Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 21:32:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Магазин за бременни  (Прочетена 127980 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: септември 25, 2008, 13:41:11 »

И още малко инфо да споделя - тук наблизо на бул. България ще отварят нов бутик за бременни - още кипят ремонтни дейности, но видях на витрината - от едната страна ще са бременлинските дрехи, а от другата страна детски и бебешки стоки. Казва се нещо от рода на Lo-Lo и изглежда доста обещаващо. Пада се съвсем близо до второто Мартинели в посока Билла. Ако се пътува с трамвай 7, слизате на спирката преди Билла и Джъмбо или на втората спирка след като трамвая пресече бул. Гоце Делчев.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: септември 30, 2008, 09:13:42 »

Онзи ден отивах да си купя храна от зоомагазина за животинките и точно до него се натъкнах на този така популярен магазин за бременни  Boy or ...girl. Не съм влизала, но ми стори много празен и беден на избор откъм дрехи. На витрината имаше няколко манекена с едни обикновени блузки, които могат да се купят от всеки магазин, ацените поне в сайта им са леко завишени.
Активен
vikito45
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #92 -: октомври 13, 2008, 13:22:46 »

Странно......как видя ,че е беден, като не си влизала? Аз лично си купих от там два панталона и една уникална жилетка.Всичко ,което е на сайта го имаше.Между другото ....отидох да погледна и в Ло- Ло.  Oh my ... Нямаше нищо под 150 лв! Една най - обикновенна рокля струваше 569 лв.Подобна в Boy or Girl беше около 70 лв.........
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: октомври 16, 2008, 12:30:27 »

Ами да ти кажа след забележката ти влязох в магазина и отново съм на старото си мнение, че асортимента е беден. Има 2-3 манекена на витрината, няколко модела блузи в различни цветове закачени на един щендер, няколко модела панталони с различни размери, жилетки и това е.
А впрочем има едно ателие, в квартала, което се казва Silver и никъде не пише, че е магазин за бременни, а същевременно избора там е много много по-богат.
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: октомври 16, 2008, 15:31:35 »

Zahira, къде се намира това ателие - в кой квартал? Аз нещо много съм го закъсала за нови дрешки. Извадих тези от предната бременност, но тя беше пролетно-лятна и за по-голямо коремче /а на там отивам вече/ си нямам нищо. Аз много харесвам дрешките на бутик Conti  /предните ми бременни дрехи бяха само от там/, но за съжаление в София май никъде не ги предлагат. Тия дни като си ходя до Пловдив ще взема да се пообзаведа. Иначе харесах си страхотно официално панталонче от "И за мама", но някак си не мога да прежаля 90-100 лв. за нещо, което ще нося още около 4 месеца /а то си е наистина само за бременни/.
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: октомври 16, 2008, 15:35:55 »

А в Бургас магазините за бременни са все едни смотани! Mad girl
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: октомври 16, 2008, 15:44:10 »

Ами да ти кажа след забележката ти влязох в магазина и отново съм на старото си мнение, че асортимента е беден. Има 2-3 манекена на витрината, няколко модела блузи в различни цветове закачени на един щендер, няколко модела панталони с различни размери, жилетки и това е.
А впрочем има едно ателие, в квартала, което се казва Silver и никъде не пише, че е магазин за бременни, а същевременно избора там е много много по-богат.

Напълно съм съгласна с теб  good В този магазин няма абсолютно нищо,а и като модели не са кой знае какво.....но в Силвър определно има .....Сени става дума за Борово  pardon
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: октомври 16, 2008, 15:58:00 »

Ей, ама съм голям заплес  crazy - то в сайта на Conti си пишело, кои магазини в София ги предлагат. Ооо още довечера хващам милото и отиваме  yahoo. Лъвче, ако ти харесват провери в сайта - пише, че и в Бургас ги предлагат. То май е по-добре на живо да се видят и пробват де. Хубавото им е, че не предлагат дрехи само в синьо, черно, сиво и кафявао, а имат и доста свежи цветове. Дано не ме обвинят в реклама, ама наистина са им добри нещата и по-младежки от повечето бременни дрехи.
Zahira / Данитка къде в Борово - ако искате  пишете ми на лични, да не става реклама....  girl_wink . Много мерси.  give_rose
Активен
vikito45
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #98 -: октомври 23, 2008, 16:38:27 »

Някой ще ми каже ли къде е това ателие ?
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: октомври 23, 2008, 18:51:38 »

Намира се в една пресечка между ул. Солун и бул. България. На ъгъла на Солун и другата улица има магазин за хавлии и спално бельо на Панагюрище 2004. Завиваш в пресечката в посока бул. България и 20м. по нататък на левия тротоар се намира това магазинче.
Активен
vikito45
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #100 -: октомври 24, 2008, 09:04:31 »

Благодаря!Ще отида да погледна и там.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: октомври 24, 2008, 10:31:13 »

Момичета, благодарение на вас си направих списък с магазини, които искам да посетя, но въпросът ми е кога е момента?? Аз в понеделник влизам в 4 месец и знам, че в 5 месец вече доста личи, мислех да почна през ноември да оглеждам, но вие в кой месец купувате дрехи и докога ви стават вашите, които не са за бременни!
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: октомври 24, 2008, 15:09:13 »

ванили, аз влизам в 5 след няколко дни , така като гледам smile не че нещо, ама ще ми проличи към 6-7. Все още си нося моите дрешки всичките си ми стават. Една приятелка ми даде панталон за бременни май това ще ми е единствената бременна дрешка. Иначе аз съм си намислила да ходя с анцузи и клинове с туники, както си се и обличам обикновено smile
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: октомври 27, 2008, 11:25:33 »

Марианка, мерси за отговора, и аз влизам днес в 4 месец, но още всичко ми става, но за да не ме изненада корема мисля да си купя нещо за бременни др. месец! Иначе аз съ мисля да си взема някоя дънкова пола, дънки и панталон  и вече някакви блузки или жилетки!
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: октомври 27, 2008, 13:02:20 »

Купувайте когато вече не ви стават дрешките Wink иначе е безсмислено, а и повечето после няма да ги носите pardon
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines