Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 01:25:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Магазин за бременни  (Прочетена 128100 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 18, 2008, 15:40:39 »

малко странен въпрос ама все пак
ЗАщО са толкова скъпи дрехите за бременни??????????все пак това е един обикновен панталон или дънки как може да са по 80лв?????каква е логката
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 18, 2008, 15:44:20 »

Клео мила от няма на къде такива като мен на който от рано им личи корема и не им стават старите дънки и панталони просто сме пренудени да си купим от специализираните магазини дрехи колкото и да са скъпи
да и на мен ми се струват скъпи, ноняма друг начин shok
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: януари 18, 2008, 17:59:46 »

малко странен въпрос ама все пак
ЗАщО са толкова скъпи дрехите за бременни??????????все пак това е един обикновен панталон или дънки как може да са по 80лв?????каква е логката

Има и по 40 лв. Например в индийските магазини има колекции за бременни и са на прилични цели - аз си купих ролкя за 25 лв.!!!
Аз лично нямам такива панталони, изкарах цялата си бременност (през миналото лято) с 2 рокли, които ще си нося и това лято!!! yahoo
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 19, 2008, 17:33:12 »

Момичета да ви се похваля-благодарени на адреса,който ми даде Дидка(Графа,под колоните) се сдобих с много хубави джинси за 49лв,а казаха,че скоро ще получат и малки размери дънки.Иначе бях в още 2 магазина,но нещата бяха доста грознички.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 19, 2008, 20:37:53 »

Момичета да ви се похваля-благодарени на адреса,който ми даде Дидка(Графа,под колоните) се сдобих с много хубави джинси за 49лв,а казаха,че скоро ще получат и малки размери дънки.Иначе бях в още 2 магазина,но нещата бяха доста грознички.


Мдаааа, в този магазин има много хубави моделчета за мамите, а за бебчовците също
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 30, 2008, 10:52:55 »

Момичета да ви се похваля-благодарени на адреса,който ми даде Дидка(Графа,под колоните) се сдобих с много хубави джинси за 49лв,а казаха,че скоро ще получат и малки размери дънки.Иначе бях в още 2 магазина,но нещата бяха доста грознички.
Аз също си взех от там панталон за бременни, че моя нещо много ме стягаше на корема и не можех да ходя с него!   Girl_hide
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: януари 30, 2008, 12:35:06 »

Аз за сега си влизам в старите дънки, нали са с ниска тазлия...и точно за това се притеснявам! Аз съм свикнала с ниска талия, а сега и както ми е чувствително коремчето вобще незнам как ще свикна с тези панталони които покриват коремчето. girl_impossible
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: януари 30, 2008, 12:44:42 »

Аз за сега си влизам в старите дънки, нали са с ниска тазлия...и точно за това се притеснявам! Аз съм свикнала с ниска талия, а сега и както ми е чувствително коремчето вобще незнам как ще свикна с тези панталони които покриват коремчето. girl_impossible

ами Дидка не е задължително да ходиш с такива панталони,е виж ме мен-аз как карам със старите си дънки с ниска талия *THUMBS*слагам едно боди и по дългичка блузка и съм Ок!!!Не виждам защо щом не ги харесваш тези панталони,трябва да ги носиш nea
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: януари 30, 2008, 12:47:02 »

Сиси права си, а и аз лятото ще ми е голяма пупата, а тогава май е по лесно за дрешки. pardon
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: януари 30, 2008, 12:50:12 »

Сиси права си, а и аз лятото ще ми е голяма пупата, а тогава май е по лесно за дрешки. pardon

много по-лесно.........купуваш си леки роклички или туники и си готова *THUMBS*не е като сега-стуууууд girl_impossible
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: януари 30, 2008, 13:23:46 »

az незнам как става тоя номер със старите дънки - дори и тези, които все още ми стават като седна дори и с ниска талия ръба им ми се впива под коремчето, а аз по цял ден съм седнала на работа и забелязах, че адски много взе да ме боли корема от тях....И сега я карам с клинчета и роклички..... pardon
Блазе ти Сисе, че можеш да си  ги носиш още!Аз само едни дънки имам дето ми бяха големи и сега са ми добре...
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: януари 30, 2008, 14:28:00 »

на мен на коремчето ми става всичко ама проблема ми са гадните бричове или не знам как му се вика горе бедрата от външната страна! :no:там май съм започнала да се разширявам  :girl_impossible:и скоро няма д амога май да си влизам в дънките макар да са с ниска талия!трябва май да потърся в някой от магазините за бременни  Girl_hide
Активен
anery99
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #57 -: февруари 01, 2008, 13:01:53 »

малко странен въпрос ама все пак
ЗАщО са толкова скъпи дрехите за бременни??????????все пак това е един обикновен панталон или дънки как може да са по 80лв?????каква е логката

Изобщо не е странно..по цял ден правя цени , та да обясня:
 Дрехите за бременни няма как да са евтини !!!! Говорим за истинските!
Първо - те се правят от висококачествени ,предимно естествени материали,т.е. - по скъпи!
Второ - за тях отива повече разход на плат! /само за пример -разхода на трикотажната платка на корема е равен на разхода на един нормален топ/
Трето  - изработват се в малки серии ,което увеличава цената на труда поне по две!
По същият начин скача и цената на всички вложени аксесоари....
Същото важи и за бродерии,апликации,щампи....
Четвърто... .задължително минават през крайна обработка - омекотяване например ,за да се избегнат евентуални алергични реакции.а това също е пари.....
Смятайте сега sad
 
Активен
kreia
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #58 -: февруари 07, 2008, 09:56:15 »

искам д да ви препоръчам един страхотен магазин за бременни - аз само от там успявам да си намеря красиви и удобни дрехи а и работя в офис - там има и официални облекла
цените - около 40-45 блузка
70-75 панталон
ама си заслужава, защото повечето са така направени  че могат и след това да се носят през отслабващия период
адресът -
опитайте!

Модератор:Адреси и координати за връзка с фирми-само на ЛС!
« Последна редакция: март 29, 2008, 15:05:02 от Rossistela » Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: февруари 07, 2008, 18:16:54 »

Аз ходих във въпросния магазин(на Самуил)-наистина има разнообразие,но не ми харесаха кройките(на панталони и дънки),най-малкия размер е напарвен толкова широк,че ти слага поне 5кг отгоре,казах на жената в магазина,че търся нормално изглеждащ панталон,но просто да има ластик на корема и тя се опитваше да ме убеди,че такива били нормалните панталони за бременни-разбира се не си купих нищо.Оказа се,че в друг магазин(под колоните на Графа) има панталони с нормални кройки и то на по-ниски цени!!!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines