Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 05:33:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 12 -та част  (Прочетена 175799 пъти)
 
Natito
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #90 -: ноември 14, 2011, 09:49:38 »

Здравейте всички бъдещи и вече минали през венчилото:).И аз се реших да предприема тази стъпка.За това искам да помоля за помощ и съвети за организацията на тържеството което мислим да е септември ,надявам се не съм закъсняла.Моля дайте съвет от къде да започна благодаря. smile   
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: ноември 14, 2011, 12:14:39 »

Здравейте всички бъдещи и вече минали през венчилото:).И аз се реших да предприема тази стъпка.За това искам да помоля за помощ и съвети за организацията на тържеството което мислим да е септември ,надявам се не съм закъсняла.Моля дайте съвет от къде да започна благодаря. smile   
Погледни тази тема - http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,13570.0.html  good Горе долу,ще се ориентираш от къде да започнете.  give_rose
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: ноември 14, 2011, 12:49:12 »

Здравейте, може ли да помоля за мнения относно ресторант Малък Бунарджик. Някой бил ли е нсватба скоро и какви са мненията му. Благодаря предварително!
Активен
chefaipetio
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #93 -: ноември 14, 2011, 15:18:03 »

Здравейте момичета. Нашата сватба ще е живот и здраве на 10.06.2012. За сега сме си харесали ресторант Екзотик преди Марково и Ленинград. На сестра ми сватбата беше в Ленинград миналата година и всичко беше много добре и кухнята и персонала и обстановката. Имате ли отзиви от скоро за обслужването в Екзотик, тъй като прочитам различни мнения тук и в други форуми. Иначе градината и езерото на Екзотик са наистина много красиви. Как е като обслужване Екзотик?
Искахме много за сватбата ни за Видео - Димитър Димитров и Диджей - Алекси, но те за съжаление са заети вече за нашата дата.
Активен
abrakadabra
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #94 -: ноември 14, 2011, 17:34:29 »

Здравейте, може ли да помоля за мнения относно ресторант Малък Бунарджик. Някой бил ли е нсватба скоро и какви са мненията му. Благодаря предварително!

Бях на кръщене там скоро. Храната е вкусна, малко е тясно, но за по-малка сватба е добре според мен. Някой покривки бяха по- старички и като цветови съчетания лично на мен ми е по-странен, но пък сервитьорите бяха много отзивчиви.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: ноември 14, 2011, 21:30:30 »

Здравейте момичета. Нашата сватба ще е живот и здраве на 10.06.2012. За сега сме си харесали ресторант Екзотик преди Марково и Ленинград. На сестра ми сватбата беше в Ленинград миналата година и всичко беше много добре и кухнята и персонала и обстановката. Имате ли отзиви от скоро за обслужването в Екзотик, тъй като прочитам различни мнения тук и в други форуми. Иначе градината и езерото на Екзотик са наистина много красиви. Как е като обслужване Екзотик?
Искахме много за сватбата ни за Видео - Димитър Димитров и Диджей - Алекси, но те за съжаление са заети вече за нашата дата.

Много сме писали за Екзотик. Има  и тема за него в "Свършена и несвършена работа" раздела. Нашите сватби с Барборанка бяха там и сме супер доволни!  Wink Мога да го препоръчам с две ръце!  good
Активен
chefaipetio
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #96 -: ноември 15, 2011, 00:36:59 »

Благодаря PINk Panter!. В четвъртък или петък предполагам ще отидим до Екзотик, защото на живо ресторанта все още не сме го посещавали - само от снимки го гледах и много ми хареса особено градината. За сега ресторанта е свободен проверихме, но ще ходим и до Ленинград, за да сравним кувертите и мястото на ритуала. За фотограф много искахме Димитър Яков, но той също е зает. За видео се замисляме за колегата на Димитър Димитров от Студио Едно -той лично ни го препоръча и ще ни даде негови работи да гледаме. Момичета какво ще кажете за Диджей - Живко Микс??  Много ми го похвалиха и него и моля за отзиви, защото не намирам негов сайт.
Активен
anekra
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: ноември 15, 2011, 15:29:12 »

Здравейте. Записахме си дата и час в гражданското. Предложиха ни т.нар. "Тракийски ритуал". Моля ви, ако сте има ли такъв или сте присъствали, да споделите какви са ви впечатленията от него.
Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: ноември 15, 2011, 17:24:00 »

Аз да се похваля! smile Преди малко ми се обади нашия видеооператор Димитър Димитров да ми каже, че вече имаме клип от сватбата. smile Качил го е в Youtube. Много съм развълнувана. Супер готино го е направил постарал се е радвам се и накрая е хванал едни рибки как се целуват в аквариума толкова е мило и романтично, уникален е просто много ми харесва! Ето го клипчето сладурско smile http://www.youtube.com/watch?v=D0Y9XTJZ1fw
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: ноември 15, 2011, 19:38:27 »

Здравейте. Записахме си дата и час в гражданското. Предложиха ни т.нар. "Тракийски ритуал". Моля ви, ако сте има ли такъв или сте присъствали, да споделите какви са ви впечатленията от него.
"Тракийски ритуал" е хубав,но лично на мен ми харесва повече, както го правят формация Етноритъм. В Пловдив го правят две формации едната е от дома на младоженците. Няма как да ти го обяснят това просто трябва да се гледа на видео за да прецените дали ви допада или не.  good
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: ноември 15, 2011, 19:55:18 »

Аз съм гледала тези от дома на младоженците, но не е нещо особено. Различно е, ако там ще се сключва гражданския брак, та в този смисъл малко разчупва обстановката, но иначе не съм очарована. За Етноритъм нищо не мога да кажа, трябва задължително да се види smile
Активен
malia
Ентусиаст
**
Публикации: 136



« Отговор #101 -: ноември 17, 2011, 17:56:39 »

Момичета от къде си поръчахте поканите за сватбата и какви ви бяха подаръчетата за гости  smile
Активен
mimi84
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #102 -: ноември 17, 2011, 17:59:47 »

Здравейте. Записахме си дата и час в гражданското. Предложиха ни т.нар. "Тракийски ритуал". Моля ви, ако сте има ли такъв или сте присъствали, да споделите какви са ви впечатленията от него.
Тракийският ритуал е добър вариант не е лигав. Аз съм го гледала преди на сватба 1,или 2 пъти и ми хареса. Беше интересно и не е тъжен.Помня че имаше музиканти, певица,танцьори които са в народни носии. Най-добре е да отидете до младоженския дом и да ви пуснат записи,за да добиеш пълна или поне по-ясна представа.
Активен
mimi84
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #103 -: ноември 17, 2011, 18:05:27 »

Момичета от къде си поръчахте поканите за сватбата и какви ви бяха подаръчетата за гости  smile
Провери в магазините срещу младоженския дом има най-различни,вътре също. И в Асеновград има голямо изобилие . Покани виж също и в м-н "Маги" ,или "Меджик Парти" good
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: ноември 17, 2011, 19:20:00 »

И ние разгледахме доста покани срещу младоженския дом,като цени варират от 0.30лв. до 6.00.лв

И да се похваля освен ресторант и DJ,вече си имаме и фотограф,запазихме си Минко Михайлов,показани прекрасни албуми и сватбени книги  smile вече си представям и нашият албум (въпреки че до сватбата ни има още време  girl_winkdanceg
« Последна редакция: ноември 17, 2011, 19:24:30 от JANET_1 » Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines