Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 09:01:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как разпределяте задълженията в къщи след като се съберете:)  (Прочетена 177864 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: октомври 01, 2007, 11:21:43 »

desislavka мисля,че и ти си права,ама май зависи и от самия мъж,защото има такива,които или са с 2 леви ръце и наистина нищо не им се отдава или просто са цербери и не дават и дума да се издума да свършат нещо домакинско.Аз за това съм доволна,че първо ходихме дълго,а и живяхме достатъчно,за да се разбере кой какъв е,защото аз не мога да търпя някой да не похваща нищо и да не мога да разчитам на него,когато съм болна или когато дай боже един ден имаме деца!Така че не се давам лесно!Макар и да помага страшно много-като гледам останалите мъже....
 isabel прахосмукачката е "страст" и на моя мъж,голям майтап!И племенниците му от малки я захващат-семейна черта :laugh:Е няма да му отнемам хобито я girl_wink
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: октомври 01, 2007, 12:33:07 »

Аз имам мъж мечта :bravo:Не е от тези които не знаят как се пуска прахосмукачката или пералнята.Живеем заедно от почти 3 год.в къщи той е готвачът,а останалите семейни задължения си ги поделяме.Понеже вече не съм на работа почти всичко в къщи си върша сама еееее освен готвенето blum
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: октомври 02, 2007, 08:28:58 »

Момичета,
искам да ви се похваля!

След сватбата моето момче стана още по-мило и нежно към мен и ми помага с какво ли не. аз се изживявам като една истинска глезорана вкъщи. Дори понякога ми става неудобно. girl_in_love
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: октомври 02, 2007, 15:23:03 »

Абе да ви кажа и аз забелязах положителна промяна след сватбата!а не вярвах след 8 години нещо да се промени макар и след "подписа".Не че преди е било зле,но.....едно освежаване никога не е излишно! girl_in_love girl_wink
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #139 -: октомври 03, 2007, 18:44:33 »

isabel прахосмукачката е "страст" и на моя мъж,голям майтап!И племенниците му от малки я захващат-семейна черта :laugh:Е няма да му отнемам хобито я girl_wink

 laugh laugh И аз така мисля - щом го влечеее, няма да му спирам кефа laugh yahoo
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: октомври 03, 2007, 18:51:00 »

При нас си е същото, той е основната домакиня, срам не срам какво да се прави  blush
той готви повече, той пуска прахосмукачка само, той мие съдове повече, той сваля дрехите от простора...и ощеее много други неща,за пипкавите нещица аз си държа д аси ги свърша, все пак женска ръка, прах, баня, мои са си... ама като цяло той поема дневните нещица. Цял живот съм си мечтала за такъв мъж  girl_in_love girl_in_love girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: октомври 06, 2007, 23:25:43 »

mandarinka  къде го намери този златен мъж? :bravo:Той не те оставя нищо да пипнеш,на ръце те носи Yes Yes
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #142 -: октомври 08, 2007, 14:21:39 »

Леле, блазе ви!  Oh my ... Като чета,май повечето от вас в това отношение са ударили джакпота.
А моя любим, с когото от година живеем заедно, по този въпрос споделя философията,че женската работа си е женска работа.  beating Мрази да мие чинии и супер рядко го прави, да бърше прах- случвало се е 3-4 пъти.
Иначе прахосмукачката почти винаги я пуска, за пазаруването-никакъв проблем да отиде да напазарува, обаче всичко друго...Веднъж на два месеца го хваща вдъхновението и приготвя вечеря.
Но от друга страна, само споменавам,че ми се ще да си взема еди-кой-си козметичен продукт и той на следващия ден ми го носи като изненада. Или съм неразположена и той ме изненадва с торта от сладкарница "Неделя". Или съм се схванала и той ми прави масаж на секундата.
Спорим често по темата, ама не мисля, че ще успея да пробия на този фронт. crazy За огромно мое съжаление той приема за срамно да ми помага в домакинската работа. Но пък се чудя на фона на останалите му качества трябва ли да се ядосвам толкова много за това? crazy Ами даааа,ядосвам се! cray
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: октомври 08, 2007, 15:04:08 »

Мале ти си луда да се ядосваш!Страшен мъж си имаш и ти!Я стига глупости!Аз като гледам всеки мъж притежава нещо,което друг пък няма!Няма как да е иначе!Я виж как си те глези иначе,а и все нещо похваща.Да не мислиш,че моя е все с престилката и ние все се разправяме,а други ми викат "да не си луда,я го виж как шета и ти помага!?",аз пък им завиждам,че примерно техните пък правят други работи и така....Угодия нямаме laugh
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #144 -: октомври 08, 2007, 15:41:25 »

Хахахаха, малееее,Тонитка, разби ме... laugh така през твоите очи като погледнах... =]То пък не може всичко,нали...Вярно угодия нямаме понякога жените... blush
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: октомври 08, 2007, 15:44:41 »

А така!Я като се прибереш довечера и да го нацелуваш едно хубаво за това,което е! laugh tease
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: октомври 09, 2007, 08:39:07 »

Момичета, и аз да ви се похваля - и моето мъжле е от шетливите  DANCE Много ми помага и съм доволна, чак не очаквах да е толкова работлив...обикновено в къщи той пуска прахосмукачката, мие съдовете, но откакто имаме съдомиялна, ги мятаме в нея, чисти банята и тоалетната, простира, но само нощем - за да не разваля дисциплината в квартала  sarcastic. Иначе аз готвя ама се навърта около мен и току кълца нещо, току разбърква. Абе казвам ви истински домашен робот  tease
Няма какво повече да искам! Аз като бях малка, баща ми в къщи нищо не подхвашташе, така че направо съм ударила джакпота. И се надявам да е така и след като имаме деца...че той иска поне три  crazy ама аз му казах - ако той ги ражда, няма проблем...
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: октомври 09, 2007, 09:20:45 »

Момичета,мъжете ни са абсолютни слънчица!!! :sunshine:Всяка от вас знае,че всъщност има и мъже от типа "жена,я направи една салата,че искам да изпия едня ракия",а пък ти имаш да правиш сто неща още....Нека си ги обичаме такива,каквито са въпреки че може да им подсказваме от време на време,че трябва да се свърши това или онова!!! laugh
А че нямаме угодия си е чистата истина!!! blush
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: октомври 09, 2007, 10:06:20 »

А аз си мислех,че моя помага! ohmyМале какви мъже имало!Ама аз си го обичам какъвто си е,а и колкото и да го карам да върши нещо,което не му е присъщо намя смисъл....като не му е на сърце и следователно не го прави от сърце само ще се намразим и ще изглеждам зла и проклета :laugh:Така че като сме си ги избирали да сме мислили,сега е малко късничко :laugh:Но както казах по-горе поне си има много други качества,които пък липсват на някои други мъже blum
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #149 -: октомври 18, 2007, 08:19:07 »

Въпреки,че понякога много ме ядосва,не мога да се оплача от моя мъж.Като има кеф ми помага в чистенето и пуска прахосмукачка,когато излиза след мен оправя леглото,простира когато бързам и не мога kiss
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines