Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 09:55:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ето идва и ноември вече......а лятото е тоооолкова далече  (Прочетена 32033 пъти)
 
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« -: ноември 07, 2011, 12:42:05 »

Ехоооо, има ли някой cap cap  Хайде идвайте в новата тема!

Аз се замислих колко бързо минаха топлите дни и колко дълго ще ги чакаме сега и си викам idea idea я, да взема да направя една темичка, където да си поприказваме, докато чакаме  girl_wink

Малко е късно за кафенце и понеже ме гони страшен глад, а пък благодарение на една приятелка съм на вълна италианска кухня, ето нещо от мен:
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #1 -: ноември 07, 2011, 12:48:20 »

Юхууу имаме си нова темичка. Благодаря ти Веси и за почерпката и за темичката. Къде сте всички и какво ново около Вас?  Да Ви се похваляяяя найййй - накрая малката принцеса се роди. Май месец кумувахме, а сега станахме и кръстници и сме много развалнувани покрай младите родители. Малката се опъваше и не искаше да излиза, ама тя е чакала да й купим подаръците и тогава да излезне. Тази седмица очакваме да ги изпишат, понеже се наложи цезарово и ще ги позадаржат малко повечко, но важното е, че са живи и здрави и мама и бебе.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #2 -: ноември 07, 2011, 12:57:51 »

Здравейтееее!!! smile

Веси, браво и мерси за италианското ястие. А между другото и аз ти споменах едно италианско - спагети Болонезе!  sarcastic Или ти направо си имаше предвид мене?!  ROFL

Миши, аз докато се туткам и ти ме изпревари без време. Да е жива и здрава малката принцеса и много да ви радва! smile Как се казва?

Аз накрая намирам време на компютъра!!! Тази седмица ще си остана вкъщи и ще бъда редовна, стига да има с кой да си пиша в темичката. Имам за писане много реферати, есета, курсова, изследване... Мисля да се заема с това у дома, че в Благоевград нямам компютъра, а в библиотеката да пиша не обичам. А иначе изследването ми сега е много интересно - ще правя тест за интелигентност на 10 лица и после ще им пускам реклами, за да проверя дали хората с по-ниска степен на интелигентност се впечатляват и възприемат по-добре емоционалните реклами и обратното дали хората с по-висока функционалните реклами (това са ми хипотезите). smile Иначе нищо кой знае какво интересно не ми се случва... Вълнувам се за предстоящия ми рожден ден общо взето, такива емоции са ми в душата!  heart

Та така.. Това от мен за сега... Желая ви приятен ден! smile
« Последна редакция: ноември 07, 2011, 13:00:29 от nadelina88 » Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 07, 2011, 13:16:34 »

Мишиии, да ви е честита радостта!!!!! Много да ви радва малката принцеса!

Надееее, ти си виновна за италианската кухня! Теб имах предвид blum blum

Аз иначе какво да ви кажа - естествено, на работа съм Computer pc-mainiak, но вече намалява работата (при мен нали е според сезона) и започва мнооооого да ме мързи! Нямам търпение да дойде събота, защото ще ходим голяма компания за една нощувка на Огняново! така имам нужда малко да изчезна нанякъде, защото миналата седмица ми беше малко тежка. Бях болна pill pill и на всичкото отгоре дядо ми пострада при някакъв "експеримент" с газова бутилка, която гръмнала!!! Много се разстроих като чух cray cray , но слава Богу разминал се е само с по-силни изгаряния на ръцете и по-малки на лицето и гърба shok Къщата на родителите ми има доста поражения, но едно по-едно ще се оправят. Както се казва - ЗДРАВЕ ДА е! Можем само да сме благодарни,ч е се е разминал с толкова, защото като слушам какво разказват съседите за това какъв силен взрив е било... girl_impossible girl_impossible направо си е чудо!
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #4 -: ноември 07, 2011, 13:35:10 »

Благодаря Ви. Казва се Принцеса Вивиан  blum все още не сме я виждали, понеже изникнаха анганжименти и не отидохме за раждането, но била много бяла с черна косичка.
Наде и аз съм като теб съсипаха ни с тези курсови направо ми идва да захвърля всичко и да замина някъде далече от компютри и телефони. ти правиш изследвания, аз стратегически планове  funnytooth луда работа. Успех с писането ти желая. А кога ти е рождения ден и измислила ли си нещо по - специално като организация?
Весли много лошо се е случило, но където се казва пак " малкия дявол ". Важното е, че дядо ти е жив преди всичко. Вярвам, че скоро ще се оправят и изгарянията. На Огняново на вила, хижа или на хотелче ще бъдете? Казваш, че си била болна - пази се, че има ужасен вирус и аз кашлям като някакво магаре, но се надявам до петак да е минала кашлицата, че някъде тогава ще изписват бебо, а много искам да я видя.
Това е за сега от мен. Аз си продължавам с курсовите, а на вас желая лек ден.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 07, 2011, 13:43:35 »

Миши, в един хотел ще ходим, ето го: http://www.hoteldelta-bg.com/index.htm Аз не съм ходила изобщо на Огняново и сега ще съм за пръв път. Ако не се лъжа има и някакви бунгала, но тях друг път ще ги посетим...може би! girl_wink
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #6 -: ноември 07, 2011, 13:48:51 »

Миши, ти вече пишеш ли? Аз не съм се захванала още... Само погледнах за доклада ми на тема "Професионална психограма" дали има материали в нета, че в библиотеката на университета нямаше нищо. И спрях до там за сега!
Иначе за рождения ден не съм планирала нищо специално. Тази година няма да правя купон с приятели, а само с Митко ще отидем на ресторант - да си пийнем, да си хапнем, да си поговорим двамата! Мислех си да отидем някъде за една нощувка и да го изненадам, ама не успях да го организирам (така де не си дадох много зор, само като идея си остана). А и пари са нужни за това, но не ми се харчи много за момента.
Тази седмица като съм си тук мисля да отида на гинеколог, че имам сърбежи.  nea Мама ми вика "мий се със смрадликов сапун", ама аз мисля да си отида за всеки случай. Виж ти гъбички съм хванала, ужас... А и на зъболекар трябва да отида, че си внуших миналата седмица, че зъбите ми се ронят.
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 07, 2011, 13:57:27 »

Момичета, да се запиша и аз в темичката.
Много бързо ми се мина октомври, направо не разбрах кога. Иначе си седя вкъщи, ходя на лекции, пиша и аз доклади и реферати.... Чакам да дойде средата на месеца и да не ми дойде... Имам хубаво усещане smile иначе си търся си работа, но да ви кажа изобщо не знам дали има смисъл. Все пак опитваме стабилно за бебче, а стане ли от всякъде ще ме уволнят или изобщо няма да ме назначат, като ги знам с тея изпитателни срокове по половин година. Пък и мен ми е съвестно да започна работа и да изляза веднага майчинство. За щастие се оправяме само със заплатата на съпруга, но ще е хубаво да имаме и нещо допълнително...
Наделина, по добре иди на лекар, тя наистина смрадлика помага, но все пак си е друго да те види специалист. Аз лично, за себе си, не се доверявам на домашни рецепти.
Миши, успех и на тебе с писането, аз пък съм на вълна бизнес план  pardon
Веси, приятно изкарване на теб и да разказваш после smile 

Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #8 -: ноември 07, 2011, 14:08:26 »

Не днес просто няма да се учи и това е. Имам нужда и аз малко от почивка.
Черешке аз вече минах този бизнес план Wink ако мога с нещо да ти бъда от полза питай. Стискам палци този път да има 2 чертички и да ни зарадваш. А за работата - мисля, че наистина ще останеш разочарована ако започнеш и се окажеш бременна почти веднага може да си намерят причина да те махнат. Което според мен е много гадно. Но това е нашата политика...
Наде аз не съм спирала да пиша от 4.10. като почнаха буквално от първия ден ... още немога дъх да си поема, а материала никак не е лесен. Но се надявам да се справя. Много хубаво си решила да си бъдете двамата. Без това сте си домиляли хем да си се нарадвате както вие си знаете.
Веси хотела изглежда много хубав. То и аз в Огняново не съм ходила затова и те попитах къде по точно ще отседнете. И да си изкарате добре, а може и да се върнеш с хубава новина  give_rose
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 07, 2011, 14:12:22 »

Миши, ти какво учиш? явно съм го пропуснала някъде из темите
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #10 -: ноември 07, 2011, 14:15:26 »

Черешке, наистина може да останеш разочарована и неудовлетворена от това да започнеш работа сега. То е Божа работа, може утре да видиш двете чертички и всичко се обезсмисля. Защо не се пробваш да си намериш някаква надомна работа - хем няма да пречи на лекции и упражнения, хем пак ще внасяш парички в семейния бюджет? smile

Миши, а така, почини малко, виж как добре тръгна темата днес!  yahoo
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 07, 2011, 14:26:10 »

И аз така се ориентирам вече. Но пък е трудно и такава да си намери човек. Мисля да се захвана с преводи, де да знам и аз вече какво, но наистина няма смисъл от сериозна работа, при положение, че не се знае кога ще има бебе.

Добре тръгна темата днес, дано се задържи така целия ноември, че на моменти много ми доскучава вкъщи сама с котето, добре че поне е то, да ми развеселява деня  danceg

Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #12 -: ноември 07, 2011, 14:53:53 »

Ами ... така като гледам наистина днес ще се релаксира. Писах какво писах ама немога да се средоточа. Черешке аз уча Стопанско управление - мениджмънт на туризма. За работата ще е хубаво да има повече доходи, но като гледам какво е положението трудно се намира свястна работа. А ти какво коте имаш? Аз съм полудяла по тези животинки, но не ми дават да си гледкам и ми е някак тъпо, понеже ако не са тези лекции съм по цял ден в къщи и скучая.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #13 -: ноември 07, 2011, 15:10:40 »

Здравейте и от мен! Даже поздрави от Ню Йорк, но да не тръгва темата пак в тази посока  Wink.
nadelina88, много интересно изследване  good. Кои реклами ще пускаш после на хората и как ще оценяваш реакциите им? Сигурно имаш въпросник? Кой тест за интелигентност ползваш /нали има няколко вида интелигентност/ или си съставяш сама някакъв? Защо не ни вземеш нас за "извадка"?
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 07, 2011, 15:15:53 »

Аз съм Бизнес администрация, сходно е smile
Котето ни се казва Шушка. Осиновена е, няма си порода. Взехме я от една баба, която беше постнала обява в нета. Много е добричка. Обожава да се гушка и да я галиш. Има си хигиенни навици smile Показвам и снимка как спи постоянно и навсякъде, особено в пантофите ми, дето са високи нагоре




« Последна редакция: ноември 07, 2011, 15:17:24 от cherry_dream » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines