Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 23:25:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 53   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора?  (Прочетена 186144 пъти)
 
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #720 -: февруари 01, 2008, 13:16:03 »

гостите пристигат на 5 март и ми се иска да са ж града. За французите говоря. 45лж стаята в Железник добре ми се струва Girl_hide
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #721 -: февруари 01, 2008, 13:27:10 »

да, Димитър Димитров се казва управителя на Железник на хотела.
ско идксш дс ти намеря телефон мога. защото ние бяхме да питаме за отстъпка за всичките ни гости и на рецепцията ни дадоха визитка на шефа.
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #722 -: февруари 04, 2008, 09:23:41 »

Здравейте мацки!!!!
Много съм щастлива, най-после поръчах и аз рокля  Bravo (Ава вече знае, но за инфо на останалите  blum) не мога да ви я опиша и снимка нямам – бяло и екрю – съчетание е, аз бях очарована като я видях
Авичка, какво стана с твоята рокля?! – разкажи за Сияна – ти опита набързо да ми кажеш, но не успя… а пауса ? – как е? между другото свекърва ти изглеждаше много готина, мила жена ми се видя (на майка ми също). Видя ли сестра ми – въобще все едно не сме сестри  tease girl_impossible
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #723 -: февруари 04, 2008, 09:46:59 »

Ами само ще кажа, че роклята ми е супер в моите очи! yahoo Можете да я видите в темата за роклите! Много съм доволна от изработката и леко недоволна от други неща,ама карай да върви-нали получих каквото искам! good

Рошко, то в тая лудница с тия магазини хич не загледах сестра ти! А роклята ти-пак добре,че успях да я видя поне на манекена!А за пауса- страхотен е, само сега трябва да се консултирам как ще се принтира на него crazy

Ей, аз още не съм говорила за украси и за торти и т.н. Пък милото ми твърди,че някъде в Стара Загора бил гледал страхотни връхчета за торта..ама не знам дали го каза сериозно или вече ме взе на подбив. blum Много неща ми се струва,че имам още да оправям,а времето си минава!

Крея, какво стана с тортата-щеше да питаш свекито си. crazy

На вас какво ви остана да вършите,мацки?
Активен
kreia
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #724 -: февруари 04, 2008, 09:49:43 »

ава, не съм забравила, но не се чуваме често:)) ще опитам до края на седмицата да го уредя тоя въпрос
какво имаш предвид под връхчета за торта?
на нашата имаше младоженци, дадоха ни ги от цеха и ние си ги запазихме
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #725 -: февруари 04, 2008, 09:53:46 »

Крея, да, точно за тези младоженци върху тортата говоря, но съм виждала само на едно място и не ми харесаха хич.  NO Ако не харесам, директно минавам на вариант без младоженци- да слагат цветя или каквото там искат- в Куманови видях, че захарните цветя са по 25ст.  crazy
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #726 -: февруари 04, 2008, 10:16:22 »

Леле Авичка – направо си страхотна!!! Незнам какво да кажа направо приказна! – много ми харесваш! Просто страхотно ти стои!!! – поздравявам те за избора!! Bravo
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #727 -: февруари 04, 2008, 10:26:30 »

Валентинка, на нас много ни харесва хотел Траяна, под сватбел салон Галина (последно нощувката беше 40лв.). Някои от нашите гости също бяха там и останаха доволни.
Активен
kreia
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #728 -: февруари 04, 2008, 10:42:13 »

доколкото разбрах - от думите на свеки - там предлагали няколко "модела" младоженци - нашите са едни пластмасови, те дори останаха в Ст.Загора, не знам дали ще ти харесат
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #729 -: февруари 04, 2008, 12:36:22 »

Авва, роклята ти е страхоотна!!!!
Много си хубава с нея girl_in_love girl_in_love Много се радвам и те поздравявам за избора!!

Мая, мерси за хотела!
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #730 -: февруари 04, 2008, 15:39:35 »

ето, почти на 100% това е моята рокля - екрюто е по-светло обаче (на моята е по-светло)
чудя се за якето - и то  е същото... - дали да го купя???
съвет?


* 720b.jpg (42.01 KB, 290x420 - видяно 2333 пъти.)
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #731 -: февруари 04, 2008, 15:48:41 »

Ама на мен това не ми прилича на роклята, която ми показа в магазина! Oh my ... Освен да не съм те разбрала нещо. crazy А болерото е супер...сакенцето или якето,както му казваш.  smile Само че е за хладно време.
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #732 -: февруари 04, 2008, 15:51:57 »

точно това е модела Авичка - на 100%
Активен
kreia
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #733 -: февруари 05, 2008, 09:15:45 »

ава, за тортата - поръчките се правели след 16 часа в кв. Железник до бл. 21 - т.е. било залепено за блока
нямало телефон, бл. 21 се намирал близо до Училището - може би е само едно, не знам
нашата торта беше 80 лв. 4 етажа имахме 75 гости и ни остана един етаж и половина - една седмица я дояждахме после, не беше лоша - сметанова, много лека
младоженците върху нея са 15 лв.
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #734 -: февруари 05, 2008, 09:20:47 »

Ава и Рошко, и на двете роклите ви са страхотни, сигурна съм че ще изглеждате прекрасно с тях  chee
Рошко, не знам за болерото какво да те посъветвам,много е красиво, но ако е топло може и да не го сложиш, аз самата се чудя много дали да имам нещо такова или някакъв шал, че 3-ти май е още по-рано...
Ава, твоята като е март ще имаш ли нещо отгоре?
Активен
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 53   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines