Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 14:44:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на stasynka на 06.09.2013  (Прочетена 24964 пъти)
 
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: септември 10, 2013, 20:31:58 »

ето ме и мен, вече омъжена и безкрайно щастлива  danceg danceg danceg сега сле на медена седмичка с кумовете в албена, но като се върна ще разказвам подробно. Благодаря ви за прекрасните пожелания!!!
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 10, 2013, 20:33:59 »

малко снимки ще кача в албума, после повече
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 10, 2013, 20:47:06 »

ето ме и мен


* IMG_20130910_214052.jpg (57.22 KB, 404x720 - видяно 531 пъти.)
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 26, 2013, 09:27:39 »

06.09.2013 г. -  най-прекрасния ден, който дори и не си представях, че ще мине без издънки, но за наш късмет всичко беше супер, като започнем от музикантите за извеждането та до края, организацията започна около година преди датата. Украсата за колата, бутониери и моя букет - Лейди Ди, точно това което исках, страхотно се справиха. Църквата Св. Иван Рилски - невероятен ритуал, а и попа също много ни допадна. Ресторант Джия Бийч с изнесен ритуал - просто нямам думи за перфектната организация, всичко беше както го бяхме планували и за нито един миг не съжалиш, че сме избрали този ресторант. Дижей Марин - страхотен професионалист, знае как да си свърши работата. Фотограф Николай Попов и видео - Димитър Зангаров - ВидеоЗани - уникални, уникални, уникални - предразполагат те и забравяш за камерата, страхотни, в тяхните ръце се чувствах наистина принцеса. И разбира се не на последно място прически - Миглена от салон Сузи - още един невероятен професионалист и грим - Красимира от Ингло - тя ме направи WOW ... просто нямам думи, толкова красива никога не съм си представяла че мога да бъда.

Снимки може да видите в албума ми  girl_wink
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #49 -: октомври 04, 2013, 14:18:01 »

Стасинка , честито за сватбата ви! Чак сега намирам време да пиша тук. Но и много се радвам , че се намерихме и във фейсбук Wink Пожелавам ви един дълъг съвместен живот с много усмивки и детски смях Wink И не се влияй от някои негативни коментари из форума - всяка булка си е принцеса, с каквато прическа, грим или рокля  да си е избрала  heart
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: октомври 09, 2013, 08:01:52 »

Стасинка , честито за сватбата ви! Чак сега намирам време да пиша тук. Но и много се радвам , че се намерихме и във фейсбук Wink Пожелавам ви един дълъг съвместен живот с много усмивки и детски смях Wink И не се влияй от някои негативни коментари из форума - всяка булка си е принцеса, с каквато прическа, грим или рокля  да си е избрала  heart

Hulcy, благодаря ти за прекрасните пожелания и нека ти се връщат стократно!!! Аз също се радвам, че се открихме, благодарение на Ники. Аз все още очаквам снимките, но като гледам твоите, още повече се убеждавам, че чакането си заслужава.
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 05, 2013, 17:28:41 »

Мацки, нашите снимки вече са готови и нека ви направя съпричастни с тях и нашата фото сесия

Приятно разглеждане  girl_wink

http://www.flickr.com/photos/107716923@N04/
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 05, 2013, 18:56:54 »

доста сте си почакали снимките, но си е заслужавало smile гримът и прическата ти са много красиви, а очите ти са невероятен цвят smile много ми харесват снимките със шарения чадър smile желая ви много любов и разбирателство smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 05, 2013, 19:18:27 »

Честито! Много ми харесват снимките, където си снимана отгоре, особено тази, където си седнала и е вижда и повече от роклята!

Букетът е страхотен - моята цветова гама е и страшно ми хареса smilesmile

честити снимки!

Кой е фотографът?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #54 -: ноември 05, 2013, 20:03:25 »

страхотни снимки Bravo много си красива!
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #55 -: ноември 06, 2013, 00:03:46 »

Еее супер снимки stasynka, аз чак сега ги виждам и са уникалниии  heart Браво на Ники, разбира се и на младоженцитеее  Bravo

Кой е фотографът?

Миленче, фотографът е Ники Попов - двете със stasynkа мисля ,че сме направили отличен избор  good
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 06, 2013, 10:29:42 »

Благодаря ви момичета за прекрасните думи!

Кой е фотографът?

Фотографа е най-добрия професионалист - Николай Попов - www.nikifoto.com


Еее супер снимки stasynka, аз чак сега ги виждам и са уникалниии  heart Браво на Ники, разбира се и на младоженцитеее  Bravo
Миленче, фотографът е Ники Попов - двете със stasynkа мисля ,че сме направили отличен избор  good

Hulcy, най-правилния избор, и никога не бих го заменила с друг и от тук нататъка винаги ще се доверявам на него и професионализма му!
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: ноември 06, 2013, 11:10:03 »

ee, страхотно е колко си щастлива и доволна, браво!

Hulcy - твоите снимки още от преди много ми харесаха.

И при двете ви най-харесах точно снимките, където е акцентирал върху лицето и очите на булката легнала или отгоре, като е хванал и роклята. И са много sharp, точно където трябва, което според мен е много важно за една портретна снимка. браво   good
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: ноември 06, 2013, 20:11:43 »

ee, страхотно е колко си щастлива и доволна, браво!

Hulcy - твоите снимки още от преди много ми харесаха.

И при двете ви най-харесах точно снимките, където е акцентирал върху лицето и очите на булката легнала или отгоре, като е хванал и роклята. И са много sharp, точно където трябва, което според мен е много важно за една портретна снимка. браво   good

Крайния резултат надмина очакванията ми :-)
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines