Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 12:19:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Deliysky!!! 23.10.2011  (Прочетена 28364 пъти)
 
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« -: октомври 21, 2011, 10:30:34 »

Охоооо, Делийски, дойде и твоето време  Сватбаааа Сватбаааа Малко сме закъсняли с темата, но чак сега случайно прочетох кога ти е сватбата в една друга тема girl_wink Реших да направя твоя лична тема, в която да ни разказваш как върви и докъде си стигнал. Всъщност..... *crazy*предполагам, че може и да нямаш много време сега да разказваш, но след сватбата, ще те чакаме тук да разказваш и показваш, най-вече, защотоооо като чета оттук-оттам какво си намислил и какви интересни неща ще има.....нямам търпение да видя всичко това! Сигурна съм, че ще бъде преди всичко една НЕобикновенна сватба Girl_hide Girl_hide Girl_hide

Успех!!!  Good luck Good luck Good luck
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #1 -: октомври 21, 2011, 13:07:47 »

Благодаря за темата.Ние като хора от бранша( и двамата), май потвърдихме поговорката - "Обущаря без обувки ходи".Сватбата ще е нормална, нищо извънземно няма да има, освен изненади, някои от тях и аз още не зная (макар че лично ги организирам). От много увереност в нещата , а и голяма заетост, оставихме много работа за накрая. Та в момента доста сме се насмели, абе всичко е пълна лудница и миш-маш. На всичко отгоре и булката е болна. Нещо простина или я хвана дежурния вирус. Затова ще пиша чак след сватбата. По долу ще пусна само малко подробностти:

Значи 1. Понеже булката не пише тук, се знае само моето име, ама аз все пак не се женя за въздуха де, та сватбата е на Цветелина Йовкова( има профил тука май, ама не знам кой е  shok) и Петър Делийски.

          2. Датата е 23 октомври, това е в деня в който другите ще гласуват. Ние още не сме решили дали да се изтъпаниме с роклята и костюма до изборните секции, но мисля, че скапаните ни политици не заслужават  да им отделим и минута внимание в този ден. Бихме го направили само заради фурора.

          3.Булката ще е с хубава рокля с шлейф ( всъщност не знам каква е, това е инфо от разузнаването), аз ще съм със фрак( изцяло доставен от чужд сайт, за съжаление), колата ще е Чайка.

          4.Ритуална Хиподрума, Църковен брак - Манастира св. Петър и Павел( малко извън София се пада). Малко неудобно, но решихме да избягаме от църквите в центъра на София, който за съжаление отдавна не са това , което трябва да са.
          5. Ресторант Флауерс, Люлин маг.Лабиринт - не голям, но има готин персонал, храната е супер, а цената много добра.
          6. И най-важното на което сме заложили - фотографа - наш гост от Литва.Всъщност това е един от най-сериозните ни разходи.Цената му ( барабар с приятелската отстъпка) е по-висока от който и да е БГ сватбен фотограф, но мисля че си заслужава.

Александрас Бабичус - един от най-добрите в Европа http://meninenuotrauka.lt/ru/
« Последна редакция: октомври 21, 2011, 13:14:00 от Deliysky » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 21, 2011, 15:41:58 »

Бързо оздравяване на бъдещата булка  Good luck
И честита тема и една прекрасна сватба в неделя ви пожелавам  chee
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #3 -: октомври 21, 2011, 15:48:47 »

Със сигурност ще предизвикате фурор ако се появите в избирателната секция със сватбеното облекло, барабар с фотограф и видеооператор  hiphip TONGUE

Аз лично съм съгласна относно това разходът за фотограф да е един от основните за сватбата. А този, който вие сте избрали, е страхотен  good
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #4 -: октомври 21, 2011, 20:39:58 »

 Поздравления и от мен за предстоящия ви празник ! Всичко ще мине като по мед и масло, сигурен съм. При положение, че познавам работата на Цвети се чудя как се е навил този добър фотограф, който сте поканили.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 22, 2011, 00:47:07 »

Честито и от мен.  Bravo Хайде сега от другата страна на бариерата за да почувстваш и ти  как се вълнуват младоженците. Пожелавам ти една весела и прекрасна сватба и съм убедена,че ще е такава.  good Ще чакаме снимки и разказ с нетърпение.  yahoo
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #6 -: октомври 22, 2011, 02:16:36 »

Днеска си облякох костюма.Понеже по принцип не нося, сега разбрах, колко са притеснени хората в този ден.(Забележете , това ми е втори брак, май предния път не ми е пукало изобщо). Чувствам се като с пълно бойно снаряжение по време на учение в казармата. Фрак, трабва да внимаваш не го измачкаш като седнеш, цилиндър (ужас, аз и обикновени шапки не нося). Явно ще трябва да наблегна на ракията сериозно, та да ме отпусне по бързо yahoo
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #7 -: октомври 22, 2011, 02:27:18 »

Със сигурност ще предизвикате фурор ако се появите в избирателната секция със сватбеното облекло, барабар с фотограф и видеооператор  hiphip TONGUE

Аз лично съм съгласна относно това разходът за фотограф да е един от основните за сватбата. А този, който вие сте избрали, е страхотен  good

Да, и разхода също е подобаващ. 1000Е + самолетния билет и разходите (като гост 5дни, заведения екскурзйики).За сравнение -  ресторанта + алкохола + тортата ще е общо 4000лв. Не знам какъв ще е резултата, но аз познавам този човек от 5г. и мисля, че ще заслужи всяка стотинка! Икономисали сме от всичко. Най-вече от излишни комплексарски изхвърляния, да се показваме колко сме велики пред другите.  Семпла сватба с 90 гости и основен акцент върху купона(и спомените естествено).
« Последна редакция: октомври 22, 2011, 05:27:07 от Deliysky » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #8 -: октомври 22, 2011, 02:31:42 »

Поздравления и от мен за предстоящия ви празник ! Всичко ще мине като по мед и масло, сигурен съм. При положение, че познавам работата на Цвети се чудя как се е навил този добър фотограф, който сте поканили.

Знаеш ли, ние сме много критични към себе си ( за разлика от някои "велики" личности.) .Винаги трябва да уважаваш този, който е по-висок клас от тебе. А този е няколко класи над нас, и над много други.
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 22, 2011, 07:52:53 »

Поздравления за хубавото събитие ще стане чудесно тържество.Пожелавам ви един щур купон и наистина ще бъде щуро да се явите в избирателната секция с сватбено облекло.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #10 -: октомври 22, 2011, 12:27:01 »

Да, и разхода също е подобаващ.
Аз съм на мнение, че ако можеш да си го позволиш, това определено не е за изпускане.

И наистина, ако ви остане време и желание, отидете в избирателната секция - после ще ви е много забавно. Ние на нашата сватба нахлухме на стадиона по време на мач - еми това не се забравя  pullpigtails
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 22, 2011, 15:08:42 »

Делийски пожелавам Ви страхотен сватбен ден с много положителни емоции и невероятен купон.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #12 -: октомври 22, 2011, 16:51:21 »

Пожелавам Ви един незабравим сватбен ден. Дано булката оздравее бързо и не е нещо лошо като вирус, за да може да се наслади на всяка секунда от сватбения Ви ден. А като спомена изборите незнам защо си представих една забавна сесийка как пускате своя глас в урната smile Но и си прав, че не си заслужава да отделите време за " добрите ни политици ". Харесва ми идеята ти за фрак беше я споменал в една друга тема и от тогава нямам търпение да видя как би ти стоял. Желая Ви един страхотен и слънчев ден.
Активен
Stoian_Petrov
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #13 -: октомври 24, 2011, 02:24:10 »

Честито сладури!  Всичко беше чудесно. Желаем Ви само щастливи мигове.
Бисер, Дори, Данчо, Мая, Мариан, Светла, Стоян и Станислав. Целувки!!!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 24, 2011, 07:35:03 »

Честитоооооооооооооооооооо.Много здраве,обич и споделени мигове.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines