Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 02, 2024, 06:22:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Всичко за бебето и детето" 6  (Прочетена 192306 пъти)
 
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: февруари 07, 2012, 16:21:08 »

Като заговорихте за решетките на кошарата... Аз имам чувството, че като се изправи, ако реши да се навежда, може и да се преобърне girl_impossible Свалили сме матрака на ниското ниво още преди поне 3 месеца... Кошарата ни е ето такава: Някой имал ли е подобни притеснения отрано?
Ели е 78 см висока горе долу. Рано е да махам решетките сигурно, но до кога ще изкараме така не се знае...

Ако някой със същата кошара има опит, ще се радвам!
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #226 -: февруари 07, 2012, 17:06:21 »

Рано е да махаш решетката... аз към две години го виждам. Не знам колко може да се наведе от леглото. Накрая ще взема да извадя старата кошара сгъваемата, дето е супер дълбока и няма мърдане оттам  tease.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: февруари 07, 2012, 17:24:21 »

Да, и аз съм на мнение, че е рано. И без това е такова швъкало, докато спи huhhuh.gif
Сгъваемите наистина са много дълбоки, дъното им е почти до земята направо funnytooth , ама без кръстове ще останем blum
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #228 -: февруари 07, 2012, 19:16:09 »

Ние сме с текстилна, като застане в кошарата ръба й стига до мишничките му.Имаме една скара 10см отдолу. Не е баш на дъното, но както казах ръба му стигаше до мишничките. Как подскочи, коремчето му застана на ръба, залюля се и естествено спечели тежеста на главата.  Та е възможно:)
Активен
bejkite
Сватбар
***
Публикации: 252



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: февруари 07, 2012, 19:17:46 »

mwpo, inaxastra , мерси  give_rose
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: февруари 07, 2012, 20:22:48 »

mwpo, явно зависи от типа кошара, защото нашата в момента (говоря за сгъваемата) й стига до брадичката, а Ели върви дългичка определено.
Но тя не ми е опция, защото е на долния етаж и я ползваме като място за игра, докато свърша нещо набързо, както и за пътуване.
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #231 -: февруари 08, 2012, 08:28:33 »

Да, защото кошарата му за игра е по-дълбока. Но вече не си и помислям да стои в другата,дори и за момент:)
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: февруари 08, 2012, 09:45:12 »

Момичета, помагайте. Никола вече 4-та нощ не спи. Буди се на 40мин горе долу... Най-много 1ч30 мин някъде е спал. Явно са зъбите, защото като го намажа с Калгел се успокоява и заспива. Обаче ефекта е краткотраен. И след малко пак е буден. Дадох Хамомила, обаче стана по-лошо. Такова пищене беше, ужас. Дайте идея за някакво друго хомеопатично, което дава ефект. Четох за Дентокинд, но една от съставките му е лайка и не ми се рискува да дам нещо с лайка...
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #233 -: февруари 08, 2012, 10:20:18 »

Като имам такъв период давам Панадол на първите писъци. Вибуркол хомеопатични свещички също ги дават за зъби. Калкареа Фосфорика при криза за бързо избиване на зъбките.
Иначе гелчетата успокояват за момента.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: февруари 08, 2012, 10:54:39 »

Гелчетата с лидокаин действат съвсем краткотрайно, ударно. Аз не мажа умишлено с тях.
Специално при нас Дентокинд-а не даде никакъв резултат и съм го спряла от няколко седмици.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #235 -: февруари 08, 2012, 11:45:35 »

Ели, хамомилата, която си дала е точно лайка.

Иначе тук сьветват парацетамол за успокояване на зьбната болка, не знам кое му е тьрговското име в Бьлгария, Панадол може би.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: февруари 08, 2012, 12:14:52 »

Ина, знам че хамомилата е лайка. За това казах, че не искам повече препарати с лайка smile Той все още няма никакви зъби, само му е подут венеца, но не белее все още...

Гелчетата наистина са супер краткотрайни и май с тях без тях все тая... Sunray, ти защо не мажеш умишлено?

mwpo каква дозировка даваш Панадола? Аз имам Вибуркол, свещички, но не съм се сетила за тях. Ако довечера пак е нетърпимо ще пробвам. Четох за Калкареата и съм я поръчала на мъжа ми да я купи. Да видим дали ще даде ефект...
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #237 -: февруари 08, 2012, 12:28:32 »

Ина, знам че хамомилата е лайка. За това казах, че не искам повече препарати с лайка smile Той все още няма никакви зъби, само му е подут венеца, но не белее все още...

А-а, лошо те разбрах, извинявай   give_rose

И аз от недоспиване вече едва се крепя.
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #238 -: февруари 08, 2012, 13:51:27 »

Панадол давам 5мл /8-10кг/. Ако няма 8кг-4мл.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: февруари 08, 2012, 14:34:25 »

Педиатър,приятел на майка ми,а и нашата педиатърка препоръчва 1/2 от описаната в листовката доза.Казват,че са прекалено високи дозите и за това давам 2.5мл.  smile Налагало ни се е само 2 пъти,но подейства много бързо. good
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines