Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 22:59:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Магазин за бременни  (Прочетена 128244 пъти)
 
vikito45
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #165 -: юни 19, 2009, 11:00:08 »

Както казах - всеки сам решава как ще изглежда. Wink
Аз лично в офиса по клинче няма как да отида..ха- хах .Трябва да съм стилна и да спазвам някакъв дресс - код все пак.
Активен
nova
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #166 -: юни 23, 2009, 20:40:28 »

Здравейте, открих доста добри дрехи за  бременни! В София е, на ул. Гурко (До Фантастико), срещу градинката.  yahoo

нова съм във форума- за първи път пиша, но ви чета, когато търся отговор на свои въпроси. Не се стърпях този път, защото мисля, че мога сега аз да съм полезна. И аз чакам бебе и доста обикалям, за да успея да намеря дрехи за бременни. Бях се отчаяла - грозни, но за сметка на това скъпи, бабешки и като чувал! Една приятелка ми каза за магазина. Отидох с едно наум, но да ви кажа доста се очаровах и  смело ви го препоръчвам!  Ако някоя от вас иска подробности - мога да казвам - вече се "обзаведох"  Bravo
Активен
Peteto23
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: септември 07, 2009, 17:51:00 »

Здравейте, открих доста добри дрехи за  бременни! В София е, на ул. Гурко (До Фантастико), срещу градинката.  yahoo

нова съм във форума- за първи път пиша, но ви чета, когато търся отговор на свои въпроси. Не се стърпях този път, защото мисля, че мога сега аз да съм полезна. И аз чакам бебе и доста обикалям, за да успея да намеря дрехи за бременни. Бях се отчаяла - грозни, но за сметка на това скъпи, бабешки и като чувал! Една приятелка ми каза за магазина. Отидох с едно наум, но да ви кажа доста се очаровах и  смело ви го препоръчвам!  Ако някоя от вас иска подробности - мога да казвам - вече се "обзаведох"  Bravo
Има ли разнообразие и на какви цени,от дост време си търся такъв магазин но не мога да намеря.Вече се чудя какво да обличам. help
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: ноември 18, 2009, 11:17:51 »

Влизам с молба в тази тема към настоящите и бъдещи мами:
Някой да знае да сподели за палта/якета за по едрички дами  -хихихихи  tease не виждам спеицално за бременни за това за едрички  Wink
Ще трябва сега като се прибера да си взема нещо, ама честно казано хич неща да е някоя торба, че тук като ходим насам-натам не мога да изсипя хептен като идиот по анцунг и със спортното яке.
Че ако има някъде споделете -няма значение в кой край на Бг  tease
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: ноември 18, 2009, 11:25:01 »

Вер не искам да те отчайвам, ама такова чудо нема  blum Може би само ако издириш от някъде палто тип "перелина" в което аз лично не се харесвам, ама на теб може и да ти допадне  good
Ето тук има едно предложение: http://www.mia-bg.net/catalog.php?c=8&page=2 , за което аз много съжалявам че не отидох даже да го пробвам, хвърлих се тука на едно якенце във Враца, което може би няма да облека повече никога  girl_impossible

Иначе онзи ден във Враца ги гледах бременните всичко живо с разкопчани якета и палта  pleasantry
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: ноември 18, 2009, 11:26:27 »

Верче разгледай тук .
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: ноември 18, 2009, 11:31:02 »

Гери, ти пък нямало такова чудо -не ща да поръчвам от вън чак от Щатите иначе има има много чудеса то ама в Бг всички трябва да са мис Кокал  diablo Сега ще видя Мията.
Алексчее, ми нищо не ми излиза душичцо-
"The webpage "www.maximoda-pernik.com" cannot be found"
Ти отваряш ли го?

Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: ноември 18, 2009, 11:32:55 »

Верче отварям го:
http://www.maximoda-pernik.com/
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: ноември 18, 2009, 11:35:04 »

Алексче сега стана -може би е имало някоя буква в + при предния ли знам ли.
Сега ще видя Макситата  tease Малиииииииииииии  Oh my ... кви са големи  blush blush blush blush
« Последна редакция: ноември 18, 2009, 11:47:57 от Вероника » Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: ноември 18, 2009, 11:35:50 »

И аз го отварям без проблем, но ми се струва че виждам нещата от Мия, поне едно боди и няколко сутиена със сигурност са от Миа, не знам само дали са имитация или са дистрибутори някакви  примерно  crazy
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: ноември 18, 2009, 11:41:36 »

Влизам с молба в тази тема към настоящите и бъдещи мами:
Някой да знае да сподели за палта/якета за по едрички дами  -хихихихи  tease не виждам спеицално за бременни за това за едрички  Wink
Когато се прибереш в БГ ще се спретнеш да отидеш до Миа, аз ги гледах там палтенцетата...и бих казала, че са доста прилично изглеждащи със симпатични кройки, абе стават за тази цел:)Не , че и после не можеш да си ги носип, те са с едни сладки бастички, които ще си стоят прави, когато няма да има какво да ги повдига Wink
Доста симпатични нещта има там good
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: ноември 18, 2009, 11:44:06 »

Да ,а з ше трябва да запиша адресите в Софето щото имаме планувани два дни до София за да ходя аз по магазините -бебешки и бременни, така че ...
Благодаря ви много  give_rose
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: ноември 18, 2009, 11:53:40 »

А, таз темичка не съм я видяла...записвам се да я следя с интерес  smile
Активен
geri77
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #178 -: март 29, 2010, 15:25:31 »

Здравейте,от Бургас съм и ме интересува къде има магазин за бременни с биващи дрехи,понеже тези които знаех вече ги няма.Благодаря предварително. smile
Активен
hukuta
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1022


Мама на сладко бебе Ивелина


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: март 30, 2010, 09:07:38 »

geri77 и аз съм от Бургас и да ти кажа чесно, по време на бременността ми (миналата година) един хубав магазин за бременни не открих  nea И така и бременна дреха не си купих  pardon Носих всичко това, което бих носила и ако не бях бременна, естествено съобразено с фигурата ми  smile Но пък за сметка на това в момента модите са такива, че повечето дрешки са широки или с ластици и т.н., погледни и по другите магазини, има много симпатични неща  good
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines