Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 03:29:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 12 -та част  (Прочетена 175603 пъти)
 
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: февруари 18, 2012, 14:44:23 »

Здравей Tsutsi ,добре дошла в отбора на пловдивските булки  smile smile smile
Чувала съм за една механа в село Труд http://mehanata.info/gallery.html Дияна,не сме били там,не знам как е обслужването,храната,но може да видите дали би ви харесало! give_rose give_rose give_rose
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #391 -: февруари 18, 2012, 14:53:34 »

Благодаря ти това изглежда страхотно  Bravo Щом има и църква наблизо  Bravo Само се притеснявам, че хотелчето е малко  huhhuh.gif Ще имаме около 80 гости
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: февруари 18, 2012, 15:04:49 »

Радвам се,че ти хареса и на мен ми харесва (по снимките,които са качени),може да отидите на място и да говорите дали имат някаква алтернатива за повече гости.
Въпреки че с.Труд е на 10 мин. път,може и самия ресторант да имат някои таксита с които да работят и гостите от Пловдив да си се приберат!(Все пак всеки ресторант си има политика,споделям това,защото в ресторант-градина Марково си имат таксита с които работят и не доплащаш за услуга извънградко ) smile smile smile
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: февруари 18, 2012, 17:54:14 »

Благодаря ти това изглежда страхотно  Bravo Щом има и църква наблизо  Bravo Само се притеснявам, че хотелчето е малко  huhhuh.gif Ще имаме около 80 гости
Само тр да направиш уговорка да ви венчае младият поп, защото от стария няма да останеш мн очарована.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #394 -: февруари 18, 2012, 21:28:48 »

Благодаря ви момичета , гледах също и за ресторант - градина Марково, много ми хареса и там. Да , помислих и за там.  Bravo
Ти познаваш ли ги тези попове там? Какво му е на старият свещеник, надявам се да не е пил - препил като на едно кръщене, на което бях скоро  girl_impossible
Момичета ако знаете други такива местенца около Пловдив казвайте  pleasantry
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: февруари 18, 2012, 21:35:41 »

Tsutsi ресторант градина Марково не е в много битов стил,но пък ресторанта е хубав с хубава градина,персонала е много мил,а храната отлична  smile На сестра ми сватбата беше там миналата година и всичко беше перфектно! smile smile smile Условията са много добри smile good
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: февруари 18, 2012, 21:42:57 »

Tsutsi , разгледай и комплекс Рачич в с.Войводиново http://racicbg.com/index.php?func=weddings
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #397 -: февруари 18, 2012, 22:03:25 »

Благодаря ви много момичета, може би, за да можете да ми помогнете за мечтаната сватба трябва да обясня по подробно.
Занимавам се с народни танци от дете, учила съм фолклористика и страшно ужасно искам такава сватба, която да е еклектика от битов и съвременен дух
Гражданският ще бъде в Старият град с тракийски ритуал, останах очарована от Гражданското и от милото отношение на хората там. Най-красивата ритуална зала, която поне аз съм виждала ( от София съм ) Искам и ресторанта да е в този дух, битов, извън града, с хубава градина, за да може сватбата да е навън. Проблема с ресторантите в Пловдив беше, че те ми отказаха да ми направят сватбата в градината поради забраната с музиката. Е искам място, където да свири гайда и тъпан, колкото им се ще на хората.  yahoo yahoo yahoo Хората ще са около 80 човека, повечето от Пловдив. Неудобство е пияни да ги извозваме обратно до Пловдив, за това предпочитам хотелска част с възможност, да спят там ако много се напият  Bravo Bravo Bravo Искам сватбата да е щуро, народно веселие. В ансамбъла, където танцувам смятам да уговоря петима от професионалният състав да дойдат, хем като гости, щем да им изтанцуваме един хубави хора. Кумата и тя е така, младоженеца и кума още не ги бива в хората, но ги учим  yahoo  Това е , което ще правим. Украсата на ресторанта ще е в битв стил, менчета, орехи, жито и както си му е реда. Така, че търся и анегция само да аранжира нещата, ние в главната шаферка всичко сме измислили, даже това, че по масите ще има живи саксии, но хубаво украсени. Надявам се, че ви надух почтено главата ,че вече съл едни свиреп булкозавър  pleasantry Лошото е, че ако ресторанта не изпълни нужните изисквания живи ще ги изям, можете да ми вярвате.  diablo
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #398 -: февруари 18, 2012, 22:18:54 »

 Простете за любопитството, но кой е танцовия ансамбъл в който танцувате ? Съществува възможност и да се познаваме ....
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: февруари 18, 2012, 23:13:28 »

Механата в село Труд е по-вашите изисквания,но с музиката до късно, ще имате проблеми. Там музиката е най-много до 23,30ч. Проверете - Хотел ресторант Родопска къща това е до Асеновград. http://bghotelite.com/rodopska-kushta.4185_bg Няма на кой да пречи музиката,защото около него няма нищо.  good
« Последна редакция: февруари 18, 2012, 23:19:45 от Nina Style » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #400 -: февруари 19, 2012, 08:30:43 »

Не ви ли харесва "На мегдана" за фолклорна сватба в Пловдив?
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: февруари 19, 2012, 08:45:19 »

Tsutsi http://www.megdana-bg.com/ e добра идея  Bravo Bravo Bravo на Свекърва  smile smile smile
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #402 -: февруари 19, 2012, 08:57:45 »

супер сте ще ги проверим всичките Bravo Bravo Bravo
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #403 -: февруари 19, 2012, 09:22:16 »

Момичета, какво ще кажете за р-т Чардака ? Разглеждах сайта, заинтригувва ме  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #404 -: февруари 19, 2012, 09:38:49 »

И сега се сещам за "Чановете", има хубава градина, отдалечено е от града.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines