Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:27:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 53   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора?  (Прочетена 175086 пъти)
 
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 01, 2007, 08:56:06 »

Мерси Junjgle girl_wink
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 01, 2007, 11:09:03 »

Здравейте!

Моята сватба е на 13-10-2007 и разбира се повечето неща са запазени:
DJ - Ники Колев, присъствах на 3 негови сватби и се справя много добре, опитайте се да го намерите, не е чак толкова невъзможно да се запази.
Оператор и Фотограф - Фото Венци (малко фото зад сладкарница Неделя) - моя позната ги ангажира за сватбата си и се уверих че работят много добре на съвсем прилични цени.
Имам още много контакти за жива музика (при взимането на булката), поръчка на торти/пиле, фризьор - питайте каквото ви интересува.
Добре, че тази пролет три мои приятелки се омъжиха и сега са ми сватбени агентки!

Много е важна украсата на ресторанта - салон Стелина, който споменавате ми се струва доста скъпарски що се отнася до украса. Намерих си агентка от Пловдив, ако съм доволна ще ви я препоръчам и ще ви покажа снимки. Дано да е ОК.

Вече ме хвана сватбената трескаааааааааааааа!
Дано притесненията наистина да са до сватбения ден, а на самия ден да е FUN! Нали затова се прави ...

Поздравиии

Телефони и координати разменяйте само на лични!
« Последна редакция: октомври 01, 2007, 15:06:19 от maria_lakova » Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #32 -: октомври 01, 2007, 11:43:53 »

Здравей,maya_bunny ! Welcome Къде се криеше досега, та страдахме, че сме толкова малко от Зара-та?  witch
Първо, успешна сватба ти желая! Дано всичко е както си го представяш,мила! drinks Остана ли нещо за доуточняване?
Разказвай сега, да наваксаш hiphip  Computer- къде ще ви бъде сватбата, откъде взе роклята /сниимки,снииимки  look/, кой ще ти прави украсата, какви са поканите..Всичкоооо!  hurrah
А за контактите-всички ще ти бъдем благодарни!  Flower
И можеш да пуснеш списъка с разходите-има специална тема, както и за всичко друго.Ще се радваме да си полезна на нас, а и на бъдещи булки от Стара Загора. И ако ние можем с нещо да помагаме-казвай! Good luck
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 01, 2007, 13:30:40 »

Здравей отново!:)

Благодаря за топлото посрещане!!!

Според мен най-напред се запазват:
1) Ресторант - DJ - оператор/фотограф - ритуална зала/църква - (2,3 месеца преди сватбата) почти едновременно за да съвпадне датата, обикновено не съвпада лесно, ако DJ-ея е по-търсен. Ресторантите в СтЗ изобщо не са подходящи за сватби - Верея е най-просторен, но е само до 00ч. и е малко старичък т.е. трябват доста пари за украса като обличане на столове и т.н. Ние мноооооого се чудехме и накрая се спряхме на Кипарис (120 човека), горе долу става.

2) Роклята се купува поне месец преди датата и определено препоръчвам Асеновград, но без да имате огромни очаквания. В СтЗ е много ограничен избора, аз не само че нищо не харесах ами направо ми бяха смешни роклите, или много убити, или кичозни. В Асеновград има два салона, които си струват - Сияна и Нели Праматарова (това ми го казаха пловдивчанки). Има много голям избор, преправят роклята веднага (ако е широка например). Моята я харесах от пръв поглед в първия салон, голям късмет. Въпросния салон е Сияна и не съм очарова от обслужването - претупват те набързо, нямало да скъсяват роклята защото била много добре (та сега съм на 9см. обувки), но горе долу стават. Снимки след сватбата!!!:)

3) Всичко останало се резервира последния месец, така че ви съветвам да не се шашкате още и да не вдигате много шум!!! Аз се постарах да не драматизирам прекалено и да не отровя живота на младоженеца!  laugh Няма смисъл smile
Та като стана въпрос за младоженеца, кога ти предложи?  girl_wink На мен в края на май месец, затова решихме да е края на септ., но при съгласуването на датата стана 13 окт.

Поканите аз си ги правих, защото видях хубав модел от една позната. Ще снимам и ще пратя, текста го свих от нета (един такъв по-весел)

Друго, другоооо, още рано май за другото. Нямам гримьорка. Много ме е страх да не ме маскират до неузнаваемост, но ще измисля някоя скоро.
Другите неща освен да ги кажа след сватбата, за да е по-реален коментара (по действителен случай  danceg

Чаооооо засега  air_kiss
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 01, 2007, 14:11:23 »

Здравей,maya_bunny ! Welcome
Мерси за номерата. Аз вече доста се притеснявам... star не съм от СТЗ и всичко ми е едно непознато...добре, че Аvva ме успокоява insane
Ами на мен ми предложи на 21/08 и първоначално решихме сватбата да е на 8-ми март, но днес разбрах, че не е възможно заради църквата beating  priest
Ние ще сме около 150 човека, може и + и ресторанта ми се струва ГОЛЯМ проблем...а бъдещия ми съпруг въобще не се тревожи smoke boxing
Такааа.
Иначе, както ти каза Авва, чакаме снимки look
« Последна редакция: октомври 01, 2007, 15:09:01 от maria_lakova » Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #35 -: октомври 01, 2007, 14:20:02 »

Valentinka,ами че то дали има 1-2 ресторанта,дето могат да ви поберат... crazy Аз се сещам само за Верея и Лешника...Разбира се,не мога да го твърдя на 100%, просто на спомен карам...
Виж тук за ресторанти, има и за хотели:
http://tour.starazagora.net/index.php?option=com_restaurant&Itemid=29
 air_kiss
Bunny,ехаааа, ти направо си готова!  Bravo За гримьорка виж Jungle беше писала май... И много ме вълнува въпросът с калъфите,да му се не знае,няма информация... Ти ще имаш ли калъфи,от къде и колко ти искат? Надявам се и Jungle да сподели след нейната сватба от Виолета колко са й излезли.  crazy
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 01, 2007, 14:28:24 »

Меси Авва thank you
и Александър ми говори за Ле6ника.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #37 -: октомври 01, 2007, 14:28:57 »

Леле, сега видях, че до сватбата на Jungle остават 4 дни!
Jungle, какво става,мила? Уреди ли всичко... Леле, какви сме заплеси,та не видяхме,че денят наближава GROAN
Намери ли най-накрая жартиер и чорапи? Ииии,готови ли са ти всички неща?Ти вярно,че пускаш снимки, но като чета май винаги остават някакви дреболийки за накрая.
Казвай как се чувстваш?  DANCE Има ли напрежение, или напротив?
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 02, 2007, 09:33:40 »

Oххх как да няма напрежение, последните две седмици са най-тежки, тогава се уточнява всичко. hysteric

За ресторантите, 150 човека - само Верея. Лешника е много мизерен, не е правен ремонт от 56843765784 години и прилича повече на стол. Бях на сватба там през април и само като видях какви са изтъркани столовете, изпочупени каните, много мизерно, няма грам атмосфера. Незнам каква украса трябва за да се замаскира.

Относно калъфите за столове, Avva в кой ресторант ще е сватбата ви? Мисля, че калъфите с панделки отзад са подходящи за много просторни и изчистени ресторанти (бели стени), но ако е малък и има достатъчно интериор, може да стане претрупано. Аз няма да имам. Доколкото знам тук са по 2,50 (Май Стелина толкова искаха) и ми се видя ненужен разход.

Поздравиии,

Маето
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 02, 2007, 14:50:04 »

 Welcome Мая!!! Като гледам и ти си на финала...
Avva, какво да ти кажа ,мила bee почти съм превъртяла!!!
Почти всичко е готово. Днес съм на зъболекар да ми направи усмивката хубава, утре съм на козметик (кола-маска), направих си две процедури за лице, а в четвъртък съм на маникюр. Голямо разкрасяване Makeup MANICURE
Направих си и пробния грим.Много се харесах...
Но нека да мине сватбата и ще споделям кое как е минало. Сега треперя над малкия и се моля да удържи здрав, че иначе не знам какво ще правя  Плачещо момиче
Авва, наистина ресторантите в Стара Загора са все в някакви странни цветове. Ако си намислил тема, само като видиш ресторанта и може да ти се отще. Затова поне се радвам, че цветовете в Железник, без да искаме, ще съвпаднат с нашите. Е, дано се получи...
Ава и Валентинка, вие уточнихте ли си датите? Питам, защото четох някъде, че от 9 март, някъде до края на месеца църквата не прави ритуали за църковен брак. Трябва да проверите...
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 03, 2007, 08:26:01 »

Здравейте!
Аз най-накрая имам дата :8-ми март! Поне няма да я забравя yahoo
Ноември месез се прибираме и по4ваме да търсим ресторант...то4но това ме притеснява, да не се окажат като столове...Ние кумуваме на една сватба в Железник на 3/11/07, нямам търпение да видя как 6те се развият не6тата  witch

Мая,Jungle, успех и на две4ките, дано вси4ко мине както сте го намислили Good luck
зелувки
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #41 -: октомври 03, 2007, 08:38:01 »

Jungle, нямаме търпение да те видим, ууу,кой знае как си се разкрасила ти-ще ослепиш хората  air_kiss Супер, че си харесала грима /после има да даааваш координати Wink /Стискаме палци малкият да е здравичък, да не те притеснява на този хубав ден! good И ти пожелавам да си изкарате страхотно, да се веселите много и всички дъъълго да говорят за вашата сватба и вашето щастие girl_in_love
Мен това с датите не ме притеснява,защото се преборих да нямаме църковен брак Wink Но това с ресторантите..определено ми е грижа.
Valentinka, има много сладки ресторанти, но за съжаление с максимален капацитет от 80 души... За твоя и за моя брой гости /особено за твоя!/ няма богат избор. Но Железник е хубав, Верея също бива...Ама като видях в Интернет "Лешника"... bad Нямам думи просто!
Майче, ние още не сме мислили за ресторант,мила, защото всички само повтарят как имало време.  beating Аз бях навита да сме в "Орфей", защото е собственост на нашия шеф и освен че щяхме да ползваме привилегии, обстановката ми харесва, познаваме персонала и нямаше да има проблеми. Ама...той е с капацитет 85 човека, а милото ми обяснява, че "ще сме в диапазона 85-100". Ходи му обяснявай,че това не е ориентир, щото за 85 човека ресторанти бол,ама за 100... crazy А за калъфите бях писала в друга тема, че намерих фирма от Нова Загора, която ще ги ушие специално за нас, не под наем, на цена 1лв. Е, памучни,а не сатенени, ама пак става. Така че не съм разрешила проблема. Чакам Джангъл да каже за нейните колко са и ще видим...
Valentinka, с удоволствие ще ти помагам като си дойдеш,мила, нямаш проблем! Стига да си в Стара Загора,де Wink
P.S. За Валентинка специално- ето го ресторантът, в който най-вероятно няма да бъдем- "Орфей" Cray  cray
« Последна редакция: октомври 03, 2007, 14:08:03 от avva_stz » Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: октомври 03, 2007, 14:38:05 »

Здравейте!:)

В Орфей не съм ходила, но щом ти харесва, говорете пак за броя гости. Аз имах същия проблем, младоженеца ми посочи една голяма цифра и върви се оправяй, но сега уж я съкратихме до 120 (с триста зора). Важното е да не е много тясно на гостите ...

Благодаря на Валентинка за пожеланията. Успех и на Jungle, ще разказваме после и ще помагаме, особено с идеи. Дано украсата на ресторанта да стане както я искам, засега звучи добре.

Иначе наистина е доста напрегнато, особено другата седмица като започнат козметичните процедури и последните неща за пазаруване и уговаряне. Днес сутринта приятеля ми каза, че толкова му е писнало от приготовления (при условие, че аз се занимавам с всичко), че повече нямало да се жени!!! Отговорих, че се надявам, че ще е така  blum

Jungle, ти си в Железник доколкото разбрах ... внимавай, че малко обичат да послъгват и не изваждат всичко което сте занесли (алкохол) Трябва да имате много сериозен отговорник. Бях на сватба там и беше хубаво.
Хайдеееее стискам палци!

Поздрави,

Мая
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: октомври 04, 2007, 09:58:41 »

Оле, много е хубаво в Орфеи, но маи няма да стане girl_impossible...той въоб6те няма нужда от окраса.
Авва, 6те съм в СТЗ, не през цялото време, но голяма 4аст.
Ти какво ре6и за агентката? Май и аз 6те търся, за6тото не ми го събира главата как 6те стане ина4е insane
Най-ве4е заради окра
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: октомври 04, 2007, 10:04:31 »

извинявам се...най-жа4е заради окрасата, тейбъл карти4ки...или 6те мога и сама да се спаравя? Как мислите? А цените?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 53   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines