Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 07:19:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 12 -та част  (Прочетена 175919 пъти)
 
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: февруари 19, 2012, 10:08:37 »

Tsutsi    разгледай този линк,има доста механи ,има и снимкаов материал   smile smile smile http://plovdiv.zavedenia.com/mehana_8/
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: февруари 19, 2012, 10:09:19 »

Tsutsi ресторант градина Марково не е в много битов стил,но пък ресторанта е хубав с хубава градина,персонала е много мил,а храната отлична  smile На сестра ми сватбата беше там миналата година и всичко беше перфектно! smile smile smile Условията са много добри smile good
Той изобщо не е в битов стил.
Аз имам забележки към обслужването и към управителката, обаче.
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: февруари 19, 2012, 10:24:05 »

Незнам защо си с такова впечетление,била съм там на 3 сватби и трите пъти всичко е  било отлично,ходили сме там на обяд и на вечери,обслужването и храната отново са били перфектни!
Управителката се стремеше да угоди на всичките прищевки на сестра ми  smile,момчето,което може би е ОТЗ също беше много любезен!
Всички гости на сватбата на сестра ми,както и те самите бяха очаровани!
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: февруари 19, 2012, 11:07:10 »

Останала съм с такова впечатление, защото и моята сватба беше там и лошите ми впечатления са от 1 ръка pardon.
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: февруари 19, 2012, 11:21:18 »

Не знам защо така се е получило при вас  sad sad
Би ли споделила какви точно забележки имаш,може пък да си в помощ и на други булки   blush blush blush blush
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #410 -: февруари 19, 2012, 11:22:09 »

Друго, което искам да питам момичета ( надявам се да е за тук) - търся аранжор или флористка, която да декорира ресторанта само, цветята и материалите ще бъдат закупени от нас Разгледах на снимки всички ресторантир за сега фаворити са ми
- р-т Мегдана
- Диана, с Труд
- родопска къща Асеновград
- Чардакът
- Чановете
Тъй като сватбата ще е в битов ресторант ми се иска и украсата да е битова, а не типично сватбарска
Измислила съм концепцията и от къде ще бъдат закупени материалите ( те няма да са много) , но си търся човек или агенция, която да ми поногне с аранжировката преди сватбата в ресторанта и разбира се с идеи
С годеника ми живеем в София ( той е пловдивчанин) и другата събота ще обиколим тези ресторанти и ще капарираме и тях, както и църквата . За това ще помоля ако знаете добър аранжор да ми дадете инфо ( може и на лични, да не кажат, че е реклама) , за да се срещна с него/нея след избора на ресторант. Благодаря ви много отново  give_rose give_rose give_rose
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: февруари 19, 2012, 11:35:49 »

Tsutsi, smile аз мисля, че от всичките коментирани ресторанти в по-битов стил за мен лично най-правилния избор за красива битова сватба при толкова гости е - хотел-механа ДИАНА, в Труд smile Уникална градина, а кухнята им е 6+. Посетете го на живо и сами ще се убедите, особено през лятото.. smile
« Последна редакция: февруари 19, 2012, 11:55:00 от veninceto » Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #412 -: февруари 19, 2012, 11:55:28 »

Да , на снимките изглежда супер, но проблема е, че от София ще имам гости около 40 човека. Те ще трябва да бъдат настанени в хотелр тези на които ще платим хотела са роднините , а другите си го поемат сами, това с хотела ме притеснява там. За човек, който не е от Пловдив ще е по-трудно да се ориентира за хотел. Първоначално идеята беше за Малкият Бунарджик, защото до него е х-л Експо, който се държи от наши приятели и ще ни предложи добри цени и на тези, на които плащаме, а и на другите, които сами си го поемат. Но в Бунарджика не ми харесаха две неща - залата за сватби, според мен ако събере 90 гости ще е такава навалица, че не виждам къде ще си танцува. Второ залата е на две нива, което също не ми хареса, нито разположението на булчинската маса, като поне го планираха да бъде. За това се отказах от него. Така, че ако се спрем на битов ресторант в Пловдив гостите ще спят в Експото, ако избера Дианата ще ги мисля, как да ги закарам до там с бусчета или нещо подобно. Не ми се мисли такава логистика за толкова човека, какво мазало ще стане, ако се понапият. Това ме притеснява , в най-лошият случай лято е ще поспят по ливадите докато изтрезнеят  tease tease tease ( шегувам се разбира се )
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: февруари 19, 2012, 12:48:58 »

Ами най-добре попитай в хотела на механа Диана, колко е капацитета на нощуващи smile Чардака и Мегдана също са подходящи за битова сватба, но градината на механа Диана, за мен е най-красивата smile Относно флориста съм чувала много за Нина Йотовска - бутик Лизиантус, а сватбените агенции в Пловдив са доста. Една моя приятелка си е харесала сватбена агенция АВРОРА. Успех в подготовката smile
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: февруари 19, 2012, 13:41:57 »

Tsutsi, smile аз мисля, че от всичките коментирани ресторанти в по-битов стил за мен лично най-правилния избор за красива битова сватба при толкова гости е - хотел-механа ДИАНА, в Труд smile Уникална градина, а кухнята им е 6+. Посетете го на живо и сами ще се убедите, особено през лятото.. smile
Пък и собственикът е кмет на селото. За кмет не го бива NO, но за управител, се надявам да ви съдейства за всичко.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #415 -: февруари 19, 2012, 16:05:10 »

хахаха значи има шанс за музика до късно  pardon
Днес направихме окончателният списък на гостите - до сега 80 човека, 10 от тях имат опасност да не дойдат ( с малки деца, които може да се окаже, че няма кой да гледа и т.н.) Така, че се стремим към ресторант с капацитет до 100 човека, да ми е спокойно, ако изведнъж цифрата нарасне  blum
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: февруари 19, 2012, 17:22:21 »

Tsutsi кога ще бъде вашата сватба  smile
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #417 -: февруари 19, 2012, 19:34:05 »

16. 06. 2012  danceg
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: февруари 19, 2012, 21:26:23 »

супер smile топличко ,но не и жега  Bravo Bravo Bravo smile smile smile
Активен
did4eto_85
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #419 -: февруари 19, 2012, 22:35:01 »

здравейте, провери църкавата в която ще се венчаете дали ще ви разлешат за тази дата, защото и ние първо бяхме избрали 16.06 но се оказа че са някакви пости и се наложи да сменяме датата...
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines