Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 05:34:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 12 -та част  (Прочетена 175805 пъти)
 
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: ноември 03, 2011, 20:49:46 »

Добър ден може ли да ми кажете къде мога да си купя на едро канелени пръчици :)Хубав и усмихнат ден  smile
В М. Бриколаж 10 бр. 1 левче smile
Активен
malia
Ентусиаст
**
Публикации: 136



« Отговор #61 -: ноември 04, 2011, 14:03:53 »

Добър ден искам да ви попитам още нещо може ли да ми кажете от къде мога да си поръчам сатенени лентички с имената и датата smile
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 05, 2011, 11:42:38 »

До Обредния дом (централния) има няколко магазина,в които можеш да намериш такива лентички (в различен цвят и с различна декорация),в Асеновград има почти във всеки магазин!  smile
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: ноември 07, 2011, 11:10:20 »

JANET_1 горе долу какви цени са тези лентички? 
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: ноември 08, 2011, 10:07:46 »

Вчера си взехме видеото, искам да благодаря най-искренно на Димитър Димитров за това, което сътвори за нас! Всички булки, които са решили или вече са го резервирали, определено няма да съжаляват! Не просто съм доволна, той надмина очакванията и изискванията ми, а те наистина бяха голееми smile Гледала съм и други сватби на приятели, познати, роднини, но това, което Димитър направи е просто един уникален филм, не е само сватбата като събитие с всичките ритуали... гледа се до последно със затаен дъх... и има всичко- романтика, динамика, невероятно подбрана музика, и една уникална фотосесия! Съжалявам, че няма как да кача всичко това тук, но с ръка на сърцето препоръчвам това студио!
Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: ноември 08, 2011, 11:48:09 »

Lawyer, ние още не сме си получили видеото от Димитров! Нашата сватба беше една седмица след вашата и значи скоро идва и нашия ред  blum Ние също избрахме него, защото беше 100% различен и идеен от всичко останало което видяхме по сайтове на други видеооператори, клипчета и отделно от няколко места ни препоръчаха само неговото име. Направи ни впечатление, че този видеооператор има много силно излъчване и качества които привличат и въздействат положително. Има нещо в него, което те кара да се забавляваш и отпускаш до като снима. Човека притежава голяма харизма smile
Вече две мои приятелки го ангажираха да им снима сватбите на едната е през месец Юни, а другата е Август.
Чакаме си видеото от сватбата с нетърпение, и веднага ще поканим кума и кумата на гости, че и те много искат да се гледат.  smile Ще споделя още отзиви след като си изгледаме сватбата.
Активен
FREIA
Любопитен
*
Публикации: 29


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 08, 2011, 16:45:05 »

Да се похваля,че вече си имаме капариран ресторант(Екзотик).Трябва да отида за час за ритуала от община Родопи.За църква мисля да е "Св.Иван Рилски",но още не съм стигнала до там.
Активен
malia
Ентусиаст
**
Публикации: 136



« Отговор #67 -: ноември 08, 2011, 19:04:52 »

Добър вечер момичета може ли да ми кажете няколко DJ и кординатите им smile
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: ноември 08, 2011, 19:27:06 »

FREIA, и ние бяхме в тази църква, на мен много ми харесва smile можеш да разгледаш снимките smile
Отвътре е много хубава- и пода, който е мраморен, и стените, всичко... аз нали все си гледам детайлите и обръщам внимание на тези неща. Отделно от това, има просторен и хубав двор, който се поддържа, а на отпред има голяма тераса, на която ние лично решихме да направим всички снимки с близки, приятели и роднини. Удобна е и като местоположение, защото е на равно място, може да се паркира- това е голям плюс, защото в Стария град, например е много гадно за жените с токчета да обикалят. Това беше и една от причините да се откажа от най-тиражираните църкви там. Пък и да е нещо по-различно от останалите smile
Malia, аз лично бих препоръчала моя ди джей- Алекси, много други булки са писали тук за него. Момчето е много готино, води цялото събитие по много нестандартен и различен начин, което лично на мен ми хареса страшно много. Поствам сайта му:  http://www.djaleks-maronov.com/
« Последна редакция: ноември 08, 2011, 19:43:39 от lawyer » Активен
malia
Ентусиаст
**
Публикации: 136



« Отговор #69 -: ноември 09, 2011, 14:12:23 »

Помагайте трябват ми мнения за DJ.Някой чувал ли е за DJ djeriko  smile
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: ноември 09, 2011, 14:41:47 »

Malia, biggrin DJ Джерико e DJ-я, който работи в р-т Воденицата в Тракия! И аз го харесвам - добър е! Става голям купон там, но на сватба не съм го виждала как води и дали води. Иначе за DJ Aлекси (той беше и нашия DJ април 2010) мога да гарантирам също, че за сватби е наистина много добър! Също така много добри DJ в Пловдив са и DJ Дидо и Миро! Най-добре се срещни с всеки и сама ще си прецениш. smile
Активен
mimi84
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #71 -: ноември 09, 2011, 15:58:44 »

Момичета коментирате DJ. Аз също бих ви препоръчала добри DJ и те са от отзиви и впечатления на приятелите ми.
DJ Ar-G (голям професионалист и страхотен като човек), DJ PePo, DJ Toni, и DJ Dani също са добри в сватбените тържества! Ако ви трябват координати, питайте на лични.

Питате за DJ Djeriko ot Vodenicata? С извинение няма такъв селски чалгаджийски DJ като техния DJ Джерико, каквато е и кръчмата в която работи. А това, че ставало купон там  ... става да с яко чалга и гюбеци.  Два пъти сме били там и повече няма да стъпим.  sad
А пък за DJ Alexi, DJ Miro i DJ Dido, че са много добрии?! Моето лично мнение е, че са надути DJ, които не са с нищо повече от другите. Реално Има много по-добри от тях! Успех.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: ноември 09, 2011, 18:41:32 »

Момичета коментирате DJ. Аз също бих ви препоръчала добри DJ и те са от отзиви и впечатления на приятелите ми.
DJ Ar-G (голям професионалист и страхотен като човек), DJ PePo, DJ Toni, и DJ Dani също са добри в сватбените тържества! Ако ви трябват координати, питайте на лични.

Питате за DJ Djeriko ot Vodenicata? С извинение няма такъв селски чалгаджийски DJ като техния DJ Джерико, каквато е и кръчмата в която работи. А това, че ставало купон там  ... става да с яко чалга и гюбеци.  Два пъти сме били там и повече няма да стъпим.  sad
А пък за DJ Alexi, DJ Miro i DJ Dido, че са много добрии?! Моето лично мнение е, че са надути DJ, които не са с нищо повече от другите. Реално Има много по-добри от тях! Успех.

Е това последното ми дойде в повече!  sad  Точно за тези тримата дж - Дидо, Миро и Алекси това изказване е повече от злобно и невярно. Тези момчета първо са невероятни професионалисти и втора са страшно интелигентни и земни като хора. Това,че са надути може да го каже само човек,който не ги познава и най-вече човек,които "лекичко" им завижда.  good mimi84 Върнах се назад да прочета постове ти и виждам,че от 17 поста в 14 се говори единствено за Дидо,Миро и Алекси и то само възмущения от тях. В същите тези 14 поста се споменава,колко е добър дж Аr-G. Това нещо не го разбирам. Да се възмутиш един път го приемам. Всеки има право на лично мнение и няма нищо лошо,че не ти харесват горе споменатите личности,но в всеки твой пост едно и също, вече е малко прекалено. Аз лично знам как работи дж Аr-G и мога да кажа,че наистина работи много добре и е много възпитан човек,но и за мен тримата по-горе ми харесват повече като начин на работа. Това разбира се си е мое лично мнение и не е миродавно.  good
« Последна редакция: ноември 09, 2011, 18:59:20 от Nina Style » Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: ноември 09, 2011, 18:55:30 »

JANET_1 горе долу какви цени са тези лентички? 

На повечето места съм ги виждала между 1.00лв-1.50лв. smile
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: ноември 09, 2011, 19:10:35 »

DJ Алекси беше на сватбата на сестра ми,представи се повече от прекрасно  good ,за Дидо и Миро не мога да кажа нищо понеже не съм присъствала на тяхни изяви  smile (но съм цела доста положителни коментари)
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines