Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 23:40:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как разпределяте задълженията в къщи след като се съберете:)  (Прочетена 177843 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: февруари 24, 2007, 03:42:59 »

Браво, браво! Хармонична двойка сте си вие! А за моята половинка ще има  beating  hysteric
Не го вярвам това didibaby! :girl_wink:Ти си такъв дипломат че все ще намериш начин да прави това което искаш! good
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #76 -: февруари 24, 2007, 07:47:36 »

Браво, браво! Хармонична двойка сте си вие! А за моята половинка ще има  beating  hysteric
Не го вярвам това didibaby! :girl_wink:Ти си такъв дипломат че все ще намериш начин да прави това което искаш! good

Честно казано, засега съм го оставила да си прави каквото иска-като предложи да изпере или да изчисти (което е МНОГО рядко, но се случва) аз си замълчавам и само гледам да видя какво ще направи. Ех, като си помисля важното е, че поне се сеща понякога да прояви сам инициатива.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 02, 2007, 22:50:54 »

А тук защо никой не пише вече?  blum
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 03, 2007, 06:45:48 »

ето аз ще пиша  blum blum blum вкъщи работата не се дели на мъжка и женска, даже май половинката върши повече работа (вкъщи) от мен. Тъй като той е на дежурства - 24ч работи и после 3 дни почива - и има повече време. Аз с моята работа, като се прибера и всичко вече си е на мястото  Wink
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 03, 2007, 09:34:37 »

А тук защо никой не пише вече?  blum
Ето фийби включвам се.Да кажа честно аз моят любим съм го оставила и не го закачам за нищо.Някой път като се сети слага масата и ако е на кеф си прави салатата но нищо друго-казах му че единственото му задължение е да хвърля боклука,но нали се сещаш че не всеки ден го прави angry
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 03, 2007, 09:40:52 »

И аз да се разпиша тук, ние с Мойто почти вси4ко правим заедно. Сутрин, като се събудим оправяме двамата леглото, готвим заедно, дори и сам той готви понякога, чистим заедно. А бе голями домошари сме си двамата. Много оби4аме да имаме и посрещаме гости!  Dance
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 03, 2007, 21:24:03 »

Моят мъж в домакинската работа е стархотен. Винаги си личи кога е чистил той и кога аз. Прави ми закуска, обича да готви, абе просто в това отношение е страхотен. Много ми помага, понеже аз съм доста ангажирана. Само мога да му кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ heart
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #82 -: май 08, 2007, 17:46:51 »

Значи аз готвя, пера-т.е. пускам пелалня, простирам и гладя, пазарувам
веднъж той простря, но дрехите бяха през ред и каквато и хванал и вече не давам, аз си ги редя  pardon
аз подреждам, мия шкафове, разни такива, но чистенето той - прахосмукачка, прах, миене на под, миене на чинии, хвърля боклука
май добре сме се разпределили  Bravo
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: май 08, 2007, 17:58:06 »

 pleasantry а не може ли да е който каквото свари?  blum няма разпределение, аз обичам да готвя и го правя, а той мие чиниите, но и готви, kiss2 а чистенето ми помага против стреса. Пускам си музика и започвам да чистя, ако е вкъщи помага! *INLOVE*а днес почиваше и сварих навсякъде чисто и лъскаво!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: май 13, 2007, 18:06:13 »

Ние принципно имаме някакво негласно разпределение на задълженията, но от известно време се опитвам да му попрехвърля и други задължения pleasantry, че сега се изморявам по-бързо от преди, но е разбираемо и той няма нищо против!!! Bravo
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: май 16, 2007, 09:46:24 »

Нашето разпределение стана много от само себе си.Значи аз нямама против да прибирам разни неща и да подреждам.Но чистенето ме докарва до лудост а при моето момче е обратното.И така, хващаме се да чистим и аз подреждам и прибирам а той чисти, ама праха остава за мен, за него нямам претенции, зора ми е със стирката и прахосмукачката. Чинии и зареждане на пералня - аз, простиране - както дойде. И то това е, друго не остана, нали.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: май 16, 2007, 09:49:25 »

А сетих се и друго.Моето момче е юрист и винаги на работа ходи с костюми и вратовръзи и ризи, нали, така е редно. И първите 1-2 седмици като заживяхме заедно аз всяка вечер преди да си легна или сутрин гледах да му изгладя ризата.Ама един път забравих и се сещам чак на работа вече на обяд даже.Звъня му значи пълна със съжаления и извинения и тъкмо да кажа "повече няма да се повтори" и той казва "ама спокойно бе, мило, не се притеснявай въобще, аз си се оправих без проблем".
Айде сега познайте хванала ли съм ютия от тогава до сега!!! Аз дрехи за гладене нямам.Моите са спортни и от простора на гърба направо и така.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: май 16, 2007, 16:07:36 »

ахам и аз мразя да гладя, ама и той, и като трябва нещо да се оглади и двамата гледаме да излъжем другия с например: "Ще ти купя нещо"!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: май 16, 2007, 18:12:41 »

Още откакто се събрахме аз му поставих условието, че ако не ми помага в домакинската работа няма да има любов и разбирателство вкъщи.  hysteric Отначало беше голяма мъка да го накарам да се включва, но след като му направих света черен от мрънкане  ANGRY видя че няма да му се размине и вече е станал страшно прилежен.  angel Само за едно сме се разбрали, че никога няма да върши и това е да мие тоалетната. Било му гадно  bad pardon
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 17, 2007, 11:38:17 »

Аз също немога да се оплача от моето мило!!!Помага ми много!!!Например той оправя леглото сутрин /ако трябва да съм честна даже откакто сме заедно аз съм го правиласамо няколко пъти/,сервира и отсервира масата,понякога готви-рядко,защото няма време,но иначе реже салата!!!Простира-обикновенно,аз пускам пералнята вечер и сутрин нямам време да я простра!!!Той го прави,въпреки,че понякога забравя щипки,но работим по този въпрос!!! 8PВъобще не се оплаквам!!! blush Даже тази сутрин ми направи кафе и докато аз си пиех кафето той прибираше чиниите в миялната и оправяше масата!!!Предтавяте ли си каква картинка-аз smoke, а той шета!!! laugh
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines