Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 19:41:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Магазин за бременни  (Прочетена 127973 пъти)
 
kreia
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #60 -: февруари 08, 2008, 12:51:07 »

съжалявам че нищо  не си харесала
аз бях в този на Графа и нищо не ми хареса - платовете там са ужасни
наистина са по-евтини, не съм пробвала но на външен вид са ужасни
в този на Самуил има страхотни закачливи блузки и полички, не знам колко кг. си и в кой месец
но аз си купих най-малкия номер и съм 55 кг. 160 висока
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 08, 2008, 16:06:42 »

аз имам предвид,че панталоните са за по-едри момичета направени,аз съм в момента 56кг(173см) и още не ми личи и бих искала да нося нормални дрехи,които просто да не ме пристягат в коремчето
иначе от другия магазин си взех джинси,не съм обръщала внимание на другите материи и дрехи
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: февруари 09, 2008, 15:32:17 »

Хм, моя панталон е от магазина на Графа и материята му е много мека и приятна! И не съм съгласна, че на външен вид са ужасни, защото са си точно като "нормалните" панталони, само дето имат платка! Като се облече по-дълга блузка не може да се каже, че е по-различен от обикновен панталон!  good На мен по-скоро не ми хареса избора на цвят, но си намерих един бежов, който ми хареса, иначе имаше кафяви, тютюнево зелени и тъмно син, но гадно синьо  bad Това всъщност имаше като избор за моя размер, де - не знам как е с по-малките номера, защото аз съм си пълничка  blush
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: март 11, 2008, 21:26:01 »

Аз още във втория месец си взех един черен (елегантно-спортен) панталон и дънки за бременни на H&M MAMA, сега си ги носq с голямо удоволстви  blum. За лятото си поръчах 3 роклички от Victoria Secret, даже първите две са вече при мен  smile.


* vs karered.jpg (26.41 KB, 277x374 - видяно 3707 пъти.)
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 11, 2008, 21:27:51 »

...


* viktoria.jpg (34.97 KB, 380x512 - видяно 234 пъти.)
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: март 11, 2008, 21:28:47 »

...този в жълто


* V272706.jpg (73.93 KB, 380x512 - видяно 259 пъти.)
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: март 12, 2008, 10:11:29 »

Браво Малена, на мен много ми харесват!И със сигурност ще са ти много леки и удобни - прекрасни за лятото!!! Bravo Bravo Bravo
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: март 13, 2008, 01:01:10 »

Малена,страхотни са!
Аз съм харесала няколко моделчета ежедневно облекло за етървичката от секцията за бъдещи мамчета Future Maman на La Redoute:


снимките са линкове

Активен
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: март 14, 2008, 09:21:34 »

Аз отидих преди два дена в един магазин в Бургас,на младост за дънки и казах ма момичето че искам дънки с много ниска талия!Тя ми извади едни които наистина са с мноооогооо ниска талия!Кто седна и отзад толкова се смъкват,че ми се вижда Д-то.Но...влязох и в друг магазин за "нормални" и си взех две туники...на мен ми стият като малко по-дълги блузки заради корема,но прикриват всичко!И..готово!После след като родя пак ще си ги нося!Исках да си взема нещо от магазина за бременни,но ми остават още 2 месеца и не си заслужава да давам пари при положение,че нямам намерение да раждам 3-ти път!А и сега като гледам по магазините в Бс какви работи за бременни има... bad bad ужасни са,само черно,сиво и тъмно кафяво,и те правят като бабичка!А аз съм само на 24  pleasantry
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: март 23, 2008, 14:35:05 »

Момичета, този уикенд пазарувах за новите ми размери...та ето и покупките ми. Само ме е яд, че послушах мъжа си и си смених панталона за по-голям!  slap angry Бах си взела М а го смених за L, който ми седи като торба!  bqsnasym Той твърди че след 2 седмици М нямало да ми става!
Ето ги всички покупки за глобус. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=215055&view=1&photo=9
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: март 23, 2008, 14:45:09 »

Дидка много хубави неща си си накупила,ама не ти ли е рано още?

Мога да ти покажа нагледно как ще изглежда коремчето ти в тази червената блузка blum И аз я имам същата!

                           
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: март 23, 2008, 16:16:32 »

Диде много сладки дрешки  Bravo от магазин за бременни ли ги купи /ако не е нахално да ми кажеш къде blush blush/на мен ми е рано още но след месец сигурно и аз ще трябва да се оглеждам вече знам ли...
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: март 23, 2008, 17:11:48 »

Хи хи хи, Сисе аз се чудех дали червената или синята, обаче заради червените ми обувки взех именно нея, иначе синята ми хареса повече. И да ти кажа не ми е рано...довечера ще се снимам да ме видите.

Мире, само панталона е от магазин за бременни, другите неща си ги търсех из обикновените магазини. pardon
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: март 23, 2008, 17:31:13 »

Браво, Дидка, много добри покупки *THUMBS*Струвало си е обикалянето. Да ги носиш със здраве, както се казва. :)Туниките са много сладки  Bravo, а панталонът верно може да ти е голям, че аз с М-ката изкарвам още. Пусни малко снимки на комемчето, сигурно вече си личи yahoo
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: март 24, 2008, 10:19:21 »

Честито, Диде!
И аз вчера посвърших тази работа, че в събота дори мъжа ми не успя да закопчая един от панталоните ми blush

Иначе аз съм възхитена от магазин Мамма (или нещо такова) намира се като тръгнете по Солунска от Христо Ботев по посока Витошка, първата пряка вдясно - има страхотни неща - особено панталони. Иначе  съм много доволна че сега са доста актуални различните видове туники - в почти всеки магазин може да се сдобиеш с нещо приемливо и за растящо коремче yahoo
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines