Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:39:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 53   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора?  (Прочетена 173377 пъти)
 
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« -: септември 12, 2007, 10:55:49 »

Здравейте Булки!!! Гоямото събитие 6те е в Стара Загора, а ние живеем ж 4ужбина... Препоръ4айте ми ресторант, фотограф, DJ...Моля ви smile
Целувки
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1 -: септември 12, 2007, 11:20:53 »

ValentinkaWelcome мила! Аз и Jungle сме май само заралийски кандидат-булки... Дано греша. И то аз съм една заралийка- от година съм в града, а Jungle като че ли живееше в чужбина.  laugh  laugh Ама иначе... като тръгна да разпитвам сега и да се срещам с този-онзи, поне мога да те ориентирам за имена и цени.  blush
Иначе, като ще опитваш от чужбина да организираш, защо не пробваш със сватбен агент? Мисля, че повечето хора ще ти препоръчат Виолета.
Кога ще е събитието? С колко човека?  air_kiss
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 13, 2007, 23:01:12 »

Валентинка, както ти е казала Avva, и аз съм от Стара Загора. Наистина от чижбина е доста трудно да  организираш сватба. Мога на лични да ти пратя номера на DJ, фото и видео , които ние сме избрали след многото препоръки.Пиши ми ако си заинтересована.
Кога ще е сватбата? А вие в коя чужбина сте  smile ?
Активен
Теди
Любопитен
*
Публикации: 31



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 14, 2007, 07:55:40 »

Здравейте и от мен   smile По принцип аз съм от булките в Русе,но живея в Казанлък,за това си позволих  да се вмъкна и тук   blush Дано мога  да помогна с нещо.

УСМИХНАТ ДЕН МИЛИЧКИ!!!
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #4 -: септември 14, 2007, 09:02:34 »

Здравей, Теди! Ами то Казанлък е на един хвърлей, така че аз лично например бих се заинтересувала от оферти на агенции в Казанлък-тъй като в Стара Загора цените са здраво завишени, току-виж се оказало по-изгодно да наема хора от Казанлък,знам ли...  crazy
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 14, 2007, 09:31:01 »

Здравеите! Много ви благодаря. Ами сватбата ще е на 8-ми март...с около 100-150 човека crazy
JUNGLE, много ще ми помогнеш ако ми пуснеш номер и име; кога са вашите сватби? Аз ще се прибирам ноември за една седмица и ми се ще тогава да ги решим тези нещица...За роклята също нямам представа, но това е по-лесно!
Мерси момичета!!!

Не използвайте 4 и 6 за букви!
« Последна редакция: септември 14, 2007, 15:50:09 от maria_lakova » Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 14, 2007, 09:37:34 »

Jungle, ние сме във Франция (Saint Malo),а вие?
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #7 -: септември 14, 2007, 10:13:10 »

Valentinka, вие запазихте ли дата вече? Защото ние сме решили,че искаме 21 март, но не сме запазвали още.
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 14, 2007, 10:39:06 »

Avva, да ти кажа, че ние сме ре6или 8-ми март, но не сме запазвали нищо. Ще имате ли църковен брак, то може ли на 22/03? като си дойдем на 3-ти ноември тогава ще запазим.

Не използвайте 4 и 6 за букви!
« Последна редакция: септември 17, 2007, 12:35:12 от maria_lakova » Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #9 -: септември 14, 2007, 10:49:28 »

Valentinka, ние няма да имаме църковен брак, защото аз съм против. Но ми казаха, че и без това през март се падали някакви пости и не се сключвали църковни бракове. Обаче какви пости, от кога до кога-ще попитам и ще ти кажа.  Wink

Jungle, а относно гримьорите- не мисля, че открих човек, който с лека ръка да посмея да ти препоръчам.  pardon
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 14, 2007, 10:52:43 »

Аvva, ти поръча ли си рокля вече?
« Последна редакция: септември 17, 2007, 12:35:38 от maria_lakova » Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 14, 2007, 10:56:20 »

постите май са 40дни преди великден и по мойте сметки става :)но не съм голям специалист...за грима, мисля да се справя сама, свикнала съм и не ми иска да рискувам...ще си взема мн качествени продукти и така:)
« Последна редакция: септември 17, 2007, 12:36:07 от maria_lakova » Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #12 -: септември 14, 2007, 11:22:03 »

Валентинка, не съм поръчвала рокля още- харесах си един модел и имам уговорка с едно ателие да отида да видя ще се справят ли, колко би ми излязло и така. Но ще отида и до Асеновград да поразгледам...декември-януари примерно, защото хич не ми се занимава с шиене.
А за грима- абе първо и аз смятах да се гримирам сама, но като поразмислих-тогава ще ми е толкова напрегнато, че кой знае как ще ми трепери ръката, ще объркам нещо, ще трия, ще се ядосам...излишно,според мен.  pardon
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 14, 2007, 15:15:14 »

И ти си права...проблема е че не познавам професионалните грим в стз и малко се притеснявам. Ако познаваш някои салон, казваи пък аз ще отида да се убедя самичка ноември blum kiss2
« Последна редакция: септември 17, 2007, 12:36:54 от maria_lakova » Активен
Теди
Любопитен
*
Публикации: 31



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 14, 2007, 16:17:14 »

Здравейте отново момичета!Аз само да споделя нещо за роклята!Никога не съм си и представяла ,че с първото влизане,в първият магазин ще си харесам,и то точно в Казанлък ,където има 2-3 магазина.Но стана точно така!Магазина е на сватбена агенция"Галина"-Стара Загора.Ако искате погледнете и там  ;)Ще поразпитам за агенции тук и за цени и ще пиша.Чао от мен за сега  smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 53   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines