Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 05:36:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 12 -та част  (Прочетена 175827 пъти)
 
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #375 -: февруари 12, 2012, 14:40:43 »

Здравейте, момичета!
Търсих ... четох ... и така и не намерих нито едно мнение "на очевидец" (булка, младоженец, гост) за ресторант "Екзотик" (Марково). ...Ако някой е бил на сватба или банкет там, или някой от DJ-ите или сватбените организатори, пишещи тук, са си имали работа с това място, нека сподели.

Благодаря предварително!  smile
За х-л Екзотик миналата година 2011 имаше много мнения, както положителни (които преобладаваха), така и отрицателни.Аз лично като DJ имам добри спомени за храната и обслужването (с малки забележки за залата).Мисля че имаше и тема за Екзотик.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: февруари 12, 2012, 14:47:58 »

JANET_1 ,явно са имали лош късмет. Но според мен ресторант от този ранг не може да си позволи подобни гафове особено на сватба с 200 души. Защото впечатлението остава за дълго време...
Дано при вас всичко да е наред  Wink
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: февруари 12, 2012, 17:21:12 »

Благодаря Мариелка
Активен
yanito1212
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #378 -: февруари 13, 2012, 09:05:38 »

Мили младоженци! Искам да споделя малко горчив опит от миналия ден 11.02.2012! Комплекс ДЖИЯ БИЙЧ ПЛОВДИВ -  НЕ ХОДЕТЕ ТАМ! Потресена съм! Ужасен студ! Как може да работи изобщо! Ресторанта е пълна дупка! Развалиха сватбата на едни много щастливи, млади хора! Направо бих ги дала под съд! Цяла вечер беше уникално студено. И днес вече съм болна! Дори персонала беше навлякан с всевъзможни жилетки и якета! Всички гости също стояхме с якетата и палтата! Не направихме скандал само заради младоженците, но се надявам никой да не ходи там! Искам да кажа нещичко и за управителката или за собстеничката нямам представа каква точно беше онази русокоса "тигровата лейди", но мен би ме било срам да се показвам при положение, че в ресторанта е ледник! Това е един ден в живота на тези хора, а те го развалиха, за да спестят някоя жълта стотинка от тока! НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!  diablo  diablo  diablo
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: февруари 13, 2012, 14:01:50 »

А в коя зала беше сватбата понеже една приятелка ми сподели, че имали нов ресторант в Джия Бийч и друга зала? Явно въпреки недоволните клиенти все пак се пукат от сватби и са направили още една зала. Не ми се коментира този ресторант, но наистина когато и да отидем на разходка през уикендите на Гребната и миним оттам все имат сватби.. Странно, кое ги привлича толкова много хората да си правят сватбите там? Вярно - поне мястото е красиво ... и толкова smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: февруари 13, 2012, 14:20:53 »

Ами ние отидохме притиснати от невъзможността да си намерим ресторант, понеже за нашата дата всичко беше заето. Слава богу че и там беше заето!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: февруари 13, 2012, 14:49:05 »

А в коя зала беше сватбата понеже една приятелка ми сподели, че имали нов ресторант в Джия Бийч и друга зала? Явно въпреки недоволните клиенти все пак се пукат от сватби и са направили още една зала. Не ми се коментира този ресторант, но наистина когато и да отидем на разходка през уикендите на Гребната и миним оттам все имат сватби.. Странно, кое ги привлича толкова много хората да си правят сватбите там? Вярно - поне мястото е красиво ... и толкова smile

Привлича ги ниския куверт и липсата на такси.  good  Градината също. Но много хора не разбират,че изнесения ритуал е 20мин в красива градина и 7 часа късане на нерви вътре в ресторанта.  sad Факта,че си отиваш със собствените си пари и нямаш право на нищо и се съобразяваш с желанията на Жечка е повече от недопустимо.  good
« Последна редакция: февруари 13, 2012, 14:50:59 от Nina Style » Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: февруари 13, 2012, 16:06:05 »

Така е наистина..Дано поне при новия ресторант политиката им на работа да се измени тотално иначе все някога ще спре кладенчето при толкова недоволни клиенти.. smile
Активен
magi1
Любопитен
*
Публикации: 29



« Отговор #383 -: февруари 14, 2012, 17:11:51 »

punk_girl123, ти ли се интересуваше за наемане на украсени стойки с изкуствени цветя в Пловдив? Тези дни ровя по сайтове и ми попаднаха разни...
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: февруари 15, 2012, 09:10:57 »

Аз да! Обаче ходихме в ресторанта и се оказа че те си имат, така че най-вероятно ще се спрем на готовите. Но все пак сподели като цени и условия - още нищо не е решено на 100%
Активен
magi1
Любопитен
*
Публикации: 29



« Отговор #385 -: февруари 15, 2012, 09:58:00 »

Само в едната агенция имаше цени -  15 лв. за украсена стойка , в другата само пишеше, че дават стойки с изкуствени цветя. Ще  ти пусна линковете като лично съобщение ( гледам, че така се процедира за да не се приема като реклама ) smile
Активен
magi1
Любопитен
*
Публикации: 29



« Отговор #386 -: февруари 15, 2012, 10:21:58 »

Първо,по някаква  причина не искаше да се изпраща, но сега мисля, че се изпрати  smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: февруари 15, 2012, 10:29:01 »

получих го мерси много
Активен
savage
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #388 -: февруари 16, 2012, 13:08:14 »

Здраевйте и от мен. Нова съм във форума.
Предстой ми сватба през м.Май, запазили сме си Ресторант Русалка. Наякой от вас бил ли е там на сватба, какви са ви впечатленията?
« Последна редакция: февруари 16, 2012, 14:17:35 от savage » Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #389 -: февруари 18, 2012, 14:38:26 »

Привет - мривет  give_rose Да питам за интересен битов ресторант с хубава градина до Пловдив, с хотелска част и опция за извозване до Пловдив на пияни гости? Гледахме ресторанти в Пловдив, но нищо не беше като за нас.
 blush
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines