Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 18:29:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как разпределяте задълженията в къщи след като се съберете:)  (Прочетена 177821 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: май 18, 2007, 14:43:09 »

Лелелеее, тук само за салата, чинии и хляб ли говорим вече? crazy Пак избягахме от темата, малко!!! blum
ехххх
ами това за според мен вид задължения, така че мисля че не е такъв голям проблема
« Последна редакция: май 18, 2007, 21:20:44 от Teo » Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: май 21, 2007, 12:09:33 »

Аз да предупредя мъжете, които много помагат да не се престарават.
Трябва да се внимава с потупването по рамото, защото изведнъж всичко само ти правиш   blush

Имам един такъв познат.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: май 21, 2007, 12:28:40 »

Аз да предупредя мъжете, които много помагат да не се престарават.
Трябва да се внимава с потупването по рамото, защото изведнъж всичко само ти правиш   blush

Имам един такъв познат.
хе-хе laugh
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 29, 2007, 09:50:53 »

В нашето семейство няма мъжки и женски задължения.Правим всичко заедно.Като има да се чисти или готви правим го заедно и по този начин свършваме бързо с домакинските задължения и отиваме на разходка или да се забавляваме.По този начин има пълно равноправие.Още повече че работата и на двамата е натоварена.А и в нашето семейство не се слага нищо на кантар.Правим всичко заедно
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 29, 2007, 12:24:48 »

В нашето семейство няма мъжки и женски задължения.Правим всичко заедно.Като има да се чисти или готви правим го заедно и по този начин свършваме бързо с домакинските задължения и отиваме на разходка или да се забавляваме.По този начин има пълно равноправие.Още повече че работата и на двамата е натоварена.А и в нашето семейство не се слага нищо на кантар.Правим всичко заедно

и ние сме посъщия начин !!!! smile като изключим пералнята и простирането си е само мое задължение, по мое желание хи хи хи lol)) !!!
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: май 29, 2007, 14:13:39 »

не мога да се оплача от моя любим.
неща от сорта на закуска в леглото, кафенцето сутрин, романтично подредена маса и пр. са почти ежедневие.

само дето не му давам много да се развихря в кухнята с готвене.

помага ми във всичко, но някои неща просто не му се отдават. tease
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: май 29, 2007, 16:34:36 »

При нас  също няма мъжки и женски работи , помагаме си взаимно smile Вив всяко едно отношение и нещата са си супер  danceg
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: май 29, 2007, 16:39:06 »

При нас  също няма мъжки и женски работи , помагаме си взаимно smile Вив всяко едно отношение и нещата са си супер  danceg

Така е много хубаво!!! И при нас е така!!! good
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #113 -: май 30, 2007, 15:49:09 »

Аз да предупредя мъжете, които много помагат да не се престарават.
Трябва да се внимава с потупването по рамото, защото изведнъж всичко само ти правиш   blush

Имам един такъв познат.

 diablo!!!! Е как така !!!! diablo
Напротив,има ситуации,в които мъжът трябва да се старае тройно повече от жената-например,когато тя е бременна.В крайна сметка ще ме просветлиш ли за едно нещо(все пак си мъж,току виж си ми отговорил,а много искам отговор на това)-защо мъжете така и не разбрахте какво е мъж под чехъл?!?! Oh my ... Oh my ... ohmyТова не значи мил и грижовен човек,който обича жената,с която е и не я кара да му вее с палмови листа,а се старае да й помага,за да й улесни живота точно,защото я обича и уважава.А човек без мнение.Много ясно,че ако някоя вечер се прибера скапана или тъжна,ще помоля гаджето си да сготви(примерно)той.Ако не го направи,а ми се прави на мъжа в семейството crazy,директно го изхвърлям!!!!Още повече,че и аз бих направила същото за него,то е нормално.Щом го обичам... pardon
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 30, 2007, 15:52:02 »

ех, Diavolinkata, харесва ми как разсъждаваш. Много е вярно това, което казваш.
Ама мъжете си държат на егото и това си е End
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #115 -: май 30, 2007, 20:20:03 »

ех, Diavolinkata, харесва ми как разсъждаваш. Много е вярно това, което казваш.
Ама мъжете си държат на егото и това си е End

Да,държат,за съжаление... :no:А не разбират,че всичките им проблеми с жените,от които толкова се оплакват,идват точно от тяхното его.Че има и жени,които по цял ден само ноктите си лакират,има,но те не са мнозинство според мен(кажете ми,ако бъркам  huhhuh.gif ).Пък и това си е добър урок за мъжете да внимават какво гледат и коя си избират,който може само да им е от полза  laugh DANCE   .
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 31, 2007, 08:21:36 »

аз за това съм казала на милото, че ако примерно си стоя вкъщи няма да го занимавам с нищо - той по принцип си има достатъчно работа ! но при положение, че и двамата работим трябва да си помагаме един на друг и двамата !!! а пък като сме изморени и двамата отиваме навънка на някое приятно място да хапнем!! така хем не готвим хем после и чиний за миене няма хи хи хи smile

ооо пък такива миже които: "оооооооо ама аз как ще мия чиний, аз съм мъжа .....", да бягат че  beating beating beating
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: май 31, 2007, 09:02:37 »

ели, и ние правим така - като не ни се приготвя вечеря и не ни се мият чинии излизаме навън
моето момче ме жали и ми помага good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: май 31, 2007, 09:04:31 »

ели, и ние правим така - като не ни се приготвя вечеря и не ни се мият чинии излизаме навън
моето момче ме жали и ми помага good

ами така трябва да е !!!!!!!!!!!  Bravo Bravo Bravo
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #119 -: май 31, 2007, 19:11:26 »

Ние сме се разбрали да си помагаме и ако аз сготвя,той мие чиниите и обратното.Освен това правим и друго-понеже аз мразя да мия чинии,а той мрази да бърше прах,той мие,а аз бърша.Хахха,само с прозорците е голямо шоу,защото аз не стигам до горе от външната страна,но не искам той да ги мие,защото ги мием по различни начини,затова той ме държи,а аз се разтягам колкото мога  Yes .Като си представя каква гледка сме отвън  laugh DANCE......
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines