Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 03:45:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на miauka - 11.11.2011 г.  (Прочетена 40256 пъти)
 
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #15 -: ноември 01, 2011, 09:36:34 »

Ей, я се стегни! Няма да плачеш, няма за какво!!! Предстои ти най-прекрасния ден в живота и трябва да си много щастлива. Жалко, че родителите са далеч, наистина, но мисли за това, че те обичат и ще са до теб, когато дойде момента. А докато дойде денят се наслаждавай и то с много радост и усмивка на всяка секунда, защото времето лети много бързо и докато се усетиш ще си казала "ДА"!! Wink

Много интересно решение за орхидеите, мисля, че много съфорумки с нетърпение ще чакат да видят бутониерите, които ще сътвориш, така че не пропускай снимчици да сожиш;)

За косата, аз лично преминах през толкова варианти, мислих за екстеншъни и т.н.. Накрая бях с кок, и бях страшно доволна от решението си. След като нямаш ясна представа, най-добре опитайте различни варинати, за да се видиш и прицениш. ПОжелавам ти да избереш най-подходящата за теб прическа и да се чувстваш като принцеса, в твоя ден.

Успех в оставащите дни и само smile smile smile!!!!
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 01, 2011, 11:22:47 »

 Echi_ права си, няма за какво да плача просто имах лош ден!По принцип се опитвам да гледам на всеки ден като нова възможност за нещо хубаво все пак животът е само един миг и зависи от мен как ще изживея този миг smile Аз съм много чуствителен човек,зодия Везни,и покрай всички вълнения,женски хормони понякога човек просто се срива емоционално!Но това е минало girl_wink Ще се омъжвам за любовта на моя живот и той е готов да ми каже ДА какво по хубаво от това? heart Смятам да изживея тези оставашти 9дни и да помня всяка секунда от тях!Аз съм сигурна че 11.11.2011 ще е най-хубавият ни ден и нямам търпение да дойде yahoo
За ботуниерите и аз нямам търпение но мисля че ще се справя good
За косата аз вече имам идея в петък съм на приба и ще сложа снимки от крайния резултат!
 give_rose give_rose give_rose
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 01, 2011, 11:46:59 »

И момичета стискайте палци на нашият ден да е Sunshine !!!!
Чакам тези дни да ми се обадят да си взема роклята и ще обсъдим за нещо горно!На мен не ми се искаше но все пак е Ноември месец и трябва да имам нещо което да ме топли, поне за навън  Wink blum
Бях забравила да ви споделя, че нашата дата наистина е хубава заради едениците но се пада и празник!На този ден църквата отбелязва Свети Мина полровител на семейството и брака!!!Много се зарадвахме когато ни го каза попа smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 01, 2011, 13:54:30 »

miauka
Страхотно че датата ви съвпада с такъв празник и ще започнете да градите своето семейство точно на тази дата !!!
Аз също като Веси като чета темата ти много се вълнувам и въпреки че скоро бях булка толкова много ми се иска да бъда отново ...
Наслаждавай се на всеки миг от подготовката - не се ядосвай или натъжавай - превърни оставащите дни в празник, след които следва НАЙ-ГОЛЕМИЯТ ПРАЗНИК ЗА ВАС !!!!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 01, 2011, 17:18:46 »

miauka, толкова се вълнувам като чета разказите ти. Макар да имам толкова време до моята сватба, ми става едно мило и вълнуващо. Пожелавам ти да изживееш най-прекрасния ден в живота си и да бъдеш много щастлива. smile
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 02, 2011, 21:52:01 »

Благодаря ви момичета  give_rose give_rose give_rose Много мило ми става като ви чета  Good luck
Ето,че остават само 8 дни  yahoo Немога да повярвам че НАШАТА сватба  heart е другата седмица, някакси ми е нереално всичко  shok  Oh my ... 
Моята прекрасна кума ми оргаизира моминско парти тази събота, голям купон ще е  Party time
Днес поръчахме етикетите за сватбената ракия, утре ще са готови и ще ви ги покажа  girl_wink
В Петък ще ходим до ресторанта да кажем точната бройка,меню всички подробности good Също в Петък съм на фризьор, боядисване и пробна прическа,както вече бях споменала  smile Още се ровя из нета за прически, моята рокля ще има много красива презрамка на дясното рамо,затова си мислех да е леко на една страна или вдигната...уффф незнам!!!Искам да се вижда добре роклята girl_wink...исками се да е романтична прическа,нежна и естествена не някои кукленски бухли и се сетих за ретро прическите,страшно много ги харесвам и се спрях на тези:
За пусната: http://www.posh24.com/photo/676418/kim_kardashian
За вдигната: http://gagahair.com/wp-content/uploads/2011/05/1304968219-56.jpg
Втората е много елегантна  smile
Незнам...ще се консултирам с моята фризьорка но и вие можете да дадете вашето мнение момичета  give_rose
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 02, 2011, 21:54:52 »

Намерих още една смимка на кока така се вижда по добре  smile
Аз съм с черна коса,сиво/зелени очи и много бяла кожа  Wink


* tyrans4.jpg (19.51 KB, 328x450 - видяно 600 пъти.)
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 02, 2011, 22:25:12 »

Ето това страшно много ми харесва,но все пак това е Меган Фокс  blum Аз много я харесвам като жена  smile
На тази снимка ми хресва и косата и грима  good
http://i46.tinypic.com/farcwy.jpg
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 03, 2011, 05:24:26 »

Мила, моята прическа беше такава!  heart Аз първоначално исках с пусната коса, но в деня на сватбата, докато търсих нещо интересно да покажа на фризьорката и попаднах на тази и веднага я познах! Говоря за тази на Тайра Банкс
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 03, 2011, 08:14:55 »

Аз лично предпочитам пуснатата коса, но нещо по-интересно. Някак с повече обем или нещо асиметрично може би. Това за мен де smile Иначе си прецени как ще ти е по-удобно. Аз си мисля, че с пусната коса ще съм по - естествена, тъй като никога не съм обичала да ходя вързана.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 03, 2011, 08:52:49 »

miauka, според мен последната прическа, която си качила ще е много подходяща good Докато четях предишния пост за презрамката и за косата на една страна, си мислех точно за нещо подобно и ....хоп след малко си качила точната снимка! Много е хубава тази прическа, само че ако са с  една идея по-навити букли, ще е още по-романтично, нежно и все пак различно, защото ти доколкото виждам си с права с коса pleasantry
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 03, 2011, 20:59:42 »

Благодаря ви за помоща момичета  give_rose
pink_panther била си невероятна булка  Bravo Много си красива  give_rose
V_e_S_i мисля,че с теб имаме един вкус  smile
Днес беше дилема за прическата,всеки има различно мнение и аз се колебаех....нали съм зодия Везни  blum но ето как реших въпроса ;)Чудих се рових из нета и накрая реших да питам НАЙ важният човек -МЛАДОЖЕНЕЦА  smile все пак аз правя това за него  heart и за мен е най-важено той да ме хареса!Той каза, че най-много ме харесва с пусната коса, одобри тази с снимка която сега побликувам  good и така се върнах към първоначалното си решение да съм с пусната коса  girl_wink Това е стил стар Холивуд,аз винаги съм харесвала ретро,мисля че ще се чуствам красива така  girl_wink Утре ще пиша как е минала пробата!
Сложила съм снимки в албума на етикетите,моя годежен пръстен и халките give_rose give_rose give_rose


* 19F7891EF32_1_full-400x400.jpg (30.34 KB, 400x400 - видяно 4230 пъти.)
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 03, 2011, 21:06:48 »

А за грим съм се спряла на това  heart


* megan-fox-makeup.jpg (73.52 KB, 414x331 - видяно 7445 пъти.)
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 03, 2011, 21:09:16 »

Гримът е много хубав и нежен. Ти мигли ще си слагаш ли или си имаш хубави твои? Wink
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 04, 2011, 01:30:29 »

А бижутата какви ще са ти?  smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines