Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:38:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на miauka - 11.11.2011 г.  (Прочетена 40007 пъти)
 
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: ноември 04, 2011, 23:18:02 »

Как сте момичета??? smile give_rose
Остават само 6 дни  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Днес бях на пробна прическа,добре се получи ще мога да сложа и орхидеите в косата,точно както исках  danceg Ще видим как ще съм на деня с всичко рокля,прическа,грим......еуфорията е пълна вече  blum

veseto_87 мисля да не слагам мигли смятам, че моите са си добре  smile
Princess_of_the_Dawn аз си купих преди 2 месеца тези обици на Сваровски,много си ги харесвам не съм ги носила пазя ги за сватбата.На снимката са много зелени но като ги сложиш са почти прозрачни с лек зелен тон,така ще се вързва на очите ми  Wink Няма да имам колие, защото не обичам да нося нищо на врата а и ще имам много красива презрамка на една страна и да исках нямаше да може да сложа  blum
Ще си сложа годежният пръстен  heart и после ще си имам нова придобивка на безименния пръст на дясната ръка smile smile smile smile smile smile smile

Утре ще ходим да уточним вече за последно в ресторанта. Още не са ми се обадили да си взема роклята  sad Надявам се в понеделник да ми се обадят не, че ще я обличам но искам да си е при мен heart,ще я облека само за мама като дойде, че тя милата не я е виждала sad И като ходя са я взимам ще говорим за нещо да се наметна, аз си мислех за някакъв нежен шал от същия плат като роклята мисля, че ще стои добре на моя модел рокля.За църквата трябва да съм с закрити ръмена а и все пак е Ноември месец! Няма да е жега но поне да е  Sunshine

И така момичета не остана,вече нямам търпение yahoo
 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose


* Unknown.jpeg (3.99 KB, 266x190 - видяно 3737 пъти.)
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 05, 2011, 07:19:45 »

Всичко в галерията ти е прекрасно. Имаш много добър вкус  give_rose . Поръчала съм да е хубаво времето на 11-ти, така че спокойно blum .

Малко е късно, но за прическа бих ти предложила като на на Анджелина Джоли във филма "Александър" http://paper.standartnews.com/bg/article.php?article=31406 . Според мен много ще ти отива. Но иначе това, на което си се спряла, е също невероятно красиво  Wink

Айде не останааааа  yahoo
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 05, 2011, 13:14:27 »

Наистина прическата, на която си се спряла е страхотна!  heart Много ми харесват такъв тип прически на мен. Само не знам доколко ще е удобна.... Най-много се притеснявах от това да не се изправят и увиснат къдриците от долната страна и по някое време да не започне да ми пречи много и да ме дразни. Но пък, Laywer беше с пусната коса и не се оплаквала от такива проблеми.  good
Ох, сигурна съм , че ще бъдеш прекрасна булкаа! Нямам търпение да те видя вече!  Girl_hide
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 05, 2011, 19:35:17 »

Здравейте момичетааааа  cap cap cap
Мариелка Благодаря ти, че си поръчала хубаво време за 11  smile good Wink За прическата на Анджелина също е много красива  good
pink_panther Благодаря ти за милите думи  give_rose и аз вече нямам търпение  girl_wink
За прическата ще е на къдрици, от дяснта страна ще е назад както на снимката и ще сложим орхидеиите  heart надявам се да издържът,фризьорката каза зе ще ме напръска с добри продукти, ако не може да се позправи малко ама аз чесно да си призная най се харесвам с права коса  blum Вчера когато се прибрах още седяха къдриците, моето момче ми каза "Толкова си красива,точно така си те представям на сватбата" heart heart heart милият ми той  gu6
Днес бяхме до София да вземем едни наши приятели които се прибраха от чужбина специално за сватбта  smile и спряхме на Сватбен салон София само да погледна за нещо връхно.....и всех та си купих  danceg danceg danceg danceg ръкави същия цвят като роклята много са елегантни и МЛАДОЖЕНЕЦА каза: "все едно са шити за теб"!!!Много се радвам, че ги намерих още едно нещо отпадна  good
Днес една от братовчетките на моето момче ми каза,че ще е в БЯЛА рокля на сватбата  Oh my ... Не искам да издребнявам, но винаги като съм гледала снимки и съм виждала жени с бяла рокля на сватби съм си казвала, че това е най неподходящият цвят за такова събитие  GROAN Мисля, че е крайно нетактично, на този ден само булката трябва да е в бяло!Моята мила кума я познава и каза,че ще и на мекне...както и да е здраве да е!Това е НАШИЯТ ден и той ще е НАЙ ХУБАВИЯ smile!!!Иначе всички са готови с облеклото и мама и татко са много елегантни, свекара и свекърва ми ще са много хубави в тон ще са двамата много ги харесвам  Bravo Бъдещите ми племенички ще са шаферки с бели рокли а моите братовчетки в розови,те всички са на една възраст smile
И така момичета аз трябва да ставам да се оправям,че тази вечер ми е партито  Makeup Party time
 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 08, 2011, 08:48:21 »

Как мина партито? Надявам се много да си се забавлявала и да си се подготвила подобаващо за Големия ден! smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 08, 2011, 19:57:49 »

Разказвай за партито.Остана ти още малко време починиси и ти пожелавам един незабравим ден изпълнен с много емоции и усмивки.
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 09, 2011, 09:35:51 »

Малко късно се включвам, но искам да ти честитя темата  give_rose остават ти само 2 дни и ти пожелавам един страхотен,изпълнен само с положителни емоции ден, какъвто съм сигурна, че ще бъде . С интерес и на един дъх прочетох цялата темичка, мога да изброя едно по едно колко ми харесват всичките ти неща, но ще кажа само че цялата концепция за вашият голям ден е страшно красива и елегантна.  yahoo чакаме те с разказче за партито Wink
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 09, 2011, 10:06:54 »

miauka, миличка, като ти чета постовете така искрено ти се радвам friends Толкова положителни емоции струят от тях, че просто се пренасям в обстановката покрай теб и вълненията ти и направооооо нямам търпение и аз да те видя и аз булка Girl_hide

Предполагам, че сега не ти е до нас, ама да не ни забравиш на 11-ти сутринта  - чакаме те да спазиш традицията за сутрешното кафенце с нас  Coffe Coffe и да споделиш последните емоции kiss2 kiss2 kiss2 от мен!
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 09, 2011, 11:04:57 »

Момичета, не остана до нашата сватба чак не мога да го поумея  yahoo yahoo Не съм писала защото нямах време, майка ми дойде и само емоции!!!В понеделнил точно когато дойде си взех роклята после я обляках за мама в хотела и тя милата се разплака като ме видя в нея cray
За моминското порти беше супер danceg бяха ми подготвили изненади цяла вечер ходих с лента с надпис Булка blum Накрая се събрахме с ергенското парти и стана луд купон Party time Party time
Да си пеизная малко ми е напрегнато днес но мисля че е нормално!Навън е много мрачно но имам малка надежда да в слънчаво на нашия ден!
Много благодаря за вашите мили думи много са важни в такъв момент! smile
И така трябва да ставам че има още малко подробности покрая нашия ден,в деня преди святбата ще спя в хотела при майка но обещавам да направя всичко възможно да вляза да ви пиша!!! pc_love pc_love Good luck Coffe
 give_rose give_rose give_rose
Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #39 -: ноември 10, 2011, 08:41:52 »

Мила желая ти всичко да мине без проблеми и да бъдеш много много щастлива! И нека слънце да има в сърцата и в очите ви и да се насладите на всеки момент от вашия ден! Радвайте се на всеки миг, защото всичко минава много бързо! Разгледах снимките и мисля, че ще си прекрасна булка! Ще чакаме да разказваш!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #40 -: ноември 10, 2011, 12:05:19 »

Ето и от мен най- добри пожелания за утрешния ден! Благоевград има красив център, ще станат хубави снимки. Много усмивки и добро настроение на вас и гостите ви!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 10, 2011, 16:07:03 »

Миличка, утре е Големият ден!!! Пожелавам ти всичко най-хубаво, да си много щастлива, усмихната и да изживееш своята мечтана приказка. smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #42 -: ноември 10, 2011, 17:31:26 »

И аз се включвам с пожелания за хубава сватба. На юг е топло и слънчево smile сигурна съм, че времето ще е с вас, а и да завали не се коси. Казват, че е на късмет smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 10, 2011, 19:36:38 »

Утре е Денят  yahoo !!!!!!!
Бъдете много щастливи  weddingday
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: ноември 11, 2011, 07:07:38 »

 Сватбаааа weddingday wedding :partytime:Минавам от тук да Ви пожелая много, много любов и щастие на младото семейство. Вярвам, че сватбата ще бъде прекрасна!
Ще чакаме разказа от големият ден smile  give_rose good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines