Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 03:22:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 12 -та част  (Прочетена 175553 пъти)
 
BeautifulBride
Ентусиаст
**
Публикации: 75



« Отговор #465 -: февруари 23, 2012, 12:22:58 »

Минималният куверт е 35лв., а максималният 41лв.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: февруари 23, 2012, 12:41:18 »

И за мен по-хубав ресторант от Санкт Петербург в Пловдив няма. smile
И аз така мисля, аз също исках да се омъжа там и да имам дъжд от балони, но кувертът ни спря.
И сега не съжалявам, ама изобщо, защото ресторантът, в който бяхме има хубав интериор, порциите бяха огромни и не сме се стискали откъм куверт, е, нямах дъжд от балони, но ни хвърляха снежинки и станаха прекрасни снимки.
И не си мисли, че ще си избиеш парите от сватбата, ние сме с близо 6000 назад (ако бяхме в СП със сигурност сумата щеше да е още по-фрапантна), но сбъднах мечтата си да се видя булка и не съжалявам.
Активен
BeautifulBride
Ентусиаст
**
Публикации: 75



« Отговор #467 -: февруари 23, 2012, 17:04:00 »

Дами, трябва ми вашето искрено и безпристрастно мнение...
Младоженеца се инати и не иска в Неделя, но няма други свободни дати за Събота...
Какво мислите за сватбите в Неделя? Мислите ли, че за един евентуален гост би било пречка денят?
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: февруари 23, 2012, 17:10:31 »

Зависи от вашите гости. Пречка би било може би за тези, които не са от Пловдив и на следващия ден са на работа. В крайна сметка, ако искат да ви уважат, винаги могат да си пуснат половин ден отпуска. Аз знам за сватби, правени в работни дни, на които почти всички гости са присъствали, така че според мен денят не би следвало да е голяма пречка.
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: февруари 23, 2012, 17:11:01 »

Моята ще е в неделя и вярвам,че който иска да ни уважи това не би го спряло.  good
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #470 -: февруари 23, 2012, 17:17:56 »

Зависи от вашите гости. Пречка би било може би за тези, които не са от Пловдив и на следващия ден са на работа. В крайна сметка, ако искат да ви уважат, винаги могат да си пуснат половин ден отпуска. Аз знам за сватби, правени в работни дни, на които почти всички гости са присъствали, така че според мен денят не би следвало да е голяма пречка.
Много добре казано и точно така се прави, ако сватбата е в неделя, тези които са на работа в понеделник спокойно могат да се разберат с началниците си и да отидат на работа след обяд..., а тези които сами са си началници могат и да пропуснат работата, важното е уважениято и споделянето на големият празник.
Активен
BeautifulBride
Ентусиаст
**
Публикации: 75



« Отговор #471 -: февруари 23, 2012, 17:36:20 »

Ама младоженецът се инати и твърдо е казал "В Събота ще е "... не иска и да чуе за Неделя... чудя се как да го накарам... нали все пак важното е да има сватба...  cray
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: февруари 23, 2012, 17:53:31 »

BeautifulBride , виж и темата за Сватба събота или неделя http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,960.0.html
Ако много държиш да е в неделя, кажи му на твоя възлюбен, че църковен брак е хубаво (трябва) да се сключи в неделя ( в темата е обяснено защо). Успех!
Активен
BeautifulBride
Ентусиаст
**
Публикации: 75



« Отговор #473 -: февруари 23, 2012, 18:12:33 »

Здраве и любов да има, другото ще се нареди!
Спирам да размивам темата!
smile
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: февруари 24, 2012, 11:28:40 »

BeautifulBride не искам да те обидя но незнам защо си се заинатила за Санкт Петербург. Ние като бяхме там на сватба протече таванът върху нас. Беше много гадно. Дано са го оправили. Иначе вярвам че ще се разберете с младоженеца give_rose
Активен
BeautifulBride
Ентусиаст
**
Публикации: 75



« Отговор #475 -: февруари 24, 2012, 11:38:24 »

BeautifulBride не искам да те обидя но незнам защо си се заинатила за Санкт Петербург. Ние като бяхме там на сватба протече таванът върху нас. Беше много гадно. Дано са го оправили. Иначе вярвам че ще се разберете с младоженеца give_rose

Ох, не зная как да го обясня, но ще кажа онова, което казах и на младоженеца снощи. Нали знаете, че най - добре човек се чувства там, където е у дома. Не мога да кажа, че ресторантът е мой дом, но съм била на много мероприятия там и съм преживяла страхотни мигове и затова ми е на сърце - свързвам го с приятни емоции и там се чувствам като у дома си. За това ми е по - мил от другите, иначе честно казано е като всички останали, дори не е правен ремонт, за разлика от другите. Просто наистина съм ината и исках там, но кофтито е, че единствената дата е 2-ри Септември, а Септември вече си е есенен месец... ако успея до няколко дни да се вразумя може и да постъпя зряло и да изберем друг ресторант и то през Август, както исках....

Наистина много ми помагате, помагате ми да превъзмогна ината и манталитета си на кон с капаци....относно този ресторант  smile

Само за протокола - това е снимка на ресторанта когато е затворен....

« Последна редакция: февруари 24, 2012, 11:41:19 от BeautifulBride » Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: февруари 24, 2012, 11:43:49 »

Явно не съм само аз с негативно мнение за Санкт Петербург  pardon . Но явно всичко е въпрос на късмет. Важното според мен е да не мислите, че ще е голяма драма, ако сватбата ви не е там  give_rose
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: февруари 24, 2012, 11:46:59 »

Ами затворен или отворен все си е хубав. Това не значи,че е единствения и ако не сте там няма пак да си изживееш един прекрасен ден. Ако трябва да си кажем истината и Санкт Петербург,колкото и да е грандиозен иска да се пипне и то не малко. Не искам да споменавам коя година съм била на бала си там и още тогава си беше в същия вид. Жълтите карета и тютюневите панделки! През 93/94год.
« Последна редакция: февруари 24, 2012, 11:49:07 от Nina Style » Активен
BeautifulBride
Ентусиаст
**
Публикации: 75



« Отговор #478 -: февруари 24, 2012, 11:54:20 »

Nina Style, аз също бях на бала си там. На сватба съм била там пак. Ама тя беше една сватба за чудо и приказ... 180 души, всички гости бяха много изискани, изобщо хората, които ни бяха поканили бяха такива и направиха празника още по - хубав. Това беше първата сватба, на която присъствах през живота си и може и да ми е повлияло на мнението за ресторанта, въпреки, че и от бала си го бях харесала. Покривките са леко износени. Има нужда от ремонт, но като архитектура и идея си е прекасен, евала на човека, който е направил този проект!
Естествено, че няма да е трагедия, ако не сме там, не е нещо, за което да се тръшка човек, не че аз не се тръшкам де, но аз съм си такава... инатче и като си наумя нещо...  crazy
Усещам се поне!  pleasantry
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: февруари 24, 2012, 12:02:32 »

BeautifulBride, вие обиколихте ли други ресторанти? Питам, понеже е добре преди да вземете окончателно решение да се поразходите и да видите как е на другите места. Може някъде да ви хареса повече.
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines