Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 07:18:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 12 -та част  (Прочетена 175910 пъти)
 
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: февруари 21, 2012, 18:05:44 »

Аз пък ще се посъветвам да се довериш на СВАТБЕНИ фотографи с опит.
На моята сватба бяха Яков и 1 наш приятел. Ми, Яков знае кое, как, къде, кога, а другото момче не беше толкова ориентирано. Имам прекрасни снимки и от двамата, ама Яков дебне всеки момент като ловджийско куче pardon.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #436 -: февруари 21, 2012, 18:11:03 »

Аз да си кажа пак - това ми е работният ден и ако така ми тече и сватбата няма да ми е ок.
Но при мен ситуацията е малко по-различна. Направо имам алергия вече от рекламни снимки, фотошоп, ретуши и т.н.
Не искам такива сватбени снимки, на милото също не му харесват. Ние и без това сме съставили целият план, къде да ни снимат и т.н. Искам всичко да е напълно спонтанно, искам малка фото сесия из Старият град, просто искам снимките да се правят направо по невидимият начин. Напълно спонтанно, без никаква аранжировка. Знам, че принципно така е по-висок риска да не станат много професионални, но ще го поема съвсем смело.
Не искам да засягам никого, просто това искаме за нашата сватба.  smile
Активен
BeautifulBride
Ентусиаст
**
Публикации: 75



« Отговор #437 -: февруари 22, 2012, 14:00:50 »

Tsutsi, спонтанните снимки са най - хубави, или тези които са избарани така, че да изглеждат спонтанни. И аз ги предпочитам пред това да се наредиш в редица и да стоиш мирно. И ние ще търсим този ефект на нашата сватба.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: февруари 22, 2012, 14:03:42 »

Според мен лично точно това трябва да направи добрия фотограф - да направи наредените снимки да изглеждат спонтанни! И така възможността да има криви физиономии и кофти пози остава на минимум. Всеки иска спонтанни снимки ама си помислете ако върви щтрака наляво и на дясно да е спонтано на половината снимки ще сте мигнали на другата половина ще сте с двойна гуша и т.н. Така че дами на пренебрегвайте позирането!

А аз искам освен спонтанни да има и такива на които се позира като фотосесия. Все пак моментите за снимки са безброй но не във всеки булката изглежда перфектно а аз предпочитам наредени снимки вместо да гледам на всички като цапната с парцал!
« Последна редакция: февруари 22, 2012, 14:06:00 от punk_girl123 » Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: февруари 22, 2012, 14:27:34 »

Здравейте, аз съм Диана. От доста време Ви чета и най - накрая се престраших да се регистрирам. Планираме сватба за другата година - пролетта. В сайта намирам доста интересни съвети и полезни статии за планувания ден.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: февруари 22, 2012, 14:41:09 »

Здравейте, аз съм Диана. От доста време Ви чета и най - накрая се престраших да се регистрирам. Планираме сватба за другата година - пролетта. В сайта намирам доста интересни съвети и полезни статии за планувания ден.
Добре дошла в форума!  give_rose Хубаво е че си се престрашила да се регистрираш и ти също да споделяш след време твоите впечатления и опит около организирането на твоята сватба.  good Все пак форума не е само за взимане на информация,а и на даване и всеки нов  или стар потребител е важен за всички!  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #441 -: февруари 22, 2012, 14:42:36 »

Sunshine87 , радваме се на всички пловдивски булки! Ти си първата от 2013  good
Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: февруари 22, 2012, 15:10:35 »

Sunshine87  Girl_hide добре дошла smile Имаш толкова много време до пролетта на 2013, и със сигурност ще си подредиш всичко перфектно. Форума е полезен, а и си спестяваш време чрез излишни въпроси и губене на време в обикаляне. Имате ли си вече набелязан ресторант?
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: февруари 22, 2012, 15:20:20 »

Тъй като на приятелят ми въобще не му се занимава, цялата организация ще бъде за мен  yahoo.
За сега съм си харесала Лайпциг,но още не е сигурно. Има толкова време за идеи, корекции на гостите, рокля...Ние още дата не сме решили коя да бъде - че нали пролетта има пости... За сега само трупам идеи... smile
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: февруари 22, 2012, 15:26:24 »

Спокойно smile Имате време до 2013.., а Лайпциг е хубав ресторант за сватби. На доста момичета от форума сватбите им бяха там, та можеш да четеш назад в темите е писано smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #445 -: февруари 22, 2012, 15:44:20 »

Sunshine87 , дано завършат и МОЛ-а до тогава, че сега само загрозява хубавия булевард.
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: февруари 22, 2012, 21:23:24 »

 Welcome Sunshine87  не се притеснявай имаш още доста време до "големия ден",тук може да намериш много полезна информация,която ще ти помогне за подготовката за сватбата smile
Като за начало е добре да изберете дата и после да започнете да търсите smile
Лайпциг е хубае ресторант ,но дано найстина довършат строенето на мола smile  smile smile smile
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #447 -: февруари 22, 2012, 22:04:39 »

 Welcome
Активен
BeautifulBride
Ентусиаст
**
Публикации: 75



« Отговор #448 -: февруари 22, 2012, 22:09:24 »

Момичета,  :'( пиша ви с голяма молба за малко духовна подкрепа и помощ.
Откакто получих предложение за брак, а то беше преди година, си мечтая да се омъжа и сватбата ми да бъде в Хотел Санкт Петербург, онзи голям и просторен ресторант... не знам дали го знаете... Била съм на сватба там и само затвърдих позициите си, че е много хубаво.
Но всички се опитват да ме вразумяват, че ресторанта е адски голям, долния етаж, който евентуално бихме ползвали е за 200 души , а нашите гости са едва 110...
Казват ми, че е нечовешко да дадем по 41лв. за куверт на човек... за храна...
Не че нямаме парите, но било ли нужно да прахосаме всичко и да останем на нулата, на брат ми на сватбата гостите даваха пликове с по 5 и 10лв и почти нищо не си върнаха от изхарченото и затова ме съветват да не правя грешка да се изхвърлям с ресторанта и кувертите.
Но мен си ме боли, като някакво малко и наивно момиченце си гледам в ресторанта и искам в него, опитвам се да го превъзмогна, но ми е трудно и се надявах вие да ми помогните с правилните позиции и мнение за това. Наистина съм объркана... Толкова исках да е там, изискано, красиво...
Но ако похарчим само 5 000лв. за куверт сватбата ще излезе доста солено и сигурно няма да можем да си позволим сватбено пътешествие, а според близките ми и мен май е по - важно ние да отидем някъде отколкото да прахосвам за храна, която може и да не бъде изядена...
Моля посъветвайте ме нещо, наистина преживявам депресивни дни..  :'( Извинявам се предварително, ако по някакъв начин съм размила темата...

Ето ресторанта, ние искаме да позлваме долната част..



« Последна редакция: февруари 22, 2012, 22:13:04 от BeautifulBride » Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: февруари 22, 2012, 22:27:40 »

Привет BeautifulBride ,ресторанта на хотел Санкт Петербург е прекрасен  smile нашата сватба ще е там и съм много щастлива  yahoo
Относно това дали ще си възвърнете сумата ,която сте похарчили за сватбата не мисля,че е от голямо значение,поне според мен сватбата не е нещо от което да печелиш.Но всеки си има виждане по въпроса  give_rose  smile   pardon Направете си сватбата така както искате и където искате,защото иначе може да съжаляваш и да си казваш "Ех как исках да е там.. или не така,а иначе",разбира се ако имате възможност  smile
Относно куверта 41 лева -в тази цена ти влиза 5-степенно меню,няма такса чупливост,тоалетна и какво ли още не  smile smile :)Има още неща,които влизат в минималния куверт който е 35лв. ,но ще ти пиша на лични  smile smile smile
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines