Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:37:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 3"  (Прочетена 116292 пъти)
 
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: май 11, 2010, 21:37:30 »

  Забравих да ви питам едно въпросче - дали правите покупки за бебо или още е рано?Не ми се ще всичко да остане за последния месец,че с големия корем къде да се мъкна по магазините.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: май 12, 2010, 07:18:55 »

trinity_vn, мисля че въпросът с пазаруването е въпрос на личен избор. Има момичета, които оставят от суеверие всичко за момента, в който влязат в деветия месец, но има и такива, които използват намалението, че през лятото зимните дрешки са по-евтини и пазаруват. На мен лично 17-та седмица ми се вижда раничко за пазар. Нека и по-опитните и тези, които вече са на твоите седмици да кажат те дали пазаруват.
Браво за резултатите от БХС и дано на другия преглед да видите какво ще е бебчето.

При мен неразположенията продължават особено следобяд е някакъв ужас. Поне силното и постоянно  bad спря. Ама все още ми се вие свят и съм замотана, все едно съм прекалила с пиенето. Надявам се скоро да отшуми, че да се върна на работа. Искам да съм сред хора, а не затворена вкъщи. Това е за мен. На преглед съм в началото на другия месец и тогава ще ви кажа как е малчо.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: май 12, 2010, 08:53:39 »

Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines