Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 05:30:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 12 -та част  (Прочетена 175755 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: януари 15, 2012, 16:19:29 »

В Империал новия ресторант,който ще отворят до май месец може и да  изглежда по-добре. За стария и аз съм на мнение,че не е особено приветлив. Разбрах,че старата управителка  Радина се е върнала на работа,но това май е най-хубавото нещо там.  good
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #241 -: януари 15, 2012, 16:31:03 »

И ние гледахме Империал, но се отказахме.
Залата е за 200 човека, а ние бяхме 100, Г-образна е с недобра видимост поради формата на самата зала и широките колони...

Да, това е недостатък на залата за тържества с над 120 гости, но до 120 човека може да се подреди и аранжира доста прилично.Добре е мястото за DJ или малък оркестър да бъде до прозорците в ъгъла, за да има видимост към цялата зала.Озвучавал съм много тържества и в 2-те зали на хотела, като имах един случай аз да свиря в малката зала,а в зала "Кристал" свириха оркестър "Канарите" на 250 човека...как се събраха не знам.Хотела има хубава градина за изнесен ритуал...дано да са пуснали токозахранването до арката,че миналата година нямаше ток до там smile
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: януари 15, 2012, 17:33:47 »

И ние гледахме Империал, но се отказахме.
Залата е за 200 човека, а ние бяхме 100, Г-образна е с недобра видимост поради формата на самата зала и широките колони. Била съм на сватба преди 5 години и основното беше студено, поне 1 брокол и 1 картофена спирала, които опитах преди сервитьори да ми отнесат недокоснатото ядене.
Кувертът мин година беше 37 лв, а мн дебели връзки го свалиха на 35, но мой колега се жени там (на същата дата като нашата) и каза, че и на него са му свалили 2 лв без връзки.
Дано съм помогнала.
Определено помогна. give_rose
Активен
leona
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #243 -: януари 15, 2012, 19:08:48 »

Момичета,някоя да има сведения ,които са по-скорошни за ресторант "Екзотик" Цени и т.н.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: януари 15, 2012, 19:23:12 »

Момичета,някоя да има сведения ,които са по-скорошни за ресторант "Екзотик" Цени и т.н.
Минимален куверт 32-33лв. Такса 10% от общата стойност на цялата сметка. Може да се внесе алкохол,торта и ядки.  good Страхотна градина,страхотна кухня.  good Доста дати заети за напред в месеците.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: януари 15, 2012, 19:26:43 »

Като гледам цените на кувертите и направо се чудя ние как се уредихме на 25 лв!!
Активен
veronik85
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #246 -: януари 15, 2012, 19:37:09 »

Здравейте момичета.Ако може да споделите за комплекс Екзотик и за сватбена агенция Арабела.И мнение за фотографите Иван Банчев и Борислав Чепишев,по скоро има ли фотографи които не ползват толкова ефекти защото това което видях не ме не впечатли.Ако може мнение от първа ръка и за г-н Димитров видео оператор,но не искам самореклама като Балевски в другата тема която и писах.Благодаря предварително.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: януари 15, 2012, 19:53:59 »

punk_girl123 , как се договорихте за тази цена  blush pardon . Ноември месец една бъдеща булка ми писа, че са им казали минимален куверт-36 лв  crazy
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: януари 15, 2012, 19:56:09 »

Като гледам цените на кувертите и направо се чудя ние как се уредихме на 25 лв!!
В кой ресторант сте вие?
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: януари 15, 2012, 22:50:48 »

Екзотик за мен е уникален ресторант просто- гледката, езерото много е красиво- много. Не го бяха построили още през 2009-та иначе щяхме да си направим там сватбата определено smile Бяхме през септември на сватба там и много ни хареса! За фотографа Иван Банчев- той беше нашия фотограф и сме супер доволни от него, снимките и сватбения албум. На няколко познати им снима сватбите след нашата 2010 и хората са доволни. Скоро пак давах координати на Банчев.
 
Активен
leona
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #250 -: януари 16, 2012, 00:20:47 »

И аз на 23.09. ще съм буууулкааааааа  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo обаче нещо много се обърках с тези ресторанти ,видео-студия.....откъде се почва....главата ми бръмна днес  crazy crazy crazy,но поне от хубаво  danceg danceg danceg
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: януари 16, 2012, 00:29:25 »

И аз на 23.09. ще съм буууулкааааааа  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo обаче нещо много се обърках с тези ресторанти ,видео-студия.....откъде се почва....главата ми бръмна днес  crazy crazy crazy,но поне от хубаво  danceg danceg danceg
Честито!  Bravo Започни от датата и часовете в църквата и дома на младоженците. Следва ресторанта. Препоръчително да започнеш от него.  good За да не се получи,имате дата и час в църквата и дома,но ресторантите,които харесвате да са заети. После следва- видео,фото,дж. Успех.
« Последна редакция: януари 16, 2012, 00:31:25 от Nina Style » Активен
leona
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #252 -: януари 16, 2012, 00:42:06 »

 Благодаря Nina Style  give_rose за Екзотик знам ,бях на моята кума на сватба там.Тя работи с теб даже за настаняването на  гостите и украсата всичко беше страхотно,трябва значи по-бързо да видя за дата ,защото наистина е много хубаво ,обслужването е на ниво и всичко е просто 6  smile  heart heart heart
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: януари 16, 2012, 01:34:20 »

Ухууу и аз да се похваля, имам дата в обредния дом "Пълдин"  yahoo.  Утре кумовете ни ще капарират и р-т Фемили. Само там дадоха най-добри цени. Жалко, че няма да имам възможност да го видя преди да го капарираме, нооо така става, когато организираш сватба от разстояние.

Nina Style, благодаря ти за помоща (писахме си мейли тези дни). Пратила съм ти пълномощно на скайп  girl_wink.

Днес даже завърших шаблона ми за поканите за моята прекрасна зелена сватба. Толкова съм влюбена в него, че даже казах на мъжо " ще ги разпечатам и раздавам хах.
Я кажете като по вещи имали тема за поканите, но за модели говоря не за текстове?
Вече много взех да се вълнувам, а има толкова много време до 25.08  girl_impossible
Активен
leona
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #254 -: януари 16, 2012, 01:44:33 »

doragenova Ресторант Фемили е много хубав,не се тревожи,но сигурно кумовете са ви обяснили.Храната е страшнаа там и е много приятно като обстановка както вън така и вътре.Ами то и моята е далеееече,но и аз почнах с вълненията къде хубавиии ,къде не до там ама........ pardon Каква е тази зелена сватба звучи много хубаво  good
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines