Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 05:27:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 12 -та част  (Прочетена 175720 пъти)
 
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: януари 04, 2012, 09:34:51 »

Момичета,къде избягахте  sad ,кажете как върви подготовката  smile
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: януари 04, 2012, 10:09:05 »

Не сме избягали. Вихрим се из другите теми. girl_wink Ние се спряхме на агенция, но още не сме я ангажирали. Чакахме да минат празниците. Другата седмица мисля да отида до Асеновград с майка ми, за да разгледам. Онзи ден се връщахме в Пловдив и минахме през Асеновград с колата. Хвърлих бегъл поглед на изложените по магазините рокли, но никак не ми харесаха.

Аз имам въпрос към тези, които ще правят сватба в "Санкт Петербург". Момичета, ще сменяте ли каретата и панделките с такива, които са друг цвят? Скоро бяхме до ресторанта, понеже трябваше да направим едно уточнение. Управителят каза, че в началото на всяка година правят смяна на покривките и калъфите. Вроятно същото се отнася и за каретата и панделките. Ресторантът беше подреден за сватба и аз огледах масите. Не забелязах да има петна, нито някакви дупки по покривките (виждала съм такива в други реномирани ресторанти). Чудим се дали да запазим тютюневия цвят, или да го сменим с тюркоазено.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: януари 04, 2012, 11:33:17 »

Не сме избягали. Вихрим се из другите теми. girl_wink Ние се спряхме на агенция, но още не сме я ангажирали. Чакахме да минат празниците. Другата седмица мисля да отида до Асеновград с майка ми, за да разгледам. Онзи ден се връщахме в Пловдив и минахме през Асеновград с колата. Хвърлих бегъл поглед на изложените по магазините рокли, но никак не ми харесаха.

Аз имам въпрос към тези, които ще правят сватба в "Санкт Петербург". Момичета, ще сменяте ли каретата и панделките с такива, които са друг цвят? Скоро бяхме до ресторанта, понеже трябваше да направим едно уточнение. Управителят каза, че в началото на всяка година правят смяна на покривките и калъфите. Вроятно същото се отнася и за каретата и панделките. Ресторантът беше подреден за сватба и аз огледах масите. Не забелязах да има петна, нито някакви дупки по покривките (виждала съм такива в други реномирани ресторанти). Чудим се дали да запазим тютюневия цвят, или да го сменим с тюркоазено.
Според мен смяната на цвета в "Санкт Петербург" винаги е за предпочитане!  good Ресторанта е страхотен,но повече от 20 години е в този вид без да се променя нищо. Ако бюджета ви го позволява защо пък да не го промените.  yahoo  Всичко е въпрос на вкус и финанси.  good
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: януари 04, 2012, 11:49:12 »

Според мен смяната на цвета в "Санкт Петербург" винаги е за предпочитане!  good Ресторанта е страхотен,но повече от 20 години е в този вид без да се променя нищо. Ако бюджета ви го позволява защо пък да не го промените.  yahoo  Всичко е въпрос на вкус и финанси.  good

Не стои ли малко зле на първо ниво цветът да е един, а на второ ниво да е друг? По принцип и аз искам да сменя цвета, но не ми се иска, когато погледна нагоре да виждам жълто. crazy
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: януари 04, 2012, 11:59:24 »

На втория етаж просто се махат панделките и каретата и всичко е ок!  good Другия вариант се слагат бели воали по целия парапет и нищо не се вижда от масите и столовете.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: януари 04, 2012, 12:04:01 »

На втория етаж просто се махат панделките и каретата и всичко е ок!  good Другия вариант се слагат бели воали по целия парапет и нищо не се вижда от масите и столовете.

Nina Style, мерси за разяснението. give_rose Воали не искам да има, но щом от ресторанта няма да имат нищо против да се махнат техните панделки и карета на горния етаж, значи ще помислим за смяна на цвета.
Активен
incubus
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #216 -: януари 05, 2012, 17:03:17 »

Привет на всички, на мен също ми предстои сватба yahoo, подготовката, на която в очите ми изглежда нещо мнго вълнуващо, но трудно. С радост намерих темата, но  искам да споделя, че съм силно разочарована  huhhuh.gif
Направих си труда да прочета всички постове и предишни теми, за да не задавам въпроси не намясто, на които е отговорено вече, но четенето ми оставя неприятно усещане и натоварва.
Просто бих искала да призова всички give_rose споделяйте опита и хубавите емоции около тоя хубав ден без странична ненужна натоварваща информация. Ще помогнете на много, на които тепърва им предстои.
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: януари 08, 2012, 15:16:57 »

Момичета да ви попитам, знаете ли колко се оскъпява гражданският брак и църкавата на официални празници?
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: януари 10, 2012, 18:36:35 »

Добър вечер!Дано въпросът ми е за тук и се намери някой,който да ми отговори със сигурност.
Предстои ни граждански брак,но искаме само да подпишем-без ритуал, без нищо.Наистина ли излиза безплатно?За съжаление нямаме познати от Пловдив,които са се женили наскоро и затова се обръщам към вас.И колко точно струва записването на дата при това положение?На мен ми казаха че е 6 лв на човек,а тук прочетох че било 30 лв общо за двамата.Утре ще ходим да си запазим дата,но все пак искам да попитам и вас.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: януари 10, 2012, 19:29:48 »

Добър вечер!Дано въпросът ми е за тук и се намери някой,който да ми отговори със сигурност.
Предстои ни граждански брак,но искаме само да подпишем-без ритуал, без нищо.Наистина ли излиза безплатно?За съжаление нямаме познати от Пловдив,които са се женили наскоро и затова се обръщам към вас.И колко точно струва записването на дата при това положение?На мен ми казаха че е 6 лв на човек,а тук прочетох че било 30 лв общо за двамата.Утре ще ходим да си запазим дата,но все пак искам да попитам и вас.
Документите струват 6лв. Заплащат се при запазване на дата и час в дома. Ако подпишете през седмицата от понеделник до петък ритуала струва 25лв. /ако няма леко увеличение/ Ако е събота и неделя цената е в пъти по висока.  good
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: януари 11, 2012, 14:14:28 »

Nina Style,благодаря ти.
Днес бяхме да запазим дата за другият месец,взеха ни 6 лв за документите,както ти каза.
Обаче се оказа,че вече не предлагат услугата механичен подпис.Ще ни струва 54лв(т.н. организиране на сватбен ритуал с механичен запис,каквото и да означава това),защото си запазихме час за 16.30,до 15.30 е 48 лв.Не споменаха да има разлика в цената ,защото е делничен ден(избрахме си понеделник)Като добавим и медицинските,'безплатният'уж брак ще ни излезе около 120 лв,но това е положението smile
А декларациите за брак,ние сами трябва да си ги попълним нали-едната аз,другата мъжа ми?
(Извинете за глупавия въпрос,но ми беше неудобно да питам на място,пък и доста хора чакаха след мен)
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: януари 11, 2012, 14:35:53 »

Записвам се и аз да следя темата. Сестрата на моя мъж ще се омъжва тази година и аз обещах да помагам.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: януари 11, 2012, 20:04:01 »

Nina Style,благодаря ти.
Днес бяхме да запазим дата за другият месец,взеха ни 6 лв за документите,както ти каза.
Обаче се оказа,че вече не предлагат услугата механичен подпис.Ще ни струва 54лв(т.н. организиране на сватбен ритуал с механичен запис,каквото и да означава това),защото си запазихме час за 16.30,до 15.30 е 48 лв.Не споменаха да има разлика в цената ,защото е делничен ден(избрахме си понеделник)Като добавим и медицинските,'безплатният'уж брак ще ни излезе около 120 лв,но това е положението smile
А декларациите за брак,ние сами трябва да си ги попълним нали-едната аз,другата мъжа ми?
(Извинете за глупавия въпрос,но ми беше неудобно да питам на място,пък и доста хора чакаха след мен)
Честито датичка и час!  good Изобщо не ти е глупав въпроса като се има предвит,че не правите всеки ден сватба! Определено са вдигнали цените. До миналата година имаше значение дали е в понеделник или в събота и неделя!  sad
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: януари 12, 2012, 11:05:55 »

Мерси,Nina Style yahoo
То на какво ли няма увеличение.И за мен е логично събота и неделя таксите да са по-високи,но никъде в документите ,които ми дадоха не пишеше такова нещо.Поствам изброените ритуали и цени,дано на някой да са му полезни като информация.
-Организиране на сватбен ритуал-126лв
-Организиране на сватбен ритуал 'Тракийска сватба'-238лв
-Организиране на сватбен ритуал 'Извън ритуална зала'-222лв
-Организиране на сватбен ритуал 'Извън ритуална зала-Тракийска сватба'-330лв
-Организиране на сватбен ритуал с механичен запис до 15.30-48лв
-Организиране на сватбен ритуал с механичен запис в 16.00/16.30-54лв(нашето)
-Подпис в служебна стая-смесен брак-54лв
-Оркестър-извеждане на булка-70/20лв

А да попитам пак-какво точно означава механичен запис?Споменаха ни за чаши и халки,трябва ли да се носят huhhuh.gif Не може ли да минем без тях?
Активен
Aniloap
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #224 -: януари 12, 2012, 12:09:30 »

Момичета,здравейте.
На 1ви септември и аз ще съм булка.Запазила съм час в ритуална зала и църква,днес или утре се очаква да запазя и рестиранта.Ще следя темата с инетерс.
Някой има ли впечетления от р-т Виенски павилион?
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines