Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:00:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ето идва и ноември вече......а лятото е тоооолкова далече  (Прочетена 32028 пъти)
 
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« -: ноември 07, 2011, 12:42:05 »

Ехоооо, има ли някой cap cap  Хайде идвайте в новата тема!

Аз се замислих колко бързо минаха топлите дни и колко дълго ще ги чакаме сега и си викам idea idea я, да взема да направя една темичка, където да си поприказваме, докато чакаме  girl_wink

Малко е късно за кафенце и понеже ме гони страшен глад, а пък благодарение на една приятелка съм на вълна италианска кухня, ето нещо от мен:
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #1 -: ноември 07, 2011, 12:48:20 »

Юхууу имаме си нова темичка. Благодаря ти Веси и за почерпката и за темичката. Къде сте всички и какво ново около Вас?  Да Ви се похваляяяя найййй - накрая малката принцеса се роди. Май месец кумувахме, а сега станахме и кръстници и сме много развалнувани покрай младите родители. Малката се опъваше и не искаше да излиза, ама тя е чакала да й купим подаръците и тогава да излезне. Тази седмица очакваме да ги изпишат, понеже се наложи цезарово и ще ги позадаржат малко повечко, но важното е, че са живи и здрави и мама и бебе.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #2 -: ноември 07, 2011, 12:57:51 »

Здравейтееее!!! smile

Веси, браво и мерси за италианското ястие. А между другото и аз ти споменах едно италианско - спагети Болонезе!  sarcastic Или ти направо си имаше предвид мене?!  ROFL

Миши, аз докато се туткам и ти ме изпревари без време. Да е жива и здрава малката принцеса и много да ви радва! smile Как се казва?

Аз накрая намирам време на компютъра!!! Тази седмица ще си остана вкъщи и ще бъда редовна, стига да има с кой да си пиша в темичката. Имам за писане много реферати, есета, курсова, изследване... Мисля да се заема с това у дома, че в Благоевград нямам компютъра, а в библиотеката да пиша не обичам. А иначе изследването ми сега е много интересно - ще правя тест за интелигентност на 10 лица и после ще им пускам реклами, за да проверя дали хората с по-ниска степен на интелигентност се впечатляват и възприемат по-добре емоционалните реклами и обратното дали хората с по-висока функционалните реклами (това са ми хипотезите). smile Иначе нищо кой знае какво интересно не ми се случва... Вълнувам се за предстоящия ми рожден ден общо взето, такива емоции са ми в душата!  heart

Та така.. Това от мен за сега... Желая ви приятен ден! smile
« Последна редакция: ноември 07, 2011, 13:00:29 от nadelina88 » Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 07, 2011, 13:16:34 »

Мишиии, да ви е честита радостта!!!!! Много да ви радва малката принцеса!

Надееее, ти си виновна за италианската кухня! Теб имах предвид blum blum

Аз иначе какво да ви кажа - естествено, на работа съм Computer pc-mainiak, но вече намалява работата (при мен нали е според сезона) и започва мнооооого да ме мързи! Нямам търпение да дойде събота, защото ще ходим голяма компания за една нощувка на Огняново! така имам нужда малко да изчезна нанякъде, защото миналата седмица ми беше малко тежка. Бях болна pill pill и на всичкото отгоре дядо ми пострада при някакъв "експеримент" с газова бутилка, която гръмнала!!! Много се разстроих като чух cray cray , но слава Богу разминал се е само с по-силни изгаряния на ръцете и по-малки на лицето и гърба shok Къщата на родителите ми има доста поражения, но едно по-едно ще се оправят. Както се казва - ЗДРАВЕ ДА е! Можем само да сме благодарни,ч е се е разминал с толкова, защото като слушам какво разказват съседите за това какъв силен взрив е било... girl_impossible girl_impossible направо си е чудо!
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #4 -: ноември 07, 2011, 13:35:10 »

Благодаря Ви. Казва се Принцеса Вивиан  blum все още не сме я виждали, понеже изникнаха анганжименти и не отидохме за раждането, но била много бяла с черна косичка.
Наде и аз съм като теб съсипаха ни с тези курсови направо ми идва да захвърля всичко и да замина някъде далече от компютри и телефони. ти правиш изследвания, аз стратегически планове  funnytooth луда работа. Успех с писането ти желая. А кога ти е рождения ден и измислила ли си нещо по - специално като организация?
Весли много лошо се е случило, но където се казва пак " малкия дявол ". Важното е, че дядо ти е жив преди всичко. Вярвам, че скоро ще се оправят и изгарянията. На Огняново на вила, хижа или на хотелче ще бъдете? Казваш, че си била болна - пази се, че има ужасен вирус и аз кашлям като някакво магаре, но се надявам до петак да е минала кашлицата, че някъде тогава ще изписват бебо, а много искам да я видя.
Това е за сега от мен. Аз си продължавам с курсовите, а на вас желая лек ден.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 07, 2011, 13:43:35 »

Миши, в един хотел ще ходим, ето го: http://www.hoteldelta-bg.com/index.htm Аз не съм ходила изобщо на Огняново и сега ще съм за пръв път. Ако не се лъжа има и някакви бунгала, но тях друг път ще ги посетим...може би! girl_wink
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #6 -: ноември 07, 2011, 13:48:51 »

Миши, ти вече пишеш ли? Аз не съм се захванала още... Само погледнах за доклада ми на тема "Професионална психограма" дали има материали в нета, че в библиотеката на университета нямаше нищо. И спрях до там за сега!
Иначе за рождения ден не съм планирала нищо специално. Тази година няма да правя купон с приятели, а само с Митко ще отидем на ресторант - да си пийнем, да си хапнем, да си поговорим двамата! Мислех си да отидем някъде за една нощувка и да го изненадам, ама не успях да го организирам (така де не си дадох много зор, само като идея си остана). А и пари са нужни за това, но не ми се харчи много за момента.
Тази седмица като съм си тук мисля да отида на гинеколог, че имам сърбежи.  nea Мама ми вика "мий се със смрадликов сапун", ама аз мисля да си отида за всеки случай. Виж ти гъбички съм хванала, ужас... А и на зъболекар трябва да отида, че си внуших миналата седмица, че зъбите ми се ронят.
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 07, 2011, 13:57:27 »

Момичета, да се запиша и аз в темичката.
Много бързо ми се мина октомври, направо не разбрах кога. Иначе си седя вкъщи, ходя на лекции, пиша и аз доклади и реферати.... Чакам да дойде средата на месеца и да не ми дойде... Имам хубаво усещане smile иначе си търся си работа, но да ви кажа изобщо не знам дали има смисъл. Все пак опитваме стабилно за бебче, а стане ли от всякъде ще ме уволнят или изобщо няма да ме назначат, като ги знам с тея изпитателни срокове по половин година. Пък и мен ми е съвестно да започна работа и да изляза веднага майчинство. За щастие се оправяме само със заплатата на съпруга, но ще е хубаво да имаме и нещо допълнително...
Наделина, по добре иди на лекар, тя наистина смрадлика помага, но все пак си е друго да те види специалист. Аз лично, за себе си, не се доверявам на домашни рецепти.
Миши, успех и на тебе с писането, аз пък съм на вълна бизнес план  pardon
Веси, приятно изкарване на теб и да разказваш после smile 

Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #8 -: ноември 07, 2011, 14:08:26 »

Не днес просто няма да се учи и това е. Имам нужда и аз малко от почивка.
Черешке аз вече минах този бизнес план Wink ако мога с нещо да ти бъда от полза питай. Стискам палци този път да има 2 чертички и да ни зарадваш. А за работата - мисля, че наистина ще останеш разочарована ако започнеш и се окажеш бременна почти веднага може да си намерят причина да те махнат. Което според мен е много гадно. Но това е нашата политика...
Наде аз не съм спирала да пиша от 4.10. като почнаха буквално от първия ден ... още немога дъх да си поема, а материала никак не е лесен. Но се надявам да се справя. Много хубаво си решила да си бъдете двамата. Без това сте си домиляли хем да си се нарадвате както вие си знаете.
Веси хотела изглежда много хубав. То и аз в Огняново не съм ходила затова и те попитах къде по точно ще отседнете. И да си изкарате добре, а може и да се върнеш с хубава новина  give_rose
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 07, 2011, 14:12:22 »

Миши, ти какво учиш? явно съм го пропуснала някъде из темите
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #10 -: ноември 07, 2011, 14:15:26 »

Черешке, наистина може да останеш разочарована и неудовлетворена от това да започнеш работа сега. То е Божа работа, може утре да видиш двете чертички и всичко се обезсмисля. Защо не се пробваш да си намериш някаква надомна работа - хем няма да пречи на лекции и упражнения, хем пак ще внасяш парички в семейния бюджет? smile

Миши, а така, почини малко, виж как добре тръгна темата днес!  yahoo
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 07, 2011, 14:26:10 »

И аз така се ориентирам вече. Но пък е трудно и такава да си намери човек. Мисля да се захвана с преводи, де да знам и аз вече какво, но наистина няма смисъл от сериозна работа, при положение, че не се знае кога ще има бебе.

Добре тръгна темата днес, дано се задържи така целия ноември, че на моменти много ми доскучава вкъщи сама с котето, добре че поне е то, да ми развеселява деня  danceg

Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #12 -: ноември 07, 2011, 14:53:53 »

Ами ... така като гледам наистина днес ще се релаксира. Писах какво писах ама немога да се средоточа. Черешке аз уча Стопанско управление - мениджмънт на туризма. За работата ще е хубаво да има повече доходи, но като гледам какво е положението трудно се намира свястна работа. А ти какво коте имаш? Аз съм полудяла по тези животинки, но не ми дават да си гледкам и ми е някак тъпо, понеже ако не са тези лекции съм по цял ден в къщи и скучая.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #13 -: ноември 07, 2011, 15:10:40 »

Здравейте и от мен! Даже поздрави от Ню Йорк, но да не тръгва темата пак в тази посока  Wink.
nadelina88, много интересно изследване  good. Кои реклами ще пускаш после на хората и как ще оценяваш реакциите им? Сигурно имаш въпросник? Кой тест за интелигентност ползваш /нали има няколко вида интелигентност/ или си съставяш сама някакъв? Защо не ни вземеш нас за "извадка"?
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 07, 2011, 15:15:53 »

Аз съм Бизнес администрация, сходно е smile
Котето ни се казва Шушка. Осиновена е, няма си порода. Взехме я от една баба, която беше постнала обява в нета. Много е добричка. Обожава да се гушка и да я галиш. Има си хигиенни навици smile Показвам и снимка как спи постоянно и навсякъде, особено в пантофите ми, дето са високи нагоре




« Последна редакция: ноември 07, 2011, 15:17:24 от cherry_dream » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #15 -: ноември 07, 2011, 15:23:35 »

svekarva, теста, който ще използвам е на Рейвън. А рекламите още не съм ги подбрала, но ако ти е интересно ще споделя после на кои съм заложила. Не съм започнала още да се занимавам със самото изследване, само темата си знам, а тя е "Влияние на степента на интелигентност върху възприемането на рекламата".

Черешке, и аз имам котенце! Седиме си и ние двете и се забавляваме. Само че тя успява да ме изнерви много често, защото поооостоянно иска да излиза или да влиза в стаята, а аз си топля само стаята, в която стоя и постоянно ставам да й отварям! Досада е голяма...
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #16 -: ноември 07, 2011, 16:24:05 »

Ама че сладко котееееееее много e хубаво мамина златна. Като стана дума за котета един ден се прибираме и ( понеже сме на 1 етаж и точно до прозореца има дърво ) гледаме по перваза върви едно коте и се оглежда. Веднага го взех нахраних го и се наложи да го пусна. След извесно време установихме, че това коте струва 700 лв. ROFL ROFL ROFL Но повече така и не го видяхме...
Свекърва а ти да не би да си в Америка?
Наде и аз щях да ти предожа да ме използваш като лабораторна мишчица, защото ще ми е много интересно. Та ако не си намериш кой аз съм насреща Wink
« Последна редакция: ноември 07, 2011, 17:06:08 от Миши » Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 07, 2011, 16:51:40 »

Наде и аз се присъединявам към момичетата.

Свекърва, Ню Йорк ми е един от любимите ми градове по света. Там бих се връщала отново и отново  heart


Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #18 -: ноември 07, 2011, 17:31:22 »

Вече съм в България, в събота се върнах от Ню Йорк - бях там за една седмица. Още не мога да си оправя часовата разлика, емоциите и мислите в главата. Невероятно е!
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #19 -: ноември 07, 2011, 18:06:46 »

Лелеее за завиждане си чесно. От кога мечтая да отида точно в Ню Йорк, но все нещо се обърква. Мои колеги бяха в Амрика на бригада и чак със сълзи се завърнаха в България. Хич не искаха да се връщат, но се налагаше. Та сега обмислят варианти там да се завърнат за постоянно.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 08, 2011, 08:40:32 »

Свекърва, завидях ти най-искрено!!! give_rose give_rose give_rose Хайде качи някоя снимка, да се порадваме и ние! Как искам и аз да отида в Америка! Никъде не съм ходила, много искам да видя някои неща с очите си, а не само по телевизията или на компютъра blush Например едно от местата, които са ми фаворит е Бразилия, най-вече заради статуята на Исус Христос в БразилияЕееехххх, мечтиииии.......дано да имам щастието да я видя на живо някой ден Girl_hide

Наде, отивай на лекар, докато не е станало нещо по-сериозно!!!! За изследването ти - брой ме и мен, ако искаш pleasantry

Черии, много сладко котенце girl_in_love и ние си имаме един Мъри вкъщи, толкова е гальовен милия....то, какво да се очаква друго от котка pardon

Хайде, милички, желая ви лек и успешен ден....аз имам малко сега да се "скарам" на една колежка, че ме нервира яко от известно време beating и после пак ще се включа!
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 08, 2011, 10:25:39 »

Като стана дума за пътешествия, в Щатите бях миналото лято с една приятелка. Уникално е. Спретнахме си едно трипче с автобус: Сан Франциско - Санта Круз - Сан Диего - ЛА - Вегас - Гранд Каньон - Ниагара - Вашингтон - Ню Йорк.
Всичко това с автобус, за да е пълно приключението. Отне ни около месец, беше уникално изживяване и определено си струваше.
Снимки сега няма да качвам, защото имам страшно много и трябва да оспамя цялата тема. Във фейсбук имам мноооого качени smile

Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #22 -: ноември 08, 2011, 10:56:06 »

Добро утро и от мен, дами!
Аз мислех тази сутрин да стана рано, за да ида до личния лекар за направление, ама снощи съм си забравила телефона в банята  shok и сутринта изоообщо не съм усетила майка ми като е станала, та чак сега се събудих. След малко ще се обличам да отида до болницата с надеждата моя личен да е там, ако пък не е - поне ще разбера кога всъщност са му смените. Преди ги знаех наизуст, а сега нищо не помня...
Говорите си пак за пътувания... Аз не съм от хората, които много обичат да разглеждат или се впечатляват много много от забележителности. За мен сякаш е по-важно, ако ходя някъде, то да бъде с хората, които обичам, а не заради самото място. Приключенията си ги създавам сама. Може да ви изглежда много консервативно и затворено мислене, ама истината е, че така се чувствам.  pardon

Желая ви лек ден, а на мен ми стискайте палци отраз да свърша работата с личния. smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 08, 2011, 11:25:47 »

Цоп и аз се завърнах в темата  blush,доста се по загубих ама ето ме тук отново.При мен няма много  нови неща, още съм си в къщи , но вече изработвам плетива по поръчка, но и от толкова ангажименти в последно време ви пропускам да пиша , но не ви забравям , няма отърване от мен  :PВремето започва да става все по студено и скоро за жалост ще си имаме и сняг, ама да минава тая зима и да идва пак топличкото, а през това време ви желая много усмивки и приятни емоции. smile
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #24 -: ноември 08, 2011, 11:26:35 »

Добър ден и от мен и честит празник на всички именници.
Черешке страхотно пътешествие сте си спретнали. Някой път покажи 2-3 снимки, мисля че няма да е голям проблем.
Веси ако тръгваш за Бразилия обади се да дойда и аз Wink и на мен ми е мерак Бразилия, Америка и Париж. Все си повтарям, че има време и все някой ден може да ми се отвори парашута и да ги посетя ама да видим.
Наде дано всичко е наред и да няма никакви проблеми.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #25 -: ноември 08, 2011, 11:28:25 »

Аз също се върнах със сълзи на очите, но защото там ми остана детето. Иначе не съм се замисляла дали бих живяла точно в Ню Йорк. Всичко е много динамично - ври и кипи, все едно е огромен кошер. Не видях възрастни хора по улиците на Манхатън /освен туристи/. Млади, стройни хора тичат по улиците, по стълбите на метрото......
Веси, пратих ти линк към снимките на лични за да не товарим излишно темата.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 08, 2011, 11:58:12 »

Оооо, Пламииии cap Добре дошла! Хубаво е, че си намерила работа, ама не си почерпила за първа заплата! pardon

Свекърва, предполагам как се чувстваш! Аз още нямам деца, но леля ми е в Америка вече 14 години и знам как липсва на баба ми и дядо ми как се просълзяват като се чуват по телефона!  cray Добре, че има фейсбук, та да им показваме снимките на правнуците им! Иначе, за твоите снимки - благодаря! @}->--Видях, че си ми писала съобщение, отворих линка, но имам малко работа и по-късничко ще ги разгледам на спокойствие!

Миши,а твоят ник да не би да има нещо общо с името ти? crazy Чудех се, защото ако е така, значи май, май днес си имаме и именничка тук, а blush
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #27 -: ноември 08, 2011, 12:05:34 »

Хелоу. Аз пак съм тук. За радост личния ми беше там и си взех направление. А иначе двама от най-добрите ми приятели са синове на личния ми лекар и на гинеколога ми (всъщност те са ми такива именно, защото синовете им са ми приятели). И докато сестрата днеска ми пишеше на компютъра направлението вика "Докторе, Пешо е на линия!" (гинеколога) и аз "Ей сега към него се запътвам!". И те се скъсаха от смях... Явно не знаеха, че само с познати работя аз.  sarcastic Така като го разказвам хич не ми изглежда смешно, ама там си беше забавно. Както и да е. Важното е, че свърших работата. Обадих се и на младшия, за да ми запази час при баща му за утре и такаааааааааа...

Една приятелка ми се обади, докато бях там, та днеска може и кафенце навън да направя.

Миши, добре, че си ти, че аз не знаех, че днеска има имен ден, та рових в православния календар.  ROFL

Веси, пепел ти на устата!

Плами, здравей, мила! Печелиш ли добре от плетивата? От кога си започнала да правиш по поръчка? Важното е, че все от някъде си намерила да внасяш пари в семейството!  good

Хайде да си разискваме някакъв проблем обществен? smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 08, 2011, 12:22:42 »

Наде, казвам го с цел да не оставяш нещата така, защото имам наблюдения, че много жени все така забавят, оставят за друг път, отлагат гинекологичния преглед.

Иначе един проблем, за който се сещам в момента е случаят с Гълъбин Боевски ..... много ме изуми! Аз не знам защо, но някакси не искам да вярвам, че той е виновен, по-скоро нещо (не знам какво) ме кара да мисля, че е натопен или просто е "обрал пешкира" вместо някой друг nea nea Слушах по новините за писмото, което е пратил на майка си и думите: "не се срамувайте от мен, невинен съм"  ми звучаха толкова искрено, толкова от душа......не е тръгнал да се обяснява или оправдава, а само казва на семейството си да не се срамуват от него cray .....Какво мислите вие?
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #29 -: ноември 08, 2011, 12:29:03 »

Веси при мен стана една голяма каша - откакто се помня на този ден празнувам ( понеже съм кръстена на баба ), но преди 1-2 г. установих че моето име Радостина празнува на 25.12. Така, че от 2г. получавам и на двете дати поздравления. А кога наистина празнувам и аз незнам наистина...
Наде и аз все се каня да ходя отново, понеже юни месец ходих, но исках още едно мнение. Уж нищо ми няма здрава съм, но не ме видя на видеозон, а аз исках и там. Личната ми като разбра вика пак ще те пращам, но сега от тези лекции нямам грам време.
Плами  cap наистина много време те нямаше. Радвам се, че си намерила някаква работа иначе по цял ден в къщи се побърква човек.
А за Боевски - и аз не можех да повярвам. Веднага ми мина през акъла, че е натопен или се страхува от някого и нещо за да си признае. А и колко хора казаха, че той е невинен и доколкото го познават не би сторил такова нещо. Има нещо гнило което намирисва, ама не се знае дали ще излезне на яве.
А сега Ви оставям отивам да се уча  blum Лек ден на всички Ви.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #30 -: ноември 08, 2011, 13:30:13 »

Плами, пожелавам ти много еднотипни поръчки с прости плетки! И аз докато бях третата година в неплатено майчинство с втория син се занимавах с плетиво по поръчка. на мода бяха жилетки с дълъг косъм /преждите се купуваха от Турция/ и с много цветни фигури. Хич не беше лесно да мотая по 20 кълбета и да следя схеми, ама все пак си докарвах някой лев. От тогава имам много приятелки - клиентки, та ми е останало хубав спомен.
За Боевски мисля, че е бил принуден да го направи. Има гадни моменти в живота, когато се налага да помолиш за услуга....и после не се знае как ще те притиснат и заплашат. Кофти работа, много симпатично и кадърно момче.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 08, 2011, 20:26:21 »

Ее много се радвам че не сте ме забравили въпреки че ме нямаше толкова време blum.А иначе моята работа още е до никъде до сега правих подаръчета и т.н и чак сега вече си имам първата поръчка , не съм много навътре в нещата , ама милото толкова ме подкрепя , че имам чувството че повече вярва от мен че има някакво бъдеще в това занимание , но пък съм много щастлива че вече си имам поръчка  yahoo.
Що се отнася до Боевски и аз се чудя кое е истината , но е жалко човек който винаги е бил в толкова хубава светлина , изведнъж да го представят точно в обратното , дано всичко е грешка.
А аз пропуснах да ви почерпя че милото именик, леле колко съм разсеяна. blushЧестито и на всички други именници днес и наздраве на празнуващите.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #32 -: ноември 09, 2011, 11:56:07 »

Добро утро или добър ден от едно сънливо момиче. smile

Аз снощи изгледах новите серии на "Отчаяни съпруги", "Фермер търси жена" и "Двама мъже и половина" и накрая си легнах чаак към 2 и заспах към 3, та ми е простено, че си поспах днеска до по-късно. Някои гледа ли също тези сериалчета? А фермерите гледате ли, ако да - към кой от тях имате симпатии и най-много харесвате?
Днес съм от 16:30 на гинеколог. Малко ми е притеснено честно казано, но надявам се всичко да е наред. Майка ми вчера беше забравила да ми донесе бръсначка (продаваме ги) и днеска ще ходя да си купувам от магазина, това сигурно никога до сега в живота ми не съм го правила! Вие с какво се обезкосмявате? Аз преди 3 години отидох на козметик, после още веднъж и така това ми беше за пръв и последен път. Някакси не ми се свикваше с това да си уговарям час, да чакам да ми пораснат космите и т.н. Въпреки че мразя и постоянноооото бръснене!  blush Направо ми е писнало от чистене, ама сме жени - нямаме избор...
За Гълъбин Боевски честно да си кажа не вярвам да го е направил умишлено. Виж може да са го накарали, да са го принудили, да е нямал друг избор или и аз не знам какво, но чак да е напълно невинен не вярвам. Знаел е какво се случва и какво прави според мен, дори да не е било по негова инициатива и желание.

Черпя ви със закуска и ви чакам да си говорим!
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #33 -: ноември 09, 2011, 12:11:49 »

Плами ние вярваме в теб и друг път съм ти го казвала нали знаеш smile
Наде хубаво си напарвила че си си поспинкала днес и стискам палци прегледа днес да мине като по вода.
Относно обезкосмяването преди години ходих на кола маска ,но последният път ме ощавиха доста зловещо и цяла седмица ходих като разкрачена патка  tease , и сега и аз като теб залагам на самобръсначката ,което ужасно много ме дразни но няма начин .Пробвах един ден с епилатора обаче болката е неопесуема просто  angry
Относно сериалите "Отчаяни съпруги", "Фермер търси жена" и "Двама мъже и половина" - Съпругите ме тварят на моменти особено Бри smile ,Фермера веднъж съм го гледала ,но всичко ми се струва толкова нереално- малди хубави момичета и момчета - до там ли стигнаха че да търсят половинките на живота си в някакво реалити шоу ?? crazy
Двама мъже и половина - умирам за тях ,но след като излъчат серията в която Чарли Шийн умира вероятно ще спра да го гледам  blush

А за Боевски всикчо ми се струва супер странно ,а дали е виновен или не само той си знае .По склона съм да вярвам,че е номер ,но ще видим .Дано излезе чист от ситуацията,че лошо инъче.

Аз тез дни се оплаквам от жестоко главоболие и вече незнам какво да пия за да премахна болката и този гаден шум в ушите - все едно имам някакъв багер в главата ...май това е от мен засега ...

P.S. Налегнали са ме някакви ужасни пъпки по лицето ,с какво ли не ги мажа и никнат една след друга - в пубертета /боже колко отдавна беше това blush) съм нямала толкова пъпки  beating
« Последна редакция: ноември 09, 2011, 12:15:36 от Bibsi8792 » Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 09, 2011, 12:26:07 »

Плами, да ти е жив и здрав именника Bravo Bravo Bravo Мерси за тортичката Torte Успех с плетките  Good luck Good luck Good luck Good luck
 
Наде, много теми за разговор си дала good тамън ще пораздвижим темата girl_wink
За сериалите - отчаяните съпруги от време на време ги гледам  girl_wink Двамата мъже и половина  - не много  nea, но виж фермерите - много ме кефи шоуто. Въпреки, че говорят, че било нагласено  - пак ме кефи и чакам с интерес всеки четвъртък да го гледам  blum Любимец.... crazy crazy crazy не знам дали имам точно любимец, но може би онзи младичкия Александър май беше pardon и мацката Лъчезара искам да остане с него накрая, но ..... ще гледаме и ще видим girl_wink Иначе и Иван ме кефи донякъде, защото е някакси по-властен, по-мъжествен, мъж на място.....знам ли crazy Обаче, онази Светланаааа........лелееее нямам думи! като почна да се снима сама край басейна  sarcastic sarcastic умрях от смях  laugh funnytooth laugh Много е зле това момиче, ако наистина е такава, а не е постановка всичко....не знам ще се   focus - така да си вярва и такова самочувствие bad

За Гълъбин - много ми се ще да е невинен, но всъщност повече ми се иска да успеят да го докажат това нещо, защото не се знае какви хора са замесени  и дали изобщо, ако е невинен, ще го докажат или ще лежи в затвора за някой друг crazy

Относно досадното обезкосмяване - ако ви кажа, сигурно ще ми се смеете  badgirl Сигурно съм една от малкото, които си махат космите по различните части на тялото, по различни начини  sarcastic laugh Например - краката до коляното, подмишниците и ръцете - с епилатор. Горната част на краката - със самобръсначка, защото с епилатора ме боли и така и не можах да свикна blush Триъгълника - с кола маска и между другото от 3 години си ги махам така и съм много доволна good Една позната е козметичка и ми ги маха в нейната къща, вечерно време след работа. Много е внимателна, не ми взима толкова скъпо, колкото в салона, а и си побъбрим междувременно banana Резултата е много добър, особено след три години само на кола маска, трябва да ви кажа, че на места вече почти нямам косми, доста по-тънки са, а пък да не говорим, че ходя веднъж месечно и даже пак не са ми израснали всички и навсякъде pleasantry Болката отначало беше голяма, но сега толкова съм свикнала, че.... нямам никакви проблеми. Не си представям повече да се обръсна отдолу nea nea nea


Приключвам вече, защото май прекалих с обясненията blush
Целувки и до скоро! kiss2 kiss2 kiss2 kiss2
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #35 -: ноември 09, 2011, 12:58:44 »

Веси, този с Лъчезара е Стефан!  funnytooth А тя иначе ми е любимката от кандидатките. Много е готина и наистина голяма красавица. На мене иначе Емил ми е най-чаровния мъж от фермерите, но вече започвам да си мисля, че е повърхностен и не иска реално да намери любовта там, сякаш е прочел в книжка някакви реплики и после ги казва, а и не цели да опознае всичките момичета наистина, а само едно. А за Светлана Митко вика, че е травестит. Супер неестествена и странна е и с огрооомно самочувствие. Както и да е... Май съм се зарибила яко по това предаване аз.

Бибси, аз гледам именно сериите на "Двама мъже и половина" без Чарли. Влюбена съм в Аштън Къчър и с нетърпение чакам да излезе новата серия. Сериала несъмнено е различен, но на мен пак ми харесва. То тази промяна прилича много на "Джоуи" след като свърши "Приятели" - Джоуи си е същия, ама всички сравняват Преди и Сега.

Плами, забравих да попитам ти каква цена определи за първата поръчка? smile



П.С. Вижте едно уникално клипче. На мен успя да ме просълзи...
http://www.youtube.com/watch?v=Su1YLAjty-U&feature=player_embedded
« Последна редакция: ноември 09, 2011, 13:14:38 от nadelina88 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #36 -: ноември 09, 2011, 14:03:06 »

Bibsi8792, да не караш някаква шарка? Просто свързвам пъпките с главоболието, не че имам големи медицински познания. Дори и да си прекарала всички като дете /твърди се, че имунитетът е доживотен/,  пак може да се разболееш в лека форма. Моя приятелка повтори рубиола, зарази се от детето си. Дано вече ти е минало всичко.
От коментираните сериали гледам само "Двама мъже и половина", за другите не мога да си организирам времето и се надявам да има повторения, защото "Съпругите", макар последните серии да повтарят доста от старите проблеми, много ми харесват.
И аз съм съгласна, че всяко продължение на сериал, разваля качеството. И със "Сексът и града" се случи както с "Приятели". "Двама мъже и половина" все още има много хитри лафове и няма серия на която да не съм се смяла от сърце, но взех да правя сравнения с началото и май ще пропускам някои неща. Между другото, снощи казаха ло БТВ, че "Приятели" се завръща - почват пак старите серии или има нови?
Хахаха за обезкосмяването - ако има нещо хубаво на остаряването, то това е, че космите по триъгълника почти ги няма. Преди години ги чистехме с "Депилатоар" - гадна зеленикава тиня, която вонеше на сяра  yahoo.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 09, 2011, 14:34:40 »

Ехее тук много теми , много нещо, аз днес си направих една страхотна разходка с малкия и майка ми , а утре съм запланувала да ходя на гости на кумата.
Епилирвам си краката, защото бях опитала с кола маска ама нещо ме болеше повече, а триъгълника със самобрасначка.
От сериалите в последно време май не съм гледала нищо , а за Приятели до колкото разбрах са нови серии.Гледам Фермер търси жена , относно Светлана ми е много антипатична и надута , ама поне да имаше на какво отгоре , а то куха работа(поне такъв вид дава в предаването).Лъчезара много ми харесва , но ми направи впечатление още от началото че която и да отиде там няма да и е никак лесно , защото майката на Стефан никоя не харесва. :PКато поведение може би най ми харесва Димитър и може би доста добър избор направи той , изглеждат много хубава двойка с Илиана.А в последните състезания според мен Емил избра тази която на него му се искаше , а не тази която спечели реално, просто той си харесва явно Петя и въпреки че Димана изпълни най добре задачата , тя не спечели.Май много се разкоментирах за предаването хахаха.
А да не пропусна и цените на плетивото ми , определям ги индивидуално, в случая поръчката ми е мъжки шал , дамски шал с цветя в двата края и лента към него също с цвете, всичко това 20лв , защото гледам че шаловете вървят около 10лв и гледам долу горе да преценям .
Лелее аз много съм се разписала , стига съм ви досаждала , като имам време пак е пиша. :)Лек ден на всички ви.
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 10, 2011, 10:32:16 »

Добро утро, момичета  give_rose
Как сте тази сутрин? Аз си пия кафето и излизам след малко на упражнения. Вчера имах презентация в университета, голям смях беше, но мина, още малко ми остава.
Довечера сигурно кумовете ще ни идват на гости, та се чудя какво да им приготвям.
Колкото до темите, дето сте коментирали - аз се обезкосмявам навсякъде с епилатора, страх ме е от самобръсначки   crazy
Иначе гледам всички сериали, "Клюкарката", "Отчаяни сърпуги", "Малки, сладки лъжкини", "American horror story", "Досиетата Х", "Али Макбийл", "Fringe", това всичкото в момента, отделно каквото засека по телевизията, а колко съм изгледала не мога и да си спомня вече  Girl_hide
Направо съм пристрастена.
Искам да ви се похваля от моята половинка, сега като правим бебче, аз си водя календара в зачатие, та той ме видя веднъж и цяла вечер искаше да му обяснявам какво е базална температура, лутеална фаза и всичко останало. А снощи как ме изуми, беше запомнил всичко  huhhuh.gif
Желая ви хубав ден момичета  give_rose

Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: ноември 11, 2011, 19:53:25 »

Да се намърдам при вас, гледам, интересно е.
Пламък, поздравявам те за начинанието. Аз също имам мераци да си изкарвам допълнителни парички, но при мен нещата са по-сложни. В града, в който живея, не се цени мн-мн моят труд sad.
Свекърва, може ли линк към снимките от НЙ?
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #40 -: ноември 11, 2011, 21:51:12 »

Здравейте и от мен. Изведнъж се изгубихте. Да се похваля - единственото хубаво нещо от началото на месеца, та ако не и от преди това е, че вече видяхме бебка. Милата толкоз малка и послушна. Хич не успяхме да й чуем гласа. Тамън беше хапнала и си я нагушках, а кръсника й ми се разсърди, че само аз имах смелостта да я гушкам, а той не се престраши DANCE Майка й се страхуваше да ми я даде, но за 1 мин. поне си я гушнах. Наистина страхотно е чуството. Мамиии завиждам Ви благородно. Чуството наистина е много хубаво. И така за един ден избягахме от натоварения град, направихме един голям тур до Русе, после при беба и утре по живо и здраво към Варна.
Та това е от мен... бях много развълнувана и затова реших да споделя преживяванията си  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #41 -: ноември 14, 2011, 10:12:09 »

Миши, напълно те разбирам! Вчера беше на гости детето на брат ми и макар и почти двегодишен, така го нагуших и нацелувах.....Даже като са по- големи е още по- хубаво, че и те те прегръщат и целуват. За два часа ни напълни къщата с радост, децата са голямо щастие.
Ама да си призная, съвсем различно беше, когато моите бяха малки. Дори и когато ги целувах, неволно проверявах за температура на слепоочието им. Някак радостта е смесена с отговорност и притеснения със собствените деца. Вероятно е верно, че внуците се обичат повече от децата и може точно това да е причината.
Аз в събота, като някоя сантиментална мома, гледах Море от любов.  blush. Едно хлапе в единадесетти клас скъсало с гаджето си, че не я водел по ресторанти и дискотеки, защото много работел и бил изморен. И Наталия каза на работодателя на момчето "Не го товарете много с работа, че той има други ангажименти сега!" Дали няма и други женени и неженени двойки да се "разбутат" по техния пример, какво мислите?
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #42 -: ноември 14, 2011, 10:30:39 »

Миши пожелавам Ви в най скоро време да гушкате и вашо слънчице smile
svekarva  това лично за мен са както казвам детски прищявки,не го разбирам аз това - ще оставя човека, който уж обичам само заради дискотеки и заведения..хм   crazy не ми се нрави нещо.Жалко ,че не го гледах ... но явно за девойката това не е любовта на живота и.....ако има двойки, които последват този техен пример за мен просто ще са деца и то непораснали nea
Мисля, че има много по важни и стойностни неща, за които трябва да мислим и разсъжадаваме ,а и живота не е безброй дискотеки и заведения...в един момент омръзват.
Лично аз ,не съм ходила на дискотека може би 1 година /като изключим ходенето на диско след сватбата,ама ми държи влага  blush / ,но не изпитвам и нужда да искам да ходя.....както се казва май ни мина времето на дискотеките и безсънните нощи blush .Ежедневието и задълженията така са ни завладяли,че просто да няма и къде. huhhuh.gif
Предпочитам повече  събиране с приятели примерно на някоя хижичка  pardon
Да си призная само палатките май няма да ми втръснат никога smile
А що се отнася за заведения /като кръчми/ ... като се замисля хубавите заведения в Бургас са малко ,където можеш да седнеш и да хапнеш на спокойствие и да се насладиш на хубавата обстановка smile и храна може би smile
Някой сега ще си помисли "Боже тая Бибси е като пенсионерка "  tease но не съм обичам да се забавлявам много,и наистина знам как smile /хаха прозвуча като реклама /
Хайде стига съм спамила темата smile Лек ден момичета и целувки от мен smile give_rose
« Последна редакция: ноември 14, 2011, 10:43:20 от Bibsi8792 » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #43 -: ноември 14, 2011, 10:45:19 »

Добър ден! smile

Аз днес отново заминавам за гадния Благоевград. До събота!!!

"Море от любов" уж го заварих, че го дават, ама нещо друго правех, та така и не му обърнах внимание. Bibsi8792 , изобщо не изглеждаш като пенсионерка. Аз се чувствам по съвсем същия начин. Лошото обаче е, че моите приятели са необвързани и искат постоянно да се ходи на дискотека, било то тук или "Кога да дойдем на гости на Благоевград и да направим една дискотечка?". И аз отдавам нежеланието за дискотека вече на сериозната връзка. Не казвам, че с Митко сме скучни и никъде не ходим, но предпочитам да се съберем някъде и да си говорим, да си пийнем, да си хапнем, а не това да е само за 2 часа и след това дискотека. И аз също не съм ходила от сумати време и не искам! За това и не вярвам, че една истинска връзка, истинска любов би намерила края си в НЕходенето по дискотеки. Това е безумно. Ако съм с приятеля ми само, за да го показвам пред хората, тогава не виждам какво е това между нас... Още повече, че ако го няма разбирането между двама души, пак отиваме в изходна позиция... Писах, писах, променях, дописвах и сега май поста ми стана доста разпокъсан и може би неразбираем, ама май емоционално го приех.
« Последна редакция: ноември 14, 2011, 10:48:46 от nadelina88 » Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #44 -: ноември 14, 2011, 10:50:18 »

Добър ден! smile

Аз днес отново заминавам за гадния Благоевград. До събота!!!

"Море от любов" уж го заварих, че го дават, ама нещо друго правех, та така и не му обърнах внимание. Bibsi8792 , изобщо не изглеждаш като пенсионерка. Аз се чувствам по съвсем същия начин. Лошото обаче е, че моите приятели са необвързани и искат постоянно да се ходи на дискотека, било то тук или "Кога да дойдем на гости на Благоевград и да направим една дискотечка?". И аз отдавам нежеланието за дискотека вече на сериозната връзка. Не казвам, че с Митко сме скучни и никъде не ходим, но предпочитам да се съберем някъде и да си говорим, да си пийнем, да си хапнем, а не това да е само за 2 часа и след това дискотека. И аз също не съм ходила от сумати време и не искам! За това и не вярвам, че една истинска връзка, истинска любов би намерила края си в НЕходенето по дискотеки. Това е безумно.

Уха имам сродна душа smile и далеч това не ни прави скучни определено smile
МОите "приятелки" от детските ми години smile са все още необвързани .. ама познай дали им се връзвам на акъла smile хич дори ... и ми е много добре да си призная честно smile
Абе момичета TLC TV някой гледа ли я ?Моя мъж вече ще ме изгони с тази програма ,която допълвам с FIESTA TV /кулинарна / ....  pardon pardon pardon
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: ноември 14, 2011, 11:11:45 »

Привет и от мен момичета smile не съм писана , но хвърлях по едно око на темата, много е готина  good За "море от любов" - случайно видях двойката и мисля, че са били заедно и всичко е било ОК докато са излизали за разнообразие, така че ако е истинска любовта, няма да са това причините за раздяла. Другото, което ми направи впечатление е, че си раздавали шамарчета, когато се изнервят - детска му работа, супер несериозна според мен.
 За дискотеките, като Ви чета, раздирам че не съм единствената ненормална, на която вече не й се излиза, особено в студените зимни дни  blush
Абе момичета TLC TV някой гледа ли я ?Моя мъж вече ще ме изгони с тази програма ,която допълвам с FIESTA TV /кулинарна / ....  pardon pardon pardon
За двете телевизии good, ТЛС гледам повече, много готини предавания дават, реакцията му беше същата, селд като постоянно ме хващаше, че премествам канала smile Много ми допазат - "КАжете ДА на булчинксата рокля"- нали съм на тази вълна; "Татуировки в Маями" и "Кейт, Джон и пълният им дом" - но за съжаление май свърши.
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: ноември 14, 2011, 11:13:39 »

Оп момиче попдравка, give_rose не казвам, че вие сте ненормални smile  give_rose, но мислех за себе си след като съм на 24, а ми става все по - трудно да мърдна от вкъщи smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #47 -: ноември 14, 2011, 11:15:38 »

Bibsi8792, какво има по тази програма? Иначе и аз си имам разправии с мъжа ми по повод Фиеста /при мен добавено и с Ютилисима и Фешън канала/. Ама аз не съм зодия близнаци, че да правя няколко неща - като гледам телевизия по по- сериозни канали, само това правя. Обяснявам, че въпросните канали са ми само за фон на домакинската работа, но пък тогава ми се казва да слушам радио.  :girl_wink:Аз си мислех, че само възрастни двойки се "чепкат" за телевизора!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #48 -: ноември 14, 2011, 11:24:34 »

Аз този канал ТЛС дори не знаех, че го има. Търсих го току що, ама нещо май го нямаме. А изглежда интересен от заглавията на предаванията, които е споменала irena_popova nea
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #49 -: ноември 14, 2011, 11:24:44 »

Оп момиче попдравка, give_rose не казвам, че вие сте ненормални smile  give_rose, но мислех за себе си след като съм на 24, а ми става все по - трудно да мърдна от вкъщи smile
Мила карам 27-та година и може би от 5 години съм така:) но ми е много добре ....Получава се така може би защото тръгнахме от много малки на дискотеки smile и както се казва находихме се smile

svekarva  по тази телевизия дават най различни истории и предавания - за бебенца ,за изповеданията на хора претърпели различни неща в живота ,за тайните на тялото - тоест хора с недостатъци по тялото  /давам пример жена която е отслабнала с 80 кг се срамува от своето тяло ,години наред крие се от мъжа си заради увисналата кожа - най накаря се оперира и махат мисля че беше около 6 кг кожа / ,за организация на сватбата и пререканията на младоженците по време на организацията ,за татуировки абе за много неща ,типично дамска програма,но ми харесва определено smile

 Offtopic Eто една примерна програма http://tv.dir.bg/tv_kanal_dnevna.php?id=178

А относно TLC май ще си купувам в най скоро време TV за трапезарията ,че на спокойствие да си гледам предаванията smile
Ей ама сте ми големи сладурки да знаете  give_rose
« Последна редакция: ноември 14, 2011, 11:27:48 от Bibsi8792 » Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 14, 2011, 11:33:23 »


Мила карам 27-та година и може би от 5 години съм така:) но ми е много добре ....Получава се така може би защото тръгнахме от много малки на дискотеки smile и както се казва находихме се smile
За дискотеките много си права, навремето като малки обикаляхме и се забавлявахме, даже бяха големи драми ако се прусне някоя събота или неделя smile сега обаче, милото понякога ме кара да излизаме, нооо му е трудничко да ме навие smile
хихи "Домашна работилница" по Ютилисима -  пукаха гонити идейки за дома и жената с фимо и не само.
Приятен ден от мен  give_rose
 
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #51 -: ноември 14, 2011, 11:41:23 »

Дано да я има в нашия пакет тази програма....Подобни неща гледам по Дискавъри и ЕмТиВи, на английски обаче. Ох, ще си имаме разправии  diablo, но те са "по принцип" пускането на телевизора, че ми губи времето.
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 14, 2011, 16:20:45 »

 Готини разпукащи предавания дават по ТЛС, а ако сте гледали "Кралят на тортите" - това предаване го гледах с голям интерес, даже се бях запалила и аз да направя нещо с този фондан smile мисля за коледните празници да се пробвам smile
За ТВ-голямо губене на време, но след работа в тези студени дни, аз лично нямам сили за друго освен, приказки с любимия и малко тв smile,  а напоследък вечер след работа обсъждаме нещата около сватбата smile, нямаме все още  фото и видео и гледаме различни оферти, а снощи успяхме да изгледаме цели две сватби smile 
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 14, 2011, 18:29:23 »

Какво да кажа аз като изобщо нямаме ТВ на етажа pardon smile?
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #54 -: ноември 14, 2011, 20:59:16 »

Ехеее много сте се развихрили докато аз 12ч бях на гадните лекции и упражнения. Виждам, че сте подхванали 2 теми : дискотеки и тв. Аз преди не излизах от дискотеките, след което малко се спрях като си казах " ах идва студентския живот, ще се разбия", да ама не... не всичко е като по американските филми. А сега вече не ми се ходи даже и по дискотеките. Предпочитам заведенията с жива музка, добра кухня и разбира се яка компания, с която да споделя тези неща.
А за ТВ - може би забрявам, че плащам за 120 канала, а гледам само 2. Но съм попадала на тези ЛСТ и фиеста и дават много хубави предавания. На мен ми допадаше предаването за готвенето, която не съм сигурна дали все още го има, но съм го засичала.

Хайде приятна вечер от мен smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: ноември 16, 2011, 17:00:59 »

Къде сте, мацкииии yahoo tease  Нещо замря темата  vivasvat vivasvat :vivasvat:Аз тези канали не ги гледам много, много, но то и не ми остава време за тях pleasantry Иначе, след работа като се върна гледам Сделка или не blum Много искам да участвам някой ден, даже от време на време пращам някой и друг sms, ама...още чакам да ме изберат blush

Да ви се похваля, ходихме на екскурзията събота и неделя  до Ковачевица, Огняново, Гоце Делчев, Добърско, Банско! Беше супер весело  Party time Party time Party time Вечерта имаше оркестър, после дискотека и ..... Girl drink diner Girl drink Curtsey girl_haha ната е ясно. Страна веселба yahoo danceg

Да ви питам, няма ли да се включите в размяната на коледни подаръци тази година? crazy
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 16, 2011, 17:08:31 »

Аз съм тук. Голям мързел ме е налегнал, не мога да се позная. По цял ден бездействам, а даже не ми е гузно. Вкъщи нищо не ми се върши, за университета не ми се учи... Вманиачила съм се с бебеправенето, само за бебета чета, не мога да се позная.
Веси, браво за екскурзийката, много хубаво звучи. Ние сега сме на вълна Нова година, да видим къде ще я измъдрим  girl_wink
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #57 -: ноември 16, 2011, 17:59:10 »

И аз съм туккк.
Веси браво на вас, че сте си изкарали толкова добре smile а и това се искаше, нали затова сте тръгнали на екскурзийка  blum Дано някой ден и на мен ми се усмихне това щастие, но като гледам как вървят нещата никак няма да е скоро sad
Чери само ако знаеш как ти завиждам. Как копнея и аз да има това време и лежа и да не барвам нищо. Но трябва да съм на легло, че да не ми направят някоя физиономия, че седя и бездействам. А и с тези курсови направо ни съсъпаха. Чесно да ви кажа чак ми се плаче... Немога да смогна, постоянно сме изнервени и си го изкарваме един на друг. А има толкова по - жавни неща от тъпото училище. Както и да е извинете ме, но просто мн насъбрах напоследък.
Веси ти за какви подаръци говориш???
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #58 -: ноември 17, 2011, 08:42:32 »

Миши, сигурно става въпрос за размяната на коледни подаръци. Ако пък не е това, аз да изпълня молбата на Гучи, която е организаторка тази година и да ви напомня за чудесната възможност да си разменяме подаръци чрез форума. Избирате си име на птица и заедно с имената и адреса си до 20-ти ги давате на Гучи. Някой ви харесва като птица и получавате от него подарък, съответно и вие изпращате подарък на някое хвъркато  good. Нещо ни е рано за коледно настроение сигурно, щом темата не е много активна....Ние със съпруга ми сме си сами точно по Коледа и Нова Година и ще ми е приятно да следя кой какви подаръци получава  Bravo.
Нашият пакет програми за съжаление не включва интересния канал  sad!
Тук, в Пловдив, много се говори за доктор Христо Стоичков. Аз си мисля, че това направо е подигравка с него....
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: ноември 17, 2011, 08:54:06 »

Чериии, и аз ти завиждам малко за бездействието blush, но само недей, моля те, да се вманиачаваш с бебеправенето, защото не е хубаво така. Не го мисли токова и ще стане good

Миши, миличка, недей така  friends friends Не позволявай ежедневните проблеми и негативизми, които сте натрупали да се отразяват на връзката ви! Трябва да гледате как да се разбирате по-добре, а не как и за какво да се карате. В крайна сметка, това е човека, който трябва да те подкрепя, а не да те упреква или дразни. Опитай се да гледаш малко по-положително на нещата и всичко ще си дойде на мястото girl_wink Да ти кажа честно и аз изпадам в такава меланхолия ncnvnk  от време на време, но като вземе, че ме хване музата и  witch witch ела и гледай какво става  yeaEeager hunter boxing Dance2Cow-boy Всичко можеш да очакваш от мен! girl_impossible

Иначе, за подаръците - да точно за това говоря. Ето я темата http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,30549.0/topicseen.html Прочетох и миналогодишната и смятам, че е супер идея, да се включим колкото може повече хора Bravo Bravo Ще бъде много весело да видим кой какво ще получи от своята Снежанка или Дядо Коледа Santa

И аз се чудя за Нова Година, а вие какви идеи имате? crazy

 
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #60 -: ноември 17, 2011, 10:06:34 »

Миши, сега се сетих нещо интересно от съпружеския си живот. През последните години съпругът ми много ми помага в домакинската работа, ама преди бях в твоето положение.  :\Та лежа аз, защото съм с висока температура и ми се вие свят, и съм пребита от работа и домашни задължения, прегледала съм домашните на децата...но мивката пълна с чинии и масата от вечеря не е раздигната. Явно съм дремнала за минути. Събуждам се и гледам.....всички мъже насядали кой къде свари, взели по един вестник в ръка и четат diablo/вместо да поразчистят/. Бясна питам:"Вие какво правите....?" А съпругът най- невинно казва:"Пазим ти тишина, видяхме, че си заспала!"
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #61 -: ноември 17, 2011, 11:14:42 »

Лелееее swekarva пеизнавам разсмя ме от сърце. Уж го гледаме ведро, но все има някой натоварен ден и почваме да си говорим на въпреки. Добре, че това трае за 10 мин. и слд това всичко си е постаро му.
Веси и на мен ми допада тази идея и с най - голямо удоволствие ще следя темата за подаръците. Относно коледното настроение - мен в къщи ме карат от началото на този месец да украсявам, все едно е малко дете и се цупи, че не искам да изкарам играчките вече. Даже крои планове какво да купи, че да ми хареса и да поискам да го закача  ROFL ROFL ROFL Точно като малките деца сме в  къщи.
Днес гледах " на кафе" и имаше конкурс за най - красива двойка и булченска рокля, та да питам дали някоя съфорумка не се е записала за него ?
А за Стоичков... незнам защо но не ми стана много приятно така от нищото изведнъж станал д-р. Някои хора се побъркват от учене дори и до магистър да стигне, а той изведнъж и д-р и мисля, че и посланник стана. Ми нормално е според мен социолога да си подаде оставката. Харесвам Стоичков, но изведнъж голяма прехваленост, а едва се справи с националния отбор.
Ох отплеснах се  blum хайде приятен ден от мен
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #62 -: ноември 17, 2011, 11:53:36 »

Веси smile спомена Нова година - ние ще се съберем в къщи вероятно с приятели- не искам да преживявам ужаса от миналата година ,който ще ми държи влага доста време.
Ако на някой му е интересно ще споделя ,но да не спамя темата

Отнсоно коелдните подаръци и аз вероятно ще се включа smile ще е забавно smile

Миши трябва да ви е весело smile има една приказка "ще го израстете "  blum blum blum
Моя мъж нещо и той взе да се услушва в домакинската работа и като взема да чистя и като се просне на тоз диван направо ви казвам   ми идва да го hunter и все мърморя и започвам стани от дивана и скам да го изместя ,махни тез неща от холната маса за да изтупам килима.Точно когато започна да разхвърлям кухнята и се сеща ,че е гладен и тогава вече яхвам метлата и става оле ле,и му викам поне отиди да пиеш кафе да те няма ,да знам че съм сама ;0 и след 10 мин вече съжалявам че съм мърморясвала pardon- добре че и на него му минава бързо ,че тогава незнам ще е бой на негри в тъмна нощ smile
 Това е май от мен засега  give_rose
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #63 -: ноември 17, 2011, 12:11:25 »

Здравейте!
На мен една приятелка ми даде нейния лап топ, защото няма да го използва за сега, и аз съм много щастлива!  yahoo Днеска нямам нищо и ще е радост неземна, че поне мога да вися в нета.  sarcastic

Миши, да знаеш как ми липсва сега да се караме за домакински задължения. Ама ние сме разделени, нямаме време да се скараме вече.  cray

Бибси, разкажи за Нова година. И аз миналата година имах гадни преживявания, както и цялата ми компания, която се разцепи от тогава. Сега даже съм решила да не се събираме тази година с тях, а с приятелите на Митко!

Веси, аз много се чудех дали да участвам в коледните подаръци, ама май няма да го направя, защото миналата година имах не много хубави премеждия с тях. smile Но иначе емоцията е невероятна от това да избираш подарък и да чакаш да получиш. smile

За Стоичков и на мен ми стана много тъпо, че е станал д-р. Не е редно...
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #64 -: ноември 17, 2011, 13:00:22 »

Ох Наде от къде да почна то беше пълен хаус:)
..следва продължение smile
« Последна редакция: ноември 17, 2011, 17:17:05 от Bibsi8792 » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: ноември 17, 2011, 13:07:54 »

Миши, сега се сетих нещо интересно от съпружеския си живот. През последните години съпругът ми много ми помага в домакинската работа, ама преди бях в твоето положение.  :\Та лежа аз, защото съм с висока температура и ми се вие свят, и съм пребита от работа и домашни задължения, прегледала съм домашните на децата...но мивката пълна с чинии и масата от вечеря не е раздигната. Явно съм дремнала за минути. Събуждам се и гледам.....всички мъже насядали кой къде свари, взели по един вестник в ръка и четат diablo/вместо да поразчистят/. Бясна питам:"Вие какво правите....?" А съпругът най- невинно казва:"Пазим ти тишина, видяхме, че си заспала!"
Хахаххах. Свекърва винаги се смея с твоите постове.  yahoo Това ме разби с тишината.  laugh Колкото до нова година,аз направо съм отчаяна.  sad Писна ми всяка година на заведение и тъпканица от хора. И ние искахме да отидем извън града,но така като гледам няма да стане. Повечето хора от нашата компания не могат да си го позволят,а ние искаме да сме точно с тях. Затова нещата отиват към домашно събиране,което хич не ми е по вкуса. Само една година бяхме на домашно и още не искам да се сещам за тогава. Само като си помисля,колко тичане и приготовления два дни и вечерта,когато трябва да празнуваш ти се чувстваш като убит. Толкова бях уморена,че ми идваше да отида да си легна в 20ч вечерта.  sad nadelina88 защо си имала премеждия с подаръците?
« Последна редакция: ноември 17, 2011, 13:09:43 от Nina Style » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #66 -: ноември 17, 2011, 15:26:02 »

И аз да се включа с една незабравима Нова Година - първата ми като омъжена жена.  smile. Подписахме на 24-ти декември и както е редно, Нова Година решихме да караме в селото на мъжа ми. Да спомена, че е село до границата и тогава там се ходеше с открит лист /значи, че рядко отиват външни хора и е както казват " на г...а на географията"/. Предполагаше се, че на тържеството в читалището щяха да ме представят на обществеността. Аз, като млада булка, реших да се издокарам и облекох едно кожено палто /овча лицева кожа/, което тогава беше на върха на модата. Пристигаме ние след 6 часа път с влак и 2 часа с автобус на 31-ви и точно слизаме на площада и започва да вали пороен дъжд. Няма спасение с чадър, няма отворени магазини, че да се скрие човек, няма навес на спирката....трябва да се върви. Естествено, улиците не са павирани и се гази кал до колене. Вървя аз и проклинам на ум лошото време и почти сме стигнали вкъщи, когато чувам един писклив глас да вика:"Мори Лазо, ел да видиш ква овца /ударението е на о/ водят у дода Васа!" Става въпрос за мен, а това го казва една от чините ми /свекър ми са 7 братя и една сестра, та имам 7 чини/. angry. Рекох да се обърна, хуууубавичко да я видя аз тази “кукумявка”, ама понеже бях ядосана, загубих равновесие и пльоснах в една локва, та станах съвсем като овца по време на дъжд.”Леле, щу стана, утепа се булчето!” – и от къщите за секунда наизкачаха стотина души, явно са ни дебнали зад прозорците. Че като гракнаха, а аз нищо не им разбирам от диалекта.....голямо посрещане беше. Да се смееш ли, да плачеш ли!
Вечерта, заради дъжда, спряха тока и нямаше тържество, та си останахме вкъщи. На свещи, със свекърите, които виждах за втори път...Те, като истински селски хора, към 20ч. почнаха да се прозяват и стана ясно, че няма да дочакаме Новата Година. На мене ми постлаха в една стая, мъжът ми отиде в друга, защото не бяхме правили сватба в село и свекърва ми се притесняваше какво ще кажат хората – неженени, а спят заедно /не ми беше ясно как ще разберат хората, като беше тъмно като в рог, ама карай....пазя поведение/. И моите мъки почнаха. Аз съм 100% гражданка /даже бабите ми са гражданки/ и познавах селския живот само от бригади. Ама по пловдивския край селата са богати и къщите и живътът им по нищо не се различават от градските. Тъкмо се бях унесла...и лампата светна в лицето ми, като на разпит в съда – токът дошъл. Катърът им /не знаех, че имат такова животно/ се развързал и явно примамен от светлината в стаята, почна да чука с глава по прозореца, та ми изкара ангелите. На сутринта чак разбрах, че така често си искал храна. Рядко съм се плашила толкова много. После ме нападнаха едни бълхи, цели пълчища. Нахапаха ме жестоко и цяла нощ не можах да заспя. А те хапят най- много под ластици, на свивки и където е топло...абе баш на деликатните места. Станах на пльоски, все едно имам някаква венерическа болест. Понеже нямаше с какво, на сутринта намазах местата с ракия и стана тя една....цял месец после ходих като драна – недодрана. Няма да разказвам как ходих до тоалетната на двора /построена на високия край, че да не се пълни с вода/, и как още един път паднах и хубавичко се намацах, докато щурмувах хълмчето. Днешните “спа” ряпа да ядат. На първи януари пък колиха прасето, че свекървата има имен ден. Докато го хванат, заради калта и кишата, и мъжът ми и баща му се нахлепаха яката. Остатъка от деня прекарах в рязане на кромид за кървавицата. Голям рев му дръпнах, ама то от лютото....После със свекърва ми си прахме мъжете и им поливахме да се къпят в едно корито. Луда работа, ама де ги онези години.....
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #67 -: ноември 17, 2011, 15:33:17 »

Искам да ти кажа, че искренно ме разсмя  insane insane insane и развесели денят ми smile
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #68 -: ноември 17, 2011, 17:12:10 »

Привет отново Wink
Наде страхотно е, че имаш свободно време, и тук искам да кажа, че нашите спорове и дразги са точно заради това. Той кара магистър и същевременно работи 24/7, а аз се готвя за дипломна работа. Та спора е кой на кого да помогне с учението  sarcastic Домакинската работа си знам, че си е само моя та понякога се кара, че и аз като Бибси съм се вманиачила. Но до края на месеца са сроковете с курсовите, така че напрежението ще падне и се надявам и двамата да сме се справили добре smile
Бибси съчуствам ти за преживяното наистина много кофти така.
Свекърва ROFL ROFL ROFL ROFL извини ме, но това с овца-та ме разбииии. Та аз също имах подобно нещо но по усъвременено. Родителите на приятелят ми ме поканиха да изкарам нова година с тях, аз категорично отказвах, но те настояха хем да сме се опознали. Викам си ок какво толкоз. Тогава майка му съвсем тактично започнала да подготвя дядото на милото, че ще се прибира за празниците с приятелката си. А той от своя страна веднага забил въпроса " е хубаво ще дойде, ами къде ще я турите да спи? "  laugh И за да няма проблеми майка му казала, че сме в различни стаи ( добре, че апартамента е голям и е имало как да го излъжат). Представям си ако това беше по времето на моите родители.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #69 -: ноември 24, 2011, 10:00:05 »

Миши, ние даже бяхме подписали! Wink. Иначе и до селото нямаше да ме допуснат сигурно  huhhuh.gif.
Хайде да кажете дали вече сте на вълна пазаруване за Коледа! По време на новините на БТВ коментираха, че украсата по магазините подтиква към пазаруване. Братският китайски народ е сътворил много прахосъбирачки във вид на дядо мразовци, еленчета и снежни човечета. В Пловдив тази година наистина по- рано се задействаха с аранжировките на витрини. За съжаление не съм видяла красива елха, подредена с вкус. Аз обикалях да търся подаръци за имените дни днес и утре, а и имаме два рождени дни в рода. Никак не съм доволна, на нищо не мога да се спра, което да ми грабне окото и да не е на тема Коледа.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #70 -: ноември 24, 2011, 10:23:29 »

 cap cap cap Къде изчезнахте изведнъж всички... ?
Свекърва аз все още се въздържам от пазаруване, защото както бях споменала от много време ме карат да украсявам, но според мен е прекалено рано. Опита се да купи играчки, че да не издържа на изкушението и да извадя елхата  sarcastic В гранд мола имало много изкарани коледни украси вече, но все още не съм ходила да видя. И тук украсите лично на мен по магазините не ми харесват. Някак нахвърлени са нещата колкото да се " отбие номера ". По улиците все още не съм видяла да украсяват.
Да са ти живи и здрави и именниците и рожденниците smile И аз утре си имам рожденник, но за жалост съм до 20ч на лекции, та ще видим как ще се справим с подготовката.
Това е от мен приятен ден Ви желая и се завръщайте  blum
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: ноември 24, 2011, 12:38:19 »

Здравейте момичета и честит имен ден на всички празнуващи  give_rose . Днес ще ходим с "мъж ми" да си купим елха  danceg .Обожавам коледните празници  yahoo
Аз да ви кажа, че чакам гости от Корея  tease .Регистрирах се в един сайт, където ако решиш да ходиш в друга страна, може да те подслонят за 1-2 нощувки... И онзи ден ми писаха две момичета от Корея дали ще мога да ги приютя за събота и неделя. Обиколили са почти цяла Европа, сега отиват в Истанбул и после в Пловдив  blum . Много се вълнувам  Bravo
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: ноември 24, 2011, 12:39:55 »

nadelina88 ,какво е станало с коледните подаръци миналата година, какви премеждия си имала? Аз се записах и нямам търпение вече.
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines