Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 08:13:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Магазин за бременни  (Прочетена 128253 пъти)
 
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: юни 01, 2009, 10:31:30 »

Много си джиджана, браво.....

Както миналата година, и тази също е безкрайно благосклонна към беременелките. В общи линии в който и магазин да се влезе, навсякъде има поне по един-два-три парцалки, подходящи за коремчета, което е супер, предвид ужасяващите дрехи в бременските магазини.
А лятно-есенна бременност е най-лесна за обличане...
Активен
vikito45
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #151 -: юни 02, 2009, 11:15:11 »

И още малко инфо да споделя - тук наблизо на бул. България ще отварят нов бутик за бременни - още кипят ремонтни дейности, но видях на витрината - от едната страна ще са бременлинските дрехи, а от другата страна детски и бебешки стоки. Казва се нещо от рода на Lo-Lo и изглежда доста обещаващо. Пада се съвсем близо до второто Мартинели в посока Билла. Ако се пътува с трамвай 7, слизате на спирката преди Билла и Джъмбо или на втората спирка след като трамвая пресече бул. Гоце Делчев.

Ходих до този магазин ,оказа се ,че вече са го закрили....... Oh my ...
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: юни 02, 2009, 11:40:16 »

В тази тема някои хора направо си правят системно реклама на определен магазин, което е много дразнещо, при условие, че имаш 1 или 2 мнения и двете са с цел реклама.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: юни 02, 2009, 15:20:12 »

Да абсолютно си права ....
В неделя пак бяхме на гости при свекито в Борово и минахме покрай въпросния магазин,ами както си го помня ....много зле ....бабешки дрешки  focus
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: юни 02, 2009, 15:46:33 »

В тази тема някои хора направо си правят системно реклама на определен магазин, което е много дразнещо, при условие, че имаш 1 или 2 мнения и двете са с цел реклама.

Така е, сега видях - постовете са премахнати! good

Аз да кажа, че си бях намерила много симпатична рокличка (100% памук, беше около 25 лв.) в един индийски магазин на Графа и с нея и още една си изкарах цялата бременност yahoo

Дано не прозвучи като реклама blush
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: юни 02, 2009, 20:12:26 »

Булечка, този магазин до рибният ли е ? След попа, посока канала от дясно ? Ако не е моля те сподели къде е ? И на мен ще ми трябва една лека рокличка, за пътуване или за разходки по плажа.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: юни 02, 2009, 22:06:30 »

Ммм да ви кажа и аз. Тука във Враца по магазините е пълно с панталони с ластични колани, такива широки колани дето може да си ги обърнеш и да ти стане суперската ниска талия, пълно е с рокли, страхотни рокли. Та мисля че летните големи (и не толкова големи) коремчета ще бъдат доста сладурски облечени в дрехи от обикновенните магазини!



Между другото много се радвам че излезе тая мода, че преди това най големия номер дънки едва го обувах до глезените не по нагоре, та малко ми писна от налагането на дрехи за кльощави мадами  good  Offtopic
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: юни 03, 2009, 08:22:23 »

Гери права си за модата, принципно и аз много трудно си намирам дрехи, не за друго ами защото съм висока и ако нещо ми хареса като панталонче задължително или нагоре ще ми стои добре, но ще ми късо, или ако ми е по дължина добре, ще съм като в чувал... Просто някой път съм се отчайвала по магазините как може тенденциозно нищо да няма за мен cray Явно не само при мен го има това.
Затова лятната мода си е най-хубава!
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: юни 03, 2009, 08:32:10 »

В София на Ботев има един магазин за индийски дрехи, който е мноооого зареден с най-различни рокли, туники и т.н.
Вчера влизах в Sprider Stores на България. И там има дълги разкроени рокли, почти всички поли са с ластик, туники и други подходящи за нас.
Аз мисля едно две неща да си взема още, че то не остана кой знае колко време  Girl_hide
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: юни 04, 2009, 19:48:47 »

В Кенвело в момента имат добри намаления, и доста модели туники за нас - различни дължини, цветове и материи.  Аз се сдобих с една, защото нямаше как да изляза с празни ръце Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: юни 04, 2009, 20:37:06 »

Булечка, този магазин до рибният ли е ? След попа, посока канала от дясно ? Ако не е моля те сподели къде е ? И на мен ще ми трябва една лека рокличка, за пътуване или за разходки по плажа.

Да, точно този е!!! good

А роклятя ми е тази

П.П. Само не гледайте колко съм дебела blush
« Последна редакция: юни 04, 2009, 20:41:37 от Bulechka™ » Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: юни 04, 2009, 21:13:39 »

Тази ти снимка я помня  Wink И роклята е много хубава. Магазинът е близо до офиса ни, така че в понеделник ще погледна какво предлагат там. Благодаря ти!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: юни 04, 2009, 21:38:15 »

Тази ти снимка я помня  Wink И роклята е много хубава. Магазинът е близо до офиса ни, така че в понеделник ще погледна какво предлагат там. Благодаря ти!

 blush give_rose
Дано си харесаш нещо!!! good
Активен
vikito45
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #163 -: юни 18, 2009, 18:19:29 »

Да ви кажа честно нормални дрехи могат да се носят в първото тримесечие.Дори да е рокля с висока талия - корема започва да повдига роклята нагоре и отпред се получава една не особено естетична гледка.
По това може да се познае дали дрехата е за  бременни или не.За панталона - много е важно да не стяга плода и да минава под корема,така че е малко опасничко да ползвате нормални панталони ,дори и да са с ластик отгоре.
Ако бременните можеха да носят нормални дрехи ,нямаше да има такива за бременни ,нали ?smile
 В края на краищата всяка жена решава сама за себе си как иска да изглежда в този период - красива и излъчваща женственост или повлекана,облечена в някаква торба.
Сестра ми каза  нещо ,за което не бях помислила -  повечето жени забравяме ,че това са последните месеци ,в които можем  да се поглезим ......Wink
След това приоритетите са за малкото човече , което с нетърпение чакаме....smile
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: юни 19, 2009, 10:02:39 »

Аз през цялата си бременност не си купих 1 дреха от магазин за бременни nea.Толкова сса м и грозни и бабешки,че.....и нито са ми стягали другите за небремнни,нито съм се чувствала некомфортно.Цялата зима искарах с клинове и туники,а сега катосе затопли имам 2 дълги полис  с ластик и един панталон и си се чувствам перфектно Yes
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines