Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 03:32:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 12 -та част  (Прочетена 175616 пъти)
 
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: януари 12, 2012, 12:32:08 »

 girl_wink ехее супер  и ние сме на 1ви септември  girl_wink
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: януари 12, 2012, 12:40:29 »

Аз ходих там, като търсехме ресторант за нашата сватба, но беше капариран. Инъче вътре е просто приказка - широко без колони, кръгли маси,бяло. Условията са като в Санк Петербург, само че трябва всичко да се планира до най-малкия детайл защото нямат кухня и бар и едва ли ще може да се правят допълнителни поръчки на място!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: януари 12, 2012, 13:29:14 »

А каква е разликата между Организиране на сватбен ритуал-126лв и Организиране на сватбен ритуал с механичен запис -54лв  blush
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: януари 12, 2012, 13:40:54 »

И на мен това ми е интересно да разбера.Разликата в цената не е малка,така че предполагам двата ритуала са доста различни.Аз си го обяснявам ,че организиране на сватбен ритуал е класическата церемония с озвучаване,дългите речи на длъжностното лице,размяната на халките,тържественото отпиване от чашите с шампанско и т.н,докато тази с механичния запис е може би 'по-постна' и обрана откъм тези неща церемония,и аз не мога да го формулирам точно.  huhhuh.gif
Разбрах само,че ще подписваме в ритуална зала,можело да поканим гости(ние искаме да сме само с кумовете),и споменаха нещо за чаши и халки.И така и не разбрах дали са задължителни.Надявам се някой по-запознат да се включи с повече яснота по разликата в тези ритуали,че на мен от толкова много звънене в Радостни обреди,вече ме е срам. blush
Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: януари 12, 2012, 13:43:33 »

А каква е разликата между Организиране на сватбен ритуал-126лв и Организиране на сватбен ритуал с механичен запис -54лв  blush
През седмицата в работни дни цената е по-евтина и музиката по време на подписа е пускат от компакдиск или уредба механично, а през почивните дни има музика на живо -цигулка пиано и тн. и за това е по-скъпо. smile
Активен
Nelly_Kostova
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #230 -: януари 12, 2012, 13:57:18 »

Здравейте момичета,
аз току що се присъединих към групата, понеже и на мен ми предстои скоро щастливото събитие   
Преди няколко месеца бях на една сватба в ресторанта, който е до Аквапарка в Тракия и беше много приятно. Понеже нашата сватба ще е малка /около 60 души/ се чудих дали да не я направим там. Отзивите на скорошните младоженци са много добри, но ми се искаше да зная дали някоя от вас има впечатления за там.
Активен
mariela_83
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #231 -: януари 12, 2012, 14:05:22 »

здравейте ,имам нужда от вашето мнение.препоръчаха ми оператор -георги котов,но проблема ми е че не съм чувала за него.
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: януари 12, 2012, 14:32:59 »

През седмицата в работни дни цената е по-евтина и музиката по време на подписа е пускат от компакдиск или уредба механично, а през почивните дни има музика на живо -цигулка пиано и тн. и за това е по-скъпо. smile


Значи все пак има разлика в цената и церемонията при сключване на брак в делнични и почивни дни,благодаря MilenaOga,че внесе яснота по въпроса Bravo
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: януари 12, 2012, 15:25:55 »

Мерси,Nina Style yahoo
То на какво ли няма увеличение.И за мен е логично събота и неделя таксите да са по-високи,но никъде в документите ,които ми дадоха не пишеше такова нещо.Поствам изброените ритуали и цени,дано на някой да са му полезни като информация.
-Организиране на сватбен ритуал-126лв
-Организиране на сватбен ритуал 'Тракийска сватба'-238лв
-Организиране на сватбен ритуал 'Извън ритуална зала'-222лв
-Организиране на сватбен ритуал 'Извън ритуална зала-Тракийска сватба'-330лв
-Организиране на сватбен ритуал с механичен запис до 15.30-48лв
-Организиране на сватбен ритуал с механичен запис в 16.00/16.30-54лв(нашето)
-Подпис в служебна стая-смесен брак-54лв
-Оркестър-извеждане на булка-70/20лв

А да попитам пак-какво точно означава механичен запис?Споменаха ни за чаши и халки,трябва ли да се носят huhhuh.gif Не може ли да минем без тях?
Хммм.. Те цените бяха същите преди 2 години и половина когато се женихме и ние. Ама това за механичния запис не съм го срещала.
Както и да е. Благодаря за информацията. Ще ми бъде полезна  give_rose
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: януари 12, 2012, 16:32:16 »

Nely Kostova, ако става въпрос за ресторант "Акваленд" наистина е хубаво там и за по-малки сватби е перфектно. Персонала е супер готин, кухнята им също е добра! Имат хотел което също е +
Wink
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: януари 13, 2012, 00:14:34 »

здравейте ,имам нужда от вашето мнение.препоръчаха ми оператор -георги котов,но проблема ми е че не съм чувала за него.
Работи в Пловдивската телевизия и работи добре,но когато иска! Прави страхотни клипове,но когато иска! Знам,че няма да ми се разсърди,защото съм му го казвала стотици пъти,но това е истината! Невероятен човек е и е страшно възпитан мъж!  good
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: януари 14, 2012, 16:04:40 »

Момичета да ви питам дали имате впечатления за Хотел "Империал", че нашите младоженци са си го харесали. И аз го харесвам като място, но незнам как са управителите и т.н. Ще Ви бъда благодарна да споделите ако имате впечатления  give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: януари 14, 2012, 16:23:45 »

Момичета да ви питам дали имате впечатления за Хотел "Империал", че нашите младоженци са си го харесали. И аз го харесвам като място, но незнам как са управителите и т.н. Ще Ви бъда благодарна да споделите ако имате впечатления  give_rose

Мои познати бяха на сватба там лятото и са страшно доволни. Всичко е на много високо ниво, а след ремонта хотелът е невероятен не само вътре, но и отвън. Кувертите до колкото знам са 40+ лв. Но ако имат възможност да си направят сватбата там, няма да съжаляват  good
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: януари 14, 2012, 19:09:38 »

Мои познати бяха на сватба там лятото и са страшно доволни. Всичко е на много високо ниво, а след ремонта хотелът е невероятен не само вътре, но и отвън. Кувертите до колкото знам са 40+ лв. Но ако имат възможност да си направят сватбата там, няма да съжаляват  good
Благодаря за инфото. Ще го имаме предвид  give_rose
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: януари 15, 2012, 15:51:56 »

И ние гледахме Империал, но се отказахме.
Залата е за 200 човека, а ние бяхме 100, Г-образна е с недобра видимост поради формата на самата зала и широките колони. Била съм на сватба преди 5 години и основното беше студено, поне 1 брокол и 1 картофена спирала, които опитах преди сервитьори да ми отнесат недокоснатото ядене.
Кувертът мин година беше 37 лв, а мн дебели връзки го свалиха на 35, но мой колега се жени там (на същата дата като нашата) и каза, че и на него са му свалили 2 лв без връзки.
Дано съм помогнала.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines