Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:19:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ето идва и ноември вече......а лятото е тоооолкова далече  (Прочетена 32025 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #15 -: ноември 07, 2011, 15:23:35 »

svekarva, теста, който ще използвам е на Рейвън. А рекламите още не съм ги подбрала, но ако ти е интересно ще споделя после на кои съм заложила. Не съм започнала още да се занимавам със самото изследване, само темата си знам, а тя е "Влияние на степента на интелигентност върху възприемането на рекламата".

Черешке, и аз имам котенце! Седиме си и ние двете и се забавляваме. Само че тя успява да ме изнерви много често, защото поооостоянно иска да излиза или да влиза в стаята, а аз си топля само стаята, в която стоя и постоянно ставам да й отварям! Досада е голяма...
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #16 -: ноември 07, 2011, 16:24:05 »

Ама че сладко котееееееее много e хубаво мамина златна. Като стана дума за котета един ден се прибираме и ( понеже сме на 1 етаж и точно до прозореца има дърво ) гледаме по перваза върви едно коте и се оглежда. Веднага го взех нахраних го и се наложи да го пусна. След извесно време установихме, че това коте струва 700 лв. ROFL ROFL ROFL Но повече така и не го видяхме...
Свекърва а ти да не би да си в Америка?
Наде и аз щях да ти предожа да ме използваш като лабораторна мишчица, защото ще ми е много интересно. Та ако не си намериш кой аз съм насреща Wink
« Последна редакция: ноември 07, 2011, 17:06:08 от Миши » Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 07, 2011, 16:51:40 »

Наде и аз се присъединявам към момичетата.

Свекърва, Ню Йорк ми е един от любимите ми градове по света. Там бих се връщала отново и отново  heart


Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #18 -: ноември 07, 2011, 17:31:22 »

Вече съм в България, в събота се върнах от Ню Йорк - бях там за една седмица. Още не мога да си оправя часовата разлика, емоциите и мислите в главата. Невероятно е!
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #19 -: ноември 07, 2011, 18:06:46 »

Лелеее за завиждане си чесно. От кога мечтая да отида точно в Ню Йорк, но все нещо се обърква. Мои колеги бяха в Амрика на бригада и чак със сълзи се завърнаха в България. Хич не искаха да се връщат, но се налагаше. Та сега обмислят варианти там да се завърнат за постоянно.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 08, 2011, 08:40:32 »

Свекърва, завидях ти най-искрено!!! give_rose give_rose give_rose Хайде качи някоя снимка, да се порадваме и ние! Как искам и аз да отида в Америка! Никъде не съм ходила, много искам да видя някои неща с очите си, а не само по телевизията или на компютъра blush Например едно от местата, които са ми фаворит е Бразилия, най-вече заради статуята на Исус Христос в БразилияЕееехххх, мечтиииии.......дано да имам щастието да я видя на живо някой ден Girl_hide

Наде, отивай на лекар, докато не е станало нещо по-сериозно!!!! За изследването ти - брой ме и мен, ако искаш pleasantry

Черии, много сладко котенце girl_in_love и ние си имаме един Мъри вкъщи, толкова е гальовен милия....то, какво да се очаква друго от котка pardon

Хайде, милички, желая ви лек и успешен ден....аз имам малко сега да се "скарам" на една колежка, че ме нервира яко от известно време beating и после пак ще се включа!
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 08, 2011, 10:25:39 »

Като стана дума за пътешествия, в Щатите бях миналото лято с една приятелка. Уникално е. Спретнахме си едно трипче с автобус: Сан Франциско - Санта Круз - Сан Диего - ЛА - Вегас - Гранд Каньон - Ниагара - Вашингтон - Ню Йорк.
Всичко това с автобус, за да е пълно приключението. Отне ни около месец, беше уникално изживяване и определено си струваше.
Снимки сега няма да качвам, защото имам страшно много и трябва да оспамя цялата тема. Във фейсбук имам мноооого качени smile

Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #22 -: ноември 08, 2011, 10:56:06 »

Добро утро и от мен, дами!
Аз мислех тази сутрин да стана рано, за да ида до личния лекар за направление, ама снощи съм си забравила телефона в банята  shok и сутринта изоообщо не съм усетила майка ми като е станала, та чак сега се събудих. След малко ще се обличам да отида до болницата с надеждата моя личен да е там, ако пък не е - поне ще разбера кога всъщност са му смените. Преди ги знаех наизуст, а сега нищо не помня...
Говорите си пак за пътувания... Аз не съм от хората, които много обичат да разглеждат или се впечатляват много много от забележителности. За мен сякаш е по-важно, ако ходя някъде, то да бъде с хората, които обичам, а не заради самото място. Приключенията си ги създавам сама. Може да ви изглежда много консервативно и затворено мислене, ама истината е, че така се чувствам.  pardon

Желая ви лек ден, а на мен ми стискайте палци отраз да свърша работата с личния. smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 08, 2011, 11:25:47 »

Цоп и аз се завърнах в темата  blush,доста се по загубих ама ето ме тук отново.При мен няма много  нови неща, още съм си в къщи , но вече изработвам плетива по поръчка, но и от толкова ангажименти в последно време ви пропускам да пиша , но не ви забравям , няма отърване от мен  :PВремето започва да става все по студено и скоро за жалост ще си имаме и сняг, ама да минава тая зима и да идва пак топличкото, а през това време ви желая много усмивки и приятни емоции. smile
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #24 -: ноември 08, 2011, 11:26:35 »

Добър ден и от мен и честит празник на всички именници.
Черешке страхотно пътешествие сте си спретнали. Някой път покажи 2-3 снимки, мисля че няма да е голям проблем.
Веси ако тръгваш за Бразилия обади се да дойда и аз Wink и на мен ми е мерак Бразилия, Америка и Париж. Все си повтарям, че има време и все някой ден може да ми се отвори парашута и да ги посетя ама да видим.
Наде дано всичко е наред и да няма никакви проблеми.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #25 -: ноември 08, 2011, 11:28:25 »

Аз също се върнах със сълзи на очите, но защото там ми остана детето. Иначе не съм се замисляла дали бих живяла точно в Ню Йорк. Всичко е много динамично - ври и кипи, все едно е огромен кошер. Не видях възрастни хора по улиците на Манхатън /освен туристи/. Млади, стройни хора тичат по улиците, по стълбите на метрото......
Веси, пратих ти линк към снимките на лични за да не товарим излишно темата.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 08, 2011, 11:58:12 »

Оооо, Пламииии cap Добре дошла! Хубаво е, че си намерила работа, ама не си почерпила за първа заплата! pardon

Свекърва, предполагам как се чувстваш! Аз още нямам деца, но леля ми е в Америка вече 14 години и знам как липсва на баба ми и дядо ми как се просълзяват като се чуват по телефона!  cray Добре, че има фейсбук, та да им показваме снимките на правнуците им! Иначе, за твоите снимки - благодаря! @}->--Видях, че си ми писала съобщение, отворих линка, но имам малко работа и по-късничко ще ги разгледам на спокойствие!

Миши,а твоят ник да не би да има нещо общо с името ти? crazy Чудех се, защото ако е така, значи май, май днес си имаме и именничка тук, а blush
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #27 -: ноември 08, 2011, 12:05:34 »

Хелоу. Аз пак съм тук. За радост личния ми беше там и си взех направление. А иначе двама от най-добрите ми приятели са синове на личния ми лекар и на гинеколога ми (всъщност те са ми такива именно, защото синовете им са ми приятели). И докато сестрата днеска ми пишеше на компютъра направлението вика "Докторе, Пешо е на линия!" (гинеколога) и аз "Ей сега към него се запътвам!". И те се скъсаха от смях... Явно не знаеха, че само с познати работя аз.  sarcastic Така като го разказвам хич не ми изглежда смешно, ама там си беше забавно. Както и да е. Важното е, че свърших работата. Обадих се и на младшия, за да ми запази час при баща му за утре и такаааааааааа...

Една приятелка ми се обади, докато бях там, та днеска може и кафенце навън да направя.

Миши, добре, че си ти, че аз не знаех, че днеска има имен ден, та рових в православния календар.  ROFL

Веси, пепел ти на устата!

Плами, здравей, мила! Печелиш ли добре от плетивата? От кога си започнала да правиш по поръчка? Важното е, че все от някъде си намерила да внасяш пари в семейството!  good

Хайде да си разискваме някакъв проблем обществен? smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 08, 2011, 12:22:42 »

Наде, казвам го с цел да не оставяш нещата така, защото имам наблюдения, че много жени все така забавят, оставят за друг път, отлагат гинекологичния преглед.

Иначе един проблем, за който се сещам в момента е случаят с Гълъбин Боевски ..... много ме изуми! Аз не знам защо, но някакси не искам да вярвам, че той е виновен, по-скоро нещо (не знам какво) ме кара да мисля, че е натопен или просто е "обрал пешкира" вместо някой друг nea nea Слушах по новините за писмото, което е пратил на майка си и думите: "не се срамувайте от мен, невинен съм"  ми звучаха толкова искрено, толкова от душа......не е тръгнал да се обяснява или оправдава, а само казва на семейството си да не се срамуват от него cray .....Какво мислите вие?
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #29 -: ноември 08, 2011, 12:29:03 »

Веси при мен стана една голяма каша - откакто се помня на този ден празнувам ( понеже съм кръстена на баба ), но преди 1-2 г. установих че моето име Радостина празнува на 25.12. Така, че от 2г. получавам и на двете дати поздравления. А кога наистина празнувам и аз незнам наистина...
Наде и аз все се каня да ходя отново, понеже юни месец ходих, но исках още едно мнение. Уж нищо ми няма здрава съм, но не ме видя на видеозон, а аз исках и там. Личната ми като разбра вика пак ще те пращам, но сега от тези лекции нямам грам време.
Плами  cap наистина много време те нямаше. Радвам се, че си намерила някаква работа иначе по цял ден в къщи се побърква човек.
А за Боевски - и аз не можех да повярвам. Веднага ми мина през акъла, че е натопен или се страхува от някого и нещо за да си признае. А и колко хора казаха, че той е невинен и доколкото го познават не би сторил такова нещо. Има нещо гнило което намирисва, ама не се знае дали ще излезне на яве.
А сега Ви оставям отивам да се уча  blum Лек ден на всички Ви.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines