Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 16:38:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как разпределяте задълженията в къщи след като се съберете:)  (Прочетена 177803 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: декември 07, 2006, 09:47:05 »

Моя мъж прави всичко, ама наистина всичко!!!  girl_in_love
Проблема е че никога не се сеща сам и винаги за всичко трябва да казвам "Направи това, направи онова", което не е чак толкова фатално, защото аз доста обичам да нареждам  blush, ама по някой път ми писва и много се изнервям !
По - лошото е че като му се насъбере много информация / задачи /, започва да забравя и се обърква  crazy и става еднаааа


Браво бе Танче!Къде го намери това злато?Аз от моето мъжле съм много доволна , но рядко се срещат такива.Нали? girl_wink
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #31 -: декември 07, 2006, 11:11:54 »

Ооо, fiibi това  е една мнооого дълга история!!!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 07, 2006, 11:13:20 »

Ооо, fiibi това  е една мнооого дълга история!!!

Ами тук има място за дълги истории  girl_wink
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: декември 07, 2006, 11:31:03 »

tan4eto, много добре те разбирам  good Моята половинка е същият забраванко  LOVING Дори тази сутрин докато пътувахме към работа и обсъждахме, че той трябва да пусне прахосмукачка, докато аз сготвя нещо като се приберем довечера, репликата му беше "Нали все пак ще ми напомниш какво трябва да правя!" ...  crazy Но се радвам, че ми помага толкова много  girl_in_love сама не мога да поддържам всичко вкъщи изрядно  nea
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: декември 07, 2006, 11:33:26 »

tan4eto, много добре те разбирам  good Моята половинка е същият забраванко  LOVING Дори тази сутрин докато пътувахме към работа и обсъждахме, че той трябва да пусне прахосмукачка, докато аз сготвя нещо като се приберем довечера, репликата му беше "Нали все пак ще ми напомниш какво трябва да правя!" ...  crazy Но се радвам, че ми помага толкова много  girl_in_love сама не мога да поддържам всичко вкъщи изрядно  nea

Мисля че помощта която трябва да ни оказват е просто задължителна!Иначе се получава голям дисбаланс във взаимоотношенията!Разбира се и той понякога е уморен , но важното е да не е редовно! girl_wink
Активен
nevidimo dete
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #35 -: януари 08, 2007, 17:48:18 »

Аз съм много доволна от моя "съквартирант"  good
След като се приберем от работа, без да коментираме каквото и да е, първо отиваме да пазаруваме заедно, след това той мие чиниите, а през това време аз готвя. Докато чакаме яденето да стане, си четем книжка. Аз слагам масата преди ядене, а той я разчиства, когато сваршим. Аз оправям леглото вечер - той сутрин  girl_in_love И всичко това е без да сме се рабирали гласно, просто така си стана още от първите дни... Дано да се запази този ентусиазъм и след време, и завинаги  LOVING
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: януари 08, 2007, 17:56:38 »

И ние с моето мило се разбираме добре!!! Аз пускам пералня, той простира или обратното, аз събирам дрехит еи ги сгъвам и прибирам, той пазарува... girl_in_love LOVING
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 08, 2007, 18:16:24 »

 Браво момичета.  girl_wink
 Моето бъдещо мъжле събота и неделя като почива ( аз бачкам ) пуска пералня, простира, чисти с прахосмукачка, ходи до магазина, после си върши негови неща или си почива. Направо злато. Не съм го карала той така е свикнал. От малък. Много съм доволна от него. Златце.  Bravo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 08, 2007, 18:41:40 »

Моичкият пък е живял сам последните 10 години и така добре се е научил какво да върши!!!! yahoo good

Знае какво е ред и чистота, знае и как да цени (понякога) малкото, което получава от мен и моето семейство!!! Много цени домашния уют и топлина, което е прекрасно!!! good И аз си имам едно злато в къщи!!! girl_in_love LOVING
« Последна редакция: януари 08, 2007, 18:44:08 от Bulechka_TS » Активен
nevidimo dete
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #39 -: януари 08, 2007, 23:13:21 »

Бившият ми приятел също беше живял 10 години сам... след като изпереше дрехите ги оставяше на простора, докато не му потрябва нещо  Oh my ... А ако слуайно се окажеше простора пълен, събираше дрехите, хвърляше ги в гардероба на топка и гладепе само каквото му потрябва... Първо го оправдавах, че всички хора на изкуството така правят, но накрая осъзнах, че е неспасяем случай - нямаше желание нито за ред, нито съответно за дом и семейство  beating Отдалеч си личат безнадеждните  secret
Сега си живее щастливо с една себеподобна - музикант и актриса  Mad girl Направо не мога да си представя как си се гледат  crazy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 09, 2007, 15:26:25 »

Олелелееее, nevidimo dete, направо не мога да повярвам, че има такива хора! girl_impossible

Е, моето слънчице, е точно обратното на твоят бивш!!! Спомням си, че когато му отидох за първи път на гости, очаквах да видя какафония, все пак е ергенски дом!!! Girl_sing

Но бях приятно очарована и изненадана, когато видях точно обратното, всичко бше подредено и чисто!!! Girl_hide

И така сега всеки гледа да помага на другия, без да се разделят задълженията на мъжки и женски, което е прекрасно!!! girl_in_love
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 09, 2007, 22:56:40 »

Булечка ама моя беше същия като отидох за първи път у тях.С тази подробност че като отворих гардероба и лошо ми стана. girl_impossible Беше пълен с военни /маскировъчни/ дрехи.Така и не открих цивилни дрехи повече от 1 брой дънки и 2 бр блузки и 2 бр. ризи!Ако искайте вярвайте.Аз обаче си умрях от смях и още си го бъзикам моя любим  ROFL.Сега разбира се гардероба е пълен с цивилни дрехи и даже се учим че трябва да се гладят! pleasantry
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #42 -: януари 09, 2007, 23:27:28 »

Хехе, то май на мъжете им е позволено да са разхвърляни. Моят много обича да си хвърля дрехите по земята... все едно гардеробът му е експлоадирал на пода. Да видим как ще се оправаме с него след няколко месеца. beating
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 09, 2007, 23:40:11 »

Хехе, то май на мъжете им е позволено да са разхвърляни. Моят много обича да си хвърля дрехите по земята... все едно гардеробът му е експлоадирал на пода. Да видим как ще се оправаме с него след няколко месеца. beating
Моят е чистник обаче докато го науча ,че имаме вече кош за пране........... hysteric
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 10, 2007, 00:06:58 »

хихи барво fiibi_BG моят още не знае каде се намира и хварля всичко(белиото с данките заедно ужас) направо в пералнята :huh:добре че посля не я пуска че.... beating
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines