Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:24:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Магазин за бременни  (Прочетена 131826 пъти)
 
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: март 30, 2009, 11:37:38 »

Майче на теб няма как да не ти седи добре :girl_wink:ама аз като раста и на пред и на зад и от страни изобщо не съм за прилепнали блузи чеее тези маласки отстрани направо развалят целия пейзаж
Затова все гледам са са по широки и даже тези който са бременни blum
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: март 30, 2009, 11:40:53 »

Ей Диде,ще има бой beating Какви са тия приказки...И на мин ми е пораснало дупето blum и то доста,но сега поне корема привлича вниманието pardon после сигурно няма да ме видите скоро с прилепнали блузки pardon че тогава вече ще се види къде съм се ошишкала Wink Така че Диде възполдлай се сега...а и ти си си супер good
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: март 30, 2009, 11:50:35 »

vikito45 аз като казвам дрехи от нормален магазин визирам блузки и роклички с висока талия както сега се носят,а зависи съ6то от килограмите които си качила и за кой период от бремеността си купува6.....
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: март 30, 2009, 11:54:29 »

Майчето,Дидето и двете сте много хубави,аз не виждам пораснали дупета и паласки и двете съм ви виждала в съответната темичка  give_rose
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: март 30, 2009, 12:14:49 »

Мерси Карол но така ти се струва защото се снимам и се прикривам отвсякаде не пускам грозните снимки на които се вижда лошото  girl_wink
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: март 30, 2009, 13:27:16 »

Според мен всичко е много индивидуално. Всяка бременна качва по различен начин и в различна степен. Аз примерно раста не само на корем, но и на ханш и на бедра. Вече се чувствам като щангистка  blush
Затова аз в панталон независимо какъв не мога да се гледам. Ще залагам на поли и рокли. smile
Даже в събота си взех един сукман от магазина на Пиротска под колоните.
От такъв магазин обаче не бих си взела блуза или туника- всички ми се струват грозни и неоправдано скъпи.  nea
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: март 30, 2009, 14:58:57 »

Аз в петък направих една дълга обиколка по магазините за бременни / и не само/ и да споделя инфо. В магазина на Пиротска под колоните нищо не ми хвана окото, питах за чорапогащници за бременни и ми извадиха едни с цена от 23лв. бройката при условие, че после от магазина на МИА си взех същия за 6лв. Минах през Premaman зад Булбанк където имаше много малко дрехи за бременни и повече стоки за бебето, като дрехите варираха около 80-100лв. Следващата ми спирка беше на ъгъла на Алабин и Княз Борис пак магазин за бременни където имаше много хубави и мекички дънки с цени 50-52лв., но за съжаление на мен ми стояха ужасно, иначе наистина бяха  good . Последната ми спирка от магазините за бременни беше магазина на МИА, пак на Княз Борис в който имаше много симпатични неща на нормални цени. Да кажа и за индийските магазини - в момента има големи намаления на блузи, туники и т.н. , които са много подходящи /памучни/ и са по 10лв., а също и на поли, които горе в талията са по-широчки по принцип -12лв. и са идеални за бременни, но са по-тънички.
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: март 30, 2009, 15:16:45 »

Да добавя и аз впечатления от обиколката ми.
В магазин Асита- под колоните на Графа има няколко модела по-тънки дънки и гащеризони по 58 лева. Изглеждаха добре, но на мен ми стояха ужасно. Блузките са около 40 лева в тъмни цветове, според мен не си заслужават.
В магазин Рени- малкия Цум, на втория етаж- все още няма много пролетни дрехи, но иначе има рзнообразие от панталони, блузи, дънки на нормални цени.
За Premaman споделям мнението на Захира.
Има един магазин МАММА на Самуил 33- там цените също варираха около 80 лв.
А какво представляват тези чоропогащи за бременни?  *crazy*Трябва ли задължително да сме с такива?
« Последна редакция: март 30, 2009, 15:18:19 от Nataliya » Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: март 30, 2009, 15:21:31 »

Наталия чорапогащниците за бременни просто са с една платка  на корема за да не  ти стяга. Но ако и обикновен чорапогащник не те притеснява и не те стяга на корема няма кой знае каква разлика поне на този етап.
Активен
vikito45
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #129 -: март 31, 2009, 12:06:51 »

Прави ми впечатление едно повтарящо се изречение от различни коментари: " ...имаше много хубави панталони /дънки / , но ми стояха ужасно"..... angry
Извинявайте , ама кое им е хубавото тогава? Една дреха трябва да изглежда добре  не само на закачалка , а и да стои добре и да е удобна .Да ви кажа честно , писнало ми е да се пренебрегват по този начин бременните жени.Май всички смятат ,че като сме с  големи кореми не ни пука как изглеждаме. Два крачола с ластик отгоре - и хайде...... diablo
Другото ,което искам да споделя - никога и за нищо на света не си купувайте панталони само с трикотажна платка.Започва да се смъква след две пранета и не стига ,че  си носиш корема ,ами трябва и панталоните...... mega_chok . Истинския панталон за бременни трябва да има ластик в горната част на трикотажната платка,за да не се смъква ,а ако имате късмет да си намерите и такъв ,на който да му се регулира колана - направо сте уцелили джакпота!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: март 31, 2009, 12:10:40 »

Репликата значи следното - модела е много хубав, от хубава материя, но за съжаление ние хората не сме еднакви, всеки има различна структура на тялото - един е по-едър в ханша, друг в бедрата, трети в колената , трети е нисък, четвърти висок и т.н. няма как една и съща кройка да стои еднакво добре на всички типажи фигура.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: март 31, 2009, 12:19:46 »

Напълно подкрепям мнението на Захира аз не познавам човек който като си хареса нещо и веднага да го купи ми тогава какъв е смисала да се пробва как седи щом ти харесва копувай  nea
Както ис дрехите за бремнни
Активен
vikito45
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #132 -: април 01, 2009, 09:25:10 »

А това ,което имах аз впредвид е ,че една добре направена конфекционна дреха трябва да стои добре на по-голяма част от хората, иначе какъв е смисъла да се произвежда? Естествено ,че има различни типажи фигури ,но конфекциата би трябвало да задоволява повечето от тях! За това има и он - лайн магазини за дрехи и търговията с тях процъфтява, а там определено няма как да пробваш.
За хора извън стандарта има специални серии дрехи или отиваш да ти ушият нещо по лични мерки , но не ми се вярва да сте извън стандарта  ,съдейки по предишните коментари  Wink
Натъквам се по нашите магазини на безобразни като кройка  дрехи ,предимно китайски ,но за съжаление и на български производители.....и  за това си позволих да изразя мнение....
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: април 23, 2009, 09:51:52 »

Все забравям да пиша, че миналата седмица видях в Теранова страшхо хубави ленени поли и панталони, с широк ластик отгоре - точно като за бременни. Особено полите - мн ми харесаха. Такива изчистени, евтинки и имаше доста цветове ...
Изобщо лятото е къде къде по-лесно да се облече една бъдеща мама ... аз вече се мъча последния месец, не ми се ще вече нищо да купувам, но пък с тази смяна на сезоните ... и сега по-пролетно нямам почти нищо. Но ще избутам още 20-ина дни ...  pardon
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: април 23, 2009, 10:58:16 »

Диде и аз миналата седмица ходих до Тера Нова и си харесах белия ленен панталон с широкия ластик и мсиля да си го купя,че вече незнам с какво да се обличам.Аз влезнах набързо,но не ми обягна от погледа,а тези поли не съм ги видяла но ще се възползвам  в най-скоро време
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines