Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:28:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ето идва и ноември вече......а лятото е тоооолкова далече  (Прочетена 32030 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #30 -: ноември 08, 2011, 13:30:13 »

Плами, пожелавам ти много еднотипни поръчки с прости плетки! И аз докато бях третата година в неплатено майчинство с втория син се занимавах с плетиво по поръчка. на мода бяха жилетки с дълъг косъм /преждите се купуваха от Турция/ и с много цветни фигури. Хич не беше лесно да мотая по 20 кълбета и да следя схеми, ама все пак си докарвах някой лев. От тогава имам много приятелки - клиентки, та ми е останало хубав спомен.
За Боевски мисля, че е бил принуден да го направи. Има гадни моменти в живота, когато се налага да помолиш за услуга....и после не се знае как ще те притиснат и заплашат. Кофти работа, много симпатично и кадърно момче.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 08, 2011, 20:26:21 »

Ее много се радвам че не сте ме забравили въпреки че ме нямаше толкова време blum.А иначе моята работа още е до никъде до сега правих подаръчета и т.н и чак сега вече си имам първата поръчка , не съм много навътре в нещата , ама милото толкова ме подкрепя , че имам чувството че повече вярва от мен че има някакво бъдеще в това занимание , но пък съм много щастлива че вече си имам поръчка  yahoo.
Що се отнася до Боевски и аз се чудя кое е истината , но е жалко човек който винаги е бил в толкова хубава светлина , изведнъж да го представят точно в обратното , дано всичко е грешка.
А аз пропуснах да ви почерпя че милото именик, леле колко съм разсеяна. blushЧестито и на всички други именници днес и наздраве на празнуващите.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #32 -: ноември 09, 2011, 11:56:07 »

Добро утро или добър ден от едно сънливо момиче. smile

Аз снощи изгледах новите серии на "Отчаяни съпруги", "Фермер търси жена" и "Двама мъже и половина" и накрая си легнах чаак към 2 и заспах към 3, та ми е простено, че си поспах днеска до по-късно. Някои гледа ли също тези сериалчета? А фермерите гледате ли, ако да - към кой от тях имате симпатии и най-много харесвате?
Днес съм от 16:30 на гинеколог. Малко ми е притеснено честно казано, но надявам се всичко да е наред. Майка ми вчера беше забравила да ми донесе бръсначка (продаваме ги) и днеска ще ходя да си купувам от магазина, това сигурно никога до сега в живота ми не съм го правила! Вие с какво се обезкосмявате? Аз преди 3 години отидох на козметик, после още веднъж и така това ми беше за пръв и последен път. Някакси не ми се свикваше с това да си уговарям час, да чакам да ми пораснат космите и т.н. Въпреки че мразя и постоянноооото бръснене!  blush Направо ми е писнало от чистене, ама сме жени - нямаме избор...
За Гълъбин Боевски честно да си кажа не вярвам да го е направил умишлено. Виж може да са го накарали, да са го принудили, да е нямал друг избор или и аз не знам какво, но чак да е напълно невинен не вярвам. Знаел е какво се случва и какво прави според мен, дори да не е било по негова инициатива и желание.

Черпя ви със закуска и ви чакам да си говорим!
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #33 -: ноември 09, 2011, 12:11:49 »

Плами ние вярваме в теб и друг път съм ти го казвала нали знаеш smile
Наде хубаво си напарвила че си си поспинкала днес и стискам палци прегледа днес да мине като по вода.
Относно обезкосмяването преди години ходих на кола маска ,но последният път ме ощавиха доста зловещо и цяла седмица ходих като разкрачена патка  tease , и сега и аз като теб залагам на самобръсначката ,което ужасно много ме дразни но няма начин .Пробвах един ден с епилатора обаче болката е неопесуема просто  angry
Относно сериалите "Отчаяни съпруги", "Фермер търси жена" и "Двама мъже и половина" - Съпругите ме тварят на моменти особено Бри smile ,Фермера веднъж съм го гледала ,но всичко ми се струва толкова нереално- малди хубави момичета и момчета - до там ли стигнаха че да търсят половинките на живота си в някакво реалити шоу ?? crazy
Двама мъже и половина - умирам за тях ,но след като излъчат серията в която Чарли Шийн умира вероятно ще спра да го гледам  blush

А за Боевски всикчо ми се струва супер странно ,а дали е виновен или не само той си знае .По склона съм да вярвам,че е номер ,но ще видим .Дано излезе чист от ситуацията,че лошо инъче.

Аз тез дни се оплаквам от жестоко главоболие и вече незнам какво да пия за да премахна болката и този гаден шум в ушите - все едно имам някакъв багер в главата ...май това е от мен засега ...

P.S. Налегнали са ме някакви ужасни пъпки по лицето ,с какво ли не ги мажа и никнат една след друга - в пубертета /боже колко отдавна беше това blush) съм нямала толкова пъпки  beating
« Последна редакция: ноември 09, 2011, 12:15:36 от Bibsi8792 » Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 09, 2011, 12:26:07 »

Плами, да ти е жив и здрав именника Bravo Bravo Bravo Мерси за тортичката Torte Успех с плетките  Good luck Good luck Good luck Good luck
 
Наде, много теми за разговор си дала good тамън ще пораздвижим темата girl_wink
За сериалите - отчаяните съпруги от време на време ги гледам  girl_wink Двамата мъже и половина  - не много  nea, но виж фермерите - много ме кефи шоуто. Въпреки, че говорят, че било нагласено  - пак ме кефи и чакам с интерес всеки четвъртък да го гледам  blum Любимец.... crazy crazy crazy не знам дали имам точно любимец, но може би онзи младичкия Александър май беше pardon и мацката Лъчезара искам да остане с него накрая, но ..... ще гледаме и ще видим girl_wink Иначе и Иван ме кефи донякъде, защото е някакси по-властен, по-мъжествен, мъж на място.....знам ли crazy Обаче, онази Светланаааа........лелееее нямам думи! като почна да се снима сама край басейна  sarcastic sarcastic умрях от смях  laugh funnytooth laugh Много е зле това момиче, ако наистина е такава, а не е постановка всичко....не знам ще се   focus - така да си вярва и такова самочувствие bad

За Гълъбин - много ми се ще да е невинен, но всъщност повече ми се иска да успеят да го докажат това нещо, защото не се знае какви хора са замесени  и дали изобщо, ако е невинен, ще го докажат или ще лежи в затвора за някой друг crazy

Относно досадното обезкосмяване - ако ви кажа, сигурно ще ми се смеете  badgirl Сигурно съм една от малкото, които си махат космите по различните части на тялото, по различни начини  sarcastic laugh Например - краката до коляното, подмишниците и ръцете - с епилатор. Горната част на краката - със самобръсначка, защото с епилатора ме боли и така и не можах да свикна blush Триъгълника - с кола маска и между другото от 3 години си ги махам така и съм много доволна good Една позната е козметичка и ми ги маха в нейната къща, вечерно време след работа. Много е внимателна, не ми взима толкова скъпо, колкото в салона, а и си побъбрим междувременно banana Резултата е много добър, особено след три години само на кола маска, трябва да ви кажа, че на места вече почти нямам косми, доста по-тънки са, а пък да не говорим, че ходя веднъж месечно и даже пак не са ми израснали всички и навсякъде pleasantry Болката отначало беше голяма, но сега толкова съм свикнала, че.... нямам никакви проблеми. Не си представям повече да се обръсна отдолу nea nea nea


Приключвам вече, защото май прекалих с обясненията blush
Целувки и до скоро! kiss2 kiss2 kiss2 kiss2
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #35 -: ноември 09, 2011, 12:58:44 »

Веси, този с Лъчезара е Стефан!  funnytooth А тя иначе ми е любимката от кандидатките. Много е готина и наистина голяма красавица. На мене иначе Емил ми е най-чаровния мъж от фермерите, но вече започвам да си мисля, че е повърхностен и не иска реално да намери любовта там, сякаш е прочел в книжка някакви реплики и после ги казва, а и не цели да опознае всичките момичета наистина, а само едно. А за Светлана Митко вика, че е травестит. Супер неестествена и странна е и с огрооомно самочувствие. Както и да е... Май съм се зарибила яко по това предаване аз.

Бибси, аз гледам именно сериите на "Двама мъже и половина" без Чарли. Влюбена съм в Аштън Къчър и с нетърпение чакам да излезе новата серия. Сериала несъмнено е различен, но на мен пак ми харесва. То тази промяна прилича много на "Джоуи" след като свърши "Приятели" - Джоуи си е същия, ама всички сравняват Преди и Сега.

Плами, забравих да попитам ти каква цена определи за първата поръчка? smile



П.С. Вижте едно уникално клипче. На мен успя да ме просълзи...
http://www.youtube.com/watch?v=Su1YLAjty-U&feature=player_embedded
« Последна редакция: ноември 09, 2011, 13:14:38 от nadelina88 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #36 -: ноември 09, 2011, 14:03:06 »

Bibsi8792, да не караш някаква шарка? Просто свързвам пъпките с главоболието, не че имам големи медицински познания. Дори и да си прекарала всички като дете /твърди се, че имунитетът е доживотен/,  пак може да се разболееш в лека форма. Моя приятелка повтори рубиола, зарази се от детето си. Дано вече ти е минало всичко.
От коментираните сериали гледам само "Двама мъже и половина", за другите не мога да си организирам времето и се надявам да има повторения, защото "Съпругите", макар последните серии да повтарят доста от старите проблеми, много ми харесват.
И аз съм съгласна, че всяко продължение на сериал, разваля качеството. И със "Сексът и града" се случи както с "Приятели". "Двама мъже и половина" все още има много хитри лафове и няма серия на която да не съм се смяла от сърце, но взех да правя сравнения с началото и май ще пропускам някои неща. Между другото, снощи казаха ло БТВ, че "Приятели" се завръща - почват пак старите серии или има нови?
Хахаха за обезкосмяването - ако има нещо хубаво на остаряването, то това е, че космите по триъгълника почти ги няма. Преди години ги чистехме с "Депилатоар" - гадна зеленикава тиня, която вонеше на сяра  yahoo.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 09, 2011, 14:34:40 »

Ехее тук много теми , много нещо, аз днес си направих една страхотна разходка с малкия и майка ми , а утре съм запланувала да ходя на гости на кумата.
Епилирвам си краката, защото бях опитала с кола маска ама нещо ме болеше повече, а триъгълника със самобрасначка.
От сериалите в последно време май не съм гледала нищо , а за Приятели до колкото разбрах са нови серии.Гледам Фермер търси жена , относно Светлана ми е много антипатична и надута , ама поне да имаше на какво отгоре , а то куха работа(поне такъв вид дава в предаването).Лъчезара много ми харесва , но ми направи впечатление още от началото че която и да отиде там няма да и е никак лесно , защото майката на Стефан никоя не харесва. :PКато поведение може би най ми харесва Димитър и може би доста добър избор направи той , изглеждат много хубава двойка с Илиана.А в последните състезания според мен Емил избра тази която на него му се искаше , а не тази която спечели реално, просто той си харесва явно Петя и въпреки че Димана изпълни най добре задачата , тя не спечели.Май много се разкоментирах за предаването хахаха.
А да не пропусна и цените на плетивото ми , определям ги индивидуално, в случая поръчката ми е мъжки шал , дамски шал с цветя в двата края и лента към него също с цвете, всичко това 20лв , защото гледам че шаловете вървят около 10лв и гледам долу горе да преценям .
Лелее аз много съм се разписала , стига съм ви досаждала , като имам време пак е пиша. :)Лек ден на всички ви.
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 10, 2011, 10:32:16 »

Добро утро, момичета  give_rose
Как сте тази сутрин? Аз си пия кафето и излизам след малко на упражнения. Вчера имах презентация в университета, голям смях беше, но мина, още малко ми остава.
Довечера сигурно кумовете ще ни идват на гости, та се чудя какво да им приготвям.
Колкото до темите, дето сте коментирали - аз се обезкосмявам навсякъде с епилатора, страх ме е от самобръсначки   crazy
Иначе гледам всички сериали, "Клюкарката", "Отчаяни сърпуги", "Малки, сладки лъжкини", "American horror story", "Досиетата Х", "Али Макбийл", "Fringe", това всичкото в момента, отделно каквото засека по телевизията, а колко съм изгледала не мога и да си спомня вече  Girl_hide
Направо съм пристрастена.
Искам да ви се похваля от моята половинка, сега като правим бебче, аз си водя календара в зачатие, та той ме видя веднъж и цяла вечер искаше да му обяснявам какво е базална температура, лутеална фаза и всичко останало. А снощи как ме изуми, беше запомнил всичко  huhhuh.gif
Желая ви хубав ден момичета  give_rose

Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: ноември 11, 2011, 19:53:25 »

Да се намърдам при вас, гледам, интересно е.
Пламък, поздравявам те за начинанието. Аз също имам мераци да си изкарвам допълнителни парички, но при мен нещата са по-сложни. В града, в който живея, не се цени мн-мн моят труд sad.
Свекърва, може ли линк към снимките от НЙ?
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #40 -: ноември 11, 2011, 21:51:12 »

Здравейте и от мен. Изведнъж се изгубихте. Да се похваля - единственото хубаво нещо от началото на месеца, та ако не и от преди това е, че вече видяхме бебка. Милата толкоз малка и послушна. Хич не успяхме да й чуем гласа. Тамън беше хапнала и си я нагушках, а кръсника й ми се разсърди, че само аз имах смелостта да я гушкам, а той не се престраши DANCE Майка й се страхуваше да ми я даде, но за 1 мин. поне си я гушнах. Наистина страхотно е чуството. Мамиии завиждам Ви благородно. Чуството наистина е много хубаво. И така за един ден избягахме от натоварения град, направихме един голям тур до Русе, после при беба и утре по живо и здраво към Варна.
Та това е от мен... бях много развълнувана и затова реших да споделя преживяванията си  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #41 -: ноември 14, 2011, 10:12:09 »

Миши, напълно те разбирам! Вчера беше на гости детето на брат ми и макар и почти двегодишен, така го нагуших и нацелувах.....Даже като са по- големи е още по- хубаво, че и те те прегръщат и целуват. За два часа ни напълни къщата с радост, децата са голямо щастие.
Ама да си призная, съвсем различно беше, когато моите бяха малки. Дори и когато ги целувах, неволно проверявах за температура на слепоочието им. Някак радостта е смесена с отговорност и притеснения със собствените деца. Вероятно е верно, че внуците се обичат повече от децата и може точно това да е причината.
Аз в събота, като някоя сантиментална мома, гледах Море от любов.  blush. Едно хлапе в единадесетти клас скъсало с гаджето си, че не я водел по ресторанти и дискотеки, защото много работел и бил изморен. И Наталия каза на работодателя на момчето "Не го товарете много с работа, че той има други ангажименти сега!" Дали няма и други женени и неженени двойки да се "разбутат" по техния пример, какво мислите?
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #42 -: ноември 14, 2011, 10:30:39 »

Миши пожелавам Ви в най скоро време да гушкате и вашо слънчице smile
svekarva  това лично за мен са както казвам детски прищявки,не го разбирам аз това - ще оставя човека, който уж обичам само заради дискотеки и заведения..хм   crazy не ми се нрави нещо.Жалко ,че не го гледах ... но явно за девойката това не е любовта на живота и.....ако има двойки, които последват този техен пример за мен просто ще са деца и то непораснали nea
Мисля, че има много по важни и стойностни неща, за които трябва да мислим и разсъжадаваме ,а и живота не е безброй дискотеки и заведения...в един момент омръзват.
Лично аз ,не съм ходила на дискотека може би 1 година /като изключим ходенето на диско след сватбата,ама ми държи влага  blush / ,но не изпитвам и нужда да искам да ходя.....както се казва май ни мина времето на дискотеките и безсънните нощи blush .Ежедневието и задълженията така са ни завладяли,че просто да няма и къде. huhhuh.gif
Предпочитам повече  събиране с приятели примерно на някоя хижичка  pardon
Да си призная само палатките май няма да ми втръснат никога smile
А що се отнася за заведения /като кръчми/ ... като се замисля хубавите заведения в Бургас са малко ,където можеш да седнеш и да хапнеш на спокойствие и да се насладиш на хубавата обстановка smile и храна може би smile
Някой сега ще си помисли "Боже тая Бибси е като пенсионерка "  tease но не съм обичам да се забавлявам много,и наистина знам как smile /хаха прозвуча като реклама /
Хайде стига съм спамила темата smile Лек ден момичета и целувки от мен smile give_rose
« Последна редакция: ноември 14, 2011, 10:43:20 от Bibsi8792 » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #43 -: ноември 14, 2011, 10:45:19 »

Добър ден! smile

Аз днес отново заминавам за гадния Благоевград. До събота!!!

"Море от любов" уж го заварих, че го дават, ама нещо друго правех, та така и не му обърнах внимание. Bibsi8792 , изобщо не изглеждаш като пенсионерка. Аз се чувствам по съвсем същия начин. Лошото обаче е, че моите приятели са необвързани и искат постоянно да се ходи на дискотека, било то тук или "Кога да дойдем на гости на Благоевград и да направим една дискотечка?". И аз отдавам нежеланието за дискотека вече на сериозната връзка. Не казвам, че с Митко сме скучни и никъде не ходим, но предпочитам да се съберем някъде и да си говорим, да си пийнем, да си хапнем, а не това да е само за 2 часа и след това дискотека. И аз също не съм ходила от сумати време и не искам! За това и не вярвам, че една истинска връзка, истинска любов би намерила края си в НЕходенето по дискотеки. Това е безумно. Ако съм с приятеля ми само, за да го показвам пред хората, тогава не виждам какво е това между нас... Още повече, че ако го няма разбирането между двама души, пак отиваме в изходна позиция... Писах, писах, променях, дописвах и сега май поста ми стана доста разпокъсан и може би неразбираем, ама май емоционално го приех.
« Последна редакция: ноември 14, 2011, 10:48:46 от nadelina88 » Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #44 -: ноември 14, 2011, 10:50:18 »

Добър ден! smile

Аз днес отново заминавам за гадния Благоевград. До събота!!!

"Море от любов" уж го заварих, че го дават, ама нещо друго правех, та така и не му обърнах внимание. Bibsi8792 , изобщо не изглеждаш като пенсионерка. Аз се чувствам по съвсем същия начин. Лошото обаче е, че моите приятели са необвързани и искат постоянно да се ходи на дискотека, било то тук или "Кога да дойдем на гости на Благоевград и да направим една дискотечка?". И аз отдавам нежеланието за дискотека вече на сериозната връзка. Не казвам, че с Митко сме скучни и никъде не ходим, но предпочитам да се съберем някъде и да си говорим, да си пийнем, да си хапнем, а не това да е само за 2 часа и след това дискотека. И аз също не съм ходила от сумати време и не искам! За това и не вярвам, че една истинска връзка, истинска любов би намерила края си в НЕходенето по дискотеки. Това е безумно.

Уха имам сродна душа smile и далеч това не ни прави скучни определено smile
МОите "приятелки" от детските ми години smile са все още необвързани .. ама познай дали им се връзвам на акъла smile хич дори ... и ми е много добре да си призная честно smile
Абе момичета TLC TV някой гледа ли я ?Моя мъж вече ще ме изгони с тази програма ,която допълвам с FIESTA TV /кулинарна / ....  pardon pardon pardon
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines