Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 03:26:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 12 -та част  (Прочетена 175579 пъти)
 
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: януари 16, 2012, 17:12:14 »

doragenova, подкрепям мнението на Нина за р-т градина Марково, добавям и сайт на р-т Рачич, защото там също са много изгодни условията, както казах това е единствения ресторант, в който няма такса за вкарани отвън алкохол, ядки и мезета, а куверта е от 23 лв. до 30 лв. Ето линк, от който може да се види прекрасната им градина, украсена за сватби, като изнесения ритуал изглежда чудесно, защото има много зеленина:
http://www.racicbg.com/index.php?func=weddings
Освен това потърси в google и р-т Лайпциг, в техния сайт също има снимки на украсения за сватби ресторант. Кувертите започват от 25 лв. до 33 лв. Има такса по 1 лв. на човек, ако вкарвате отвън алкохол и мезета и по 0,50 лв. за сервиз, което означава, че минималният куверт ви се получава 26, 50 лв., което си е доста добра цена. Тъй като моята сватба беше там, мога да кажа, че обслужването е на ниво, перфектно се справиха, нямаше надписвания на сметки и т.н., а алкохолът, който остана ни го върнаха всичкия. Имах определени изисквания за подредба на маси и нагъване на салфетки, както и да има само по една бутилка от вид алкохол на масата- всичко това бе спазено smile Може да се направи изнесен ритуал в тяхната градина, ние така процедирахме, след което имахме welkome drink и се получи страхотно!
Снимки можеш да разгледаш в сватбения ми албум! Успех ти пожелавам, сигурна съм, че ще намериш твоя ресторант smile
Благодаря Ви за помоща. Вече звънях в Лайпциг, но и там е заето  Плачещо момиче. Звънях в Ресторант-градина Марково, но не ми дигнаха. По късно ще пробвам пак.
lawyer разгледах сайта на Рачич. Наистина е хубаво, но не ми се иска да пътуваме извън Пловдив.
Довечера с кумовете ще търсим други ресторанти, дано да има......
А аз си мислех, че ще има свободни места. Миналата година кумовете ни правиха сватба на 27.08 и два месеца преди сватбата в рамките на 1 седмица откриха и капарираха всичко за сватбата. Направо не ми го побира акъла от къде ще намеря ресторант и всичко заради бройката на гостите.................

lawyer в Лайпциг минималния куверт е 30 лв. ние отидохме  ноември месец и ни казаха че минималният куверт е 30 лв.а таксите за алкохол и мезета е по 1,50 на човек smile


Не знам дали все още е така, но ако сега отворите сайта ще видите менюта от по 20лв и някакви стотинки.  В общи линии в момента цените на кувертите в Лайпциг варират от 20лв до 35лв. В сайта има примерни менюта и цените им.

Ето тук пише какво предлагат и какво струва http://leipzig.bg/?act=show_page&category_id=22. А таксата мисля, че беше 1лв на човек и има 0.50ст чупливост.

А тук са менютата http://leipzig.bg/?act=show_page&category_id=43
« Последна редакция: януари 16, 2012, 17:18:53 от doragenova » Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: януари 16, 2012, 17:20:31 »

И аз гледах менютата и минимума определено не е 30 лв. Може и да не са си актуализирали сайта, но все пак трябва да се пита на място. Ето линк с техните цени, може да помогне на някой:
http://leipzig.bg/site_files/UserFiles/file/DU%2007_00-16%20primerni_menuta_%20za%20VECHERNI%20svatbi.doc
doragenova, не се отчавай, искам да ти кажа, че Рачич е много малко след Пловдив, до с.Войводиново и понеже ние ходихме с кумовете, за да го капарират, трябва да ти кажа, че е по-близко до центъра, отколкото кв.Тракия. С такси няма да излезе повече от 4-5 лв.
Иначе за други евтини ресторанти се сещам за Джия Бийч, там също имат невероятна градина за изнесен ритуал, но пък управителката е ужасна и ще ти скапе сватбата. Има много изписано за този ресторант, но все пак го погледни, защото може пък теб да те устройва. Доколкото знам те си имат няколко вида техни украси и не се позволява да се вкарва отвън украса, освен това работят само с техния ди джей. Това е от миналата година, сега може и нещо да се е променило, питай за всеки случай. Имат и сайт:
http://djiabeach.hit.bg/hotel.html
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: януари 16, 2012, 17:25:07 »

И аз гледах менютата и минимума определено не е 30 лв. Може и да не са си актуализирали сайта, но все пак трябва да се пита на място. Ето линк с техните цени, може да помогне на някой:
http://leipzig.bg/site_files/UserFiles/file/DU%2007_00-16%20primerni_menuta_%20za%20VECHERNI%20svatbi.doc
doragenova, не се отчавай, искам да ти кажа, че Рачич е много малко след Пловдив, до с.Войводиново и понеже ние ходихме с кумовете, за да го капарират, трябва да ти кажа, че е по-близко до центъра, отколкото кв.Тракия. С такси няма да излезе повече от 4-5 лв.
Иначе за други евтини ресторанти се сещам за Джия Бийч, там също имат невероятна градина за изнесен ритуал, но пък управителката е ужасна и ще ти скапе сватбата. Има много изписано за този ресторант, но все пак го погледни, защото може пък теб да те устройва. Доколкото знам те си имат няколко вида техни украси и не се позволява да се вкарва отвън украса, освен това работят само с техния ди джей. Това е от миналата година, сега може и нещо да се е променило, питай за всеки случай. Имат и сайт:
http://djiabeach.hit.bg/hotel.html
lawyer Джия биич категорично го отказвам  funnytooth. Ходила съм на няколко сватби там и не ми харесва обстановката в самия ресторант, а за управителката си права. Ние няма да си правим изнесен ритуал, но определено предпочитаме ресторант с градина. В краен случай ще питам в Джия бийч.... vivasvat
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: януари 16, 2012, 17:32:50 »

Да управителката е пословична lol ами щом си ходила, значи знаеш за какво става дума, но ако не ти харесва вътре (на мен също не ми допада, защото масата на младоженците винаги е до входната врата), можеш да направиш отвън чудесна сватба в градината smile Естествено, ако не си намерила друг ресторант и това е крайния вариант. Стискам ти палци!
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: януари 16, 2012, 17:37:12 »

Опитах се да открия информация за ресторанта на Санкт Петербург, но сайта им нищо няма. Дали имате идея къде мога да разбера нещо повече, освен да препрочета всички теми до сега  pardon
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: януари 16, 2012, 17:38:15 »

Пробвай на този телефон за ресторант градина Марково. Това е на управителката Надя се казва. 0896664397  good Санкт Петербург минимален куверт 35-40лв. Торта не може да се внесе. Такса за внасяне на алкохол 1лв на човек.
« Последна редакция: януари 16, 2012, 17:40:47 от Nina Style » Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: януари 16, 2012, 17:40:33 »

doragenova, нашата сватба ще е там. Ако искаш, мога да ти напиша подробно какви са условията им. Пиши ми на лични, ако не успееш да откриеш инфото, което те интересува, за да не преповтаряме нещата в темата.
Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: януари 16, 2012, 18:44:30 »

 Момичета,  smile Чета, че коментирате ресторантите и ние се сблъскахме с това преди да изберем нашия ресторант.  smile От всички за които пишете най-много ми харесва на мен Санкт Петербург! До него така и не стигнахме заради по-скъпите куверти и нощувките за гостите. Обикаляхме доста ресторанти и отзиви събирахме преди да си изберем Замъка Орфей.  smile Условията които предлагаха от там бяха най-добрите от всички други ресторанти в интерес на истината. А и нещо важно, че имаше къде да настаним гостите от другите градове да пренощуват в хотела на Замъка Орфей веднага след сватбата. Направиха ни отстъпки за нощувките! Кувертите в Замъка до колкото си спомням бяха от 15-16 до 20-22 най-скъпия куверт нашия беше 21 лв. Няма такси за внасяне всичко може да си внесете каквото поискате без мезетата.  smile Предлагат да си изберете по избор различен цвят на украси,която естествено се заплаща допълнително за младоженската маса и столовете с панделки. Предложиха ни от тях пълна луксозна украса на целия ресторант за 650 лв., но ние ползвахме само на нашата маса и около нея.  smile Не е задължително да се украсява ресторанта понеже и така си е достатъчно хубав и украсен (според мен). След 12 ч. се заплаща по 100 лв на час ние стояхме до 3 някъде но платихме само за 2 часа допълнително.  smile Храната беше вкусна и топла, персонала изключително любезни наред със собственичката. Bravo Останахме наистина много доволни от всичко гостите ни също и смятам, че Замъка Орфей по нищо не се различава от останалите ресторанти, дори в някои отношения е по-добър,но вече зависи от човека и неговия вкус. На нас най-много той ни хареса. Има си голям басейн готино е много е готино smile И изобщо не е скъпо там в сравнение с останалите хотели и ресторанти!  smile
« Последна редакция: януари 16, 2012, 19:29:31 от MilenaOga » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: януари 16, 2012, 19:09:30 »

MilenaOga Преди седмица в медиите се каза,че Замъка Орфей го е взела Си Банк. Имаш ли инфо дали записват за напред мероприятия? А сега се сетих и за друг комплекс- Аква ленд в ЖК Тракия. Ресторанта е много хубав,но не знам колко са им кувертите и какъв е капацитета на места.
« Последна редакция: януари 16, 2012, 19:14:24 от Nina Style » Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: януари 16, 2012, 19:19:56 »

 sad
Оо, такова нещо за първи път чувам! smile Най-добре се обадете и ги питайте smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: януари 16, 2012, 19:44:01 »

В събота със сестра ми бяхме в Замъка "Орфей". Собственичката си е същата, не знам да има нещо със Си Банк. Ние ховорихме с управителката, която е доста груба жена, но се чухме със собственичката и следващите почивни дни ще ходим пак, за да говорим лично с нея.
Единствената информация, която имаме за там е 200лв украса и меню,включващо задължително 100гр бг алкохол,2 безалкохолни,салата и основно. Само това успя да ни каже "управителката".
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: януари 16, 2012, 20:31:22 »

В събота със сестра ми бяхме в Замъка "Орфей". Собственичката си е същата, не знам да има нещо със Си Банк. Ние ховорихме с управителката, която е доста груба жена, но се чухме със собственичката и следващите почивни дни ще ходим пак, за да говорим лично с нея.
Единствената информация, която имаме за там е 200лв украса и меню,включващо задължително 100гр бг алкохол,2 безалкохолни,салата и основно. Само това успя да ни каже "управителката".
Значи и на медиите не бива да се вярва. Това е добре,че работи,защото и аз го харесвам и лятото ходим на разходка до там.  yahoo
Активен
did4eto_85
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #282 -: януари 16, 2012, 20:36:06 »

здравейте, да се похваля и аз, че имам малко напредък с организацията..вече избрахме покани и подаръчета, в процес на изработка са вече..нашата сватба също ще е зелена,светло резеда...много ми харесва този цвят..а ресторанта ще е Атлантик - за тези които търсят и не са открили още, с градина е, мен лично много ми хареса обстановката..за фото избрахме Чепишев, за видео-Зани, диджей Дими - това е, ако имате въпроси пишете  Good luck
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: януари 16, 2012, 20:51:48 »

здравейте, да се похваля и аз, че имам малко напредък с организацията..вече избрахме покани и подаръчета, в процес на изработка са вече..нашата сватба също ще е зелена,светло резеда...много ми харесва този цвят..а ресторанта ще е Атлантик - за тези които търсят и не са открили още, с градина е, мен лично много ми хареса обстановката..за фото избрахме Чепишев, за видео-Зани, диджей Дими - това е, ако имате въпроси пишете  Good luck
Аз нали съм си любопитна и да попитам де.  smile Ресторанта има много красива градина и е много приятно. Но ако вземе да завали как се процедира? Преди нямаха зала в която да се приберат гостите,но сега гледам,че имат ново крило и предполагам,че там е предвидена такава зала?   smile Дори да е лятото пак няма никаква гаранция,че времето ще е хубаво.
Активен
did4eto_85
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #284 -: януари 17, 2012, 11:27:55 »

ами имат голям навес - там ще са по -възрастните гости, а ако завали - младите ще му мислим  smile надявам се да е хубаво времето и да не го мислим това..все пак не може да предвидиш времето напред...имат вътрешна зала но събира около 50 човека, иначе сега правят разширение което не знам кога ще е готово.. стискайте палци за слънчицее  Sunshine
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines