Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:58:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на miauka - 11.11.2011 г.  (Прочетена 40011 пъти)
 
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« -: октомври 25, 2011, 11:41:57 »

Честита темичка miauka give_rose.Остават броени дни до твоята сватба,време е да си имаш темичка и да споделяш до къде си стигнала с подготовката.Пожелавам ти оставащите дни да са изпълнени с много приятни емоции.
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 25, 2011, 12:45:53 »

ЛЕЛЕ ИМАМ СИ ТЕМААА yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Благодаря ти много се вълнувам  smile
Ами подготовката върви с пълна пара, всеки ден съм по задачи около сватбата  smile Днес ми се обадиха от Принцес,че до края на тази седмица сам на финална проба нямам търпение girl_wink
Документите за ритуалната зала и царквата са подадени!Аз съм от Варна а моето момче е от Благоевград,а се запознахме в чужбина но ще разказвам друг път за това twohearts,но сватбата ще е в Благоевград, резервирали сме хотел за гостите от Варна. Неговият костюм ще е готов утре, аз си имам всичко и обувки, було.
Толкова се вълнувам вече, и е много хубаво да го споделиш с хора който са на същото полужение, благоаря ви give_rose
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #2 -: октомври 26, 2011, 09:30:40 »

Разкажи ни повече за роклята,а темата на сватбата каква ?
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 26, 2011, 19:40:37 »

Ето я роклята  heart  когато я видях на снимката се влюбих в нея! Пробвала съм няколко,разглеждала съм милиони но винаги се връщах към нея!Аз съм висока 1.78 и голяма пухкава рокля не ми ходи много а и аз винаги съм се представяла в такъв модел, тя ще баде с връски отзад!Нямам търпение да си я взема  yahoo
Незнам дали може да се нарече тема но любимите ми цветя са орхидеите, затова букета ми ще е от розови рози и орхидеи. Същите цветя ще има на украсата и на сватбената торта. Цветовете на сватбата са златно и бледо розово,като златното ще преобладава(ресторантът е в бяло и златно) а розовото ще бъде като акцент! И сватбените чаши са в същите цветове, ще направя една снимка и ще ви ги покажа! girl_wink


* 148536_173062056039503_145575558788153_626753_1345948_n.jpg (46.66 KB, 480x720 - видяно 606 пъти.)
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 27, 2011, 17:09:01 »

Честито още веднъж от мен. Роклята е страхотна, а е и идея и за мен, защото аз също съм доста висока. smile Всичко най-хубаво ти желая и дано всичко мине по план. Когато искаш сподели още някакви подробности около подготовката на сватбата. smile
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 27, 2011, 18:23:18 »

Благодаря ти  give_rose
Утре ще ходя на последна проба  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo *!!!
И на моето момче утре ще му е готов костюма  yahoo
Остава:
Етикетите за ракията, спрели сме се на текст другата седмица ще ги порачаме ще станат за 2 дни.Трябва да украсим и ракията за кума!
Букета, харесала съм си но жената която ще ми го направи каза да и занеса снимка 10 дни преди сватбата, значи идната седмица.И ботуниерите също.
Пробната прическа,имам записам час за 4.11,исках да е 1 седмица преди сватбата за да имам ясна идея за цялостната ми визия и за да не забравя каква е била до сватбата  blum
Маникюр, бадещата ми зълва е много добра професионална манюкеристка и съм се доверила на нея. Аз искам класически френски маникюр, като на безименият пръст искам да има 3Д орхидея smile Ще има орхидеи в букета,косата,ноктите и украсата.
Тортата харесали сме,от сладкарницата ни казаха в Понеделник преди сватбата да занесем снимка и ще е готова за Петък.
И така утре ще ви пиша как е минало с роклята  girl_wink
 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 27, 2011, 19:21:37 »

Миличка като гледам вървите перфектно с подготовката.Идейте ти за съчетание на цветовете е страхотно и ще се получи много свежо .Роклята ти е супер качвай и по някоя и друга снимка.Успех в оставащите дни .
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 27, 2011, 22:19:19 »

Качила съм сними от подготовката в албума  give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 27, 2011, 22:51:26 »

Много сте сладки! Много семейно щастие ви желая и една прекрасна и незабравима сватба. smile Аз имам още толкова много време, а някак искам бавно да изживея всичко около подготовката. Представям си колко ще ми е странно, когато всичко мине и вече няма да има с какво да се занимавам...
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 28, 2011, 13:12:52 »

Миличка, честита тема и от мен!!!  *YAHOO*Почти не ти е останало време до големия ден! Много хубава дата сте си избрали good Разгледах ти албума и искам да ти кажа, че всичките ти неща много ми харесват, но шампанското и чашите са простоооо..............невероятни!!! Много ми харесват. Тези два цвята розово и златисто много си отиват Bravo

Искам да ти кажа и още нещо - ти си изключително красива, очите ти са много хубави give_rose Ще бъдеш една прекрасна булка!!!

Безпроблемна подготовка ти желая и един незабравим сватбен ден!
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 28, 2011, 15:29:10 »

Момичета остават точно 2 седмици    yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo 

mimi1809-Много ти благодаря и аз се надявам всичко което съм замислила да стане нямам търпение да видя крайният резултат   give_rose

V_e_S_i - Мила,Благодаря ти за невероятно топлите думи стопли ми душата, да плоча такъв комплимент...още веднъж БЛАГОДАРЯ give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
И аз много харесвам чашите,а цветовете на сватбата ще са точно тези златно и розово. И датата си я харесваме много  heart

И така днес бях на последна проба и като я облякох сърцето ми заби лудо  heart  Исках и да е смея и да плачя,тя е просто всичко което съм искала  yahoo Другата седмица ще бъде готова има много малко корекции!Всички шивачки бяха около мен страшна еуфория беше,представям си какво ще е на сватбата  girl_wink  И скам още веднъж да похваля модна къща Принцес, неверотно внимание и отношение препорачвам ги с две ръце  good
И след пробата ходих на кафе с една моя приятелка и така се бях замечтала, че си забравих обувките!Представяте ли си,какъв зор беше да ги намеря,какво обикаляне по магазините и накрая да ги забравя в едно кафене  Oh my ......след 10мин се сетих,че не съм и взела и тичах като луда  cray  и си мислих край няма да са там!И като стигнах...ги бяха прибрали и ми ги дадоха и аз като  cray  не мога да се спра...емоциите ми дойдоха в повече!Никога не сам плакала за обувки но тези не са обикновени обувки най-важното е че всичко свърши добре  smile !
Слад малко ще ходим да вземем костюма на моето момче а после аз и бъдештата ми свекарва ще ходим тя да с вземе тоалета,такаче ще има още емоции днес   blum smile
 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
       
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 28, 2011, 15:49:03 »

Скъпа, знам за цветовете ти girl_wink Аз следя и другите теми, видях какво си писала и за тортата и от там разбрах blum
Най-благородно ти завиждам за емоциите, които преживяваш  blush Радвам се, че ще имаш мечтаната рокля. Това е нещо много важно, защото всяка от нас си се е представяла като булка и е много хубаво, когато успееш да осъществиш това, за което си мечтал. Да бъдеш булка, така като е било в мечтите ти  :girl_in_love:Макар, че сватбата ми беше скоро, всичко около подготовката ми липсва много и като чета как се вълнуваш сякаш и аз го преживявам... Това с обувките ме развълнува много cray Само едно ще ти кажа.... Простено ти е  girl_wink Наслади се на всяка емоция, че после ще ти липсват Girl_hide
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 29, 2011, 13:08:19 »

Всичко е страхотно, сега разгледах снимките - и роклята, и обувките, и чашите  smile
Наслаждавай се на всяка една минута от подготовката на сватбата ти както казва Веси, защото това е неповторимо изживяване и после ще искаш да се случва отново и отново.  good
Пробна прическа и грим прави ли вече?
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 29, 2011, 21:01:01 »

Да и аз искам да се насладя на всеки момент,хем много искам да дойде хем не искам да минават тези хубави моменти  girl_wink
Моето момче вече си има костюм,много ми е хубав с него   heart
И бъдещата ми свекърва има костюм и обувки и всички са много щастливи   smile
На пробен грим и прическа ще съм идния петък една седмица преди сватбата,аз така исках за да имам ясна идевя как ще изглеждам като цяло,нямам търпение вече  yahoo  Но чесно козано се колебая дали да съм с пусната или вдигната коса.Някой казват пусни я други прибери я, но аз си се харесвам най-много с пусната коса и май ще съм така  smile
       
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 31, 2011, 20:18:42 »

Момичета остават 11 дни  heart
Днес бях при цветарките които ще ми правят букета!Аз искам комбинация от розови рози и орхидеи :)Обожавам орхидеите но тези който се отглеждат в саксия точно тези орхидея Фаленопсис http://media.snimka.bg/6957/020169995.jpg?r=0 казаха ми,че попринцип правят с тези http://www.rosesmania.com/files/124480602022271.jpg но ме увериха че няма да има проблем ще вземат една саксия и ще поставят орхидеите между розите  yahoo yahoo yahoo
Ще излезе малко скъпичко,но аз ще си го плащам не искам да натоварвам повече прекрасната ми кума,а и майка ми иска да ми го плати но аз държа да съм аз smile
И реших да си купя 2 саксии от тези орхидеи,гледах ги в един магазин по 15лв, и сама да направя ботуниерите трябват ми 7.Мисля,че ще се справя а и така ще има нещо ръчно направено от мен а и ще излезе доста по евтино  girl_wink
Днес ми беше малко тъжно и даже малко си поплаках:l_bye_girl:Просто много емоции ми се събраха а и аз както бях споменала не съм от еди и същ град с моето момче и ми липсва моето семейство особено в такива моменти  sad Майка ми ще доиде другият Понеделник  yahoo  татко ще доиде няколко преди сватбата,нямам тарпение всички да дойдат  girl_wink Мама днес ми каза, че във Варна всички трескаво се подготвят и ми стана много мило  heart  Sunshine
Добре,че е моето момче да ме утешава и да ме кара да се усмихвам  twohearts gu6 А и той все пак е моето ново семейство!Всъщност той е моето семейство от вече 4 години и 3 месеца heart heart
 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines