Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 18:21:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Всичко за бебето и детето" 6  (Прочетена 181404 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« -: ноември 15, 2011, 10:06:08 »


Постове от рода запис и т.н. не се толерират!Трия веднага!Моля преди да зададете някой въпрос прочетете поне няколко страници назад!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 23, 2011, 22:15:32 »

Имам въпрос - до каква възраст на бебето / детето го мазахте с олио или мляко след баня?
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 23, 2011, 22:50:55 »

Боги,аз не я мажа с нищо след баня.Слагам само кремче на дупето и евентуално на гънката на вратлето.Според мен си зависи от кожата.  Wink
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 23, 2011, 23:16:03 »

аз го мазах с олио до около седмия месец. След това за известно време с крем за тяло, но за доста кратко, защото той стана много мърдащ вече и не стоеше да го мажа и така реших да не го тормозя като не иска и приключих с мазането  girl_wink
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 24, 2011, 01:50:39 »

Боги, аз все още мажа Елица - зимата с олио, лятото - с лосион. Няма проблемна кожа, пу пу, но съм убедена, че грижите за тялото и кожата включително, започват от самото раждане, и един ден масажа и хидратирането на кожата ще се "отплатят" на детето със здрав и хубав вид good Ти защо се чудиш дали да мажеш? На мен ми е голям кеф, на Ели - също. Направо се размазва от удоволствие по време на масажа smile Мисля да продължа неизвестно до кога Wink
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #5 -: ноември 24, 2011, 07:47:11 »

И аз мажа, 8 месечен е вече от днес blum И не мисля скоро да спра,въпреки че не се спира.
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #6 -: ноември 24, 2011, 09:09:51 »

Влади е на 1 и 5м. и още мажа с лосион. И на него му харесва и на мен smile
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 24, 2011, 09:40:42 »

Аз спрях да мажа като беше на около годинка. Ми той не се спира на едно място и само се гонихме по леглото...и до там бях. Сега като стана студено и кожата на крачетата му сякаш стана по-суха и го мажа от време на време.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 24, 2011, 10:18:44 »

Ми той не се спира на едно място и само се гонихме по леглото...и до там бях.
И ние имаме този проблем с "гоненето" blum
Чудя се дали да го мажа защото една майка в парка ми викаше, че той вече е голям и нямало смисъл, потните му жлези работели и т.н, и затова се замислих.
Но ние сме с много суха кожа и още го мажа с Uriage, който ни предписа дерматоложката.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 24, 2011, 10:31:03 »

Боги , по-добре го мажи още, или поне по-проблемните участъци . Аз му давам и той да се маже и така успявам да го понамажа малко. Пробвай и тази тактика  Wink
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 24, 2011, 11:15:50 »

Щом е с много суха кожа и са ви изписали кремче,смятам,че не би трябвало да спираш да го мажеш.Аз слагам във водата от душ олиото на Д-р Тайс,което овлажнява допълнително и за това не я мажа.Но тя няма сухи участъци и за това не виждам смисъл.И ние не седим на едно място след баня.Става много активна и едвам успявам да я облека,а камо ли да я задържа за други процедури. blum
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #11 -: ноември 24, 2011, 12:08:09 »

Аз мазах с лосион до около годинката. Сега мажа само с крем за под пелените на Себамед дупето и гънките, най-вече където се отпечатва памперса, мажа с кремче и бузките ако са изпръхнали. 
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 24, 2011, 13:40:51 »

Боги, мажи си го - колкото по-дълго, по-добре good Защо пък намесват потните жлези, не ми е ясно blush Те и нашите са развити, но пак се грижим за кожата си и се мажем след баня... huhhuh.gif
И Ели не се задържа на едно място, аз я дебна blum - като се надупи - мажа бузките на дупето, като седне - мажа гръбче, ръчички, гърдички. Само за крачетата я натискам да лежи, но то не отнема повече от 2-3 минути smile

Така и така сме се заговорили на тази тема - някой знае ли дали крема балсам на д-р Тайс може да се ползва ежедневно след баня или само ако кожата стане много суха?
Аз мажа вечер и личицето й - с кремчето на Клоран. То е хем подхранващо, хем е за студено време. Отделно, го ползвам и преди разходка, разбира се. Супер доволна съм, защото след 2-3 разходки в доста студени дни, когато я мажех с олиото на Веледа за лице, бузките й се позачервиха и изпръхнаха, но точно след 2 намазвания с крема на Клоран нямаше и помен от това good
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 24, 2011, 18:43:32 »

Аз сега привършвам точно на Д-р Тайс крема.Преди мажех ежедневно с него по съвет на педиатърката,но честно казано не видях особено подобрение от него. pardon Не мисля,че е проблем,ако се ползва всеки ден.
В началото ни беше много суха кожичката и за това ни го изписаха.Като видях,че не се оправя с него,започнах да слагам от душ-олиото на Тайс във водата и да я мажа с Ойлатум крема.Оттогава сме нямали проблеми.Сега вече спрях да я мажа с него.Със същия крем Ойлатум мажех и лицето.Много е добър. good
Активен
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #14 -: ноември 25, 2011, 06:31:36 »

При нас от време на време става суха кожата и затова веднъж в седмицата я къпем в милки бат на мустела или олио за баня на мустела и винаги след баня се мажеме.Понякога когато вече е много пощуряла и неможе да седи мирно вече, мажа само гърдичките и раменцата, за нея това са проблемните зони.за мазане в момента ползвам мляко на Биодерма и за сега сме доволни.Добре хидратира.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines