Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 02:46:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 53   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора?  (Прочетена 174859 пъти)
 
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 14, 2007, 18:02:02 »

Мерси Теди! покаги ни снимки girl_wink
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #16 -: септември 15, 2007, 08:00:25 »

Теди, много мило от твоя страна  give_rose
Аз обаче влизах в салоните тук в Стара Загора и не успях да харесам нищо...В тази връзка- Валентинка, казаха ми, че октомври-ноември ще изкарват нови модели  Wink Но пък всичко е въпрос на вкус, както знаем.
Още нещо- другата седмица се надявам най-накрая да стигна до съвета за запазване на дата и да видя може ли отсега да се запазва за март месец. Защото други момичета бяха споделили /за София май/,че от януари се записва за следващата година.
Като имам информация, ще споделя.

Допълнение: Препоръчаха ми току-що някаква гримьорка, презентирала продуктите на Ревлон, Буржоа и Римел. Казвала се Десислава. Ако на някой му трябват спешно координати- ще попитам, защото аз не бързам засега.  Wink
« Последна редакция: септември 15, 2007, 15:24:01 от avva_stz » Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 17, 2007, 10:58:58 »

Мерси много Теди :*зна4и тъкмо на време за роклите:)
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #18 -: септември 17, 2007, 11:38:45 »

Ей сега се връщам от ритуалното. Казаха ми, че е рано отсега да се записваме за месец март, затова да дойдем след Нова година. Цена на ритуал с музика- 80лв., без музика- 60лв., става въпрос за съботен ден. Плаща се една седмица преди датата, като донесеш медицинските. Ама трябвало и в Общината да се ходи, като отидем след Нова година, ще кажат какво точно се прави.
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 17, 2007, 17:24:59 »

Avva, напрабо си супер, много ти благодаря за информациата, а има ли срок за медицинските или може о6те ноември да си ги направим?
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 17, 2007, 17:36:51 »

Медицинските важат само 30 дни.
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 17, 2007, 18:58:50 »

Момичета, по- рано ви писах, че ще ви дам координати на DJ, фото и видео и за грим. Не знам дали е по- добре да ви кажа за всичко след сватбата , за да знам дали си заслужават  give_rose
За фото съм избрала Светлана. Не знам дали сте чували за нея, преди мисля е работила към Дукс, но се е отделила. Има наистина страхотни снимки. Много ми я препоръчаха и наистина ми харесаха нейни работи. Видеото е Димитър Димитров. Гледах няколко негови сватби, просто съм очарована. Той се познава със Светлана ,тя има негово ДВД , което дава на желаещи да гледат.
DJ-  Димитър Върбанов. Ученик на Ники Колев. Много ми го похвалиха. А и на мен ми допадна като се срещнахме и си поговорихме. Работи към някаква телевизия или радио ( не помня). Разбира се Ники Колев е най- търсен, но е зает със месеци напред. Когато аз исках да го наемем му се обадих 4 мес. по- рано и пак беше ангажиран.
Грим- също много похвалено момиче- Надя. Добра е на по- силен грим, какъвто  аз искам. Другото момиче е Мая- казаха ми, че е добра на по- лек грим.
« Последна редакция: септември 17, 2007, 19:01:06 от Jungle » Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #22 -: септември 18, 2007, 08:23:30 »

Оооо, Jungle, ще чакаме с нетърпение да кажеш и след сватбата как са се справили, надявам се, че ще си доволна от всички и стискам палци да е както си го намислила!  good
Миналата година ходих на една сватба, на която операторката беше млада, много готина мадама-не й знам името, но нищо чудно да е тази, за която говориш.
Заинтригува ме гримьорката, която споменаваш- Мая- тъй като аз искам по-лек грим.
Ти намери ли чорапи най-накрая? smile

Валентинка, забравих да кажа, че в ритуалното няма такса за фотограф и видеооператор, цитирам "Оооо, няма такси, това беше отдавна. Ако искате цял отбор фотографи си вкарайте!"  laugh  laugh  laugh
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 18, 2007, 09:44:05 »

Ооо, Jungle, мерси много! Ниамаме търпение да разкайе6 и покаже6 yahoo.Ние 6те сме кумуве на 3/11/2007 и доколкото си спомням става6е въпрос за Димитър Върбанов, но не знам дали успяха да го вземат...
Avva, аз 6те разпитам мн подробно булката и 6те документира
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 18, 2007, 09:45:33 »

опа, и 6те документирам вси4ко с подробности girl_wink
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 18, 2007, 13:58:32 »

http://www.zasvatbata.hit.bg/ritual2.html


Avva, Jungle,
Видели ли сте този линк, специално за СтЗ

Активен
Теди
Любопитен
*
Публикации: 31



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 22, 2007, 19:11:34 »

Здравейте милички  girl_wink В момента се местим и за това ме няма(за което съжелявам)И така,в Казанлък има три агенциии.Едната е "Галина",която е старозагорса.Другата(в която според мен има по голям избор)е сватбен салон "Деница".Собственичката се казва Деница.Взела съм и телефона,даде ми и скайпа си.Ако ги искате ще ви ги дам.Този салон има и магазин в Стара Загора-ул.Христо Ботев 98(срещу "МЕДИНА МЕД").За цени нищо не ми каза,но предлагат всичко -от дома на младоженеца до ресторанта.Другата агенция е "Ралица"-на пръв поглед има по малко предлагане там.Също имам номера.Ако има нещо друго ,с което да помогна казвайте  smile.Това е за сега милички.Да се пазите и до скоро   kiss2
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #27 -: септември 24, 2007, 07:52:41 »

Много ти благодарим, Теди! Давай координати на лични- на Деница и Ралица, Галината я знаем Wink Аз поне,де.

Валентинка, видях го отдавна този сайт, но по мое мнение няма никаква съществена информация вътре nea
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 24, 2007, 10:40:19 »

здравейте! вярно е 4е няма ни6то, аз тъкмо се арадвах,а то...
и мен ме интересужат коордиантите
целувки и лек ден kiss2 kiss2
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 28, 2007, 14:43:49 »

Момичета, по повод булчинските магазини в Стара Загора. Има един  салон, който според мен е открит скоро( може и да бъркам). Направи ми хубаво впечатление, защото моделите рокли вътре са хубавки, аксесоарите и украсата. Някакси има приятна атмосфера. Мисля че се казва СТЕЛИНА. Намира се над салон Галина, като пресечете Христо Ботев, срещу Арт магазина.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 53   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines