Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 03:38:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 12 -та част  (Прочетена 175652 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: февруари 22, 2012, 22:33:43 »

BeautifulBride Имали сме доста сватби около 100-120 човека. И трябва да ти кажа,че изобщо не е празна долната част. При едно добро разпределение на масите залата на първия етаж си е пълна. Веднага ще ти обясня точно кои маси се обръщат и стават помощни маси и  всичко е ок. Първите две маси до входа/от централния като влезеш / се обръщат и стават за подаръците и цветята. И накрая ъгъла на ресторанта също се обръщат  две маси за помощни! Дългите маси се намалят с по една за да останат за 10-12 човека и схемата за 110 човека ви е готова. Без празни места. Колкото дали си струва скъпия ресторант или някой по-евтин, аз лично не мога да преценя. вие най-добре си знаете с какви средства разполагате и какво ще правите след сватбата. Убедена съм,че ще търсите нещо подобно като залата на Санкт Петербург,но ако това е твоята мечта едва ли ще харесаш квартален ресторант с куверт от 20лв. Просто трябват компромиси. Успех в решението.  give_rose
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: февруари 22, 2012, 22:41:27 »

Подкрепям Нина с 2 ръце  smile  smile give_rose
Активен
BeautifulBride
Ентусиаст
**
Публикации: 75



« Отговор #452 -: февруари 22, 2012, 22:45:01 »

Аз също, Нина, благодаря ти, даде ми надежда, че можем да се впишем там с моите 110 гости, а и не ми се иска накрая да обикаляме по масите, ще е супер ако просто има две маси за кутиите и за посрещане на гостите с напитка.
Мерси, стискайте палци да навия хората да сме там :
9
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: февруари 22, 2012, 22:47:07 »

Успех Красива булка,дано успееш да сбъднеш мечтата си ,ще чакаме позитивен отговор
Стискам палци  give_rose give_rose give_rose
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: февруари 22, 2012, 22:53:41 »

Забравих да спомена за сватбения фестивал.  yahoo Какво мислите момичета? Хайде бившите  булки събираме група от Пловдив.   yahoo На мен лично много ми допадна идеята и крайно време  беше и в БГ да се организира нещо забавно и различно.
Активен
BeautifulBride
Ентусиаст
**
Публикации: 75



« Отговор #455 -: февруари 22, 2012, 23:01:41 »

Момичета, сега направих бърза сметка и всичко излезна 5500лв. грубо, а ние си мислехме, че ще излезе 10 000лв. , ако намалим куверта на минимум на 35лв. става много по - лесно!
Но пък лошото е, че за ресторанта няма свободни дати в събота,а само в неделя и това е проблем  cray

Стискайте палци мили, утре или други ден ще се разбере, стискайте палци мечтата на едно съвсем обикновено момиче да се сбъдне ...
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: февруари 22, 2012, 23:18:40 »

Момичета, сега направих бърза сметка и всичко излезна 5500лв. грубо, а ние си мислехме, че ще излезе 10 000лв. , ако намалим куверта на минимум на 35лв. става много по - лесно!
Но пък лошото е, че за ресторанта няма свободни дати в събота,а само в неделя и това е проблем  cray

Стискайте палци мили, утре или други ден ще се разбере, стискайте палци мечтата на едно съвсем обикновено момиче да се сбъдне ...
А вие коя дата сте си харесали?
Активен
BeautifulBride
Ентусиаст
**
Публикации: 75



« Отговор #457 -: февруари 22, 2012, 23:42:14 »

Здравейте отново, тъй като искаме да направим така, че да можем да си позволим Санкт Петербург сведохме разходите до минимум с меню 30лв. , но ние си подбрахме какво ще искаме от пробните менюта, дали ще ни позволят да си изберем сами? С тази цена ще можем да се вместим в бюджета и да си позволим мечтаният ресторант...
мислите ли, че ще ни позволят да си комбинираме измежду менютата, е, те ни казаха, че може, но ние доста своеволия си позволихме и избрахме най - евтинкото.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: февруари 22, 2012, 23:50:53 »

Забравих да спомена за сватбения фестивал.  yahoo Какво мислите момичета? Хайде бившите  булки събираме група от Пловдив.   yahoo На мен лично много ми допадна идеята и крайно време  беше и в БГ да се организира нещо забавно и различно.
Нина кажи повече за този сватбен фестивал. Аз като бивша булка да попитам  Hmmm
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: февруари 23, 2012, 01:35:34 »

tsvet_3 Има банер в форума! Влез чрез него. Хайде много, ще се радвам да се събере група от Пловдив.  yahoo  Ако не можете да накарате половинките може и само булките. Ще се съберем женска компания и хайде на купона!  yahoo  BeautifulBride Ако запазите ресторанта да споделиш,че да пием по-едно!  yahoo
« Последна редакция: февруари 23, 2012, 01:37:16 от Nina Style » Активен
BeautifulBride
Ентусиаст
**
Публикации: 75



« Отговор #460 -: февруари 23, 2012, 07:33:58 »

Благодаря! Иначе като дата се готвим за края на Октомври. Защото тогава имаме специална дата и искаме да е на нея. Сега направихме по - обстоен списък - издокарахме ги 160 гости, може и да изпълним целия ресторант. Другата седмица ще отидем да говорим дали има свободни дати и ще споделя какво е станало smile Стискайте палчета, и на крачката! smile  smile
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: февруари 23, 2012, 09:16:52 »

BeautifulBride, и нашата сватба ще е там. Първоначално се бяхме отказали от Санкт Петербург поради факта, че се опасявахме да не изглежда празен ресторантът със 120-130 души, като не се знае дали всички ще дойдат. След голямо обикаляне видяхме, че по- хубав ресторант за нас в Пловдив няма. Не се тревожи. Ако толкова много искате този ресторант, направете сватбата там. В офертата има включена торта, така че това е един разход, който си влиза в цената на менюто. Минималният куверт мисля, че беше 36-37лв., но не съм напълно сигурна. Вземете предвид допълнителния алкохол, който ще трябва да внесете, защото сумата не е никак малка (на нас ни излизат над 1200-1300лв. сметките за алкохол и като се разпръсне тази сума на човек, излиза с по 10лв. отгоре).
Не знам дали ще ви разрешат да намалите толкова много цената на менюто. В офертите на някои ресторанти пишеше, че цената на менюто не може да пада под определена сума. Не съм сигурна как стоят нещата в Санкт Петербург.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #462 -: февруари 23, 2012, 09:30:01 »

Аз бих намалила броя на гостите /ако няма изисквания от страна на ресторанта/ за да не се пада от качеството на цялата сватба. Залата няма как да изглежда празна, ще е просторна и ще има място за танци.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: февруари 23, 2012, 11:09:05 »

Аз бих намалила броя на гостите /ако няма изисквания от страна на ресторанта/ за да не се пада от качеството на цялата сватба. Залата няма как да изглежда празна, ще е просторна и ще има място за танци.
И аз съм на това мнение. Какво от това,че са поканени 300 човека и от всичко друго се лишаваш? Пестиш от видео,фото,украса и още куп неща с които сватбата изглежда по-друг начин.
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: февруари 23, 2012, 11:42:30 »

И за мен по-хубав ресторант от Санкт Петербург в Пловдив няма. smile BeautifulBride, aко го запазите сподели за кувертите, защото знам, че минималния куверт започва от 37 лв, или вече има възможности за по-нисък?
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines