Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 05:42:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 12 -та част  (Прочетена 175877 пъти)
 
magi1
Любопитен
*
Публикации: 29



« Отговор #420 -: февруари 19, 2012, 23:30:43 »

Tsutsi, когато разглеждах информация за различните сватбени агенции в Пловдив, ми направи впечатление, че имаше такава битова сватба в някъкъв чифлик, пишеше,че разполагат със битова сватбена покривка, ленени карета за масите и ленени салфетки, но сега не мога да си спомня коя агенция беше това.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #421 -: февруари 20, 2012, 16:56:38 »

Петрови пости е ( писах го и в църковният брак - темата), но е разрешено от Синода да има венчавки
( това го знам от човек, който е част от синода и мой роднина). Ходихме в някои църкви в Пловдив, но най-добре ще е да се венчаем в църквата в с. Труд ( ако се спрем на нея) или до църква близо до ресторанта, който ще се спрем. Така решихме, за да не обикалят гостите, че някой са с малки деца, а както знаем детето е по-голямо от царя  Wink
Ако ми се опъне църквата направо ще я зарежа, без това ми е писнало от техните иди ми - доди ми. Може ли на нито един официален сайт , нито на митрополията , нито на партиаршията да няма информация за венчавките? Много пък е сложно, ама нали така трудно ще се интриганства и пари ще се взимат. Та така, датата не сменям, важна ми е и точно нея съм избрала по ред причини.

За украсата - това ми прати главната шаферка ( работя в рекламата, а тя е дизайнер) Въпреки моите увещания, че искам да наема агенция да украсява, тя се запъна, че ще украсява тя и точка. Овен е, трудно се излиза на глава с такова  blum blum blum
Това гледах като снимки и е идеино, но нашата концепция ще бъде малко по-различна , но и това е много яко.
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.129792260443411.28526.129487630473874&type=3
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: февруари 20, 2012, 17:12:52 »

Tsutsi, проверихте ли в Света Богородица? Понеже четох, че подписването ви ще е в Стария град, тази църква е удобна, защото е срещу Пълдин.
От два дни се опитвам да ти пиша съобщение на лични за един свещеник, но не знам дали ще ти е от полза вече, понеже виждам, че сте решили да сте някъде около ресторанта. Ако още се интересуваш, ми пиши, но си изчисти кутията, понеже ти е пълна и не ми се изпраща съобщението. Съжалявам за  Offtopic.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #423 -: февруари 20, 2012, 17:57:38 »

Sunset получих ти съобщението, благодаря ти душо  give_rose
Ще говоря с тези двамата обезателно , мерси отново  give_rose
Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: февруари 20, 2012, 21:52:55 »

Тсутси smile Ако още не си си избрала ресторант може да видиш "Черен Петър" в Белащица. good
 На една моя приятелка сватбата и ще е лятото там и се похвали, че терасата на последния етаж била страшно красива,цялата открита с невероятна гледка към Пловдив и било много хубаво!!! Очарована е гледали сватба на техни познати и от там много си харесали този ресторант -Черен Петър, заради терасата и изгледа към Пловдив. Аз търсих сайт на този ресторант, но нищо не открих  sad може и да имат, но аз да не го виждам.Само 2-3 снимки на терасата намерих но са доста мънички. Струва ми се че е в по-битов стил и наистина изглежда доста красиво smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: февруари 20, 2012, 22:18:13 »

Тсутси smile Ако още не си си избрала ресторант може да видиш "Черен Петър" в Белащица. good
 На една моя приятелка сватбата и ще е лятото там и се похвали, че терасата на последния етаж била страшно красива,цялата открита с невероятна гледка към Пловдив и било много хубаво!!! Очарована е гледали сватба на техни познати и от там много си харесали този ресторант -Черен Петър, заради терасата и изгледа към Пловдив. Аз търсих сайт на този ресторант, но нищо не открих  sad може и да имат, но аз да не го виждам.Само 2-3 снимки на терасата намерих но са доста мънички. Струва ми се че е в по-битов стил и наистина изглежда доста красиво smile

Наистина е много красив! Но няма хотелска част. Иначе терасата е на две нива и на едното ниво е сапарета с пейки,а другото е с столове и маси от ковано желязо. На мен ми е любимото заведение лятото.  yahoo Долу има и закрит ресторант,но не става за сватби,защото първо е малък и второ е разделен на две. Скоро правиха ремонт и на първия етаж където преди много години беше дискоте,а след това беше затворен за дълго време. Сега не знам какво са го направили.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #426 -: февруари 21, 2012, 11:37:41 »

Благодаря Ви много за информацията  good Лошото е, че много ресторанти нямат сайтове в Пловдив, голям минус е това.   smile
Аз много съм се навила на Дианата в с. Труд пък ще видим. Четох, че предлагат фотограф, DJ и видео, но предполага, че са само за ресторанта им. Ще се свържа с тях и ще ги помоля да ми дадат техните координати.
Много се бях навила на софийски фотографи и видео, но ме спират следните неща
- не познават така добре Пловдив
- Не познават ресторанта, ще трябва да ходят да го проверяват са осветление и други.
Та искам да видя и какво ще кажат и месните и как ще се разберем.
 smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: февруари 21, 2012, 12:06:12 »

Благодаря Ви много за информацията  good Лошото е, че много ресторанти нямат сайтове в Пловдив, голям минус е това.   smile
Аз много съм се навила на Дианата в с. Труд пък ще видим. Четох, че предлагат фотограф, DJ и видео, но предполага, че са само за ресторанта им. Ще се свържа с тях и ще ги помоля да ми дадат техните координати.
Много се бях навила на софийски фотографи и видео, но ме спират следните неща
- не познават така добре Пловдив
- Не познават ресторанта, ще трябва да ходят да го проверяват са осветление и други.
Та искам да видя и какво ще кажат и месните и как ще се разберем.
 smile

Tsutsi За видео,фото и дж не залагай на ресторанта. Най-добре си набележи тези,които харесваш и се срещни с тях. Личния контакт е най-важен според мен!  good
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #428 -: февруари 21, 2012, 13:00:31 »

Определено и на мен хич не ми се иска да ги наемам техните, така че най-вероятно няма да стане.  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #429 -: февруари 21, 2012, 13:32:37 »

Tsutsi , вчера в друга тема видях идеите за украса на ресторанта /днес не ги намирам sad/ и ти стискам палци и искрено желая да ти харесат ресторантите. Дано не те разочароваме......Макар да съм локален патриот Wink, бъди готова лееееко да си промениш представите за сватбата. За хубава църква с добър свещеник /един със сини очи/ има много положителни коментари за св. Константин и Елена, пак в Стария град. Погледнах календарите на предпочитаните и най- коментирани фотографи и видеооператори, за съжаление вече са ангажирани за вашата дата.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: февруари 21, 2012, 13:56:27 »

Tsutsi по-добре избери фотограф от София, те са много по-добри, на много пловдивски сватби е имало фотографи от София, Бони Бонев и Любенов за  мен са номер едно, въобще не се притеснявай че не са от Пловдив. Това е едно от нещата, за които аз съжалявам.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #431 -: февруари 21, 2012, 14:14:23 »

Благодаря Ви много за информацията  good Лошото е, че много ресторанти нямат сайтове в Пловдив, голям минус е това.   smile
Аз много съм се навила на Дианата в с. Труд пък ще видим. Четох, че предлагат фотограф, DJ и видео, но предполага, че са само за ресторанта им. Ще се свържа с тях и ще ги помоля да ми дадат техните координати.
Много се бях навила на софийски фотографи и видео, но ме спират следните неща
- не познават така добре Пловдив
- Не познават ресторанта, ще трябва да ходят да го проверяват са осветление и други.
Та искам да видя и какво ще кажат и месните и как ще се разберем.
 smile


По принцип за един професионалист било то фото, видео или Дж нама проблем да работи в напълно непозната обстановка стига да си ползва негова апаратура и техника. Всеки добър професионалист е на ясно каква техника да носи и какво би му трябвало в подобна ситуация, така че и без предварителен оглед нещата да се получат по най-добрия начин. Това че някой от професионалистите не е бил предварително на мястото на събитието не значи че няма да го намери, да се ориентира, и да свърши своята работа така както сте се уговорили.
« Последна редакция: февруари 21, 2012, 16:51:37 от DjNick Mc » Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #432 -: февруари 21, 2012, 14:53:48 »

Svekurva не му ли знаете името на този свещеник ? Малко щуро ще се получи да вляза в църквата и да питам - Извинете, свещеникът със сините очи дали е тук?  pardon Да не вземат да си помислят нещо хората  tease

roumyana  - говори ми ти. На мен също ми се иска да наема от София хора, ама годеника ми ( който е пловдивчанин) имам чувството, че се обижда кръвно нали знаеш.  pardon pleasantry
Та ще ходим на срещи и с софиянци и с пловдивчани с него да се убеди и той кой какъв е сам, а не един вид - взимам си софиянци, че пловдивчани не ставате за нищо ...деликатна работа е тази.  pleasantry
Да не казвам , че имаше оферта от една агенция в София с помощник - брошурата , където за 999 лв можеш да получиш DJ, фотограф, видео оператор, ансамбъл , даже и уроци по безплатни танци. Чак подозрително евтино ми идва  shok

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #433 -: февруари 21, 2012, 16:29:12 »

О, даже ще се обадя да попитам дали ще ви венчее на тази дата! В колко часа ви е гражданския брак, за да мога да си задам всичките въпроси?
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #434 -: февруари 21, 2012, 16:40:51 »

Гражданското е в 16.30 ч , тракийски ритуал продължителност 40 мин, обреден дом Пълдин
Дата - 16.06.2012

Благодаря за фотографите, някак си не са мои стил. Нещо може да съм се повредила в рекламата, ама ми е писнало от фотошоп и снимки " като от списание".
Искам хубави снимки, където се виждат естествените емоции. Не, че искам да засегна някой, може и младоженците така да се виждат, но просто не е това, което търся.
Искам снимките ми да са максимално естествени без много да има ретуш и акценти към детайли.
Понеже  *db*досадната pleasantry ми шаферка има познати от Пловдив , които се занимават с фотография , студентчета са я в Академията, я завършили Кокали и Парцали в Пловдив, обеща да намери това, което търся. Но то не значи, че въпросните фотографи не са добри, просто не са ми достатъчно " свежи".
То при мен просто е чисто професионално знам ли.
Но озарените лица от щастие на булките май нищо не може да накриви  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines