Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 08:29:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ето идва и ноември вече......а лятото е тоооолкова далече  (Прочетена 32031 пъти)
 
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: ноември 14, 2011, 11:11:45 »

Привет и от мен момичета smile не съм писана , но хвърлях по едно око на темата, много е готина  good За "море от любов" - случайно видях двойката и мисля, че са били заедно и всичко е било ОК докато са излизали за разнообразие, така че ако е истинска любовта, няма да са това причините за раздяла. Другото, което ми направи впечатление е, че си раздавали шамарчета, когато се изнервят - детска му работа, супер несериозна според мен.
 За дискотеките, като Ви чета, раздирам че не съм единствената ненормална, на която вече не й се излиза, особено в студените зимни дни  blush
Абе момичета TLC TV някой гледа ли я ?Моя мъж вече ще ме изгони с тази програма ,която допълвам с FIESTA TV /кулинарна / ....  pardon pardon pardon
За двете телевизии good, ТЛС гледам повече, много готини предавания дават, реакцията му беше същата, селд като постоянно ме хващаше, че премествам канала smile Много ми допазат - "КАжете ДА на булчинксата рокля"- нали съм на тази вълна; "Татуировки в Маями" и "Кейт, Джон и пълният им дом" - но за съжаление май свърши.
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: ноември 14, 2011, 11:13:39 »

Оп момиче попдравка, give_rose не казвам, че вие сте ненормални smile  give_rose, но мислех за себе си след като съм на 24, а ми става все по - трудно да мърдна от вкъщи smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #47 -: ноември 14, 2011, 11:15:38 »

Bibsi8792, какво има по тази програма? Иначе и аз си имам разправии с мъжа ми по повод Фиеста /при мен добавено и с Ютилисима и Фешън канала/. Ама аз не съм зодия близнаци, че да правя няколко неща - като гледам телевизия по по- сериозни канали, само това правя. Обяснявам, че въпросните канали са ми само за фон на домакинската работа, но пък тогава ми се казва да слушам радио.  :girl_wink:Аз си мислех, че само възрастни двойки се "чепкат" за телевизора!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #48 -: ноември 14, 2011, 11:24:34 »

Аз този канал ТЛС дори не знаех, че го има. Търсих го току що, ама нещо май го нямаме. А изглежда интересен от заглавията на предаванията, които е споменала irena_popova nea
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #49 -: ноември 14, 2011, 11:24:44 »

Оп момиче попдравка, give_rose не казвам, че вие сте ненормални smile  give_rose, но мислех за себе си след като съм на 24, а ми става все по - трудно да мърдна от вкъщи smile
Мила карам 27-та година и може би от 5 години съм така:) но ми е много добре ....Получава се така може би защото тръгнахме от много малки на дискотеки smile и както се казва находихме се smile

svekarva  по тази телевизия дават най различни истории и предавания - за бебенца ,за изповеданията на хора претърпели различни неща в живота ,за тайните на тялото - тоест хора с недостатъци по тялото  /давам пример жена която е отслабнала с 80 кг се срамува от своето тяло ,години наред крие се от мъжа си заради увисналата кожа - най накаря се оперира и махат мисля че беше около 6 кг кожа / ,за организация на сватбата и пререканията на младоженците по време на организацията ,за татуировки абе за много неща ,типично дамска програма,но ми харесва определено smile

 Offtopic Eто една примерна програма http://tv.dir.bg/tv_kanal_dnevna.php?id=178

А относно TLC май ще си купувам в най скоро време TV за трапезарията ,че на спокойствие да си гледам предаванията smile
Ей ама сте ми големи сладурки да знаете  give_rose
« Последна редакция: ноември 14, 2011, 11:27:48 от Bibsi8792 » Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 14, 2011, 11:33:23 »


Мила карам 27-та година и може би от 5 години съм така:) но ми е много добре ....Получава се така може би защото тръгнахме от много малки на дискотеки smile и както се казва находихме се smile
За дискотеките много си права, навремето като малки обикаляхме и се забавлявахме, даже бяха големи драми ако се прусне някоя събота или неделя smile сега обаче, милото понякога ме кара да излизаме, нооо му е трудничко да ме навие smile
хихи "Домашна работилница" по Ютилисима -  пукаха гонити идейки за дома и жената с фимо и не само.
Приятен ден от мен  give_rose
 
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #51 -: ноември 14, 2011, 11:41:23 »

Дано да я има в нашия пакет тази програма....Подобни неща гледам по Дискавъри и ЕмТиВи, на английски обаче. Ох, ще си имаме разправии  diablo, но те са "по принцип" пускането на телевизора, че ми губи времето.
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 14, 2011, 16:20:45 »

 Готини разпукащи предавания дават по ТЛС, а ако сте гледали "Кралят на тортите" - това предаване го гледах с голям интерес, даже се бях запалила и аз да направя нещо с този фондан smile мисля за коледните празници да се пробвам smile
За ТВ-голямо губене на време, но след работа в тези студени дни, аз лично нямам сили за друго освен, приказки с любимия и малко тв smile,  а напоследък вечер след работа обсъждаме нещата около сватбата smile, нямаме все още  фото и видео и гледаме различни оферти, а снощи успяхме да изгледаме цели две сватби smile 
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 14, 2011, 18:29:23 »

Какво да кажа аз като изобщо нямаме ТВ на етажа pardon smile?
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #54 -: ноември 14, 2011, 20:59:16 »

Ехеее много сте се развихрили докато аз 12ч бях на гадните лекции и упражнения. Виждам, че сте подхванали 2 теми : дискотеки и тв. Аз преди не излизах от дискотеките, след което малко се спрях като си казах " ах идва студентския живот, ще се разбия", да ама не... не всичко е като по американските филми. А сега вече не ми се ходи даже и по дискотеките. Предпочитам заведенията с жива музка, добра кухня и разбира се яка компания, с която да споделя тези неща.
А за ТВ - може би забрявам, че плащам за 120 канала, а гледам само 2. Но съм попадала на тези ЛСТ и фиеста и дават много хубави предавания. На мен ми допадаше предаването за готвенето, която не съм сигурна дали все още го има, но съм го засичала.

Хайде приятна вечер от мен smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: ноември 16, 2011, 17:00:59 »

Къде сте, мацкииии yahoo tease  Нещо замря темата  vivasvat vivasvat :vivasvat:Аз тези канали не ги гледам много, много, но то и не ми остава време за тях pleasantry Иначе, след работа като се върна гледам Сделка или не blum Много искам да участвам някой ден, даже от време на време пращам някой и друг sms, ама...още чакам да ме изберат blush

Да ви се похваля, ходихме на екскурзията събота и неделя  до Ковачевица, Огняново, Гоце Делчев, Добърско, Банско! Беше супер весело  Party time Party time Party time Вечерта имаше оркестър, после дискотека и ..... Girl drink diner Girl drink Curtsey girl_haha ната е ясно. Страна веселба yahoo danceg

Да ви питам, няма ли да се включите в размяната на коледни подаръци тази година? crazy
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 16, 2011, 17:08:31 »

Аз съм тук. Голям мързел ме е налегнал, не мога да се позная. По цял ден бездействам, а даже не ми е гузно. Вкъщи нищо не ми се върши, за университета не ми се учи... Вманиачила съм се с бебеправенето, само за бебета чета, не мога да се позная.
Веси, браво за екскурзийката, много хубаво звучи. Ние сега сме на вълна Нова година, да видим къде ще я измъдрим  girl_wink
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #57 -: ноември 16, 2011, 17:59:10 »

И аз съм туккк.
Веси браво на вас, че сте си изкарали толкова добре smile а и това се искаше, нали затова сте тръгнали на екскурзийка  blum Дано някой ден и на мен ми се усмихне това щастие, но като гледам как вървят нещата никак няма да е скоро sad
Чери само ако знаеш как ти завиждам. Как копнея и аз да има това време и лежа и да не барвам нищо. Но трябва да съм на легло, че да не ми направят някоя физиономия, че седя и бездействам. А и с тези курсови направо ни съсъпаха. Чесно да ви кажа чак ми се плаче... Немога да смогна, постоянно сме изнервени и си го изкарваме един на друг. А има толкова по - жавни неща от тъпото училище. Както и да е извинете ме, но просто мн насъбрах напоследък.
Веси ти за какви подаръци говориш???
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #58 -: ноември 17, 2011, 08:42:32 »

Миши, сигурно става въпрос за размяната на коледни подаръци. Ако пък не е това, аз да изпълня молбата на Гучи, която е организаторка тази година и да ви напомня за чудесната възможност да си разменяме подаръци чрез форума. Избирате си име на птица и заедно с имената и адреса си до 20-ти ги давате на Гучи. Някой ви харесва като птица и получавате от него подарък, съответно и вие изпращате подарък на някое хвъркато  good. Нещо ни е рано за коледно настроение сигурно, щом темата не е много активна....Ние със съпруга ми сме си сами точно по Коледа и Нова Година и ще ми е приятно да следя кой какви подаръци получава  Bravo.
Нашият пакет програми за съжаление не включва интересния канал  sad!
Тук, в Пловдив, много се говори за доктор Христо Стоичков. Аз си мисля, че това направо е подигравка с него....
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: ноември 17, 2011, 08:54:06 »

Чериии, и аз ти завиждам малко за бездействието blush, но само недей, моля те, да се вманиачаваш с бебеправенето, защото не е хубаво така. Не го мисли токова и ще стане good

Миши, миличка, недей така  friends friends Не позволявай ежедневните проблеми и негативизми, които сте натрупали да се отразяват на връзката ви! Трябва да гледате как да се разбирате по-добре, а не как и за какво да се карате. В крайна сметка, това е човека, който трябва да те подкрепя, а не да те упреква или дразни. Опитай се да гледаш малко по-положително на нещата и всичко ще си дойде на мястото girl_wink Да ти кажа честно и аз изпадам в такава меланхолия ncnvnk  от време на време, но като вземе, че ме хване музата и  witch witch ела и гледай какво става  yeaEeager hunter boxing Dance2Cow-boy Всичко можеш да очакваш от мен! girl_impossible

Иначе, за подаръците - да точно за това говоря. Ето я темата http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,30549.0/topicseen.html Прочетох и миналогодишната и смятам, че е супер идея, да се включим колкото може повече хора Bravo Bravo Ще бъде много весело да видим кой какво ще получи от своята Снежанка или Дядо Коледа Santa

И аз се чудя за Нова Година, а вие какви идеи имате? crazy

 
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines