Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:40:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на miauka - 11.11.2011 г.  (Прочетена 40009 пъти)
 
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #60 -: ноември 21, 2011, 16:05:22 »

Чудесни снимки! Прекрасни младоженци! Бъдете много щастливи и винаги влюбени!!
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: ноември 21, 2011, 23:38:33 »

Момичета много се радвам,че са ви харесали снимките БЛАГОДАРЯ ВИ за невероятно милите и стоплящи душата думи  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose

Мисля, че е време да ви разкажа по-подробно как мина нашият ден  good

Ще започна с вечерта преди сватбата когато ме хвана цистита и направо се побърках  cray cray cray cray cray
Който е имал знае каква бокла и дискомфорт са, пълен ужас не можех да повярвам, че ми се случва няколко часа преди големия ден и си поплаках доста  cray cray cray Бързо до денонощната аптека,майка в хотела ми сложи краката в вряла вода, един врял душ....и така кам 01ч ми поотмина и заспах  smile На сутринта нямаше и помен от болката  Bravo yahoo слава бого,незнам дали бях настинала или от нерви....
И така станах кам 7:30ч и не можех да заспя повече,не беше топъл и слънчав ден но беше нашият ден и се бях настроила много позитивно....направих ботуниерите,изкъпах се и отидох да видя гостите ни които идваха от Варна и се настаняваха в хотела.После взех цветятата за косата и към фризьорката.Там ми направиха прическата и ме гримираха,през това време се чухме с младоженеца едни 100 пъти....липсвахме си  heart От фризьорския салон направо в зълва ми(от там ме взеха защото сме от различни градове а аз много държах на тази традиция с взимането  smile ) Там вече беше майка ми,помогнаха ми да се облека,обуя и зачакахме....чакаме....и ми звани телефона...младоженеца "Готова ли си?Да идваме ли?" и аз "Да хайде ИДВАИИИИИИ" и той "Ама сигурна ли си? blum " и аз "Да НАПЪЛНО ИДВАЙ!!!" И така пак зачакахе,аз отидох в хола да поздвя всички и изведнъж чух гайдата(тук е със зорни но аз си държах да има гайда) и цялата настръхнах...невероятно усещане  heart И всички газ на терасата да видят моето момче...а мен ме сложиха в спалнята и не ми даваха да надникна...сърцето ми биеше като лудооооо  heart heart heart И го чух,че е на стълбите аз знаех че моят свако и братовчедите ми няма да го пуснат лесно....младоженеца напъва те не го пускат....страшен пазарлък....трябва да напълни обувката(нямам търпение да го видя на видеото) след 15 мин го пуснаха (свако каза че го е пуснал само защото закъснявахме) и така той влезе,имаше толкова много хора но аз виждах само него, ето че дойде момента за който чакахме толкова време,беше толкова красив...беше ТОЙ  heart Хвана ме за ръцете,целуна ме и ми прошепна "Ти си всичко за което съм мечтал,толкова си красива"   gu6 това бяха думите му винаги ще ги помня,това си беше само наш момент и наистина имах чувството, че се само двамата   twohearts
След това видях всички други...свекърва ми,свекър ми,кумовете...поздвахме се с всички.Направиха ми малка фотосесия.След това хванах татко под ръка,аз исках той да ме изведе,и тръгнахме да излизаме.Милият ми баща кой знае колко му е било напрегнато,на снимките изглежда много притеснен.И така пред блока аз поведох хорото до мен кума,беше много хубаво бях БУЛКАААА  danceg yahoo После се качихме в сватбената кола и тръгнахме към един парк който е на 3км от града за фотосесията заедно с кумовете и шафера.Там беше доста студеничко,но много искахме снимки!Когато погледнах и видях колко много листа има в най различни цветове страшно много ми хареса...истинска есенна приказка.И така фотографа беше едно младо момче(много сме доволни) с много идеи а и ние помогнахме с наши  blum мисля че се получиха много естесвени снимки много си ги харесваме, толкова ми беше хубаво, че спрях да усещам студа  Wink
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 21, 2011, 23:40:53 »

След това към ритуалната зала там бяха всички.Влязохме в една отделна стая...там ни обясниха всичко и след това тръгнахме аз с кума той с кумата и засвири Менделсон  smile Ритуалът беше много стегнат,казах много красиви думи аз бях много спокйна само на едно място се разчуствах  cray аз съм си емоционална,а и след мен и кумата и мама....
и ГО НАСТЪПИХХХХХХХ danceg yahoo danceg yahoo
След това имаше поздравления също емоционален момент,после ни взеха интервью от един весник на темата как сме си избрали 11.11.11г. за сватбан ден,ние обяснихме,че е станало съвсем случайно...като се замисля той е роден на 9 аз на 10 и сме женени на 11  smile хубава последователност а аз много обичам и се интересувам от нумерология  smile
И така след това тръгнахме към църквата,там ритуала също беше стегнах мина бързо и беше приятно.Имаше много хора защото беше Свети Мина много ни гледаха,поздвяваха беше много мило  smile Попа  priest накрая ни отправи много хубави пожелания и ни поздрави за това, че сме избрали такъв християнски празник за Свето Венчание  smile
След това се отправихме към ресторанта,седнахме в сладкарницата докато стане 18ч.Когато дойде времето се качихме в ресторанта,влязохме заедно с ансамбала,аз много обичам народни ноции.Свекървата ни захрани като излъга момчето си и пърово даде на мен  smile После първата наздравица  nazdrave с кумовете като семеиство а кума каза,че шампанското е МНОГО ГОРЧИВООО  blum  kiss !След това дойде време на менчето,питаха ни какво искаме да е първото  ни дете и ние "МОМЧЕ",аз го ритнах и излезе,че ще е момиче  smile каквото и да е нека само да е живо и здраво  girl_wink След това се настанихме,ансамбала изигра няколко много хубави народни танци,кито и двамата много обичаме.
Дойде време и на първия сватбен танц.Бяхме си избрали "Огън от любов" ,държахме да е българска песен.Тогава пак имах чусвството,че сме само двамата аз му прошепнах "Обичам теее" и той "Аз теб повече,Г-жо Трендафилова"  heart  heart heart heart heart
Свекърва ми ни подари три бутилки:първата шампанско за първата годишнина от сватбата,втората уиски за сребърната сватба 25г и третата за златната 50г.Милата си беше подготвила много хубава реч,нежна и прочувствена,наистина се беше постарала,тя е невероятен новек и свекър ми също  smile
И така продължи луд купон,танци емоции преплетени в ритуали наистина невероятно изживяване  Party time nazdrave Party time weddingday Party time wedding Бяхме в ресторанта до 2ч. и после на дискотека до 5:30ч към 6 ч.се добрахме до апартамента в хотела  smile
Сватбата е едно невероятно,емоционално и единствено по рода си събитие!!!Горещо го препоръчвам на всички който се обичат и ще ви кажа: "ЖЕНЕТЕ СЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ" Аз лично бих го направила пак, по същия начин и със същия човек  heart heart heart
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: ноември 23, 2011, 00:17:31 »

Ех, че хубав разказ, и аз се развълнувах и си припомних нашия ден. smile
Всичко е минало прекрасно и наистина чувството да си булка е неповторимо, целият този момент, с всички роднини и приятели на едно място е много хубав спомен.
Снимките са много хубави, наистина много естествени, а булката - много красива.  Пожелавам ви още веднъж много да се обичате и да сте щастливи. weddingday
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: ноември 23, 2011, 08:58:12 »

Страхотен разказ! Чак се разплаках, честно.  blush Много се развълнувах и си представих нашата сватба. smile А вие и двамата сте страхотни, всичко е било много красиво и добре измислено. Много любов и щастие ви желая. smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: ноември 24, 2011, 18:24:37 »

Честито и от мен-много хубав разказ (все едно бях на сватбата, така мило разказано и от сърце)-радвам се за вас! Много хубави снимки и хубав избор на цветя и украса -честито отново  give_rose give_rose give_rose
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 27, 2011, 23:16:47 »

Благодаря Ви момичета  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose Пожелавам ви да сте много обичани  heart heart *INLOVE*Много разбирателство и семейно щастие  twohearts
Сега сме двама,надяваме се скоро да сме трима  smile  stork-gurl stork-boy
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: ноември 27, 2011, 23:30:22 »

Или четирима  Wink  baby_girl baby_boy .От сърце ви го пожелавам!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: ноември 28, 2011, 08:09:39 »

Miauka, прочетох разказа ти на един дъх! Много ми хареса момента, когато ти се звъннал по телефона дали да идва....много мило girl_wink Много ме развълнува, припомних си и аз нашата сватба!  :danceg:Пожелавам ви да сте все така влюбени twohearts и скоро  Baby_b
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: ноември 28, 2011, 13:50:41 »

Мариелка и V_e_S_i благодаря ви  give_rose give_rose give_rose Децата са най-голямато щастие  Momy
V_e_S_i някъде бях прочела,че искаш близнаци  baby_girl baby_boy от сърце ти го пожелавам  Good luck
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 11, 2012, 14:24:15 »

Miauka,честити седем месечета като семейство @}->--Винаги да се обичате,уважавате и подкрепяте,да сбъднете мечтите си и пълна къща с бебчета ви пожелавам give_rose
Отдавна си търся повод ,за да пиша в темичката ти ,колко ми харесва вашата есенна приказка,възхитена съм от всичко и особено от избора ти на рокля-стилна и толкова различна!Била си уникална булка!С голямо вълнение изчетох за подготовката и емоциите в самия ден !
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юни 12, 2012, 20:29:12 »

Готик,мила много ти благодаря  give_rose Наистина ми стана много приятно,че някой се е сетил за нашата месечинка,много си мила  kiss2
Да наистина минаха цели 7 месеца от нашата есенна приказка...понякога ми се струва,че е било вчера а друг, че е било преди 1000 години  blum Няма ден в който да не разглеждам снимките,карат ме да си спомням тези неповторими емоции и да се чувствам добре smile  За семейния живот при мен нямаше кой знае каква промяна тъй като вече живеем заедно от доста време само трябваше да свикна с новата си фамилия  blum Незнам...сега чуствам,че нашата връзка е по-силна и още по-спецялна  heart Роклята я бях видяла в интернет и знаех,че е тя!Беше и първата който пробвах!Мерих и други,но винаги се връщах към нея  heart Ти беше много запомняща се булка!Ти самата си много красива  give_rose
Още веднъж МНОГО БЛАГОДАРЯ!!!Поста ти ме накара да се усмихна в един труден ден  give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: юни 12, 2012, 20:32:37 от miauka » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #72 -: юни 12, 2012, 21:26:37 »

Ей, Миаука smile

Няма да се натъжаваш, като автор на моята сватбена тема  ти си специален член на форума smile Искам и аз да се присъединя към поздрава и ви желая мноооооооого дълги години смейно щастие smile
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: ноември 11, 2012, 12:41:17 »

Момичета днес се навършва 1 година от нашата есенна приказка  heart Не мога да повярвам,че измина цяла година от този така спецялен ден!!!Аз си пожелавам да сме живи и здрави и винаги да се обичаме!Хората ме питат дали се е променило нещо след сватбата и аз им казвам: "да стана още по-хубаво"  smile И наустина е така! С гордост си нося новата фамилия и халката  heart Най-големия подарък го чакаме другия месец, живот и здраве  heart

Ето я и почерпката:

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: ноември 11, 2012, 18:19:10 »

прекрасни сладки, поднесени от още по-прекрасен човек и жена, макар и да те познавам само виртуално съм сигурна че си такава  give_rose бъдете винаги така сплотени, все едно аз съм написала повечето думи... желая ви прекрасни мигове и най-вече здраве-наздраве!



Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines