Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:27:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Магазин за бременни  (Прочетена 127719 пъти)
 
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: март 24, 2008, 10:45:02 »

Браво Дидка честито за покупките Bravo .Страхотни неща си избрала и аз тея дни трябва да обиколя магазините че на 05.04. сме на сватбата на сестрата на мъжа ми и съм в паника какво ще облека с този голям корем .
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: март 24, 2008, 10:55:35 »

Благодаря ви за комплиментите за дрешките give_rose
Мая, този магазин не го знаех Мамма, но скоро непременно ще го посетя, че мисля още един панталон да си взема. good Благодаря ти  give_rose
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 24, 2008, 13:30:40 »

а момичета, чудя се от доста време, поръчвали ли сте си от разни сайтове за дрехи за бременни? имам предвид българските, аз знам няколко, но на запитванията които съм им отправяла никой не си прави труда да ми отговори... crazy
Активен
anery99
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #78 -: март 28, 2008, 23:15:30 »

Аз знам този:
http://www.boyorgirl-bg.com/contacts.php

Модератор:Адреси и координати за връзка с фирми-само на ЛС!

« Последна редакция: март 29, 2008, 15:06:46 от Rossistela » Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: март 31, 2008, 07:08:27 »

И аз спретнах един пазарски тур почивните дни и за пореден път се уверих, че модата тази година, сега пролетно-лятната е като че ли правена за бременни. Навсякъде всичко е дълго, или тип туника или просто супер много издължен силует.Много от панталоните в спортните магазини са с ластик горе и изобщо ..... всички ще са бременни по улиците от сега, че чак до август,септември  Bravo Bravo Bravo Иначе аз се сдобих от една вече родила приятелка с два бременни панталона, един кафяв и един бежов.Супер готини, спортни, с ниска талия /ако може да се нарече така нещото, над което има една педя ластик  tease tease tease/, с гайки за колан и изобщо, свежарски и нямащи нищо общо с лелски истории. Отделно аз си купих един дънков панталон пак такъв "плитък" и с италиански джобове ли френски ли, как се викат там точно и с гайки за колан.Той е по такъв за всекидневно мъкнене.А за блузи и потници не ми се говори.Като видя нещо по-голямо някъде ,което да ми пасне на различните видове маратонки, които нося и айдееееее   blum blum blum И най-смешното е, че аз все още си нося моите дънки от преди, с разкопчан почти до края цип или копчета, а най-горното с една ластичка за гайката, ха ха ха. Да видим докога. Но в Бургас намерих един магазин за бременни, който има съвсем различни от дугите места стоки и там просто забравяш за тъпите бабешки модели и цветове.Евала на хората, сетили се ,че слон или не, всяка мацка иска да прилича на нещо, по възможност готино  good good good
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 31, 2008, 12:04:55 »

Инче, поздравления за успешния тур по магазините!  good Браво че си намерила такъв готин магазин, че всички знаем какви са дрехите в повечето бременлиски "бутици"   nea crazy Да не се наложи да пращаш пратки и колети от Бургас за София! girl_wink  Girl_hide Хайде, една фотосесия, че сме любопитни!
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: март 31, 2008, 12:15:10 »

Ха, ами колко му е мислиш..... Ами фото скоро, че аз нямам навика да снимам всяко нещо и така става само аз обяснявам а в крайна сметка всичко си остава на фантазията на този, който чете, нали  blum blum blum А иначе аз като казвам готини неща имам предвид ОСНОВНО панталони, защото това е нещото,с което аз ходя в 99% от времето. Разните му там туники и потници и блузи в бременните магазинни принципно не ми харесват, защото винаги са отдолу с един ластик или връзка и отдолу нали още продължава нещото.  angry angry angry Ясно ми е, че е за да прибере корема и да не стои като палатка блузата, ама аман от връзки и връзчици. Аз още миналото лято като излязоха на мода по дългите потници си накупих една камара и сега ги подносих вече, да ги видим до колко ще се разтягат  crazy crazy crazy Та по въпроса за снимките, ще щракна това онова и ще го покажа.  Bravo Bravo Bravo
Активен
azzura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



« Отговор #82 -: април 15, 2008, 11:01:05 »

Момичета да имате някаква представа къде мога да намеря нещо като например официален тоалет за бременна  huhhuh.gif ?
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: април 15, 2008, 12:27:50 »

Е за кой град говориш? crazy
Активен
azzura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



« Отговор #84 -: април 15, 2008, 12:56:24 »

... ами в София си търсих,че ми е най-близо,но може и в Стара Загора  pardon или пък нещо да си ушия   girl_impossible ,какво обаче и аз незнам  girl_impossible
Активен
ameia
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #85 -: април 19, 2008, 22:16:36 »

По повод споделеното от Estrella, че е ходила в Мама и панталоните били широки, аз също обикалях и намерих магазин Миа и оттам си взех панталони с тесен крачол, при това не са на цена 80 лв, които за някои са нормални. Беше 50 или 51 лв.
Ето ви сайта, момичета, макар че в магазина имаше доста повече неща, отколкото са показани. www.mia-bg.net
И продавачките бяха готини, не бяха от тези, дето те убеждават, че дрехите за бременни трябва да са като палатки. Само дето аз отидох в събота и беше лудница. Явно магазина е доста популярен, въпреки че аз не го занех. Но пък имаше 2 или 3 пробни и ставаше бързо. И ми направи пвпечатление витрината, че беше много шик и бяха комбинирали готино дрехите. Дано да съм ви била полезна.

Модератор: Писането на кирилица е задължително!!!
« Последна редакция: април 19, 2008, 23:05:25 от maria_lakova » Активен
ameia
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #86 -: април 19, 2008, 22:23:26 »

Azurra, имаше и някакви официални дрехи в Mia ,но аз много не ги загледах,но виж какво видях в сайта
http://www.mia-bg.net/detail.php?c=5&page=3
втората туника с един панталон би могла да се пригоди
http://www.mia-bg.net/detail.php?c=5&page=11
 a ето и една рокля
http://www.mia-bg.net/detail.php?c=3

Абе общо взето има какво да се купи ,определено ме спечелиха като клиент.Поне в следващите няколко месеца blum

Задължително пишете само на кирилица!
« Последна редакция: април 19, 2008, 22:44:39 от fiibi_bg » Активен
azzura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



« Отговор #87 -: април 21, 2008, 19:54:12 »

Благодаря за идеите  give_rose ,мисля да се разходя тази седмица и ако намеря нещо подходящо,ще ви споделя  give_rose
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: септември 25, 2008, 12:14:00 »

Намерих много хубаво сайтче със страшно много модели на дрехи за бременни. Цените не са никак високи, но явно сайта е в Щатите и доставката би увеличила малко цената:
http://www.motherhood.com
Само за сравнение вижте какви са цените в БГ и там и после къде бил по-скъп животът.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: септември 25, 2008, 12:48:44 »

Хубави дрехи има и в http://www.laredoute.fr/achat-maman-et-bebe-vetements-future-maman.aspx?categoryid=45536955&pagenumber=1&ps=asc и доставката е 5-6 евро pleasantry а и за бебчета има много сладки нещица
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines