Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 30, 2024, 00:24:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Магазин за бременни  (Прочетена 127735 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: декември 06, 2007, 15:47:06 »

на мен ми харесва Bravo Bravo Bravo а тя нямат ли сайт нещичко да си харесаме и да поръчаме, нали можело доставка с куриер?!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 10, 2007, 14:13:03 »

аз в събота за първи път проверих какви моделчета  има за бременни  в магазините и да има много интересни неща
харесах си панталон и данки с многооо ниска талиа и нагоре са с ластик който стика над пъпа
казаха че са много удобни и могат да се носят до 9 месец, защото ластика се разширява
има и много сладки туники,ама като пробвах една и познайте - дупето назад, корема на пред blum ама така ще е няма как и по-големи ще ставаме
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 10, 2007, 15:47:57 »

А аз съм в паника не заради друго ами сега ни поканиха да кумуваме на едни приятели през януари (които се забремениха между другото на сутринта след нашата сватба на пияна глава laugh) и нямаше как да откажеми сега се чудя каква официална дреха мога да сложа през зимата бременна в 5 месец? crazy Направо незнам какво ще правя....
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: декември 10, 2007, 15:53:50 »

didi_vla1983 аз съм в 6-тия месец,качила съм 10 кг.,зима е а все още има какво да облека и да се чувствам добре в кожата си good
Ще си намериш подходящите дрехи-спокойно good
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: декември 10, 2007, 16:11:04 »

надявам се наистина да открия нещо...Кофтито е, че трябва да е по-официално и издържано,ама ще видим, ще трябва да измислим нещо  smile
Активен
anery99
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #35 -: януари 14, 2008, 11:17:17 »

За всички , които ги интересува:
Новият адрес на магазина на "BOY or ... GiRL?" е:

www.boyorgirl-bg.com
 
Модератор:Адреси и координати за връзка с фирми-само на ЛС!
« Последна редакция: март 29, 2008, 15:02:43 от Rossistela » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: януари 18, 2008, 12:58:32 »

една приятелка като беше бременна и ми казваше "аамии ще ходя по магазините Гогант и прочее като си харесам нещо просто искам по голям размер какво толкова има да му мисля!!!"особено за лятото е хубаво защото роклички се носят повече и лесно се намират докато ако трябва в дънки да се обуваме малиии!и аз мисля така да правя по голям размер :girlhide:веднъж влизах в магазините за бременлийки и ми се сториха ужасни тея дрехи не зная защо  pardon
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #37 -: януари 18, 2008, 13:02:58 »

И на мене не ми харесват,изглеждат ми като чували,огромни са,още повече че на мен и най-малкия номер ми е голям blush...досега не съм си купувала такива дрехи а си взимам по голям номер от този който нося.Единствено имам дънки за бременни които все още не съм носила,подарък от моя приятелка,с мойте размери...размер XS който малко трудно се намира.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 18, 2008, 13:04:02 »

Аз също нямам нито една дреха от магазин за бременни good
Карам си със старите дрехи и дънки Wink финна съм в талията.......... tease Шегувам се,просто са ми с ниска талия и не пречат на големия корем good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: януари 18, 2008, 13:21:16 »

а зимата не е ли опасно за бебчето да се носят дънки с ниска талия аз поне съм чувала че трябва и потници и бодита да се обличат и такива бабини неща  crazy
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 18, 2008, 13:55:09 »

и аз да се регистрирам тук,въпреки че моите дрехи още ми стават,но искам да съм подготвена,моля ви споделяйте какво и откъде сте си купили,а ако пуснете и снимчици ще ви бъда много благодарна  give_rose
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 18, 2008, 14:19:37 »

Стели аз се сещам за 3 магазина в които има много хубави дрехи! Даже в сряда влязах в единия и видях нещо специално за теб! Леопардова рокля от сатен! girl_in_love Веднага за теб се сетих! Та единия е на пл.Гарибалди под колоните (срещу KFC) другият е на Пиротска под колоните (при Женския пазар) и третия е магазина на Benetton в горната чат на Витошка. А и в МОЛ София има един магазин за бебета и малко дрехи за бременни на първия етаж....но там май са понадути цените.
Но си мисля че на нас ще ни е по лесно, сигурна съм че повечето от летните ми дрехи ще ми стават.  pardon
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #42 -: януари 18, 2008, 14:21:32 »

estrella аз си купувам блузки по издължени и ги нося с дънки с ниска талия,също и туники,сега ги има по магазините.Както писах в друга тема още не съм си купувала дрехи за бременни а и тези които гледах в специализираните магазини  не само че не ми харесват изобщо, но и не са за миньончета... blush
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 18, 2008, 14:31:36 »

и аз останах много разочарована от дрехите за бременни,които видях в Benetton и в Mother care,ужасно грозни и неразумно скъпи.За блузки,блузони е лесно,аз се притеснявам повече за дънки,панталони,защото,въпреки че и моите са с ниска талия като седна и ми се впиват в корема.А лятото ще е лесно-добре че тогава ще ми е най-голям корема
Дидка,благодаря за адресите,мисля,че и заедно може да ги посетим  girl_wink
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #44 -: януари 18, 2008, 14:34:23 »

Гледах в един сайт Магазин за бременни от тук посочените че имаше хубави летни панталони с трико за корема...
Ето ги http://www.boyorgirl-bg.com/cat.php?cc=27&ss=9
Тези панталони и дънки са удобни за големи коремчета.
« Последна редакция: януари 18, 2008, 14:35:56 от vanis » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines