Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 00:10:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как разпределяте задълженията в къщи след като се съберете:)  (Прочетена 177845 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 10, 2007, 00:10:25 »

хихи барво fiibi_BG моят още не знае каде се намира и хварля всичко(белиото с данките заедно ужас) направо в пералнята :huh:добре че посля не я пуска че.... beating
Честно да ви кажа аз вкъщи доскоро незнаех програмите на пералнята @}->--Това с простирането и съотватнето ми е много досадна работа.Но за сметка на това компенсирам с гладенето,защото мъжлето пък е скаран с ютията! girl_wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #46 -: януари 10, 2007, 00:49:05 »

Аз чакам да дойде събота и неделя за прането, ама след това не мога да сваря с неговото пране ли да се занимавам или с моето girl_impossible
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #47 -: януари 10, 2007, 07:12:39 »

Аз да си призная съм абсолютно скарана с домакинската работа - нито пера, нито мия чинии, не знам дори как се глади и много рядко чистя. Единственото нещо, което обичам да правя е да готвя. Затова, когато моя благоверен е в къщи, той прави всичко, като не е - гладенето  - на химическо, чинии не мия, защото не ям в къщи, не готвя, прането го давам на пералня и сушилня и имам някой които ми чисти веднъж седмично. МРАЗЯ ДОМАКИНСКА РАБОТА!  angry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 10, 2007, 08:38:32 »

Моят си правеше всичко сам, подреждаше, переше, гладеше, готвеше... shok, абе такъв ред цареше, че аз малко го развалих, но създадох много уют!! blush Единственото, коеот го отучих беше, че пуска в пералнята всичко заедно (бельо, чорапи, връхни дрехи Плачещо момиче )

Сега вече всичко е ОК!!! good

Но тъй като аз в момента не работя върша повечето неща!!! Curtsey На мен домакинската работа не ми пречи и не ми тежи, дори се забавлявам! Curtsey
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 16, 2007, 19:29:59 »

хихи барво fiibi_BG моят още не знае каде се намира и хварля всичко(белиото с данките заедно ужас) направо в пералнята :huh:добре че посля не я пуска че.... beating
Всичкото време е пред теб да го дресираш както си искаш maslinka!По добре сам и без навици,отколкото с навици и с мама около него! girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 16, 2007, 19:34:49 »

Но пък комбинацията "сам, с навици и без мама около него"  еидеална, нали? good girl_wink Curtsey
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: януари 16, 2007, 19:37:48 »

Но пък комбинацията "сам, с навици и без мама около него"  еидеална, нали? good girl_wink Curtsey
така е много добре,то и аз такъв намерих!Но това Булечка май е идеалният вариант!Имах аз един дето ми викаше;"Ама тя майка така ми глади дрехите,ама тя майка това ми готви"Четири години живях с майка му и претенциите му и накрая го оставих да живее с нея! pleasantry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: януари 16, 2007, 19:42:05 »

Ооооллелеее, Фииби, аз поне няма такова чудо на главата си!!! Ужас!! bad Че иначе щеше сам да си се оправя!!! Ааааа beating

Ама ти добре си направила!!! good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: януари 16, 2007, 19:48:51 »

Ооооллелеее, Фииби, аз поне няма такова чудо на главата си!!! Ужас!! bad Че иначе щеше сам да си се оправя!!! Ааааа beating

Ама ти добре си направила!!! good
Всяко зло за добро!Добре че го оставих че си срещнах моето златце!А колко ми помага милия ми нямам думи просто! yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: януари 16, 2007, 19:50:31 »

Всяко зло за добро! Добре че го оставих че си срещнах моето златце!А колко ми помага милия ми нямам думи просто! yahoo

Така е, Съдбата си знае работата!!!
 А и когато губим, незнаем какво печелим и обратното!!! good
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: януари 16, 2007, 23:14:06 »

 И аз съм като теб fiibi_bg почти същия го имах и аз. Нищо не пипваше и само какво ще ми сготвиш? Аз пера на ръце, готвя, чистя и т.н. и накрая какво ми ти нищо не си свършила вземи си намери работа какво седиш ( бащата ). Ама  добре, че се осъзнах и сега си имам и аз едно съкровище... girl_in_love
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: януари 17, 2007, 09:52:20 »

И аз съм като теб fiibi_bg почти същия го имах и аз. Нищо не пипваше и само какво ще ми сготвиш? Аз пера на ръце, готвя, чистя и т.н. и накрая какво ми ти нищо не си свършила вземи си намери работа какво седиш ( бащата ). Ама  добре, че се осъзнах и сега си имам и аз едно съкровище... girl_in_love

Браво, Юле, браво!!! good Те такива рано или късно си намират майстора!!! pleasantry
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: януари 17, 2007, 18:55:25 »

 Тъй тъй то времето си лети и когато загубиш един такъв човек като мен колото и нескромно да звучи, се сещаш. Следващата не знам каква ще е ама на мен не ми пука. Нали си имам вече мъж който ме уважава и цени.  girl_in_love
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: януари 17, 2007, 21:14:45 »

Тъй тъй то времето си лети и когато загубиш един такъв човек като мен колото и нескромно да звучи, се сещаш. Следващата не знам каква ще е ама на мен не ми пука. Нали си имам вече мъж който ме уважава и цени.  girl_in_love

Така си е!!! Браво!!!

За жалост човек оценява, това което има, едва, когато го изгуби, но... понякога е твърде късно!!! sad
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #59 -: февруари 08, 2007, 10:45:19 »

Ние двамата се събрахме,единия обича да спи до късно,другия рано рано става,и така пускам в почивните дни пералня вечер и на сутринта познайте,Ваня си спи до късно мъжа й простира дрехи и мие чинии.Освен това минах с номера че не мога да гладя панталони и ризи и сам си ги глади,е правя изключение но рядко.Мие чинии от време на време,пуска прахосмукачка,но много рядко(тази седмица за първи път от много време защото бях болна)и не готви.Но си подрежда дрехите и всичко останало,не мога да се оплача.Ех,ако можеше и да готви цена нямаше да има girl_in_love
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines