета,хладилника когато трябва и понякога ако е свободен пуска и прахосмукачка пуска но това се случва многооо рядко. Чиниите са мое задължение- е и тях мие понякога но гледа ако може да се отърве от това задължение  girl_wink Ех добре че помагат че иначе няма да можем да смогнем  girl_in_love
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #164 -: ноември 09, 2007, 12:24:28 »

Моя мъж много помага. Обича да готви и аз въобще не му се пречкам, когато иска да готви...а и като се замисля през ден той готви. Преди да се съберем той е живял с още едно момче в апартамента и двамата са си били поделили домакинските задължения. Моичкият е бил готвач, а другия съдомиялна smile обаче пък са си поддържали перфектен ред. Аз като се преместих, останах приятно изненадана.... Все си мислех, че двама мъже няма как да поддържат чистота така, както прави една жена, но те ме опровергаха. Аз обичам банята ми да свети, а те двамата са били манияци на тая тема, така че и банята чисти и готви и на работа ходи DANCE на мен се пада честта да гладя и да чистя апартамента, но пък на мен ми е приятна тази дейност. Малко ми е досадно миенето на чинии, но няма как blum

Модерирано: Не пишете само с ГЛАВНИ букви!
« Последна редакция: ноември 09, 2007, 12:41:45 от maria_lakova » Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines