Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 15:24:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора?  (Прочетена 175038 пъти)
 
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #750 -: февруари 06, 2008, 22:27:41 »

Avva:) Благодаря ти!
Тя моята е една дълга за разправяне lol) Младоженците са тези, които могат да ми дадат информация, разбира се, но не знам координатите. На тази сватба аз бях с бившето си гадже /в ролята на негова придружителка, и не познавах почти никой от сватбарите/. Той сега е извън България и няма как да го питам за телефон ,поне на младото семейство...Та по тази причина нямам от кого да получа информация за водещите.
А "твоите" , бъдещи DJ - Веско и Йовко като че ли беше писала ?
И те ли вземат скъпо? smile Да ти кажа честно, не ми се свидят паричките  просто ми се иска да открия онези сладури..
Много ти благодаря, че ми отговори!

Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #751 -: февруари 07, 2008, 08:55:48 »

разбира се и аз ще се включа  blum
моят е Джими, но той е с цената на Ники Колев. знаете ли, мисля че Виолета води с брат си сватбените тържества.. - и аз не съм 100% сигурна обаче дали и беше брат или не ди джея... Слънчо, ако ти пратя снимка ще я запознаеш ли? - имам ги и двамата.
момичета, аз вече се обадих да поръчам болерото и ще ходя другата седмица да ми вземат мерки и за него, така че еднакво мислим smile
 yahoo give_rose
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #752 -: февруари 07, 2008, 09:31:20 »

Рошко, честито за болерото! Аз в събота ще видя какво ще мисля!

Забравих да ви кажа, че в сладкарницата на Куманови видях от тези шоколадовите плочки, за които ви говорех. Бяха или 20, или 25ст.
Хубавото е, че милото е говорил със собственика/нали му е приятел/ и той му е казал доста по-ниска цена, че аз каквато скръндза се оказах за тая торта и не ми се даваха много пари... blush Ама собственика още не знае за претенциите ми за гостите да са минипастички... blush
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #753 -: февруари 07, 2008, 10:04:26 »

ха, браво Авичка, радвам се за тебе много smile
аз си искам торта за 100 човека, някак ми е по-тържествено с огромна торта... - разни хора, разни идеали smile good аз мисля тези плочици за поадрък за гостите - красиво опаковани... - нищо по-подходящо не ми хрумва, иначе трябва да е прахосъбирачка, а аз съм супер против тях!!!
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #754 -: февруари 07, 2008, 10:18:47 »

Здравейте сладурки girl_wink Аз ли съм първата от булките(с изклучение на Крея)? Егати и отговорността laugh
Вече нямам търпение и аз да се похваля с окля, но уви-ще чакам до 1 Март shok, дано да няма проблеми
И аз съм луднала за малки тортички или в краен случай пастички. Искам ги бели със сребурни перлички и листенце от червена роза girl_in_love. Голямата, пак така, но с една червена панделка (бордо) и цели рози за украса. Намислила съм като сервираме кафето и в чинииката да сложим пак листенце червено. Майка ме обяви за маниак, обаче свеки и твърдо зад мен и не дава и дума да се издума против моите идеи girl_in_love air_kiss
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #755 -: февруари 07, 2008, 10:25:46 »

Вале, ти ще си на топа, да  tease Идеята ти за листенцето е супер! Хич не я слушай майка ти- то и моята ми реагира така за всяко нещо,май свекървата по ми се връзва на акъла  Wink Емо и той ми се подиграва и пуфти,ама..да си гледат работата  Yes danceg
Аз пък искам маргаритки по тортата... blush А зад масата съм го замислила да висят едни венци на воали...Емо така повдигна вежди,като ме чу,ама... beating
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #756 -: февруари 07, 2008, 10:33:47 »

Хехе, явно всички сме в клуба на „манячиките” smile – Влади ми се радва все още, мама е на ръба обаче да избухне biggrin, само сестра ми е твърдо зад мен!!! Свекървата – тя не се меси, само гледа резултата smile ехааа, за тортите и аз имам идея smile – искам и аз перли – само че екрю и да е един етаж бял, един екро и отгоре смесено такова…  -забелязвам напоследък, че съм много зле в обясненията, за това мисля че няма да си я представите и без друго smile
Ама нали на 1.03 е сватбата Валка – няма ли да видим роклята преди това? – кога ще я вземеш???
Аз ще опитам да съм в СтЗ или на 1 или на 8 за да мога да видя поне една от вас…, но не се знае дали ще успея…
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #757 -: февруари 07, 2008, 10:36:08 »

Хехе, явно всички сме в клуба на „манячиките” smile – Влади ми се радва все още, мама е на ръба обаче да избухне biggrin, само сестра ми е твърдо зад мен!!! Свекървата – тя не се меси, само гледа резултата smile ехааа, за тортите и аз имам идея smile – искам и аз перли – само че екрю и да е един етаж бял, един екро и отгоре смесено такова…  -забелязвам напоследък, че съм много зле в обясненията, за това мисля че няма да си я представите и без друго smile
Ама нали на 1.03 е сватбата Валка – няма ли да видим роклята преди това? – кога ще я вземеш???
Аз ще опитам да съм в СтЗ или на 1 или на 8 за да мога да видя поне една от вас…, но не се знае дали ще успея…

Рошкоо,Рошкооо...какво си ни дезориентирано! tease Валката е на 8 март, аз съм на 22, не знам ти кой ще търсиш на 1-ви. heart tease
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #758 -: февруари 07, 2008, 10:45:12 »

малииии
smile
и аз незнам кой ще търся на 1 - ви smile blush
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #759 -: февруари 07, 2008, 10:47:02 »

оф, голям смях ме напуши funnytooth laugh sarcastic
да, Рошко, няма смисъл да идваш на 1/03 girl_wink, е, може и да намериш някоя булка.
Роклята е готва на 24/02, но мен ме няма girl_impossible girl_impossible, така че, точно една седмица преди сватбата girl_impossible.
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #760 -: февруари 07, 2008, 10:54:32 »

смейте се, смейте вие smile
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #761 -: февруари 07, 2008, 11:18:50 »

Онлайн каталог на магазин за бижута в Стара Загора Bravo

http://www.dobavki-bg.net

И още един за кристали и джунджурии

http://www.artcrystal.biz/

ХАААА! Я какво сме си имали в Стара Загора- сватбени кутийки и торбички! Oh my ...

http://www.artcrystal.biz/objects.php?cid=17






И 12 вида торбички от органза! Oh my ... Абе къде съм спала аз!!!! Oh my ...
http://www.artcrystal.biz/objects.php?cid=59
« Последна редакция: февруари 07, 2008, 12:22:30 от avva_stz » Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #762 -: февруари 07, 2008, 13:59:04 »

ммм, тази сватбена торбичка много ми хареса, мислех си за някакви такива подаръчета за гостите, макар че са малко прахосъбиралки...  nea а какво казвате за тези шоколадчета?
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #763 -: февруари 07, 2008, 14:18:06 »

леле, Авичка златна си с тези линкове!
страхотни са според мен!
супер си! Благодаря, за пореден път!
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #764 -: февруари 07, 2008, 14:25:32 »

ммм, тази сватбена торбичка много ми хареса, мислех си за някакви такива подаръчета за гостите, макар че са малко прахосъбиралки...  nea а какво казвате за тези шоколадчета?

Bibi, говорехме за малки шоколадови плочки с надпис  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines